Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Polsat Plus Arena - wszystko o nowym stadionie w Gdańsku-Letnicy

strona 58/77

15 sierpnia 2011, 11:16 / poniedziałek
trzczy ty teraz zartujesz ? masz na stadionie 4 telebimy , ktory kazdy z nich pokazuje minute meczu...
15 sierpnia 2011, 11:17 / poniedziałek
Nie od razu Rzym zbudowano ;)
15 sierpnia 2011, 11:22 / poniedziałek
Stadion Ok ,mecz żenada ze Strony Lechii(mamy wyrównany optymalny skład ale na 12 miejsce Panie Trenerze Kafarski) ,Obsługa gastronomi na poziomie żenującym,osoby nie przeszkolone nie działają sławne By -passy, jedzenie na barach na wyzszym poziomie tylko kiełbaski gdzie sektor poniżej gdzie nie moge z wiadomych wzgledów zejsc ma normalne meny z hamburgerem ,frytkami itc .

Następna sprawa ,palacze (zakaz palenia na stadionie) to wybrali sobie kibelki i pety do nich i juz były zapchane i zaczeły wylewać na podłogę.Sam nie pale ale klub powinien coś pomyśleć o palaczach bo oni na pewno nie przestaną jarać(może jakieś palarnie ,coś muszą zrobić inaczej za 3 mecze w kibelkach będzie pływalnia)
15 sierpnia 2011, 11:22 / poniedziałek
@Lechia1982 no nie wiem, ja tam widziałem tylko transmisję z C+. która przy powtórkach była przerywana widokiem ogólnym stadionu. A tego zegara z transmisji w lewym rogu to nie widziałem, bo był za mały i się rozmywał. Dlatego też mi trochę brakowało zegara, żeby sprawdzić czas, ale mam nadzieję, że to dopracują z kolejnymi meczami.
15 sierpnia 2011, 11:23 / poniedziałek
Lechia1982 mnie się wydawało, że pokazywały minutę meczu od czasu do czasu, a nie non stop, ale może przeoczyłem. Ech tyle wrażeń.
15 sierpnia 2011, 11:24 / poniedziałek
Heh kupilem bilet na sektor 27. Siedzialem najnizej, przy szybie. Szklo brudne - slaba widocznosc. Jak wstalem to zaraz miszczu za mna zaczal sapac, ze mu zaslaniam. Przesunalem sie w lewo, obok schodow - okazalo sie, ze zaslaniam nastepnemu. Brak mojej reakcji spowodowal skarge do ochrony. Mowie ochroniarzowi, ze przez szklo nic nie widac. Uslyszalem, ze nic nie moze na to poradzic. No tak ; ) Na druga polowe przenieslismy sie z zona na korone i tak juz spokojnie mozna bylo na stajaco ogladac. Chociaz wysokosc sluszna widok na boisko bardzo dobry. Z biletem musialem czekac do piatku bo zona pozno zlozyla wniosek o karte. Teraz przynajmniej juz wiem gdzie nie siadac ; >
15 sierpnia 2011, 11:55 / poniedziałek
odnośnik niezłe wynalazki przyciągaja stadiony. Dobrze, że nie pozwie klubu hehe
15 sierpnia 2011, 13:37 / poniedziałek
Ja bym pozwał. Kupujesz bilet to wymagasz.

Sprawdźcie to: odnośnik Niezłe jaja.
15 sierpnia 2011, 13:44 / poniedziałek
Sprawdźcie jeszcze to: odnośnik
15 sierpnia 2011, 13:47 / poniedziałek
Faktycznie telebimy pokazywały przez większość meczów transmisję Canal Plus, na ktorej zegar z czasem był dla mnie za mały i zbyt niewyraźny, aby wiedzieć ktora jest minuta. Same telebimy rewelacja, ale zegar też by się przydał :)
15 sierpnia 2011, 14:47 / poniedziałek
weszlo.com
Witamy w nowej erze. PGE Arena wreszcie otwarta...
odnośnik
15 sierpnia 2011, 17:03 / poniedziałek
Czytając linka weszło tylko utwierdzam się w przekonaniu,które wygłaszam od paru dni,że dział odpowiedzialny za dystrybucję biletów,karnetów i kart kibica powinien podać się do dymisji.
15 sierpnia 2011, 17:15 / poniedziałek
A czemu w okolicy stadionu nie ma żadnych ławek, przecież to paranoja.
15 sierpnia 2011, 17:33 / poniedziałek
Skoro nie znaleźli opcji do pawie to narzygali sobie pod nogi nie komentować tych wynalazków!!!
15 sierpnia 2011, 18:18 / poniedziałek
Rzeczywiście ławki by sie przydały, tak samo zresztą jak śmietniki. Taki wielki teren, a żadnego śmietnika. Mam nadzieję, że Lechia operator się tym zajmie jak najszybciej, a nie, że postawią ławki w okolicach października-listopada, kiedy nikt na nich nie będzie chciał siedzieć. Jakieś ławki przydałyby sie także na promenadzie pod stadionem, pod tymi betonowymi murkami.
15 sierpnia 2011, 20:58 / poniedziałek
W "Weszło com" piszą: spiker do wymiany. Czyli co - Gałek out ?
15 sierpnia 2011, 21:05 / poniedziałek
do posiedzenia sa kamienie, taki bajer :-)))))
15 sierpnia 2011, 21:08 / poniedziałek
Proponował bym jeszcze dorzucić ze dwie palety na tym rowku melioracyjnym bo przy dużym natężeniu tworzyły się korki przy tym jednym przejściu;-)
15 sierpnia 2011, 21:18 / poniedziałek
ten cały teren pomiędzy Uczniowską (droga na wiadukt czerwony :/) a stadionem za kilka tygodni będzie placem budowy Drogi Zielonej :D
tak więc i rowek melioracyjny zniknie pod przyszłą jezdnią .;.
15 sierpnia 2011, 23:43 / poniedziałek
Co za idiota nasrał pod trybuną 21 ??
16 sierpnia 2011, 18:08 / wtorek
"Wisła ma szanse na awans do fazy grupowej Ligi Mistrzów. Stadion Białej Gwiazdy nie będzie gotowy na pierwsze spotkania w tych rozgrywkach, dlatego działacze szukają zastępczego obiektu. Władze krakowskiego klubu myślą o grze na stadionie PGE Arena w Gdańsku.

- Władze krakowskiego klubu prowadzą w tej sprawie negocjacje z Lechią - dowiedział się nieoficjalnie "Dziennik Bałtycki". Wisła, w przypadku awansu do Ligi Mistrzów, rozważa możliwość gry w Gdańsku, m.in. dlatego, że fani obu klubów są zaprzyjaźnieni.

Drugą opcją jest gra w bliżej położonym Krakowa Wrocławiu. Stadion Śląska nie został jednak jeszcze oddany do użytku, więc krakowscy działacze podjęli rozmowy z władzami Lechii.

"Z drugiej strony nie brakuje jednak opinii, że głosy o rozmowach działaczy Wisły i Lechii mają na celu, aby wywrzeć presję na prezydencie Krakowa i aby prace na stadionie Wisły nabrały tempa. Do upragnionej Ligi Mistrzów jest coraz bliżej i wciąż są jednak szanse, aby krakowianie grali mecze w fazie grupowej na własnym obiekcie" - zaznacza gazeta."

Onet: odnośnik
17 sierpnia 2011, 11:28 / środa
Moze marudze, ale przydaloby sie wifi na stadionie.
17 sierpnia 2011, 11:33 / środa
Generalny wykonawca PGE Areny Gdańsk, Hydrobudowa i Alpine Bau zapłaci karę umowną za opóźnienia w realizacji tej inwestycji. - Jej wysokość ustali specjalna komisja. Dzień zwłoki kosztuje ponad 200 tysięcy złotych - poinformował wiceprezes BIEG Adam Kalata.- Nie ulega żadnej wątpliwości, że generalny wykonawca taką karę zapłaci. Nikt bowiem nie kwestionuje, że opóźnienie miało miejsce. Zresztą to konsorcjum wystąpiło już do nas z wnioskiem o powołanie komisji, która ustali faktyczną zwłokę w zakończeniu budowy i na tej podstawie poda wysokość kary. Zgodnie z zapisami w kontrakcie sankcja za każdy dzień opóźnienia wynosi ponad 200 tysięcy złotych - powiedział Kalata.

W skład tej komisji wejdą przedstawiciele obu stron - generalnego wykonawcy oraz miejskiej spółki Biuro Inwestycji Euro Gdańsk 2012, która nadzorowała budowę PGE Areny Gdańsk.

- To gremium działać będzie na zasadzie arbitrażu. Swoje prace powinno rozpocząć we wrześniu, natomiast trudno powiedzieć, kiedy zakończy działalność. Stanie się to wtedy, kiedy jej członkowie ustalą wspólne stanowisko. Dopiero na tej podstawie będzie można dokonać ostatecznego rozliczenia projektu - wyjaśnił wiceprezes BIEG.

Zgodnie z umową budowa PGE Areny Gdańsk miała się zakończyć 30 kwietnia 2011 roku. - Tego terminu nie dotrzymano. Przyjmujemy, że inwestycja została zakończona 18 lipca, kiedy Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego wydał pozwolenie na użytkowanie tego stadionu. Przy ustalaniu faktycznego opóźnienia trzeba jednak uwzględnić czynniki obiektywne, takie jak niesprzyjająca pogoda oraz poprawki i zmiany, jakich zażądała UEFA. Te elementy z pewnością miały wpływ na termin zakończenia inwestycji - ocenił Adam Kalata.

Budowę gdańskiego stadionu rozpoczęto 15 grudnia 2008 roku. Pierwszy mecz odbył się w niedzielę 14 sierpnia 2011 roku - Lechia zremisowała 1:1 z Cracovią. Wcześniej z powodu opóźnień w realizacji tej inwestycji na PGE Arena Gdańsk odwołano pięć różnych imprez, w tym międzypaństwowe towarzyskie spotkanie piłkarskie Polski z Francją, który ostatecznie rozegrane zostało 9 czerwca w Warszawie.

źródło: sportowefakty.pl
17 sierpnia 2011, 11:47 / środa
Spokojnie panowie i panie tez :)

po pierwsze 1 mecz mamy za soba, teraz kazdy bedzie wiedzial, gdzie siadac, sam kupowalem bilet w ciemno bylem ciekawy jak tam bedzie, a mialem na sektor 7 niebieski za bramka. nie mialem prawa narzekac.

1. zawsze na kazdym stadionie znajduja sie miejsca, z ktoryh widocznosc jest ograniczona lub beznadziejna, a nawet jej brak (filary)

2. co do pay passow mysle, ze klub to nadrobi.
3. co do podwojnych biletow to jest norma, to nie wina ludzi a systemow kasowych. zdarza sie to nawet w kinach wiec nie dramatyzujmy.
4. sa 4 telebimy, ktore co jakis czas pokazywaly zegar i do widzenia, soldine dobre rozwiazanie.
5 i teraz najwazniejsze na mecz nie przychodzi sie za 5 piata a 2 h wczesniej. nalezy sie do tego przyzywczaic, to nie 5 tysiecy kibicow a 30.
6. co do barow to w lgowie sie przewraca niektorym, moze do biletu rozdac menu i pizze przyniosa na staidon jeszcze albo kubelek z kfc. jest kielbaska napoj i do widzenia.

jak na 1 mecz obslugee oceniam na 4+. kazdy jest mady ale nie zdaje sobie sprawy jakie to wyzwanie organizacyjne, na takim obiekcie. organizatorzy sami robili to 1 raz i mogli nie wiedziec czego sie spodziewac
17 sierpnia 2011, 12:12 / środa
Wszystko sie powoli poukłada, wifi faktycznie by sie przydało, a już we wrześniu bedzie otwarty Fun Pub – T29 Bar :-)
17 sierpnia 2011, 12:17 / środa
E tam i tak tylko kropla beskidu tam bedzie :D.
17 sierpnia 2011, 12:28 / środa
nie tylko nie tylko, jedzonko, browarek i inne alkohole tez beda :-)
T29 Bar nie bedzie połączony z trybunami wiec ustawa go nie dotyczy...
17 sierpnia 2011, 12:30 / środa
ULG: "4. sa 4 telebimy, które co jakiś czas pokazywały zegar i do widzenia, solidne dobre rozwiazanie."
--------------------------------------
Ja mam w dupie oglądanie na telebimie facjaty donka i tego, co widzę na boisku. Niech zegar włączą tam na cały czas meczu i doliczonych minut.

Ponadto zegar ten powinien pokazywać, ile doliczono minut i która jest minuta oraz sekunda doliczonego czasu. Do tego powinien pokazywać ile jest minut do końca przerwy. Inne rozwiązania będę jebał do końca świata!

W sumie to powinien być wymóg FIFA, bo i piłkarze powinni wiedzieć, która jest minuta.
17 sierpnia 2011, 13:08 / środa
trzczy , zgadzam się z Tobą w 100-tu% !!! Myślę , że niebawem ogarnął ten temat , bo naprawdę żeby nie było czasu doliczonego gry pokazanego na telebimach to trochę coś nie tak.
Ja jeszcze przytoczę wątek papierosowy , powinni wyznaczyć jakieś miejsca dla palaczy , bo kibelki będą zapychane regularnie co mecz.
A MY SWOJE LECHIA GDAŃSK !!!
17 sierpnia 2011, 13:14 / środa
w calym cywilizowanym świecie na stadionach sie nie pali wiec nie rozumiem czemu u nas mialoby byc inaczej. Tak trudno wytrzymac bez fajki przez 2 godziny?
17 sierpnia 2011, 13:25 / środa
przy takich emocjach trudno, zawsze mozna sie odsunac troche na bok i zapalic, zeby wrazliwcom nie dmuchac na swiezym powietrzu
ja palilem i nikt nie zwrocil mi uwagi
17 sierpnia 2011, 13:27 / środa
Albo zostańmy słonecznikową Areną.
17 sierpnia 2011, 13:37 / środa
gdy jako jedyny zapalisz to nie musi to przeszkadzac ale jakby kolo mnie(osoby nie palacej) mialo zapalic wiecej osob? mysle ze tylko osoby kuluralne potrafia uszanowac ludzi nie palacych.jest zakaz alkoholu na stadionie wiec powinien byc zakaz papierosow i przy okazji nakaz dopingowania przez 90 minut :)
17 sierpnia 2011, 13:47 / środa
chcialbym poruszyc temat sklepu...troche mnie dziwi, ze jest wszelkiej masci woda , a nie moge kupic cieplego kakao...wiatr wieje niemilosiernie, czlowiek sie oziebia , a w sklepie nie moze kupic niczego na rozgrzanie...co to dopiero bedzie w zimie???
17 sierpnia 2011, 13:54 / środa
Nikomu palenie nie przeszkadzało na Traugutta i nie ma potrzeb by ten obyczaj zmieniać na nowym stadionie. Z kulturą to nie ma nic wspólnego.
17 sierpnia 2011, 13:57 / środa
A gdzie jest cebulowa z grzanką?
Jestem oburzony,21 wiek, stadion na tyle ludzi,niech Operator ma świadomość,że wśród takiej masy znajdzie się amator cebulowej z grzanką.
Na meczu z ŁKS nie widzę innej możliwości,jak uzupełnienie menu o tę potrawę!
17 sierpnia 2011, 14:00 / środa
widzisz Lisie ma i to duzo , a pety gdzie chowasz do kieszeni ?
17 sierpnia 2011, 14:00 / środa
Chomik to jak w knajpach jest zakaz palenia to powinien być też zakaz sprzedaży alkoholu?
Przeszkadzają wam palący więc powinni uszanować to,że Ty jeden z drugim nie palicie?
To tak samo powinniście uszanować to,że przychodzą pikniki i chcą siedzieć na swoich miejscach za które zapłacili!
Do czego to doszło,jeszcze zróbmy podział na sektory dopingowe dla palących,piknikowe dla nie palących,etc.
Nowy stadion,nowi ludzie ale żeby nowe obyczaje?
17 sierpnia 2011, 14:05 / środa
incognito obyczaje sie zmieniaja był muppet show, zmieniony refren w "Wolnym miescie ..." to i palic mozna zakazac :-)
Zresztą na T29 oficjalnie tez był zakaz...
17 sierpnia 2011, 14:07 / środa
i dodam jeszcze, że juz nie sika się pod plotem, także wiele się zmieniło ;-)
17 sierpnia 2011, 14:22 / środa
akurat na łuku od krytej nie raz widziałem zwracaną uwage o palenie, ale byly to bardziej pojedyncze ekscesy niz całkowity zakaz
17 sierpnia 2011, 14:24 / środa
na kolejny meczyk frekwencja znacznie spadnie, ale to chyba dobrze... po tym co można przeczytać na trójmiasto pe-el...

"Stadion piękny, ale dojazd fatalny. Autobusem 148 wracaliśmy 1,5 godziny! Niech się wreszcie za komunikację zabiorą. Raz byłam i więcej tam nie pójdę. Brakuje mi klimatu, jaki jest na meczach siatkówki, czy koszykówki na ERGO - nie mówiąc już o kulturze. Łazienki obrzydliwe i niedokończone. Drużyna cieniutka, co chwile w moim rzędzie, ktoś wstawał, wychodził i przez to praktycznie nic nie było nic widać.Dobrze, że chociaż kibice nie zawiedli."

albo to :)

"na nastepnym meczu bedzie znacznie mniej kibiców! ja juz nie wiecej nie ide!!! jakieś miesniaki w kapturach chcieli pieniadze na jakieś zgody!!!! podchodzili tez do innych i tez chcieli kasę!!!"
17 sierpnia 2011, 14:26 / środa
Jak masz Malkolmie ochotę na moje pety, to mogę ci odkładać :) Dalej nie wiem co to ma z "kulturą" wspólnego.
Nie róbmy ze stadionu wersalu - niech zostanie ostatnim bastionem wolności w kraju pełnym absurdalnych zakazów i nakazów.
17 sierpnia 2011, 14:34 / środa
Lisie ty juz tego niestety nie zrozumiesz ....
17 sierpnia 2011, 14:39 / środa
Odłożyć? Od lightów mogą być?
17 sierpnia 2011, 14:41 / środa
Sprawy palenia pewnie nie uda się rozwiązać bo raz do tego trzeba dorosnąć a dwa gdyby miały pojawić się palarnie - to kto za to zapłaci i jak zrobić palarnie dla kilku tysięcy ludzi zakładając że np 20% to palacze?
17 sierpnia 2011, 16:23 / środa
nick
17 sierpnia 2011, 11:28 / środa
Moze marudze, ale przydaloby sie wifi na stadionie.

kurwa przychodzisz na mecz czy posiedzieć na necie?
17 sierpnia 2011, 16:59 / środa
Odnośnie zegara, to faktycznie by się przydał - na telebimach czas był pokazywany sporadycznie. Natomiast doliczonego pewnie nie będzie, tak samo jak nie było go na T29.

Co do samej transmisji na telebimach, to kwestię braku powtórek regulują jakiekolwiek przepisy czy to wewnętrzne ograniczenia? Bo te były wyłączane za każdym razem, nie tylko w kontrowersyjnych sytuacjach.
17 sierpnia 2011, 17:07 / środa
Własnie dlatego aby nie wzbudzać negatyenych reakcji kibiców,przepisy mówią abu nie pokazywac kontrowersyjnych sytuacji.
17 sierpnia 2011, 17:08 / środa
Regulują przepisy, za dużo kontrowersji wzbudzało puszczanie powtórek na telebimach. Pamiętam, że kiedyś przez nie o mało nie zajebali gdzieś sędziego - oczywiście był to jego błąd (ale to nie w polskiej lidze).
1 ..... 56 57 58 59 60 ..... 77
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.528