Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Polsat Plus Arena - wszystko o nowym stadionie w Gdańsku-Letnicy

strona 53/77

4 sierpnia 2011, 14:06 / czwartek
Piękne czasy nastały,monitoring to najważniejsza rzecz żeby mecz mógł się odbyć i policja decyduje czy spotkanie się odbędzie czy nie...
PS.Swoją drogą to marzy mi się żeby Lechia nadal grała na Traugutta 29,ale to se ne wrati:(
4 sierpnia 2011, 17:24 / czwartek
false prophet 100% prawdy.
W 2002 jeszcze zwiedzaliśmy pastwiska za naszą Lechią i stadiony na MŚ i eliminacjach.Marzenia były właśnie mieć taki stadion i ekstraklasę... Narzekanie co niektórych to jakaś paranoja.Będzie jeszcze jak Kafar przegra finał LM wypier...coś ty zrobił :D
4 sierpnia 2011, 18:12 / czwartek
Marek M:
"- Cracovia - kogo obchodzą jakieś powołania? Klub ma być na tyle zorganizowany i posiadać odpowiednią kadrę na taką okazję. Kafar mówi o wyrównanym składzie i zmiennikach, więc dla mnie jest to pieprzenie o "dupie Maryny" w sytuacji gdy nagle zabraknie 3 czy 4 powołanych na kadrę. Czy na zachodzie ktoś z tego powodu płacze?"

Marek...!
Lubię Ciebie, ale totalnie "bez formy" jest ten Twój argument. Od końca: kluby na zachodzie są wkurwione jak im grajek jedzie na kadre. Powód: rozbieżność interesów (ew. kontuzje).
"Nagle zabraknie 3 czy 4" grajków... Jezu!!! Napewno wiesz co pisałeś? Lechia, czy Legia, czy Anderlecht, czy Cetic, to nie reprezentacja Hiszpanii!!! 4 powołanych to niemal 40% składu... Naprawdę trzeba rozgraniczać pierwszą "11" od zmienników, albo wypierdolmy Razaka na ławę, bo dupa maryni etc. W przypadku Lechii, to z tych czterech 3 jest do pierwszego składu, ale krytykuję Twój pomysł, bo on uderza w siłę LG. Lechia potrzbuje tych zawodników. Po prostu.
Pozdrawiam mile i bez urazy
el
4 sierpnia 2011, 19:06 / czwartek
Prawie dokładnie 10 lat temu - Miłoradz odnośnik
4 sierpnia 2011, 19:10 / czwartek
Tydzień wcześniej, żeby nie było - Sobowidz odnośnik
4 sierpnia 2011, 19:38 / czwartek
eljot - jasne, że bez urazy, hihi. Od tego jest m.in. forum, aby podyskutować.

Jasne, że na zachodzie się wkurwiają, że ich zawodnicy powoływani są do kadr - co niejednokrotnie koliduje z ich przygotowaniami do meczu - ale nikt z tego powodu nie zmienia terminów meczy.

Odnośnie Lechii - wyraźnie powołałem się na opinię Kafara o wyrównanym składzie. Skoro on tak twierdzi, to ja nie mam MERYTORYCZNYCH podstaw tego kwestionować. Co innego moja, czy Twoja subiektywna ocena.

A to: "Klub ma być na tyle zorganizowany i posiadać odpowiednią kadrę na taką okazję." dotyczyło wymogów naszej "superekstraklasy", a nie jakiejśtam LM czy LE.

false prophet - nadal uważam, że należało odpuścić sobie BA i przejscie na nią przygotować perfekcyjnie... może nawet z rezegraniem jakiegoś spotkania typu Real, Inter czy Juve.
Poczytaj ostatnie wpisy odnośnie KK - z dnia na dzień jest gorzej niż lepiej. Olałem pierwsze pospolite ruszenie w celu jej wyrobienia. Wniosek złożyłem w Galerii w dniu sparingów na T29. Odebrałem po telefonicznej informacji, że już na mnie czeka. W moim przypadku trwało to w miarę krótko i perfekcyjnie.
Pytanie dlaczego jest tak źle jak piszą inni Bracia, skoro przez chwilę było OK?
Z resztą temat do dłuższej dyskusji - może w drodze do Białegostoku? Napewno mnie znajdziesz. W razie czego podpytaj kogoś z LP.

Pozdrawiam.
5 sierpnia 2011, 11:35 / piątek
jutro stadion jest otwarty od 10 do... ?
5 sierpnia 2011, 11:37 / piątek
wiadomo o której dzisiaj policja ma wydać decyzje ws stadionu?
5 sierpnia 2011, 11:39 / piątek
do ostatniego nietrzeźwego klienta :) też nie doczytałem a znajomi się ciekawią czy dadzą radę zdążyć oglądnąć stadion.
5 sierpnia 2011, 13:21 / piątek
Na Facebooku Lechia.net pojawiła sie wiadomosc ze policja dopusciła stadion na mecz z Cracovią.

TYLKO LECHIA!
5 sierpnia 2011, 13:46 / piątek
dzień otwarty chyba do 18-tej
5 sierpnia 2011, 14:01 / piątek
BastionPrawicy Tydzień wcześniej, żeby nie było - Sobowidz
Po meczu zrobiliśmy sobie wspólną Fotkę kibice+zawodnicy gdzieś ją kiedyś widziałem na necie ma ktoś może?
ps.Sory że nie w temacie ale tak przy okazji ;)
5 sierpnia 2011, 14:37 / piątek
Sluchajcie, ta ankieta, co za nia teraz bilet sie dostaje, to byla ta, w ktorej bylo to tragiczne pytanie o kapliczke na stadionie?
5 sierpnia 2011, 14:47 / piątek
Tych ankiet było tyle, że już nikt nie pamięta :/ Wyślij maila najwyżej się miło zaskoczysz :)
5 sierpnia 2011, 14:49 / piątek
No wlasnie tak musze zrobic bo za cholere nie pamietam. Niestety na chwile obecna jestem w pracy 14.08. Najpierw musze sprobowac sie zamienic zeby nikomu ew. miejsca nie podprowadzic. Skoro tak chetnie rozdaja bilety za ta ankiete to kto wie czy kompletu ludzi w niedziele nie bedzie.
5 sierpnia 2011, 14:51 / piątek
Nie będzie komplety bo sektor gości będzie pusty...
5 sierpnia 2011, 15:20 / piątek
Bardzo żałuję, że nie będzie mnie w weekend w Gdansku.

A organizatorzy dnioa otwartego spodziewają się, że przez stadion może sie jutro przetoczyć 60 tys. ludzi! W tym oczywiście całkiem sporo ciekawskich turystów.
5 sierpnia 2011, 15:36 / piątek
Nie ma już żadnych przeszkód, aby piłkarze Lechii grali w ekstraklasie na PGE Arenie Gdańsk. Dzisiaj policja wydała zgodę na organizację imprez masowych na Letnicy 14 i 22 sierpnia, czyli wówczas gdy biało-zieloni zmierzą się z Cracovią i ŁKS Łódź. Jeszcze dzisiaj obiekt od BIEG 2012 może przejąć konsorcjum firm, w składzie którego jest Lechia-Operator. Trwają ostatnie ustalenia w tej kwestii.

- Dziś przeprowadziliśmy inspekcję na stadionie. Sprawdziliśmy przede wszystkim działanie systemu monitoringu, do którego mieliśmy zastrzeżenia. Organizatorzy dostosowali się do wszystkich naszych zaleceń. Dlatego wydaliśmy zgodę na organizację imprez masowych podczas meczów z Cracovią i ŁKS - informuje Aleksandra Siewert, rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

Decyzja policji oznacza, że pojedynki Lechii w ekstraklasie mogą odbywać się z udziałem publiczności. Przypomnijmy, że do rozgrywek ligowych stadion został zgłoszony z widownią na 41 105 miejsc. Kibice do nowego obiektu, przygotowanych miejsc dla publiczności będą mogli przymierzyć się już w sobotę, 6 sierpnia podczas Dnia Otwartego, którego organizatorem jest miasto Gdańsk. - Na tę imprezę nasze pozwolenie nie jest potrzebne, gdyż nie została ona zgłoszona jako impreza masowa - dodaje rzecznik Siewert.

Na rękę kibicom idzie też Lechia. Jak informowaliśmy w tym sezonie warunkiem oglądania meczów na PGE Arena jest posiadanie Karty Kibica. Jednak od tej reguły klub zdecydował się zrobić odstępstwo na dwa pierwsze mecze. Bilety na spotkania z Cracovią i ŁKS można nabyć, a następnie wejść na stadion bez Karty Kibica.

Co więcej kasy na PGE Arenie otwarte zostaną już w sobotę i w niedzielę. W te dni mają one pracować od godziny 10.00 do 20.00. - Gdy zajdzie potrzeba, będą otwarte dłużej. Mają pracować do momentu obsłużenia wszystkich klientów. Będzie można w nich wyrobić Kartę Kibica oraz zakupić karnet lub bilety na dwa pierwsze mecze bez karty. Natomiast od 1 września posiadanie karty kibica będzie bezwzględnie wymagane przy zakupie wejściówek - informuje Paweł Żelem, rzecznik prasowy Lechii.

www.trojmiasto.pl
5 sierpnia 2011, 16:37 / piątek
"Co więcej kasy na PGE Arenie otwarte zostaną ..."

I to jest dobra wiadomość. Długo trwało, ale w końcu zajarzyli... coś drgnęło.
Mam nadzieję, że będzie nas więcej niż dotychczasowe 6000 i to nie tylko na pierwszych meczach.
5 sierpnia 2011, 17:43 / piątek
MPTCZ - wspólna fotka kibiców i piłkarzy z Miłoradza jest w książce "Lechia - od A-Klasy do Ekstraklasy"

"Dlatego wydaliśmy zgodę na organizację imprez masowych podczas meczów z Cracovią i ŁKS - informuje Aleksandra Siewert rzecznik Komendy Miejskiej"

Od kiedy to policja wydaje zgodę na organizację imprezy masowej - jaki organ taki rzecznik. Zmień resort, Olka.
5 sierpnia 2011, 17:53 / piątek
nick :

Szanowni Państwo,

Pragniemy zaprosić wszystkich, którzy w 2008 roku wzięli udział w ankiecie dotyczącej kształtu stadionu, na pierwszy mecz na nowopowstałym obiekcie – PGE Arena. Gospodarze - Lechia Gdańsk podejmą Cracovię Kraków.

Zgodnie z obietnicą prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza bilety otrzymacie Państwo nieodpłatnie, gdyż w kwietniu 2008 roku, czyli w momencie kiedy rozpoczynała się budowa stadionu, wzięliście udział w ankiecie dotyczącej ostatecznego kształtu obiektu.

Bardzo prosimy aby potwierdzili Państwo swoje zainteresowanie poprzez wysłanie najpóźniej do 10 sierpnia 2011, do godz. 12.00 wiadomości e-mail na adres: mecz@gdansk.gda.pl

UWAGA!

Aby wejść na ten mecz nie będzie potrzebne posiadanie tzw. „karty kibica”, jednak zgodnie z przepisami dotyczącymi organizacji imprez masowych prosimy aby w mailu, którym potwierdzicie Państwo swoją obecność zamieścić następujące dane:

- imię i nazwisko

- numer telefonu oraz adres e-mail

- numer PESEL

- adres zamieszkania

W mailu należy także zamieścić klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla celów UCZESTNICTWA W IMPREZIE MASOWEJ, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. Nr 101 z 2002 r., poz. 926 z pózn. zm.)"

Dane te są niezbędne abyście Państwo mogli wejść na stadion. Pozwolą także zweryfikować udział we wspomnianej wyżej ankiecie.

O sposobie i godzinach odbioru biletów poinformujemy w kolejnym e-mailu.

Z poważaniem,

Biuro Prezydentads. Sportu i Euro 2012

Urząd Miejski w Gdańsku
5 sierpnia 2011, 20:28 / piątek
6000?? 6 kola to z samych niemcuf jedzie na ten mecz.

,,Sakowicz ent ko,,..... badzcie czujni, silni zwarci i gotowi. Widzimy sie w rejonach.
5 sierpnia 2011, 23:50 / piątek
Ty juz wrociles,czy tylko na urlopie? :-)
6 sierpnia 2011, 12:43 / sobota
Wrocil juz ktos moze z nowego stadionu?Jakies wrazenia?
6 sierpnia 2011, 12:58 / sobota
marketing w Gdańsku jest po zbUJU, dzień otwarty w dniu gdy Lechia gra mecz o 15.45, zajebiste telebimy na stadionie, jak by ktoś pokombinował relacja na żywo na stadionie, a tak pozostaje wycieczka pozdro.
6 sierpnia 2011, 13:02 / sobota
Stadion z zarówno z zewnątrz jak i w środku robi duże wrażenie, niestety dla "zwiedzających" otwarta była jedynie dolna część trybuny prostej, ale nawet z tych najniższych miejsc widoczność bardzo dobra. Niestety schodki na trybunach są strasznie krótkie, krótsze od długości buta więc trzeba będzie uważać. Również przejście pomiędzy rzędami siedzeń są bardzo wąskie i jak ktoś próbuje przejść obok trzeba uważać bo noga może łatwo wpaść w dziurę która jest pomiędzy oparciem siedziska niższego rzędu a posadzką.
6 sierpnia 2011, 13:10 / sobota
za liniami trawa jedynie na 1.5-2m. i betonowy chodnik albo postawia tam reklamy. trzeba uwazac jak sie na wslizgu wjedzie ;). stadion piekny, ale jak na mecze beda chodzili Ci co dzis tam sie przewijaja, to tylko zalowac, ze przenosimy sie z Traugutta.
6 sierpnia 2011, 13:18 / sobota
Własnie wróciłem stadion super - prawie z każdego miejsca jest dobry widok ( znalazłem takie miejsca siedzenia koło ogrodzenia oddzielajace sektor ze nic nie widac poza tym ogrodzeniem -jakas masakra jak ktos tam kupi bilet )
murawa, telebimy ok
narazie z punktami gastronomicznymi lipa jescze !!

a co do biletów kas za mało pootwierali trwa to bardzo długo - wiadomo ze kupuja karnety grupowo by siedziec mogli razem !! i strasznie długo trwa
tylko bezsensu ze sprzedaja bilety na pierwszy mecz - zabieraja miejsca dla karnetowców a pozniej po pierwszym meczy beda luki w miejscach bo po jednym meczy frekwencja zapewnie spadnie !!
naszczescie ja poszedłem wybrałem krzesełko usiadłem zobaczyłem jak widac - czy bar nie zadaleko ;) - a pozniej do kas 40 minut stania i karnet zakupiony na wybranym miejscu :)

LECHIA GDAŃSK !!!
6 sierpnia 2011, 14:45 / sobota
Stadion robi wrażenie, ale dupy nie urwało, bo nie było tego co najważniejsze - kibiców i oprawy. Mam nadzieję, że podczas meczów Lechii będzie to zupełnie inny stadion.
Na minus to ceny w punktach gastronomicznych oraz fakt, że na stadionie nie będzie można kupić nic za gotówkę, nawet za hamburgera (12,- ziko) trzeba będzie zapłacić kartą kibica (oczywiście tą z opcją karty płatniczej), z wyrobieniem której jest niezły burdel (w Carrefourze na wysepce powiedzieli, że te za 25,- ziko mają być w połowie następnego tygodnia). Pozostanie nażreć się do bólu przed stadionem, a w środku ewentualnie postawić klocka w dość eleganckich toaletach (nie ma porównania do T29 oczywiście).
Podobno na dwa pierwsze mecze będą wpuszczać nawet bez kart kibica - to na plus.
Rzeczywiście przejścia wzdłuż krzesełek wąskie (na chooj te skosy?).
Kostka faktycznie za blisko boiska - muszą coś z tym zrobić, bo wiadomo, że rozpędzony zawodnik nie zatrzyma się metr za autem. Murawa też wyczesana:)
Parking rewelacyjny - spokojnie wszyscy się pomieszczą.
A szczerze powiedziawszy to szkoda mi T29 - tyle wspomnień, ale cóż idzie nowe...
6 sierpnia 2011, 16:12 / sobota
Troche lipa z tym dniem otwartym - kolejne kłamstwo miasta, w informacjach przed dniem otwartym podawano, że można dziś bedzie zwiedzić CAŁY stadion, niestety wejście na trybunę północną czy południową nie było możliwe.
6 sierpnia 2011, 16:46 / sobota
No wlasnie szkoda bo mialem zamiar sprawdzic czy warto kupic bilet/karnet na wyzsza trybune. Czyli kibice zmuszeni sa niejako do kupienia kota w worku. Stadion mistrzostwo. W srodku wydaje sie mniejszy niz w rzeczywistosci. Nadal sie zastanawiam gdzie tam sie miesci te 44 tysiace chlopa. Stadion Legii wydaje sie byc wiekszy, mimo iz ma 1/4 mniejsza pojemnosc. Miejsca malo. Po pijaku lepiej nie chodzic. Male schody, jak sie potkniesz to moze sie to skonczyc tragedia. Jak wstaniesz z krzeselka to rowniez za wielkiego pola manewru nie ma. Strome trybuny wiec widocznosc b. dobra. Ogolnie jest okej, jak sie zapelni kibicami to bedzie miodzio.
6 sierpnia 2011, 19:40 / sobota
No właśnie, kupiłem karnet na sektor 17 (góra) i po wizycie widzę, że chyba jednak trochę daleko od murawy. Ktoś się wie czy można zmianić miejsce w tej samej kategorii karnetu?
6 sierpnia 2011, 19:46 / sobota
Na kostke pilkarz raczej nie wpadnie bo postawia dokola banery reklamowe i w razie czego wbije się w reklamy, taka banda w stylu zuzlowcow :P
6 sierpnia 2011, 19:52 / sobota
To kupcie na 1 mecz bilet, i jak sie miejsce spodoba to wowczas karnet a nie problemy macie
6 sierpnia 2011, 19:53 / sobota
można, można też w innej
6 sierpnia 2011, 20:00 / sobota
eee tam,
transmisja ligowego mezu Lechii na telebimach podczas dnia otwartego na stadionie tydzień przed jego otwarciem,
też wymyśliłeś ; )
każdy może sobie coś wymyślić ale to nie o to chodzi : )
hot dog + cola 17 ziła : )
6 sierpnia 2011, 20:36 / sobota
Ceny z kosmosu ale duże kolejki do gastronomii były.

Powinni podawać ile biletów sprzedali w przedsprzedazy było by wiadomo czego się spodziewac. Młyn musi żyć na meczu nie ma innej opcji
6 sierpnia 2011, 21:52 / sobota
Tak jak napisał Bastion.
Co to kurwa za dzień otwarty jak nie można całego stadionu zobaczyć?!
Karnet będę kupował trochę w ciemno...
6 sierpnia 2011, 21:53 / sobota
Stadion trzyma klase !!! Tylko te GoWno Wyborcze spiepszylo mi klimat . Mam nadzieje ,ze na inauguracji tego kure... twa nie bedzie !
6 sierpnia 2011, 22:33 / sobota
Dzień Otwarty - zapomnieli dodać, że dzień otwary tylko jednej trybuny i to tylko na jednym poziomie. Kicha, a nie "otwarty stadion"
Ciągi komunikacyjne są chyba nie komunikacyjne, bardzo wąskie - raczej zniechęcają aby się nimi poruszać i chyba o to chodzi - nie szwędać się, tylko wejść na stadion, usiąść na swoim krzesełku i siedzieć na dupie.
Murawa super, choć szkoda że tak jej mało - nie wiem, gdzie rezerwowi będą się grzać - chyba na kostce.
Widzialność, jak to ostatno się mawia, z "otwartego stadionu" - czyli z prostej na pierwszym poziomie idealna z każdego miejsca.
7 sierpnia 2011, 01:22 / niedziela
odnośnik

No to czekamy co zrobią "Bogowie Markietinga" z naszego klubu... pewnie żadnemu nawet do bani nie przyjdzie...
7 sierpnia 2011, 08:04 / niedziela
Przy padającym deszczu około 10 rzędów od dołu będzie stało w wodzie.
Gdzie jest ten Fan pub na 1500 osób ?
Skoro 12 zł kosztuje byle jakie jedzenie to po ile będzie tam piwo (o ile wogóle będzie) ?
Mam nadzieję, że niektóre osoby, które wczoraj na stadionie widziałem oglądały go pod kątem przyszłych koncertów, bo jeżeli nie to w niedzielę hymn będziemy śpiewac na trzy głosy.
7 sierpnia 2011, 10:57 / niedziela
ludzie ktorzy klaskali tuskowi sa ładnie popierdoleni , całe szczescie znalezli sie normalni którzy przywitali go jak należy.

mam nadzieje ,że nowym młynie nie uwidzimy takich pikników jak co nie którzy wczoraj na dniu otwatym
7 sierpnia 2011, 11:53 / niedziela
Ile jest biletow sprzedanych mozna sprawdzic logujac sie na konto. Inna sprawa, ze wczoraj na dniu otwartym kpina byla predkosc sprzedazy biletow. Przez to wiele osob sie wkurwiala i odchodzila.Nie moze byc tak , ze to tak wolno trwa.
Sam stadion genialny . Mialem okazje pochodzic tez po wyzszym sektorze. Widocznosc wszedzie bardzo dobra.
Bilety kupowalo duzo wynalazkow ale to bardzo dobrze. Niech przychodza, zapelniaja stadion. Optymistycznie patrzac jak przyjdzie na pierwszy mecz 20tys to bedzie sukces. Karte kibica wyrobila dotychczas ponoc lekko ponad 15 tys ludzi , duzo ludzi kupowalo na razie bilety bez kart . Wazne zeby pojechali srakovie bo inaczej zrobi sie mega nerwowo.
7 sierpnia 2011, 13:23 / niedziela
odnośnik
pojebane gastronomiczne ceny
..zapiekanka 9 zł
hot dog 7 ;ale kiełbasa w bułce to już lux danie - 12zł

irlandia już tu jest ;-/
7 sierpnia 2011, 13:30 / niedziela
Duże chociaż te hot-dogi? Trochę drogo..
7 sierpnia 2011, 13:41 / niedziela
1945 - Podobne jak na Traugutta ale ceny to tragedia normalnie ;/
7 sierpnia 2011, 13:44 / niedziela
Panowie nie będzie czasu jeść ! trzeba śpiewać : )
7 sierpnia 2011, 13:46 / niedziela
gastronomię obsługuje ta sama firma co na stadionie Legii - Sports Hospitality...
zapewne ten sam standard...

za to pub na stadionie będzie miał nazwę T 29 Bar :-]
odnośnik
(...)
Na razie nie będzie działał pub, który ma zostać otwarty przed meczem Polska - Niemcy. Pod trybuną będzie zegar, a jego powierzchnia to 2 tysiące metrów kwadratowych. Prace trwają. Będzie otwarty 7 dni w tygodniu. Tam też będzie można oglądać różnorakie wydarzenia sportowe i wyjazdowe mecze Lechii.
- Będzie wiele smaczków, które kibicom przypadną do gustu. Jego otwarcie odbędzie się z pompą i będzie wydarzeniem dla środowiska kibiców Lechii. Powiem tylko, że będzie się nazywał T 29 Bar - zdradził Kosiński.
7 sierpnia 2011, 13:46 / niedziela
podobne do tych z ikei co sa za 1 ;-)
1 ..... 51 52 53 54 55 ..... 77
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027