Gdańsk: piątek, 23 października 2020
FORUM
Podstrony:

PGE Arena - wszystko o nowym stadionie

strona 57/77

13 sierpnia 2011, 10:05 / sobota
cow:
Listę osiągnięć Lechii warto uzupełnić o osiągnięcia Jej kibiców.
Jak dla mnie, takim osiągnięciem jest skuteczna walka z reżimem komunistycznym, a to wiązało się ze zbiorowym wyrażaniem poglądów politycznych również na stadionie.
Dzisiaj rząd znów staje przeciw Polakom i kibicom.
Jeśli jutro nie wykorzystamy okazji, żeby wyrazić swoje niezadowolenie, to zrobimy z meczu Lechii wiec partyjny, któremu przewodzić będzie lider rządzącej partii, co pewnie Tobie podobnym działaczom partyjnym bardzo by się podobało.
Moim zdaniem to dopiero byłaby strata dla wizerunku Lechii, a szczególnie jej kibiców.
Ja będę się starał i będę namawiał wszystkich znajomych, żeby do tego nie doszło.
13 sierpnia 2011, 11:00 / sobota
LP
A czy na Traugutta hymn byl spiewany nalezycie? Bo moim zdaniem nie.
13 sierpnia 2011, 11:43 / sobota
rikitiki: spokojnie z tym zoo, jest szansa, że w czasie meczu zobaczę pare zwierzaków więc po co przepłacać :-)
13 sierpnia 2011, 11:51 / sobota
Już jutro cow będziesz miał okazje zweryfikować swoją TVNowską wizję strasznych kiboli z rzeczywistością. Po ilości twoich postów widać, że jesteś mocno podniecony wizytą na stadionie. Zobaczysz, że nie jest tak strasznie :)
13 sierpnia 2011, 11:57 / sobota
L-E-C-H-I-A:

OK, ja wiem przeciwko komu jesteś. A możesz mi powiedzieć za kim ? Czy tak z zasady jesteś zawsze przeciw ? To działa w dwie strony - robiąc źle jednej partii robisz dobrze drugiej. A jak ta druga dojdzie do koryta to na BA nawet San Marino na eliminacjach MŚ nie zobaczysz. Więc się ciesz, że Ci są teraz przy korycie są stąd - jaką masz gwarancję, że ci po nich nie będą gorsi ? Uważasz, że gorzej być nie może ? Uprzejmie zwracam uwagę, że od kiedy Donek jest przy korycie Lechia jest w ekstraklasie. Oczywiście to zapewne jest bez związku według Ciebie ale moim zdaniem, to że ekipa stąd siedzi w Wawie to Lechii jest łatwiej np pozyskiwać sponsora (vide półpaństwowy Lotos albo PGE). A co załatwił Kurski (obecnie w Brukseli z rodziną kibicuje Anderlechtowi zapewne :-)) ?. Jarek Pedałek nie lubi Donka Kondonka i Lecha zwanego Bolkiem (honorowego widza w 1983 na Juve) i jak znam życie to on i jego przydupasy zrobiłyby dużo żeby tylko prz...lić w Gdańsk gdyby oni się dorwali do władzy.

I takie powiedzenie jest: Wojny wywołują starzy a giną w nich młodzi. Nie dawajcie się koledzy wkręcać jednym ani drugim.

Tyle, kończę bo to nie na temat. Do pogadania przy piwie :-)
13 sierpnia 2011, 12:07 / sobota
cow nie ze wszystkim sie zgadzam ale przyznam Ci rację z tym, że akurat na tym meczu nie ma co bluzgać na cracovie bo krzyczenie do pustego sektora jest bez sensu - oczywiscie jakby byli kibice przyjezdni to co innego, na tym meczu skupmy sie na dobrym dopingu naszej Lechii.

co do polityki - wcześniej przyznam, że głosowałem na Tuska, ale po tych wszystkich aferach, zamykaniu stadionów, wprowadzeniu policji na stadiony zrobił pośmiewsko z Polski i zasłużył na to byśmy mu pokazali co o tym myślimy
13 sierpnia 2011, 12:15 / sobota
samo zło
Ostatni raz poprawnie zaśpiewany hymn był chyba podczas wyjazdowego meczu w Połchowie z Kaszubią w IV lidze :-)
13 sierpnia 2011, 12:24 / sobota
Nie zgodzę się,najlepiiej wyszedł w Chorzowie na meczu z Ruchem.
13 sierpnia 2011, 12:25 / sobota
cow - rozumujesz i mówisz jak śledź - to tusk? (lub bolek??) załatwili nam ekstraklasę...

To kibice Lechii odbudowali od zera ten klub, a donki czy inne bolki w tamtym czasie miały nas w głęboko w dupie. Teraz traktują nowy stadion jako wspaniałe miejsce do prowadzenia kampanii wyborczej, a jeszcze kilka miesięcy temu w celu podniesienia sobie słupków zaczęli planowo eksterminować najwierniejszych kibiców, manipulując przy tym i łamiąc (naginając) prawo.

W ogóle nie przekonuje mnie tłumaczenie, że na tym korzystają stronnictwa. Taka jest polityka: na głupocie jednych korzystają drudzy.
13 sierpnia 2011, 12:41 / sobota
"za parę lat drużyna z Niecieczy zawita na BA a problemem kibica na wyjeździe będzie jak uciec przed chłopem z widłami i jego psem."

Dokładnie 10 lat temu Lechia zaczynała od A-Klasy m.in. wyjazdami na tego typu pastwiska i to raczej chłop z widlami miał problem

odnośnik
13 sierpnia 2011, 12:51 / sobota
Pamiętam te meczyki!!!!Nie dajmy się zwariować cieszmy się z tego co mamy!
13 sierpnia 2011, 12:59 / sobota
cow
13 sierpnia 2011, 11:57 / sobota
"A co załatwił Kurski (obecnie w Brukseli z rodziną kibicuje Anderlechtowi zapewne :-)) ?"

Nie jestem fanem Kurskiego ale z tego co pamiętam to "załatwił" pierwszego poważnego sponsora czyli Energe.
A Tusek się wypiął i teraz dostanie to na co zasłużył odnośnik

PS no i oczywiście zapomniałbym o takiej fajnej opcji forumowej : )
Login: cow
Aktywacja konta: 10 sierpnia 2011
13 sierpnia 2011, 13:03 / sobota
jak czytam takie brednie kibica(?) Lechii
"..że od kiedy Donek jest przy korycie Lechia jest w ekstraklasie.."
to szczerze zaakceptował bym przy wydawaniu kart kibica dodatkowe testy celem werfikacji stopnia używalności mózgu...
heh
Telewizja, telewizja
Superwizja, schizowizja
Otumania i ogłupia
Telewizja, telewizja
13 sierpnia 2011, 13:16 / sobota
BastionPrawicy
Dzięki za ten link! Fajne czasy były. Koleś robiący fikołka przy autach, to była bajera. No i pieczenie własnych kiełbasek u Huga :)
pozdrawiam
13 sierpnia 2011, 13:25 / sobota
Filmik pierwsza klasa, aż się łezka w oku kręci.... kto pamięta: "strzelec bramki na kiełbaskę" oraz "znamy się tylko z widzenia... " :)

OK nie rozmywam dalej tematu. pozdrawiam
13 sierpnia 2011, 13:34 / sobota
Nie tylko chłop z widłami miał kłopoty,jedna krowa w Siwialce do dziś nie daje mleka.Teraz można tylko zanucic"Ale to już było i nie wróci więcej..."
13 sierpnia 2011, 13:43 / sobota
Pinochet, powołaj komisję śledczą. Ty rodziną Marcierewicza jestes :) ?

Ja uważam, że wasze wrzaski o donku kondonku ( w trakcie meczu ofkors, po meczu idź jeden z drugim pod jego dom i ryczcie ile wlezie i co chciecie- ale to takie fajne nie jest no nie ? ) nie są dobre dla klubu, mam na to argumenty i mogę je Wam podać jak Wy mi podacie argumenty na to , że jest przeciwnie - tzn w jaki sposób wyzwiska na polityków (z jakiejkolwiek opcji) na meczu poprawiają sytuację klubu. Piłkarze lepiej grają ? Kasy w klubie przybywa ?
13 sierpnia 2011, 13:46 / sobota
Klubowi to zwisa mój drogi.
Primo:"Niech kurwy wiom" że nikt nie jest ponad prawem,
Secundo: "niech kurwy wiom" że wyborcy zapamiętają ,
Tercjo: "niech kurwy wiom" że Lechia wolnością stoi !

O !
13 sierpnia 2011, 13:50 / sobota
Cow pikniku tu chodzi o sytuacje całego środowiska kibicowskiego w kraju, a nie jakąs sytuacje w klubie. Wracaj na żuzel lepiej.
13 sierpnia 2011, 14:46 / sobota
HjeneKKK - bliższa koszula ciału :) Dla mnie klub jest ważniejszy niż "środowisko kibicowskie". Co takiego strasznego zagraża środowisku kibicowskiemu ? Czego Ci chłopie brakuje ? Masz drużynę w ekstraklasie ? Masz fajny stadion ? Ktoś Ci zabrania na niego iść i kibicować ? Chcesz to walcz za całe środowisko (rozumiem, że tu zgoda z każdym nawet z Arką), Polacy w Iraku też walczyli za cały świat i co z tego skoro kontrakty na ropę ma USA i Chińczycy. Ale idź, walcz tylko k...wa o co tak naprawdę ? Tylko nie pie..ol że o Lechię. Lubisz dymić i tyle. Ta adrenalina, te emocje. Gdzieś trzeba się rozładować po tygodniu stresu w robocie na przykład. Ja to rozumiem tylko czemu dorabiasz do tego ideologię ?
13 sierpnia 2011, 14:54 / sobota
cow:
Mogę Ci powiedzieć za kim, a raczej za czym jestem.
Jestem za Lechią i za tym czego od małolata nauczyłem się między innymi na stadionie. Oczywiście za tym, co w tym wszystkim uznałem za wartościowe: patriotyzm, solidarność, dystans do władzy, wolność słowa...
To nie jest tak jak Ci się wydaje, że jestem przeciw komuś.
Jestem przeciw łamaniu zasad na których się wychowałem.
A to, że akurat polityk z mojego miasta łamie te zasady, to dla mnie nie powód, żeby siedzieć cicho, kiedy będzie okazja wyrazić swoje niezadowolenie. Wprost przeciwnie. Myślę, że to my możemy lepiej trafić do takiego pana niż chóry opozycji. Jestem niemal pewien, że na dłuższą metę tylko na tym zyskamy.
Skoro już ruszyłeś temat Lotosu. Nie wiem ile jest prawdy w tym, że dzięki Donaldowi Lotos sponsoruje Lechię. Może i tak jest, ale tym bardziej niepokoi mnie to, że ten sam Donald usilnie stara się doprowadzić do sprzedaży Lotosu Rosjanom.
Tak czy siak na moje oklaski nie zasłużył.
A na wyraz dezaprobaty owszem.
13 sierpnia 2011, 15:13 / sobota
spid.
nie, niech kurwy wiom, tylko wią
tak, gwoli elementarnej gramatyki:)
13 sierpnia 2011, 15:17 / sobota
Cow - Na etacie jesteś przebierańcu?

"Dla mnie klub jest ważniejszy niż "środowisko kibicowskie"."

Od kiedy klub jest dla ciebie taki ważny? Od kiedy awansował do ekstraklasy, czy dopiero jak wybudowali nowy stadion? Czemu nie był taki ważny jak grał w V lidze?

Mądrala przychodzi w gości i chce nas pouczać.

"Klub" to nie nowy stadion, zarząd czy piłkarze z różnych kontynentów.
"Klub" to tradycja, barwy, to wierność i honor.
13 sierpnia 2011, 15:19 / sobota
Uwaga: Krystyna - Reloaded!
13 sierpnia 2011, 15:21 / sobota
nie ma sensu odpisywac na posty przebierańca na służbie z mentalnością UBeka
13 sierpnia 2011, 15:24 / sobota
ostanie fotki z lechia.net przed jutrzejszym live ;-]
jak widać logo lotosu może być na zielonym tle - od razu lepiej
odnośnik
13 sierpnia 2011, 15:31 / sobota
Niestety racja, olejcie tego bydlaka (jego nick mówi sam za siebie), przyjdzie na jeden mecz obejrzeć stadion i zniknie, a wy sobie szargacie nerwy takim osobnikiem. Ja tam już przestałem czytać jego posty, bo nic mądrego z nic nie wynika, a wygląda tylko na to, że facet szuka awantury na forum.

Każdy wie, że on co najwyżej może sobie na forum popisać i nic więcej, on sam też to wie, ale lubi mącić, a takich trzeba ignorować, w końcu im się znudzi i sami sobie pójdą.

Poza tym nie zdziwiłbym się gdyby to był jakiś śledź.
13 sierpnia 2011, 15:35 / sobota
Dziękuję kolegom HjeneKKK i Lis. Zaczyna wam brakowac argumentów to się zaczyna "ad personam". Zajebiści jesteście obaj :-) HjenekKKK czy KKK to od "tego" KKK ? :-) a Ty lis jesteś rudy jak Sami Wiecie Kto ? lepiej zmień nicka. Piszę sobie posty oglądając JAG-KOR jeżeli Was to interesuje. Kurwa ta niedobra policja nie nękała środowiska kibicowskiego w trakcie meczu i nikt nie krzyczał donek kondonek (mam dolby digital i to THX). A teraz sie zaczyna Polonia- ŁKS. Cos mało środowiska na razie na trybunach.
13 sierpnia 2011, 15:43 / sobota
Arkadiusz. Krótko: mylisz się. Update: przelaczyłęm się z POL-ŁKS na HOF-BVB i kudrde HOF wygrywa na razie (transmisja na ES 2).
13 sierpnia 2011, 15:44 / sobota
Na szczęście krowo tak szybko jak przyszłaś, tak szybko sobie pójdziesz. Kończę zatem z tobą jałowe gadki.

ps. Co do braku argumentów, to zadałem ci konkretne pytania, ale widać wolisz prezentować swoje "dowcipasy".
13 sierpnia 2011, 15:46 / sobota
ludzie skumajcie, jak nie macie dolby digital i to THX to cow was nie uslyszy i nie zrozumie !!!
13 sierpnia 2011, 15:51 / sobota
cow
skończ w końcu te dziecinne prowokacje, poza tym pomyliłeś wątki - od polityki masz podforum lużne gadki.;.
tylko jedno:
gdyby nie środowisko kibicowskie (którym ewidentnie gardzisz) to klub Lechia Gdańsk by nie istniał, a i na taki stadion jak w niedzielę mógłbyś się wybrać ewentualnie poprzez platformę playstation, bo nikt by nie go nie budował na 4 mecze euro.

bez odbioru ;-/
13 sierpnia 2011, 15:54 / sobota
Skoro już tak niektórzy rozkminiają nicki na forum, to jaki byłby skrót "Cwel Od Wyborczej"?

Tak... Stara Szkoła... w skrócie "SS"! :D
13 sierpnia 2011, 16:13 / sobota
Może ktoś z Was orientuje się ile będzie kosztował parking? Na oficjalnej napisane jest "Pierwsze 1250 aut wjazd bezpłatny" a co z kolejnymi?
13 sierpnia 2011, 16:20 / sobota
Cow już nie napisze na forum prowokacyjnych wpisów ,wróćmy do tematu :)
13 sierpnia 2011, 16:23 / sobota
wszystkich miejsc parkingowych jest 2171 ;
z mapki wynika, że ogólnodostępny będzie tylko parking P4, reszta jest zarezerwowana;
wydaje mi się, że 1250 to max liczba samochodów jaki wjadą
więc jak chcesz parkować to musisz wyruszyć dużo wcześniej.. gorzej póżniej z wyjazdem , zapewne będzie niezły chaos ;-/
radzę pieszo ;-]
13 sierpnia 2011, 16:44 / sobota
tego kto jutro przyjedzie samochodem pod stadion należy zakwalifikowac jako samobójce. Nie wiem czy ludzie zdaja sobie sprawe jak codziennie wyglada Jana z Kolana i zjazd z Marynarki do Hallera. Zycze miłego stania w korkach.
Poza tym ciekawe jaką drogą pojada te autobusy, ktora maja zabrac ludzi na mecz Wybrzeża. Jesli Jana z Kolna to pewnie dojada na wyscigi nominowane.
Chyba ze policja zamiast wypisywac mandaty picie piwa zajmie sie kierowanie ruchu do śródmiescia.

TYLKO LECHIA!
13 sierpnia 2011, 16:52 / sobota
"Chyba ze policja zamiast wypisywac mandaty picie piwa zajmie sie kierowanie ruchu do śródmiescia."
Ale aż tak złośliwie żartować? Nieładnie, nieładnie...
13 sierpnia 2011, 18:18 / sobota
Cow to prowokator, zbanowac huja. Uch nie lubie kurestwa,
13 sierpnia 2011, 20:04 / sobota
łysy morena ja pamiętam :) Strzelec bramki na kiełbaski :) Znamy się tylko z widzenia osobiście wymyśliłem po 4 piwie i załapało ;)
14 sierpnia 2011, 15:18 / niedziela
mam pytanie, jak najlepiej komunikacją dojechać na stadion z Zaspy, ktoś się orientuje?
14 sierpnia 2011, 19:42 / niedziela
Dobra, opowiadajcie jaki wrażenie robi pełny stadion. Ja niestety dopiero w październiku będę mógł się wyrwać na mecz.
14 sierpnia 2011, 19:48 / niedziela
Naprawde rewelcja, brak słow do opisu tej ilosci ludzi
14 sierpnia 2011, 19:54 / niedziela
Tak tylko stać nie wolno bo donoszą :/
15 sierpnia 2011, 00:04 / poniedziałek
Stadion jest FANTASTYCZNY.

Inna rzeczywistość, inna jakość, inny świat.

Ale przy tej okazji wrzucę paru okazom kamyk do ogródka, niektórym ciężko wyzbyć się starych zwierzęcych przyzwyczajeń i musieli w okolicy stadionu, idąc od ulicy Żaglowej wejść i zniszczyć świeżo usypany nasyp przy płocie, aby tam, uroczyście odlać się pod płot. Nasyp rozsypany, zniszczony, nie mogło być przecież normalnie jak się lać chciało, prawda? Jak się krowie, koniowi albo świni chce lać, to w najbliższym usypanym miejscu idzie i robi swoje. I tak samo, wzorem bydła, niektórzy uczynili pod stadionem.
15 sierpnia 2011, 00:06 / poniedziałek
Przy przejściu przez kołowrotek na sektor W na głowę kapała mi woda. Była nawet spora kałuża. Wie ktoś skąd to się wzięło?
15 sierpnia 2011, 00:09 / poniedziałek
Nasuwa mi się pewna myśl po dzisiejszym meczu otwarcia - czy zarząd naprawdę nie mógł niczego specjalnego z tej okazji wymyślić? Żadnej wielkiej pompy nie było, a oczekiwałam jakiegoś ciekawego widowiska (nie mówię o meczu), czegokolwiek tworzącego atmosferę święta, a nie wynikającego ze śpiewów kibiców i samego faktu, że takowy mecz się odbywa. Nie mówię o jakiejś wielkiej skali jak na otwarcie mistrzostw, żeby nie było, chodzi mi po prostu o przygotowanie czegoś ze strony klubu -- a tu NIC.

To samo wrażenie odniosłam na ostatnim meczu na T29 - zero zorganizowania czegoś upamiętniającego ten ostatni mecz. Wszystko na barkach kibiców - klub umywa ręce, bo jakoś to przecież będzie, kibice pośpiewają i będzie święto. Nie wiem, może tylko mnie to zastanawia, uważam jednak, że nawet dzieciaki latające po boisku i machające flagami, jak to było swego czasu na Wiśle, to już jest jakiś pomysł i coś więcej niż NIC.
15 sierpnia 2011, 10:23 / poniedziałek
Opinia czysto subiektywna:
stadion robi lepsze wrażenie na zewnątrz niż w środku.
Za to masa wynalazków, ale można zawiesić oko na dupach w szpilkach po 20cm i ludzi, którzy udzielają wywiadów na tvn24 przed wejściem.

Karta Pay Pas z prywatnych banków nie działała na pay pas tylko normalnie, co znacznie wydłużało kolejkę. Piwa brakowało. Kawałek pizzy za 10zł przegięcie.
Plus za dużo kibli, kiedyś to się lało pod płot a teraz nawet ręczniki papierowe były.
Schodki między trybunami szczególnie schodząc porażka, dla pigmejów.
15 sierpnia 2011, 10:42 / poniedziałek
Wkurwiający brak zegara. Poza tym rewelka. Stadion bajka !
15 sierpnia 2011, 10:53 / poniedziałek
Żona poszla kupic cole i po powrocie mówi mi, że obsługa stoiska nie była przeszkolona w działaniu pay pass. Ponoc nieźle się z tym siłowali :) Laska nie wiedziała, że w kwitów z kart się rozlicza. Podszedł do niej jakiś wielki kiero z ryjem, czemu nie zachowuje potwierdzen. W odpowiedzi usłyszał, że nie miala żadnego szkolenia ani nic z tych rzeczy. Trzeba pogratulować organizatorom, chociaż w tym przypadku to raczej nie Lechia zawaliła. Ludzie ponoc składali zamówienie i wykładali gotówkę.
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.036