Gdańsk: piątek, 23 października 2020
FORUM
Podstrony:

PGE Arena - wszystko o nowym stadionie

strona 56/77

12 sierpnia 2011, 20:21 / piątek
A wiesz ile czasu zajęło Wiśle tłumaczenie pikolom, że młyn to młyn??? Popytaj ja dziś miałem z nimi długą rozmowę. A sektor mają sporo mniejszy od naszego.
12 sierpnia 2011, 20:22 / piątek
@LP jak chcesz miec hymn nalezycie odspiewany to moze trzeba go puscic z tasmy jak na Wisle czy na Legii, tego chcemy ? nie nalezy oczekiwac ze ludzie na pierwszym meczu to zrobia ale jak zachecimy ich to przychodzenia na kolejne mecze to na 3,4 moze juz caly stadion pociagnie :-)
12 sierpnia 2011, 20:22 / piątek
no bo to nie jest łatwy proces "oswajania pikników" ale wszstko się da. Niech wiekszość sie choć hymnu nauczy i będzie już coś
12 sierpnia 2011, 20:23 / piątek
Na kolejnym meczu nie będzie już takiej frekwencji bo zabraknie kibiców stadionu. Natomiast kibice Lechii zostaną i hymn odśpiewają.
12 sierpnia 2011, 20:25 / piątek
L P na rozpisce jest wyraznie napisane , ze sektor zielony(za bramka) to sektor dopingowy. Wiec Ci ktorzy kupia bilety na ten sektor maja dostosowac sie do dopingu. Nie ty do nich a oni do Ciebie. To juz ich problem a nie Twoj. Nie zwracasz uwagi tylko dopingujesz. Wiem, ze latwo sie mowi ale ja na prostej nie mam zamiaru siedziec jak w kinie bo jakis pikol mi powie "siadaj Pan bo nie widze"
12 sierpnia 2011, 20:29 / piątek
ale was bola ci kibice stadionu jak to ich nazywacie. niech sobie sa ,co wam przeszkadzaja ,
to jest jasne, ale jakby udało się utrzyzmać chociaż 15.000 to juz bedzie sukces, garstka z T29 (6-7 tys) bedzie wygladala po prostu smiesznie na tym stadionie wiec zrobmy wszystko zeby nie byc posmiewiskiem ze stadion na 40tys a frekwencja 6tys, tylko błagam nie piszcie że liczy sie jakosc i wracamy na T29...
rolmopsy napisały list do wybiórczej :D

Tuż przed otwarciem PGE Areny Gdańsk kibice Arki Gdynia zasypali nas mailami przypominającymi, że otwarcie stadionu w Gdyni nazwaliśmy bublem. Sugerują, że bublem jest mecz otwarcia PGE Areny, w którym Lechia Gdańsk zagra w niedzielę Cracovią.
Rolmpsy piszą:
21 stycznia 2011 r. na portalu www.sport.pl został opublikowany komentarz na temat otwarcia stadionu miejskiego w Gdyni "Otwarcie stadionu w Gdyni - ten rywal to bubel". Pomysł zaproszenia zespołu Beroe Stara Zagora (nawiązujące do historycznego występu Arki w Pucharze Zdobywców Pucharów w 1979 r.) przez klub Arka Gdynia pan Grzegorz Kubicki nazwał "bublem", "tanią kopią pomysłu Lechii Gdańsk". A zaproszenie drużyny bułgarskiej oraz związana z tym organizuję meczu określił jako robioną "szybko, tanio i z błędami".
Komentarz ten zbulwersował wielu (by nie powiedzieć wszystkich) kibiców Arki Gdynia. Spotkanie z Beroe było wg nas świetnym pomysłem, z wielu powodów, np.:
- Przypomnienie historycznego sukcesu zdobycia przez Arkę Gdynia Pucharu Polski w 1979 r. (jako pierwszy zespół na Wybrzeżu) oraz przygody w Pucharze Zdobywców Pucharów. Jest to cenne szczególnie dla młodszych kibiców, którzy z racji wieku nie mogli uczestniczyć w obu wydarzeniach.
- Bułgarski zespół nie żądał za występ żadnej gaży, wydatki ograniczono jedynie do kosztów transportu, zakwaterowania oraz wyżywienia.
- Rywal nie potraktował tego meczu ulgowo. Oglądaliśmy pierwszy zespół Beroe zamiast głębokich rezerw jak to zwykle bywa w przypadku "medialnych" zespołów.
- Na meczu pojawiła się również około 200-osobowa grupa kibiców z Bułgarii, którzy dodali spotkaniu prestiżu oraz kolorytu.
- Spotkanie, mimo ponad 20-sto stopniowego mrozu, obejrzał niemal komplet widzów co może świadczyć, że pomysł klubu Arka Gdynia nie był wcale takim "bublem".
Otwarcie stadionu PGE Arena Gdańsk, mimo hucznych zapowiedzi, odbędzie się z 16. zespołem polskiej ekstraklasy. Inauguracja była już kilkukrotnie przekładana, kilka planowanych imprez zostało przeniesionych lub odwołanych. Kontrowersje budziła procedura oddawania stadionu do użytku (obiekcje policji oraz staży pożarnej). Organizacja sprzedaży biletów na spotkanie Lechii z Cracovia również pozostawia wiele do życzenia. W dodatku meczu nie będzie mogła obejrzeć zorganizowana grupa kibiców "Pasów". Zamiast tego wizytę na stadionie zapowiadają liczni politycy, traktując mecz jak kampanie wyborczą.

ucho od śledzia ;-]
jednym słowem uważają mecz ze swoją zgodą za bubel ;-]
Malcolm, 100% RACJI, tymbardziej se kazdy z nas bedac pierwszy raz na meczu Lechijki byl w pewnym sensie piknikowcem - od tego sie zaczyna, nie kazdy z nas mial Tate badz wujka fanatyka Lechii Gdansk!!! Pikniki tez sa potrzebni. I do pozostalych Braci: Piknik kupil bilet, piknik przyszedl , piknik oglada i moze drze morde badz nie , ale przyszedl kibicowac Lechii!!!...a moze to wlasnie ten piknik w niedalekiej przyszlosci bedzie tak jak WY w wiekszosci na tym forum FANATYKIEM Lechii.
Ps Malcolm. Szacun za tolerancje!!!
12 sierpnia 2011, 20:36 / piątek
@Tomas 73 jak ktos napisal boli ich frekwencja ze hej, oni nie mieli jeszcze kompletu na swoim kurniku, o sorry na stadionie Bałtyku, nawet na derbach, ja juz krate browca od sledzia wygralem postawiłem na 30tys a tu jeszcze szykuje sie niespodzianka i moze 40tys wpadnie
12 sierpnia 2011, 20:44 / piątek
hahaha oni na Beroe mieli komplet ? :D:D:D robilem zdjecia podczas tego meczu i stadion byl zapelniony w 70% maksymalnie :))) oj boli ich boli.
12 sierpnia 2011, 20:59 / piątek
Panowie, żaden problem wydrukować 30 tys kartek z hymnem tudzież innymi przyśpiewkami, rozłożyć na krzesełkach albo rozdawać go przy wejściu - przy okazji to fajna pamiątka by była. Pytanie kto to zrobi i za to zapłaci (jak dla mnie to kilka tys PLN).

Bezkosztowo - wykorzystać telebimy do wyświetlania tekstów - nie powinno być problemu żeby przed meczem poćwiczyć z tymi, co już będą na stadionie. No chyba że teksty się nie nadają do wyświetlania. Zakładam, że ktoś na to już wpadł.
12 sierpnia 2011, 21:08 / piątek
Wszystko jest teoretycznie bardzo proste, ale wszystko musi ktoś zrobić. Do udzielania rad jest wielu, natomiast do roboty ciągle kilkanaście tych samych osób.
12 sierpnia 2011, 21:11 / piątek
cow: "Pytanie kto to zrobi i za to zapłaci (jak dla mnie to kilka tys PLN)."
Twój pomysł - Twoja realizacja... czekamy w niedzielę na efekt...
12 sierpnia 2011, 21:15 / piątek
Lis - no ja właśnie jestem wujek Dobra Rada. Doradzam kolegom narzekającym na brak edukacji pieśniarskich u pikników takich jak ja co mają zrobić żeby nauczyć tłum pikoli i wynalazków tudzież troli bojowych pieśni Lechitów. Dla mnie to nie jest problem, że ktoś ma ubogi repertuar. Wystarczy że potrafi ryknąć kiedy trzeba "LECHIA GDAŃSK !!!" - a to chyba proste więc nie muszę rozdawać tekstów. Notabene na tej stronie nie mogę mimo wysiłków znaleźć hymnu
12 sierpnia 2011, 21:18 / piątek
Pustki źle, będzie komplet też źle... marudzenie dla marudzenia. Przyjmując wersję LP co do podziału na liczbę kibiców Lechii oraz na liczbę kibiców stadionu, to jeżeli każdy z tej liczby kibiców Lechii dołoży swoją cegiełkę do dopingu to będzie mega, 10 tysięcy gardeł na stadionie z taką akustyką to jest konkretne jebnięcie - więc zamiast narzekać niech każdy coś od siebie da. Proste jak je.....
12 sierpnia 2011, 21:20 / piątek
Jeżeli chcesz uczyć na "pieśni lechitów" to pomyliłeś stadiony (chyba żeś turysta z Pyrlandii).
Wujków Dobra Rada mamy nadmiar... A piknik jak nie będzie chciał, to się nie nauczy. Nawet gdyby mu zapewnić darmowe korepetycje.
12 sierpnia 2011, 21:22 / piątek
Jak ktoś oglada mecz Legii, to mozna zobaczyc jak przy marnej frekwencji wyglada stadion, a jest trochę mniejszy, nawet komentatorzy zauwazyli ze to bida, na razie tlumacza ze pikole sa na wakacjach....

btw czesc z nich pewnie zobaczymy u nas w niedziele ;-)
12 sierpnia 2011, 21:40 / piątek
MarekM :

1. Po pierwsze to ja po lekturze tego forum nie jestem przekonany, czy chcę robić dobrze niektórym kolegom prezentującym kompletny brak szacunku dla tych, co przyjdą na mecz w niedzielę a mają inny sposób odbioru widowiska. Wybieram się na mecz z dzieckiem i żoną , wyrobiliśmy sobie KK i miałem plany regularnego rodzinnego uczęszczania na meczyki ale widzę, że to będzie dwa w jednym czyli mecz + cyrk w wykonaniu niektórych (przynajmniej tak by chcieli). Po prostu nie lubię zbyt słyszeć zbyt wielu chujów i kurew (żeby nie było to święty nie jestem ale nie przez 90 % czasu) i nie widzę powodu żeby mieszać sport z polityką (Donek Kondonek, Matoł itp.) akurat w tę niedzielę. a niektórzy się mocno napinają. Za bilety wpłaciłem do kasy klubu ok 100 PLN (żółta prosta) - chciałbym to robić dalej ale jak będzie do dupy przez paru kretynów to pozostanę przy C+.

2. Mam propozycję - przygotuj w WORDzie kartkę A4 z podstawowymi tekstami + info kiedy wstać etc. - ja wydrukuję w 10-20 egz. i rozdam totalnym z wyglądu pikolom na mojej trybunie albo jeszcze przed stadionem. Ty zrób to samo, poproś kolegów i jakoś koszty się rozłożą i logistycznie się to da załatwić.

3. Poza tym z telebimem to jest banalna sprawa (normalnie zwykłe karaoke), ja nie mam dojścia do organizatorów żeby na 30 min przed gwizdkiem nauczyć ludzi hymnu.
12 sierpnia 2011, 21:44 / piątek
Kartki i telebim.Prawie jak u nas w kościele
12 sierpnia 2011, 21:44 / piątek
Kubicki odpowiedział śledziom na list "(...) Cieszy to, że stadion w Gdyni - wbrew wcześniejszym obawom - okazał się obiektem uszytym na miarę i miejmy nadzieję, że taka będzie również PGE Arena. (...) "

"uszytym na miarę" :-)))))
12 sierpnia 2011, 21:45 / piątek
Lis: masz rację, mój błąd. I trochę więcej wiary (niekoniecznie Lecha :))w dawców kapitału i ich możliwości pamięciowe.
12 sierpnia 2011, 21:46 / piątek
i jak na stadionie Bałtyku ;)
12 sierpnia 2011, 21:52 / piątek
List śledzi i odpowiedź

"Kibice Arki piszą:

21 stycznia 2011 r. na portalu www.sport.pl został opublikowany komentarz na temat otwarcia stadionu miejskiego w Gdyni "Otwarcie stadionu w Gdyni - ten rywal to bubel". Pomysł zaproszenia zespołu Beroe Stara Zagora (nawiązujące do historycznego występu Arki w Pucharze Zdobywców Pucharów w 1979 r.) przez klub Arka Gdynia pan Grzegorz Kubicki nazwał "bublem", "tanią kopią pomysłu Lechii Gdańsk". A zaproszenie drużyny bułgarskiej oraz związana z tym organizuję meczu określił jako robioną "szybko, tanio i z błędami".

Komentarz ten zbulwersował wielu (by nie powiedzieć wszystkich) kibiców Arki Gdynia. Spotkanie z Beroe było wg nas świetnym pomysłem, z wielu powodów, np.:

- Przypomnienie historycznego sukcesu zdobycia przez Arkę Gdynia Pucharu Polski w 1979 r. (jako pierwszy zespół na Wybrzeżu) oraz przygody w Pucharze Zdobywców Pucharów. Jest to cenne szczególnie dla młodszych kibiców, którzy z racji wieku nie mogli uczestniczyć w obu wydarzeniach.

- Bułgarski zespół nie żądał za występ żadnej gaży, wydatki ograniczono jedynie do kosztów transportu, zakwaterowania oraz wyżywienia.

- Rywal nie potraktował tego meczu ulgowo. Oglądaliśmy pierwszy zespół Beroe zamiast głębokich rezerw jak to zwykle bywa w przypadku "medialnych" zespołów.

- Na meczu pojawiła się również około 200-osobowa grupa kibiców z Bułgarii, którzy dodali spotkaniu prestiżu oraz kolorytu.

- Spotkanie, mimo ponad 20-sto stopniowego mrozu, obejrzał niemal komplet widzów co może świadczyć, że pomysł klubu Arka Gdynia nie był wcale takim "bublem".

Otwarcie stadionu PGE Arena Gdańsk, mimo hucznych zapowiedzi, odbędzie się z 16. zespołem polskiej ekstraklasy. Inauguracja była już kilkukrotnie przekładana, kilka planowanych imprez zostało przeniesionych lub odwołanych. Kontrowersje budziła procedura oddawania stadionu do użytku (obiekcje policji oraz staży pożarnej). Organizacja sprzedaży biletów na spotkanie Lechii z Cracovia również pozostawia wiele do życzenia. W dodatku meczu nie będzie mogła obejrzeć zorganizowana grupa kibiców "Pasów". Zamiast tego wizytę na stadionie zapowiadają liczni politycy, traktując mecz jak kampanie wyborczą.

Odpowiedź Grzegorza Kubickiego:

Żałuję, że PGE Arenę otwiera mecz Lechii z Cracovią, a nie z Juventusem Turyn czy FC Porto, ale do kogo możemy mieć o to pretensje? Klub z Gdańska - co monitorowałem na bieżąco - prowadził za pośrednictwem firmy Sportfive negocjacje z kilkoma znaczącymi klubami (m.in. Juventus, Porto, Liverpool, Valencia), ale w każdym przypadku rozmowy utrudnione były z jednego powodu: brakiem konkretnej deklaracji, kiedy PGE Arena będzie gotowa do użytku, kiedy będzie można na niej zagrać. Dlatego kto jest winny, że na PGE Arenie nie ma na otwarcie meczu z czołową drużyną europejską?

Jeśli chodzi o stadion w Gdyni, to cały czas uważam, że organizowanie na szybko meczu otwarcie z Beroe było niepotrzebne. Nawet jeśli wypadło okazale. Większym wydarzeniem było z pewnością kolejne spotkanie - ligowe z Wisłą Kraków.

Żałuję, że ani na jednym ani na drugim meczu w Gdyni nie było kompletu, zresztą nie będzie go również pewnie na inaugurację stadionu w Gdańsku (choćby z powodu wspomnianego przez kibiców zamieszania z dystrybucją biletów).

Cieszy to, że stadion w Gdyni - wbrew wcześniejszym obawom - okazał się obiektem uszytym na miarę i miejmy nadzieję, że taka będzie również PGE Arena. I że oba stadiony będą tętniły życiem, licznie zapełniały się kibicami, którzy w głośny i kulturalny sposób będą wspierać swojego zespoły. Bez względu na to, kto będzie rywalem Arki czy Lechii - Beroe, Wisła, Juventus czy Cracovia...
"
źródło sport...pl

oj boli, ach boli
12 sierpnia 2011, 22:07 / piątek
Cow proszę, błagam zostań przy C+.
Ten klub i Ci kibice (tego na bank nie wiesz bo niby skąd), zawsze byli, są i będą Polskim Bastionem Prawicy. To tu ludzie zawsze wyrażali swoje niezadowolenia polityczne co byłą solą w oku tamtejszej władzy. I uwierz mi, choćbyś się zesrał, donosił, pisał skargi, dzwonił po ludziach, nawoływał nic nie zmienisz wśród nas. Ty na prostej będziesz z żoną oraz dzieckiem bił brawo Donkowi, my natomiast zrobimy to czego uczyły nas Pokolenia Lechii Gdańsk!!!!

DONALD TUSK - NIE BYŁEŚ, NIE JESTEŚ I NIGDY NIE BĘDZIESZ KIBICEM LECHII!!!

Każdego dnia dziękuję Bogu za C+, dzieku któremu na stadionie jest mniej mniej marionetek w rękach PO.
12 sierpnia 2011, 22:11 / piątek
Tak z ciekawości. Obraz z kamery TV będzie padać na trybunę VIP ? Trochę na odwrót niż wszędzie
12 sierpnia 2011, 22:20 / piątek
Obraz z kamery na trybune Vip ? a gdzie niby komentatorzy zasiada ? na sektorze zoltym ? :)
12 sierpnia 2011, 22:23 / piątek
co maja komentatorzy do rzutu kamery?
12 sierpnia 2011, 22:24 / piątek
Podest na kamerę jest na żółtej, więc tak wywnioskowałem
12 sierpnia 2011, 22:26 / piątek
@cow
1. Wątpię aby którykolwiek z kibiców Lechii chciał abyś akurat Ty "robił im dobrze", hihi.
Przyjmuję, że jesteś "nowy" i chociażby z tego powodu to Ty musisz dostosować się do zwyczajów "starych", a nie odwrotnie - działa to jak relacja pomiędzy gospodarzem i gościem.
Mnie również mierzi nagminne przedłużanie bluzgów czy "dopingowanie zgód". Styl Makarona był w tej mierze wyważony - "A teraz 5 minut dla polityki".
To, że zapłaciłeś 100zł za wstęp nie upoważnia Ciebie do doboru repertuaru - nikogo nie upoważnia - ale zawsze możesz zaintonować coś co Tobie się podoba.
Po paru meczach na BA przyzwyczaisz się do tego klimatu i z uśmieszkiem na ustach będziesz wspominał to co napisałeś wcześniej.

2. W końcu mówisz konkretnie... tyle, że takie akcje załatwia się poza forum. Skrzykujesz paru kumpli, dajesz A4, drukujecie, rozdajecie. W przeszłości było parę takich akcji. Jeżeli jesteś zainteresowany podaj maila, prześlę Tobie repertuar.

3. Z telebimem... jak ktoś wcześniej wspomniał - nie róbmy z BA Kościoła... nawet gdyby było dojście.
12 sierpnia 2011, 22:28 / piątek
Lechia 1982 - śmiejesz się, ale tego, że kamery będą po stronie vipów i pokazywać będą trybunę żółtą, ja wcale nie jestem pewien. Na dniu otwartym widziałem na szczycie dolnego poziomu trybun metalowy podest, jakby przeznaczony właśnie na kamerę. Ale być może się mylę, może to wcale nie było na kamerę? A czy są jakieś specjalne podesty dla kamer po stronie trybuny vip? Nie wiem. Nie ukrywam, że ta konstrukcja na żółtej trochę mnie zastanowiła.

A to, że komentatorzy będą po stronie vip, to pewne. Logiczne by było, żeby po tej samej stronie były kamery. Ale nie widziałem, ani nie czytałem nigdzie potwierdzenia tego.

Jeśli ktoś ma jakieś pewne info na ten temat, to fajnie by było jakby podzielił się nimi tutaj.
12 sierpnia 2011, 22:29 / piątek
Platforma dla kamery głownej jest nad stanowiskami komentatorskimi.
12 sierpnia 2011, 22:32 / piątek
malcolm - haha nie wiedziałem ze śledzie maja taki ból! Jak to w ich stylu, piszą listy z płaczem do kogo sie da (pamietacie list do Adamowicza w sprawie krzesełek). Juz nawet mróz podczas meczu urósl do -20 stopni (było -7), juz niemal komplet, (a nie brak 2 tys ludzi), wspaniały sparing partner (a nie bułgarscy bacowie) itd.... Te słupy nic a nic nie zasłąniają, dach jest tylko lekko zakrótki
Sczczerze nie cierpie Kubickiego, ale dobrze napisał, ze stadiony są uszyte na miarę, ten w Gdyni na miarę Bałtyku, ten w Gdańsku na miarę LECHII, a korty przy esjmonda na miarę arki.

TYLKO LECHIA!
12 sierpnia 2011, 22:35 / piątek
odnośnik

tu jest obrazek z kamerami
12 sierpnia 2011, 22:38 / piątek
Pikolak, a my to znaczy kto ? Ci co śpiewają o Cyklonie B ?
12 sierpnia 2011, 22:51 / piątek
Bardziej boli że ze swojego spacerniakia (Kościuszki )i nie tylko muszą już na zawsze patrzeć na stadion Lechii !!! Z ciekawości sprawdziłem no i bingo .
Pozdrawiam Białozielono !
12 sierpnia 2011, 22:54 / piątek
cow,po co prowokujesz?
Nie,nie koniecznie o Cyklonie B.
Jemu chodzilo o tysiacach ludzi,ktorzy byli,sa i beda nadal,nie zaleznie od przyszlosci Lechii.
Przestan manipulowac slowami,bo to pod GW podchodzi.
12 sierpnia 2011, 23:00 / piątek
Dobrze na lechia.net napisali, że każde pozdrowienia dla barakowców tylko ich ucieszą, oby tego jak najmniej. Tak jak mam nadzieję, że otwarcie nowej świątyni nie zostanie spierdolone przez politykę.
12 sierpnia 2011, 23:10 / piątek
Cow z całym szacunkiem, posłuchaj. Przyjdź na mecz jak ci się spodoba to przyjdź kolejny raz, a jak się nie to pozostań przy C+, albo idź z rodziną do zoo, jest też Atom na Ergo, Aquapark i inne atrakcje.

Ale przestań człowieku mówic ludziom, którzy są z tym klubem od lat co mają śpiewać, a czego nie mają, bo masz najmniej do powiedzenia. Klub istaniał bez tych twoich 100 zł i istnieć będzie, więc łaski nikomu nie robisz, a jeśli myślisz, że jest inaczej to się mylisz.

Żyj i daj życ innym, a nie prowokujesz pyskówki na forum. Każdy inteligentny człowiek umie znaleźć swoje miejsce na świecie, te które mu odpowiada. Jeżeli okaże się, że Lechia to miejsce dla ciebie to będzie fajnie, jeżeli nie to także wielkiej straty nie będzie.

Myslę, że rozumiesz.
12 sierpnia 2011, 23:18 / piątek
MarekM:

Piszę o tym co zrobię jak mi nie będzie odpowiadał klimat. Jak ktoś ma ochotę robić z siebie idiotę to proszę bardzo. Ja nie muszę tego oglądać i za to płacić. Idę kibicowac Lechii, trochę pobluzgać na cracovię bo ich nie lubię :). A skoro paru kretynów chce, żeby z tego meczu telewizje pokazywały tylko ich wyzwiska to co ja na to poradzę ? Tylko co z tego będzie miala Lechia ?

Czarny68:

Nikogo nie prowokuję. Niektórym się chyba coś epoki popi..iły. W 1983 miałem tyle lat co mój syn teraz i i uważam, że mecz w niedzielę będzie dla Lechii tak samo historyczny jak ten z Juve. A czasy są inne no nie ? Chcę, żeby dzieciak wspominał pozytywny klimat a nie cyrk.
12 sierpnia 2011, 23:19 / piątek
Lepiej niż Arkadiusz tego nikt nie wyjaśnił...
12 sierpnia 2011, 23:20 / piątek
No kurwa, przecież to logiczne, że nie będziemy na nich bluzgać przez cały mecz. Poleci kilka wrzutów i tyle. Reszta meczu to doping dla Lechii.
12 sierpnia 2011, 23:26 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
12 sierpnia 2011, 23:29 / piątek
Cow - człowieku. Tu jest Lechia i nie ma kompromisów. Żyjemy wg pewnych zasad i koniec kropka. Nie kumasz, nie tolerujesz - nie przychodź.
Jak byłem mały to mi ojciec w trakcie stadionowych bluzgów zatykał uszy na kilkanaście sekund - możesz zrobić to samo.
A jak chcesz mieć "atfosmerę" to C+ w połączeniu z kinem domowym da Ci super niezapomniane wrażenia.
Ewentualnie zostaje jeszcze koszykówka, siatkówka inne duperszwance ...

AVE LECHIA !!!
12 sierpnia 2011, 23:35 / piątek
Ja osobiście ma nadzieje,że nie zabraknie takiej przyspiewki jak Guantanamera,jesteśmy z miasta Hitlera.
12 sierpnia 2011, 23:42 / piątek
Cytuje: "Idę kibicowac Lechii, trochę POBLUZGAĆ na cracovię bo ich nie lubię :). A skoro paru KRETYNÓW chce, żeby z tego meczu telewizje pokazywały tylko ich WYZWISKA to co ja na to poradzę ?" :-)

Z czystej ciekawosci, zona interesuje sie pilką, ile lat ma syn ?
13 sierpnia 2011, 09:28 / sobota
Rikitiki: syn jest jeszcze w podstawowce kolego a żona się interesuje don't worry. Mam nadzieję, że Twoja też. I nie bój się - dziecko zna cały repertuar bluzgów, nie trzymam go pod kloszem. Poza tym jeździ ze mną samochodem i tak czy inaczej by się nauczył bo wiesz jak czasami jest w ruchu miejskim :-)

Jeżeli jestem na meczu to naturalne jest (dla mnie przynajmniej) że wspieram swoich i dążę do psychicznego osłabienia przeciwnika albo głośno wyrażam dezaprobatę przy pomocy nie do końca cenzuralnych slow w przypadku sytuacji skrajnie krzywdzącej moją drużynę decyzji sędziego tudzież jak rywal rżnie głupa (gra na czas symuluje itp). Ale to ma związek z meczem z konkretną drużyną a nie rzucam kurwami na prawo i lewo zamiast przecinka. Arka Gdynia kurwa świna tudzież inne pozdrowienia dla Gdynian będę krzyczał na meczu z Arką ale nie teraz bo to nie jest mecz z Arką. Tak samo nie mam zamiaru zawodzić o Żydach, Cyklonie B bo jak to ma pomóc Lechii ? Weź mi wytłumacz bo może głupi jestem.

Tak samo uważam, że robienie polityki akurat na TYM meczu jest bez sensu (na innych zresztą też ale na tym szczególnie - jak tego nie rozumiesz to trudno). Ale to moje zdanie i nie zdziwię się , jak za parę lat drużyna z Niecieczy zawita na BA a problemem kibica na wyjeździe będzie jak uciec przed chłopem z widłami i jego psem.

To jest lista osiągnięć Lechii do 2012:

I liga: 16 sezonów oraz 1 sezon jako Lechia/Olimpia, 3 miejsce w 1956 r.
<br>II liga: 32 sezony, lider tabeli wszechczasów<br>
Puchar Polski –  zdobywca -1983,
finał Pucharu Polski – 1955<br>
Superpuchar – 1983<br>
Mistrzostwo Polski Juniorów Starszych: 1957
<br>Mistrzostwo Polski Juniorów Młodszych: 1993, 1995, 2004

Zadowala Cię to ? Bo mnie nie - jest szansa na nowe rozdanie i nie warto jej spieprzyć.
13 sierpnia 2011, 09:48 / sobota
incognito o hitlerze to sobie domu pospiewaj .
13 sierpnia 2011, 09:55 / sobota
incognito co ty klepiesz jak najebany jakiego miasta Hitlera? jak mozesz tak gadac, wiesz co on robil z Polakami?
13 sierpnia 2011, 09:59 / sobota
To moze jak dostaniesz kiedyś zakaz na 4 lata, 3 tyś. grzywny i wyrok w zawieszeniu za bluzganie to zrozumiesz po co ta "polityka" na stadionie ...

A z rodziną to rzeczywiście lepiej sie wybrać do zoo, a na mecz to z kumplami.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.017