Gdańsk: sobota, 31 października 2020
FORUM
Podstrony:

PGE Arena - wszystko o nowym stadionie

strona 54/77

7 sierpnia 2011, 14:09 / niedziela
Nie narzekajcie na ceny dań, bo zaraz jakiś ważniak powie, że nie dla psa kiełbasa i zrobi się wam głupio.
7 sierpnia 2011, 14:49 / niedziela
@Cezar
A może nie będzie?
Patrzcie na argumentację posła PiS.
odnośnik
7 sierpnia 2011, 15:28 / niedziela
Z tego tekstu z Dziennika Bandyckiego wynika, że będziemy mieli najwiekszy na świecie zegar stadionowy... 2 tysiące metrów kwadratowych... fiu fiu... :)
7 sierpnia 2011, 15:33 / niedziela
Zegar stadionowy może i największy, ten dosłowny ... Ale ten w sensie przenośnym, Zegar- jako młyn, to mam obawy, że będziemy mieli najuboższy. Patrząc po tym ile jest wolnych miejsc i jak mało karnetów na tamte sektory dotychczas się sprzedało to jestem lekko zaniepokojony.
7 sierpnia 2011, 20:47 / niedziela
witam.kilka pytan zwiazanych z stadionem ... na mlynie obowiazuje numeracja krzeselkowa czy tak jak na Traugutta siada kazdy gdzie chce? ile miejsc jest na mlynie ? i czy kazdy zielone koszulki ?pozdro
7 sierpnia 2011, 20:49 / niedziela
Z tego co wiem numeracja nie będzie obowiązywała,młyn na oko ma 6/7 tysięcy miejsc, nie ma wymogu koszulkowego.
7 sierpnia 2011, 20:53 / niedziela
ok idzieki za info ..mlyn obejmuje wylacznie dolna czesc trybuny czy rowniez gore? i czy wiadomo jaka ilosc zostala sprzedana na poszczegone sektory?
7 sierpnia 2011, 20:55 / niedziela
a to szkoda, że nie ma "wymogu koszulkowego"
fajnie by wyglądało - górna trybuna biel; dolna trybuna zieleń
7 sierpnia 2011, 20:56 / niedziela
Zaloguj się na swoje konto i przy kupnie karnetu jak najedziesz kursorem na dany sektor pokazuje się ilość dostępnych miejsc. Póki co liczba sprzedanych abonamentów na Zegar jest liczona w dziesiątkach.
7 sierpnia 2011, 21:01 / niedziela
Rzeczywiście na zegar malutko ludzi na razie kupiło bilet czekają na ostatnią chwile. Potem będzie płacz że kolejki będą.
7 sierpnia 2011, 21:01 / niedziela
no tak ale tam pokazuje ilosc karnetow a nie biletow sprzedanych...a racja z koszulkami .bylo by swietnie tak dol zielono gora biala..... marzenie... czuje ze bedzie takie pier....dolniecie ze szok w niedziele.... pozdrownienie dla pana policjanta z bialegostoku
7 sierpnia 2011, 21:04 / niedziela
Jeśli ktoś jest zorientowany to mam pytanie odnośnie sektorów sąsiadujących z sektorami gości. Na planie stadionu są one oznaczone X, czy to znaczy, że tam będzie tyle sektorów buforowych? Czy można będzie tam dostać normalnie bilet/ karnet na mecze Ekstraklasy? Czy tylko w przypadku braku kibiców przyjezdnych? i czy w sytuacji gdy ich nie będzie sektor gości też może być zajęty przez nas? bo tak to nie mam pojęcia w jaki sposób miałoby być 42tys. ludzi
7 sierpnia 2011, 21:14 / niedziela
nigdy nie będzie 42 tys. ,
a x to sektory wyłączone ze sprzedaży - bufory, zasieki etc.;
może na meczach przyjaźni będzie inaczej.. heh
z wywiadu Turnowieckiego dla gw:
(...)
Jaka średnia frekwencja zadowoli klub w rundzie jesiennej. Czy jest możliwe, że na którymś meczu będzie komplet?
- Nie ma pojęcia "zadowoli". Im więcej widzów, tym oczywiście lepiej. 40 tys. na meczu ligowym jednak nigdy nie zasiądzie. Ze względów ustawowych i bezpieczeństwa mecze piłkarskie na PGE Arenie będzie mogło oglądać maksymalnie 35 tys. widzów.
7 sierpnia 2011, 22:10 / niedziela
po co robić wymóg koszulkowy, dla kogo? Jesli sprzedaż na "prostą" jakos idzie to na "zegarze" sprzedane jest jakies 300-400 karnetów i nie widze szans aby zapełniło sie to do niedzieli.
Oby wiele sie zmieniło przez ten tydzień : w sprzedaży biletów i w samym zespole, bo trzeba w koncu otrzeźwiec i zrobic jakis transfer.
Otrzeźwienie przydałoby sie samemu Kafarowi, w koncu to czwarta porażka w lidze z rzędu..... Chyba każdy pamieta koncówke poprzedniego sezonu.

TYLKO LECHIA!
7 sierpnia 2011, 22:44 / niedziela
Ludzie przestańcie się łudzic, że będzie komplet. Zarząd nie przygotował na to klubu pod względem merketingowym oraz piłkarskim, co widac gołym okiem. Cały czas kierują się zasadą, że jakoś to będzie i że wielki stadion sam z siebie przyciągnie ludzi, jeden dzień otwarty niczego nie zmieni.

Cygnus bardzo dobrze, że nie ma szału na młyn, niech przyjdą ludzie, którym naprawde zależy na dopingu.
7 sierpnia 2011, 22:54 / niedziela
no własnie powstaje pytanie czy przyjdą?
Oby nie wyglądało to tak jak na koncu bytnosci młyna pod zegarem.

TYLKO LECHIA!
7 sierpnia 2011, 22:54 / niedziela
Dokładnie, a to pokazuje nawet większą niedokładność w ich myśleniu, bo poza tym, że oni myślą, że ludzie ot tak sobie przyjdą na mecz, to oni jeszcze myślą, że to się tak utrzyma już na stałe i niezależnie od wyników drużyny Ci ludzie i tak przyjdą na mecz w takiej samej liczbie na poziomie tych 30 tys co oni sobie założyli, bo dla nich to jest dobry wynik logistyczny..

Zresztą podobne opinie już się na forum pojawiają co znaczy, że kłamstwo to - powtórzone sto razy powoli dla pewnej grupy osób - przeradza się w prawdę.

Szkoda tylko, że ludzi, których o tym otwarcie piszą nazywa się tu płaczkami, a to są po prostu racjonaliści, którzy będą mieli rację, a osoby, które się z ich opinią nie zgadzają będą miały smutny kontakt z rzeczywistością z dużą szansą iż nastąpi to zaraz na pierwszym meczu u siebie.

Dla Turnosia i hJenka problemem, a może i kubłem zimnej wody, byłby brak kompletu na pierwszym meczu, a może i nawet nie zapełnienie stadionu w 2/3 jego dopuszczalnej pojemności. Co do powodzenia tych sklepików z żarciem też bym na ich miejscu nie liczył na szał. Przy takich cenach to nawet ten zasrany Popcorn taniej w kinie się płaci niż na tym stadionie...
7 sierpnia 2011, 23:06 / niedziela
Powiem tak, byłem dziś na stadionie po bilety dla Braci ze Śląska którzy zawitają do nas na meczyk i to co zobaczyłem pod kasami to włos się jeżył na głowie. Pomijam ludzi którzy cudaczą z wyborem miejsca, co strasznie spowalnia zakup, ale patrząc kto kupuje bilety to ręce opadają. Wiem potrzeba nam ludzi do zapełnienia stadionu ale może niekoniecznie takich którzy przyjechali po bilety autami na blachach bydgoskich, poznańskich, warszawskich - generalnie przegląd całej Polski. Tak wiem gro ma auta firmowe ale tacy ludzie nie są zakręceni w Gdańsku i nie kumają na co zakupują bilety. A co mnie bardzo zaciekawiło dużo aut było na blachach wioski za Sopotem, i nie mówcie mi że to byli Lechiści bo było widać że na pewno nie. Reasumując na meczu z żydkami będzie dużo przypadkowych i niezwiązanych z Lechią ludzi co na pewno przełoży się na atmosferę. Już się normalnie boję jak przyjdzie odśpiewać nasz hymn. Ja osobiście już tęsknie za Traugutta 29 bo na nowym tego klimatu nie będzie.
7 sierpnia 2011, 23:08 / niedziela
8 sierpnia 2011, 00:03 / poniedziałek
Odnośnie narzekania na atmosferę na PGE.
A nie wydaje się Wam może, że to jest właśnie zadanie dla kibiców ("dotychczasowych"), aby o tą atmosferę zawalczyć?
Żeby nie było tak, że ten stadion przerośnie zarówno klub jak i środowisko kibicowskie. Może teraz naprawdę dowiemy się ilu nas jest?
8 sierpnia 2011, 00:27 / poniedziałek
Dolna część trybuny Północnej będzie głównym miejscem dopingu. Góra będzie się włączała, ale dla chcących dopingować - zajmujcie przede wszystkim dół.
8 sierpnia 2011, 00:43 / poniedziałek
Podobno sprzedali 5 karnetow na Prosta i 2 Karnety na w x bo jeden Karnet podobno Donek ma a drugi Walesa, Takie najnowsze newsy sa a na mlynie bedzie 100 tak jest podobno. Piszecie bzdury a pozniej moj kolega czyta takie glupoty, co tutaj wypisujecie i sie madrzy. MLYN BEDZIE 10 TYS. I TEGO SIE TRZYMAJMY. LG4EVER
8 sierpnia 2011, 00:52 / poniedziałek
@WolskiLechia daj info co ty wypiles/wypaliles ;-)
obawiam sie ze za poprawa jakosci stadionu nie bedzie poprawy jakosci młyna :-(
bardzo chcialabym sie mylic .....
8 sierpnia 2011, 08:49 / poniedziałek
Rzygać się chce od tego waszego ryku..... Kuchar, Kafar, Turnoś, Jenek, piłkarze, Tusek, stadion, karnety..... kurwa nawet popcorn i blachy samochodów to już jest problemem !!! Jak wy możecie żyć w takim smutnym świecie ???
8 sierpnia 2011, 09:10 / poniedziałek
kurwa jak ja kocham takich pesymistów
8 sierpnia 2011, 09:12 / poniedziałek
Tak kiko77 będzie zajebiście jak pół stadionu to będą turyści i zobaczymy jak się będziesz czuł na meczu na którym połowa ludzi nawet nie będzie wiedziała kto gra.
Ja nie mam problemu z tym że ma być dużo pikników, bo oni są na tym stadionie niezbędni, tylko ja osobiście będę się chujowo czuł patrząc jak jakieś trole będą siedzieć jak w teatrze bo akurat są na wakacjach i trafił się mecz otwarcia nowego stadionu. Jeśli tobie to nie przeszkadza to trudno mi już niestety tak.
8 sierpnia 2011, 13:46 / poniedziałek
Czy żeby mieć miejscówke na parkingu trzeba wykupić jakiś abonament na KK?
8 sierpnia 2011, 14:20 / poniedziałek
wydaje mi sie ze parking bedzie gratis tym razem, albo ktos bedzie kasował przy wiezdzie, systemowo raczej tego nie opanuja, tak samo jak platnosci zwyklymi KK w gastronomii
8 sierpnia 2011, 14:29 / poniedziałek
Drodzy kibice mam taki mały apel, jakoże jest to nasz pierwszy mecz na nowym stadionie zaprezentujmy sie dobrze, prowadzmy doping pozytywny. by niósł naszych do zwycięstwa, ten mecz bedzie naszą wizytówką by przychodziło wiecej ludzi. może i pikniki- ale kazdy piknik to kasa dla naszego klubu- patrz lepsi , piłkarze, sukcesy itp. nie badzmy nastawieni negatywnie- wiem ze przyjerzdza sracovia i jej kurwa nienawidze- ale powstrzymajmu sie od bluzgów. prowadzmy dopin pozytywny , a nie anty-doping. ma być święto. stadion jest przepiękny- jeden z najlepszych w europie- pokażmy ze też tacy jesteśmy-wszyscy ubrani w barwy biało-zielone. w wielkiej sile.
8 sierpnia 2011, 14:29 / poniedziałek
Długie kolejki po bilety na Lechię
Trwa sprzedaż biletów na mecz Lechia – Cracovia, który zainauguruje rozgrywki na PGE Arenie Gdańsk. Spotkanie zostanie rozegrane w niedzielę 14 sierpnia o godz. 17.00. Osoby bez karty kibica mogą nabywać wejściówki wyłącznie w kasach stadionu. Natomiast na Wyspach Lechii bilety mogą kupować posiadacze karty kibica. [...]
odnośnik
8 sierpnia 2011, 14:50 / poniedziałek
Nie wiem co z tą Lechia.net się dzieje ale żeby wrzucać zakazany ryj Nowaka i robić newsa ,ze wyrobił kartę...Kim kurw... on jest dla naszego klubu?
Raczej szydera i wyszydzenie tej ku... powinno być w tym artykule ,nie dla Bandy Czworga na Trybunach wypierdalać na siatkówkę.
Lechia to my ,a nie Donald i jego Psy

odnośnik
8 sierpnia 2011, 14:51 / poniedziałek
Przecież w niedzielę będzie tyle rożnej maści wynalazkow, że nie będę zdziwiony, że zamiast zebrać gwiazdy, Donek usłyszy oklaski.
8 sierpnia 2011, 15:27 / poniedziałek
To dlatego pod BA byli dziś pseudo dziennikarze tvn. Ch*j z tym nowakiem i resztą donaldzianych psów. Ludzie bez ambicji i honoru.
8 sierpnia 2011, 17:02 / poniedziałek
wiadomo cos na temat parkingu w dniu meczu??platny darmowy ?jesli tak to jakie ceny na samochody osobowy oraz autokary ? na mlynie jeste przygotowane jakies gniazdo dla prowadzacego doping? wiadomo cos na temat oprawy?
flagi na ktorej czesci trybuny beda rozwieszane.... no koledzy pozostalo juz niewiele... cisnienie rosnie!!! BB BBK BBKS LECHIA!!!!
8 sierpnia 2011, 17:15 / poniedziałek
"BB BBK BBKS" co to kurwa jest? juz pojawiaja sie wynalazki nowego stadionu
8 sierpnia 2011, 17:19 / poniedziałek
Nowy stadion nowe pieśni hehe.
8 sierpnia 2011, 17:24 / poniedziałek
piterLG widze ze starosc nie radosc do glowy uderza.... pomysl a potem dopiero pisz....no chyba ze ty debiutant to wtedy szacunek
8 sierpnia 2011, 17:30 / poniedziałek
Pewnie że wiadomo. Dziś montowali bramki systemu ViaToll na terenie parkingu i trzeba koniecznie posiadać kartę kibica bo system płatności będzie tylko bezgotówkowy. Parking oczywiście strzeżony przez kibiców gości których nie wpuszcza na stadion bo właśnie MaToł ma przyjechać na mecz ze swoim przydupasem który dziś wyrobił sobie kartę kibica mimo tego że kibicem nigdy nie był.
Jednym słowem przejebany parking ;) a to wszystko dzięki hiPOkrytom i psełdo dziennikarzom z Tusk-Vision-Network i gazety gówno prawda !
8 sierpnia 2011, 17:32 / poniedziałek
Jeszcze co do młyna
Według mnie Ci co chcą na prawdę dopingować i wspierać swoją drużynę powinni też sami z siebie ubrać tę białą/zieloną koszulkę i pokazać, że młyn nie jest zwykłą zbieraniną we wszystkich kolorach tęczy
8 sierpnia 2011, 17:33 / poniedziałek
no tak akrte kibice...ale w przypadku przyjazdu autokarem ??hmmm jak to wyglada? i koszta jakie??hmm...
8 sierpnia 2011, 20:34 / poniedziałek
esprimo.Na stronie głównej masz jak byk.Rowery-darmo,osobowe-pilnuje ekipa jak ta za Urzędem Wojewódzkim(popilnować co łaska)a autokary jak napisał LGPG jest system Via Toll i strzeżony przez kibiców gości.Akurat na tym meczu wspomaganą przez kibiców klubu bardzo z nami zżytego.Tylko z niższej ligi.BB BBK BBKS LECHIA!
8 sierpnia 2011, 21:36 / poniedziałek
UWAGA MOBILE ! Krokodylki na wlocie na Arene PGE od Zaglowej!! Szerokości!!! WW WUWUZE WUWUZELE OLE!!! WW WWKS Przy przy przyjacielem LeLe Lechijki jest!!!!!
8 sierpnia 2011, 21:41 / poniedziałek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 sierpnia 2011, 22:41 / poniedziałek
,,Ladnie zes Pan nam to wszystko wyspiewal,,
9 sierpnia 2011, 04:03 / wtorek
"No pięknieś pan nam to wszystko wyśpiewał Panie Cwynar."

odnośnik
9 sierpnia 2011, 10:49 / wtorek
zepnijcie sie panowie z kartnetami na młyn bo słabo idą, mamy najwięcej do gadania, a przykasach szału nie ma , ruszać po karnety!!!!
9 sierpnia 2011, 11:15 / wtorek
liki - a na młyn to wejście tylko z karnetami ? Z biletem już nie można ?
A ja mam na cały sezon to jak mogę czy nie ?
9 sierpnia 2011, 11:53 / wtorek
luki ma racje - bilety na prostą ubywa i za chwile masę "rookies" bedzie kupować bilety na inne sektory, wiec jak spodziewam sie na pierwszym meczu kupy pomyłek i pretensji. Tylko patrzec jak dwóch dziadków z pudełkiem czekoladek przyjdzie na sektor V w spokoju obejrzec mecz. I potem pretensje nie powinno sie miec do tych pikników (ich nikt nie poinformował co to za sektor), ale to tych którzy tu pierdolą o selekcji, jednolitych barwach itp a biletu jak nie kupili tak nie kupili...
Wystarczy spojrzec jak wyglada procent zajetych miejsc na tzw dopingowych sektorach, a jak to wyglada na prostej.

TYLKO LECHIA!
9 sierpnia 2011, 12:08 / wtorek
"spodziewam sie na pierwszym meczu kupy pomyłek i pretensji. Tylko patrzec jak dwóch dziadków z pudełkiem czekoladek przyjdzie na sektor V w spokoju obejrzec mecz."

Tak będzie bo widać było na dniu otwartym kto kupował najtańsze bilety na pierwszy mecz :)
9 sierpnia 2011, 13:39 / wtorek
siemano,
kupił ktoś karnet przez idealny system internetowy i ma potwierdzenie zakupu?
coś czuję, że będzie idealny bałagan i ktoś gdzie zasiądzie tam będzie siedział:)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.013