Gdańsk: sobota, 31 października 2020
FORUM
Podstrony:

PGE Arena - wszystko o nowym stadionie

strona 55/77

9 sierpnia 2011, 13:52 / wtorek
A ja karnetu nie kupie, bo niby kto mi da gwarancje ze nam stadionu nie zamkna ?

Moze znowu matoł coś wymysli.

Moze dostane zakaz za przeklinanie czy inne "przestępstwo"...
9 sierpnia 2011, 17:48 / wtorek
Orientuje się może ktoś czy bedzie przygotowane jakieś nagłośnienie z młyna na prostą? Zanosi się że bedzie tu ponad 10tys luda i warto byloby to wykorzystac
10 sierpnia 2011, 13:26 / środa
Kładą sztuczną murawe wokół boiska :)
10 sierpnia 2011, 13:40 / środa
A będzie Donek na meczu w niedzielę? Gdzieś jakieś info jest na ten temat?
10 sierpnia 2011, 14:23 / środa
Będzie nie tylko Matoł ale i masa jego przydupasów z peło. Maja zaproszenia od Budynia i na pewno skorzystają bo darmowe. A że to darmozjady to na bank nie oprą się pokusie nachlania się i nażarcia za free, takie już ich życiowe przeznaczenie.
Więc szansa na szczególne ich pozdrowienie na meczu jest ogromna.
10 sierpnia 2011, 14:29 / środa
"Kładą sztuczną murawe wokół boiska :)"

Foty jakieś ktoś zrobił z tego wiekopomnego wydarzenia ?

AVE LECHIA !!!
10 sierpnia 2011, 14:33 / środa
Dobra - znalazłem, link do SkyScraper i foty z układania sztucznej na kostce :

odnośnik
10 sierpnia 2011, 14:34 / środa
Knop trzymaj: odnośnik
10 sierpnia 2011, 14:54 / środa
Hehe, wykładzina podłogowa.
Najważniejsze, że zielona i przysłoni polbruk. Na pewno poprawi efekt wizualny i bezpieczeństwo kopaczy.
Czekamy na klatkę dla gości...
10 sierpnia 2011, 15:07 / środa
MarekM - klatka powstaje (a moze juz powstala).

odnośnik
10 sierpnia 2011, 15:09 / środa
jeszcze chyba jakies ogrodzenie na zewnatrz dla gosci musza zrobic
10 sierpnia 2011, 15:11 / środa
to jest zwykła szyba ogradzajaca nasze sektory od prostej
10 sierpnia 2011, 15:13 / środa
To jest (chyba?) tylko odgrodzenie zegara od prostej, czy coś w tym stylu. Nie byłem jeszcze na BA więc nie chcę wprowadzać w błąd.
W kontekście klatki mówiono coś o jej zamówienu u jakiegoś producenta i dacie montażu w okolicach końca sierpnia.
10 sierpnia 2011, 15:18 / środa
Marek to jest oddzielenie gości od prostej, płot jest postawiony od strony murawy tak samo jak na naszym sektorze za bramką. Znając życie pieski wymyśliły jeszcze pewnie coś dodatkowego do tego co jest - jakiś drut kolczasty pod napięciem i z 5 metrów pleksy ;)
10 sierpnia 2011, 18:30 / środa
Jednorazowa zgoda Straży Pożarnej na mecz na BA: odnośnik
11 sierpnia 2011, 20:59 / czwartek
lechia.pl

Cashless na PGE Arenie Gdańsk!
Od niedzielnego meczu na PGE Arenie Gdańsk obowiązywać będzie cashless – system do bezgotówkowych płatności na stadionie.
W czwartek system do płatności bezgotówkowej przeszedł pomyślnie ostatnie testy. Na PGE Arenie nie będzie możliwe płacenie gotówką. A to oznacza, że za pomocą zasilonych wcześniej Kart Kibica Lechii będzie można płacić we wszystkich kioskach. Karty można będzie doładowywać w wyznaczonych punktach na PGE Arenie Gdańsk, w tym we wszystkich kioskach.
Równolegle płatności za gastronomię czy inne usługi na stadionie będzie można regulować zwykłymi kartami bankowymi, w tym przede wszystkim w technologii PayPass.

ciekawe jakie cyrki będą przy ładowaniu kart w kioskach :D
aby tylko dostać się bez problemu na stadion ;-]
11 sierpnia 2011, 21:28 / czwartek
Narazie to niech oni ogarna ten system z karta kibica bo nie moge sobie przeprogramowac karty od wtorku i otrzymac tego numeru ACN czy jakos tak. Ciekawe czy im sie to uda do niedzieli.Bo chetnie bym kupil bilet ...
11 sierpnia 2011, 21:46 / czwartek
Dziś można było po 19 bez problemu kartę przeprogramować na Morenie ;)
12 sierpnia 2011, 00:54 / piątek
"Na PGE Arenie nie będzie możliwe płacenie gotówką."

Nie możliwe.
Dopóki nie zmienią w Polsce paru ustaw, to złotówki w postaci gotówki są obowiązującym środkiem płatniczym i nie można odmówić ich akceptacji.
Mogą sobie na BA wymyslić płatności kartą, żetonami, w dolarach, Euro, randach RPA, czy paciorkami - ich sprawa. Ale przyjmowania złotówek w gotówce odmówic nie mogą.
Jedyne co mogą to wprowadzić coś na zasadzie "własnej waluty" - kuponów, bonów, czy jak to nazwą, które będą jedynym środkiem płatniczym na terenie obiektu (coś podobnego było podobno na Opener'rze), ale muszą dać możliwość kupowania ich (tych bonów, czy czego tam) za gotówkę.
12 sierpnia 2011, 01:02 / piątek
Kolego Pomuchelskopp - od tego będziesz miał kioski z możliwością doładowania KK ( która notabene robi za jak to nazwałeś "kupon" ) lub płatność standardową kartą kredytową lub debetową.
Zero gotówki - całość oparta na systemie cashless.
12 sierpnia 2011, 02:34 / piątek
Jeśli będzie tak jak mówisz, to faktycznie jest to prawnie możliwe.
Niemniej z biznesowego, a także zwykłego, zdroworozsądkowego punktu widzenia to kretynizm.
Sami sobie ograniczają w ten sposób dochody - przecież na Lechię
chodzi mnóstwo dzieciaków, które mają gotówkę, ale kart płatniczych nie. A KK z funkcją płatności też nie każdy wyrobił, zwłaszcza że jest droższa...
12 sierpnia 2011, 07:30 / piątek
Karta za 10zł też ma możliwość płatniczą. Dzisiaj patrzyłem i na prawie całą prostą bilety wysprzedane. Już nie mogę się doczekać niedzieli godz.17.00. i śpiewu całego stadionu "TRÓJMIASTO DO LECHII NALEŻY"
12 sierpnia 2011, 07:48 / piątek
chris - ja bede zadowolony jak chociaz na "O Nasz..." ruszą dupska i wstaną, połowa bedzie bez barw za to ze słonecznikiem w zębach. Też jestem ciekaw jak to wyjdzie.

TYLKO LECHIA!
12 sierpnia 2011, 07:52 / piątek
Nie wiedziałem, że mamy zgodę ze Strażą Pożarną?
12 sierpnia 2011, 08:04 / piątek
Ktoś się orientuje czy na PGE będzie dostęp do wi-fi ?
12 sierpnia 2011, 08:09 / piątek
z forum skyscraper podobno tak:

II.2) WIELKOŚĆ LUB ZAKRES ZAMÓWIENIA
3. Instalacji teleinformatycznych i telekomunikacyjnych
 sieć LAN
 infrastruktury dostępu bezprzewodowego WLAN
 systemu telefonicznego
12 sierpnia 2011, 08:22 / piątek
castorp - tej zgody już nie ma. podobno dlatego, że oni wszędzie ze sprzętem jeżdżą...
12 sierpnia 2011, 11:27 / piątek
"... z biznesowego, a także zwykłego, zdroworozsądkowego punktu widzenia to kretynizm. Sami sobie ograniczają w ten sposób dochody ... "

Zgadzam się w 1945%. Mam nadzieję że się ogarną i pozwolą na rozliczenia gotówkowe - chociażby, tak jak mówisz, ze względu na młodszych kibiców.
No chyba że są tak tępi i zakładają że dzieciaki przyjdą wyłącznie z dorosłymi ...

AVE LECHIA !!!
12 sierpnia 2011, 12:27 / piątek
Panowie. Temat chyba odpowiedni.
Gdzie w okolicy naszego obiektu można spokojnie skosztować złotego napoju bogów? Miejscówka plenerowa jak i bardziej oficjalna.
12 sierpnia 2011, 12:33 / piątek
Tutaj: odnośnik
12 sierpnia 2011, 12:54 / piątek
ewentualnie po drugiej stronie torów -> odnośnik
12 sierpnia 2011, 13:03 / piątek
Co do bezgotówkowego rozliczania. Panowie piszecie , że ograniczają sobie dochody moim zdaniem błędne myślenie bo kasa odrazu wpada cała, a nie na raty, szybsza obsługa będzie dzieki temu, brak problemów pt. "ma pan złotówke". Druga sprawa znając realia panujące na komercyjnych powierzchniach do ceny najmu dochodzi % od obrotu, a wiec sprzedający wszystko musi przepuścić przez system a więc klub zarobi prawdziwy % od obrotu a nie % od obrotu wymyślonego/wyliczonego przez panią Zosię na oko
12 sierpnia 2011, 14:10 / piątek
Nie przyjmowanie gotówki - ogranicza ilosc potencjalnych klientów, szczególnie ze to bedzie pierwszy mecz dla wszystkich, nie wszyscy sledzą portale, aby wiedziec ze na 3 dni przed meczem ogłasza sie takie zmiany, szczególnie ze masa pikników kupiła sobie gietą za gotówkę podczas dnia otwartego, teraz przyjdą i zostaną odesłani z kwitkiem.

Nie wszystkie nastolatki są wyposazone w karty płatnicze, nie wszyscy starsi oglądacze stadionu wiedzą o tym, także to jest nie przemyslane i strzał w swoje kolano.
Po prostu bedą mniejsze obroty, zyski i mase rozczarowanych osób.
Jesli myslisz ze bedzie inaczej stań sobie koło takiego stoiska to przekonasz się.

TYLKO LECHIA!
12 sierpnia 2011, 14:15 / piątek
Witam
Czy ktoś się oriętuje ile już sprzedano biletów.
12 sierpnia 2011, 16:49 / piątek
Powiem inaczej. Zostało mało , cała prosta góra i dół zajeta , zostało kilka miejsc. Koło 12 byłem pod stadionem od Żaglowej i przy kasach tłum. Już nie mogę się doczekać tej chwili jak nasi będą wychodzić a my będziemy śpiewać "Ooo Nasz! Ooo Nasz!My wierzymy,Tylko w B.K.S. Hej Lechio! Ooo Nasz! O Nasz!" i "To My, kibice z Gdańska, Znani z chuligaństwa, Za Lechię, za BKS, Pójdziemy aż po życia kres!"
12 sierpnia 2011, 17:35 / piątek
będzie pierdolnięcie!!!!
12 sierpnia 2011, 17:36 / piątek
wiecie co jest najlepsze ze nasza frekwencja na stadionie boli tak te kurwy z gdyni ze spac po nocach nie moga . LECHIA GDANSK-WŁADCY PÓŁNOCY
12 sierpnia 2011, 17:51 / piątek
Nie wierzę w to czytam:). Jak może o nasz zaśpiewać 35000 ludzi skoro 20000 będzie po raz pierwszy na meczu piłki nożnej. Panowie opanujcie się!!!!!! Na tym meczu będzie około 15000 kibiców Lechii i około 20000 kibiców stadionu i to wszystko.
12 sierpnia 2011, 18:08 / piątek
Dokładnie tak jak pisze LP. Przedwczoraj byłem na stadionie po bilet i takie oto głosy były na porządku dziennym: " A Lechia to w ogóle która była w poprzednim sezonie?". "A która to jest w ogóle kolejka?", "Ciekawe ile osób na mecz z Arką będzie się chciało wybrać?", "My lubimy Wisłę czy Cracovię?" Wyjebane mam w tą Lechię, ciekaw jestem kiedy ten stadion im rozwalą" To tylko nieliczne perełki. Normalnie, aż żal dupe ściska...
12 sierpnia 2011, 18:14 / piątek
trzeba skolowac przepustke dla Breivika i wynajac go na pierwsze dwa mecze
12 sierpnia 2011, 18:34 / piątek
HjeneKKK, weź koło i pi...lnij się w czoło.
12 sierpnia 2011, 18:39 / piątek
Im bliżej tego meczu, coraz bardziej czuję się jakbym jechał na wyjazd
12 sierpnia 2011, 19:09 / piątek
A ja czuję się jakbym szedł na galę KSW w Ergo Arenie. Normalność chyba już tylko zostanie na wyjazdach.
12 sierpnia 2011, 19:37 / piątek
cóż LP zostaje nam olać mecze u siebie i jeździć tylko na wyjazdy :)
12 sierpnia 2011, 20:01 / piątek
oj cos widze , ze zaczynamy sie bac piknikow :D ludzie wy idziecie na mecz kibicowac LEchii czy przejmowac sie kims kto przyjdzie zobaczyc stadion ? gdyby sprzedali 10 tys biletow to tez byscie narzekali , ze malo. Sprzedali duzo to tez zle bo pikniki. Wam sie w ogole cos podoba ?
12 sierpnia 2011, 20:03 / piątek
Tak ogolnie nie wiem czy zauwazyliscie, ze ruszyla sprzedaz na sektory 11 , 12 , M . Ale to pewnie tez zle bo tam to juz na bank same pikniki :)
12 sierpnia 2011, 20:13 / piątek
Można całe życie bujać się maluchem i nie przesiadać się w Mercedesa :) Jak kto woli...
Ma się sentymenty do wielu rzeczy ale stać w miejscu z tego powodu do paranoja.
12 sierpnia 2011, 20:16 / piątek
ja juz nie kumam tego narzekania, może przyjdzie 40.000 ludzi i tragedia po same pikniki, jak juz to trzeba im pokazac jak mozna sie bawic na meczu, a nie wyzywac od samego poczatku
12 sierpnia 2011, 20:17 / piątek
Tu nikt nie mówi, że 35000 to źle, tylko o tym, że hymn odśpiewany (należycie) nie będzie i nic więcej.
12 sierpnia 2011, 20:19 / piątek
zreszta mozna popatrzec na Wisłę mlyn się bawi, reszta stadionu siedzi kto chce skakac idzie do mlyna, kto chce siedziec idzie w inne miejsce i wszyscy zadowoleni, po co to komplikowac przeciez nigdy nie bedzie tak ze caly stadion bedzie mlynem !
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.019