Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

Polsat Plus Arena - wszystko o nowym stadionie w Gdańsku-Letnicy

strona 68/77

23 lutego 2012, 21:00 / czwartek
na infolinie dzwonilem i uzyskalem odpowiedz ze musze wyslac zapytanie na email ktory podalem :]
13 marca 2012, 13:41 / wtorek
Ze sport.pl:

"Borussia Dortmund towarzysko zagra we Wrocławiu!

Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz potwierdził informacje portalu wroclaw.sport.pl - w październiku we Wrocławiu Brazylia zagra z Japonią. Wcześniej na Stadionie Miejskim ma zostać zorganizowany turniej, w którym wystąpi mistrz Niemiec Borussia Dortmund oraz ukraiński Szachtar Donieck.

Wrocław wszystkie mecze organizuje bez pomocy PZPN. Najpierw - po Euro 2012 - w lipcu na Stadionie Miejskim wystąpi Borussia Dortmund z trójką Polaków: Robertem Lewandowskim, Jakubem Błaszczykowskim i Łukaszem Piszczkiem. Wrocław chce zorganizować turniej, w którym poza Borussią miałyby zagrać jeszcze zwycięzca Pucharu UEFA sprzed trzech lat - Szachtar Donieck oraz Śląsk Wrocław.

Z kolei w październiku na tym samym stadionie Brazylia rozegra mecz towarzyski z Japonią."

Szlak mnie trafia czytając takie rzeczy. We Wrocławiu urzędnicy miejscy organizują atrakcje na stadionie (bo chyba cały czas operatora nie ma), a u nas prywatna firma (Lechia-Operator) nie potrafi!
13 marca 2012, 18:32 / wtorek
U nas tez będzie mecz tylko wy nie macie pojęcia jaki.To ma być niespodzianka.
13 marca 2012, 18:43 / wtorek
U nas był już zajebisty mecz. Żargilis Wilno przyjechało. W tym roku latem też będzie hit z potęgą Łotwy - Skonto Ryga :]
13 marca 2012, 18:47 / wtorek
Odnośnie stadionu. odnośnik już remont :]. Mały bo mały ale jednak.
13 marca 2012, 20:47 / wtorek
Wierny - Barcelona czy Real? :)
13 marca 2012, 21:07 / wtorek
M.M - wróble ćwierkają ze to bedzie Real, a konkretnie popołudniowa zmiana z Reala na Przymorzu :)
Zaraz zacznie sie wysyp wiedzących ale milczacych.
:)

TYLKO LECHIA!
13 marca 2012, 21:14 / wtorek
Ciekawe, że turniej ten jest planowany na lipiec, czyżby już było wiadomo, że Śląsk już nie zagra w europejskich pucharach?!
13 marca 2012, 21:19 / wtorek
Żordż a terminy UEFA przejrzałeś?
13 marca 2012, 21:25 / wtorek
Lechia-Olimpia Elbląg w I-lidze.Tak Tak nasi niestety nic więcej nie potrafią załatwić.Wstyd na całą Europę.
O Barsie i Realu możemy zapomnieć.Lepiej za tą kasę kupić drugiego Grzelczaka Poźniaka ,Sazankoua , i , Tadicia oraz przedłużyć kontrakt do 2020 z Dawidem I oddac Traore do Ruchu podobnie jak Zienia.Derby ze Śledziami to max -no chyba że im się zachce grać chociaż w połowie tak jak 1,5 roku temu.
13 marca 2012, 23:16 / wtorek
Brak mi słów! i rzygać się chce jak płaczecie! Same kurwa baby.
14 marca 2012, 00:20 / środa
Tak szczerze to walą mnie sparingi z jakimiś Borusiami czy innymi Realami, zamiast wyrzucać na to kasę niech budują silną Lechie. Dla mnie ciekawszy będzie mecz ligowy z jak to ktoś wyżej napisał z Olimpią Elbląg niż oglądanie jakiegoś zagranicznego cyrku.
14 marca 2012, 21:45 / środa
Witajcie Bracia!!! 8-ego kwietnia przybywam do Gdanska. Chcialbym pojsc na mecz 9-ego kwietna, nie wiem tylko czy moge sie ubiegac o bilet nie majac karty kibica. Prosilbym Was o porade co moge zrobic chcac kupic bilet czy poprostu dupa blada.
Z bialo zielonymi pozdrowieniami z emigracjii.
14 marca 2012, 22:09 / środa
@grzechu - możesz kupić, jeśli idziesz w tej rundzie wiosennej pierwszy raz na meczyk

tu masz info: odnośnik

"Osoby, które w rundzie wiosennej sezonu 2011/12 przyjdą na mecz na PGE Arenie Gdańsk po raz pierwszy, będą mogły jeszcze skorzystać z możliwości kupienia biletu bez Karty. Co ważne, nie musi być to pierwsze spotkanie z Wisłą Kraków, jakie Biało-Zieloni zagrają u siebie. Jednak już chęć uczestnictwa w każdym kolejnym spotkaniu dla takiej osoby będzie oznaczała konieczność posiadania Karty."

Przy okazji pozdrowienia dla użytkownika "vrsonee", która uważa, że "chuja wiem i się mądrzę".
14 marca 2012, 22:20 / środa
Wielkie dzieki RomeY, czyli co; jeszcze w niedziele moge pomykac do np. Galerii Baltyckiej i kupowac bilet czy spokojnie dostane przed stadionem w dnu meczu? i rozumie ze dokumencik wymagany?
14 marca 2012, 22:28 / środa
Dokładnie nie, ale wydaje mi się, że 2ga runda kwalf. do LM zaczyna się ok 15.07 i tak samo z LE. Ale po tym co dzisiaj widziałem w wykonaniu Ślaska to europejskie puchary i Śląsk to temat nieaktualny.
14 marca 2012, 22:45 / środa
Grzechu w niedzielę, to raczej nie, bo to Wielkanoc. Bilet kupisz w kasie przed meczem.
14 marca 2012, 23:01 / środa
Jeszcze raz wielkie dzieki za info!!!
20 marca 2012, 17:01 / wtorek
Obok braku popytu na loże oraz braku pomysłu na ożywienie stadionu, tu i ówdzie słychać także marudzenie operatora odnośnie małych zysków generowanych ze sprzedaży gastronomicznej na stadionie. Wczoraj w przerwie meczu z Koroną chciałem doładować kartę kwotą 20zł (akurat tak na herbatę dla 4 osób). W punkcie doładowań dziewczyna nie miała wydać reszty z głupich 50zł (to nie miały być przecież jakieś drobniaki czy groszówki tylko banknoty). Poszedłem do następnego punktu, sytuacja się powtarza. Także nie ma wydać i nie ma możliwości aby kasjerka poszła gdzieś rozmienić. Nie piszę tego aby się żalić czy coś w tym stylu. Tylko zwyczajnie trąci to amatorszczyzną i tyle skoro firma nie potrafi zapewnić odpowiedniej ilości gotówki w kasie (chyba że kasjerki dostały taki "prikaz" z góry aby wymuszać ładowanie większymi kwotami, ale o to już raczej bym nie podejrzewał). A takie właśnie drobnostki stanowią o tym jak postrzega się zarządzanie obiektem.
20 marca 2012, 21:16 / wtorek
20 marca 2012, 21:22 / wtorek
tik tak,tik tak,tik tak-juz niedlugo :-)
21 marca 2012, 00:06 / środa
,ale żeby zabrakło mleka do kawy 20 minut!!!! przed meczem :):):) w gastronomii pana 60mln.
może to banalne do całej sytuacji :) ale prawdziwe
21 marca 2012, 08:03 / środa
A ze wody w kiblu nie bylo to juz masakra. I jak tu umyc raczki po papierosku....
21 marca 2012, 13:15 / środa
Genialny pomysł, 25% z dochodu za bilety dawać dla biskupa, żeby przed meczem pokropił wodą boisko i piłkę, oraz pobłogosławił piłkarzy (ale tylko naszych)! Od razu nasza Lechia zacznie punktować i może jeszcze się załapiemy z pomocą tych "sił niebiańskich " na puchary. Przed meczem Janas może także biskupa zaprosić na kielicha to na pewno będzie 3-0, a może i więcej. W ogóle może zamiast trenera powinniśmy ustanowić przy drużynie księdza, który by czuwał nad nią 24h/dobę. W końcu by się nas zaczęli bać, diabły jedne!

A ludzie się śmiali jak na MŚ drużyny z Afryki przywoziły swoich szamanów, ktorzy biegali z kurami i kadzidłami dookoła bramek, wyśpiewując czary... Paranoja.
21 marca 2012, 16:24 / środa
Jeśli już było to przepraszam. Za gdyńskim portalem trojmiasto.pl :

W Trójmieście jest 5 torów gokartowych, nowy powstanie po Euro 2012 na terenie PGE Areny.
Na PGE Arenie Gdańsk będzie funkcjonował tor gokartowy o powierzchni 4 tysięcy metrów kwadratowych. Stosowna umowa została już podpisana przez Lechię Operator za pośrednictwem firmy Emmerson, która poszukuje najemców powierzchni komercyjnej na stadionie.
- Cieszymy się z umowy z pierwszym dużym najemcą strefy komercyjnej i mamy nadzieję, że wkrótce zostaną sfinalizowane kolejne - podkreśla Marek Kosiński z Lechii Operator.
Dzięki temu zlokalizowane na stadionie centrum sportowo-rekreacyjne wzbogaci się o kolejną atrakcję. Korzystanie z toru będzie możliwe po zaadaptowaniu powierzchni, które rozpocznie się za kilka miesięcy.
- Przystosowanie powierzchni pod tor rozpocznie się dopiero po Euro 2012, dlatego nie zdradzamy jeszcze szczegółów dotyczących inwestycji - mówi Michał Lewandowski z Lechii Operator.
Obecnie w Trójmieście jest pięć torów gokartowych, trzy w Gdańsku i po jedyny w Gdyni oraz Sopocie. Najdłuższy, 520 metrowy tor, posiada sopocki Kart Center. Najszybsze gokarty o pojemności 270 CC i mocy 9,5 KM znajdziemy w gdyńskim PitStopie. Z torów korzystać można indywidualnie lub w grupach zorganizowanych. Koszt pojedynczego wyścigu, który zwykle trwa ok. 7-10 minut, waha się w granicach 20-35 zł. Wynajęcie całego toru na godzinę kosztuje od 500 do 1000 zł.
22 marca 2012, 15:12 / czwartek
22 marca 2012, 20:28 / czwartek
A Global Gathering w końcu będzie czy nie będzie bo coś cicho się zrobiło?
23 marca 2012, 11:17 / piątek
poświęcenie kaplicy
odnośnik
ja się cieszę że kaplica powstała bo teraz jedyne co zostało naszym piłkarzom to pomodlić się żebyśmy się utrzymali.
25 marca 2012, 21:22 / niedziela
Firma ochroniarska na stadionie (ta co jedyne co robi to walczy z papieroskami chce za ten filmik pozwać do sądu) .
odnośnik
25 marca 2012, 21:25 / niedziela
Skąd masz info, że chcą pozwać do sądu?
25 marca 2012, 21:30 / niedziela
znajomy , który to udostępnił pierwszy właśnie miał telefon z taurusa...
25 marca 2012, 21:49 / niedziela
coś mi się nie chce wierzyć. Ciekawy jestem skąd Taurus miał do niego telefon. Jutro to sprawdzę bezposrednio.
25 marca 2012, 22:02 / niedziela
faktycznie film chujowy. żadnej akcji, słabe dialogi, nic sie nie dzieje. żenada zeby wstawiac to na yt. tez bym podał do sądu autora tej chały. straciłem ponad minute na ogladanie tej lipy.
25 marca 2012, 22:04 / niedziela
odnośnik tu jest zdaje się ta pierwsza wrzuta - zastanawia mnie opis "Obrończyni krzyża na PGE Arena" co to ma wspólnego, czy aby nie "poszkodowany" nie jest sympatykiem ruchu paligłupa?
25 marca 2012, 22:14 / niedziela
rozumiem, że jak by reżyserowi dała w ryja to moszna było by się chwalić na YT a tak to nie ma czym, lepiej nakręcić już drzewo na wietrze
25 marca 2012, 22:15 / niedziela
Wywnioskować po głosie można że nagrzany spocony dewiant to nagrywał :)
25 marca 2012, 22:20 / niedziela
Ochrona na tym stadionie jest chujowa to prawda. Byl przypadek ze kilka razy pouczali pewnego goscia za palenie i w koncu zawineli. Przed sadem jednak okazalo sie ze ochroniarz nie mial plakietki a straszono zakazami grzywnami i w ogole. Skonczylo sie na zwyklym mandacie za palenie i 24 h w plecy.
25 marca 2012, 22:25 / niedziela
chujowo to może być jak w kielcach czy na ległej gdzie debilom trzeba kilka razy dmuchac
25 marca 2012, 22:49 / niedziela
Swoją droga nie dziwię się, że kobieta się wkurwiła. Koleś bierze komórkę i nagrywa jak laska spaceruje w tę i z powrotem, debil, albo zgrywał materiał do fapowania. I ten podpis z krzyżem, infrastrukturą, niezły dewiant.
25 marca 2012, 22:54 / niedziela
Witam,
chcialbym mimo wszystko zwrocic uwage, iz my jako OBYWATELE RP mamy prawo filmowania, nakrecania czym kolwiek osob ktore sensu strikte sa osobami publicznymi, a wiec takich jak policja, sluzby celne, graniczne i inne, SOK, karetki pogotoia, strazakow podcza sczynnosci sluzbowych etc etc, a takze ochrone podczas wykonywania prac i innych czynnosci sluzbowych, uregulowanych przepisami wewnetrznymi na danym obiekcie.
W tym przypadku mamy PELNE 100% PRAWO ICH NAKRECAC, FILMOWAC, ROBIC ZDJECIA i gowno nam za to zrobia... jak funkcjonariusze publiczni podczas wykonywania tzw innych czynnosci sluzbowych chca byc inco gnito to zaslaniaja twarz kominiarka (patrz sady i anty terrorke), ale filmowac nam ich wolno, takze psy ktorzy sa na sluzbie maja paly, tarcze i kaski (biale kaski...........) tez mamy pelne prawo na ich filmowanie.
A zapis o tym jest w konstytucji i prawach NAS OBYWATELI, takze ta glupia pinda z Taurusa to moze sobie pierdolic ile chce, ale nie ma prawa ani ciebie czy mnie zatraszac, czy zakazywac i odbierac rzeczy osobistych!!!!!!!!!!
pod warunkiem, ze TY czy ja nie zagrazasz przez swoje zachowanie narazeniem na utrate zdrowia lub zycia osob postronnych, zwanych dalej osobami trzecimi...
PRAWO trzeba znac, i umiec je stosowac, a to czy ono nam sie podoba czy nie to juz insza inszosc.
Pzdr Zolw z LechiiStanu
25 marca 2012, 23:04 / niedziela
A ja z nieco innej beczki. Zjadłem wczoraj przed meczem filecika z kurczaka w bułce w ramach obiadu i... byłem bardzo pozytywnie zaskoczony. Kruchutka bułeczka, gorąca pierś z kurczaka, sporo dodatków. No, wyraźnie się poprawili, bo jeszcze niedawno to te kanapki to były jakieś zimne, miękkie flaki.

Zastanawiam się tylko czy poprawa wynikła z tego, że poprawili się na kuchni, czy może dlatego, że kanapkę kupowałem tym razem 30 min przed meczem, przy barze prawie nie było klientów i może akurat dzięki temu mieli świeże i gorące jedzonko.

Jak z reguły krytykowałem jedzenie na PGE Arenie, tak teraz jak na to zasłużyli, to chętnie pochwalę.

No to smacznego i na zdrowie.
25 marca 2012, 23:22 / niedziela
ja pierdole. to muszę sobie kupić następnym razem...
25 marca 2012, 23:33 / niedziela
kojarzę tą typiarę :)

na jednym z pierwszych spotkań na PGE zaraz po wejściu "kazała" kolegom Nas przetrzepać. Nic nie znaleźli, a Ona dostała kilka słów podziękowania.

Jakaś karierowiczka i tyle, wcale mnie ten filmik nie dziwił.
Nagrywający kolega raczej też musiał o Niej wiedzieć, bo raczej dla urody Jej nie nagrywał.
25 marca 2012, 23:38 / niedziela
Karierowiczka w ochronie na PGE...
25 marca 2012, 23:54 / niedziela
Żółw spokojnie, prawo prawem, ale kręcenie chodzącej w kółko typiary z ochrony jest moim zdaniem mało normalne. Co innego jakby ona tam wyrabiła niestworzone rzeczy, a koleś chciałby to udokumentować. A tak to ewidentnie robił to dla zaczepki, widać kobieta nie wytrzymała, trudno. Zresztą, kiedy chodzisz po ulicy ja także mam prawo Ciebie nagrywać, jesteś w miejscu publicznym, i powiedz sam. Czy gdyby ktoś chodził za Tobą z kamerą jak wracasz z zakupów to byś się ładnie uśmiechał do obiektywu, czy w końcu podszedł do delikwenta? Cóż jej zachowanie nie było zbyt profesjonalne, ale typek sam się o to prosił.

A ty Boldi jak coś palniesz to głowa boli, na pewno zrobi błyskotliwą karierę w Taurusie tymi kontrolami.
25 marca 2012, 23:56 / niedziela
żółw --
filmować możesz, rozpowszechniać wizerunku nie.
26 marca 2012, 00:55 / poniedziałek
Nie wiem po co wy tutaj wchodzicie w jakas polemike prawna.

Po pierwsze kobieta w ochronie na meczu pilkarskim to jak dla mnie nieporozumienie i nie chodzi tutaj o jej plec tylko o to ze ona ma zgodnie z zawodem CHRONIC a przed czym ona moze obiekt/kibica ochronic ? Jest jedynie potrzebna do przeszukiwania kobiet na bramce.

Po drugie jezeli ta kobieta goscia wkurzyla bo raczej bez kozery jej nie nagrywal to to nagranie raczej furrory nie zrobi co mowi zreszta mina tego ochroniarza.

Po trzecie ochroniarze w Polsce po zalozeniu kamizelki z napisem "ochrona" dostaja powera conajmniej jak batman, stad madre zdania wypowiadane przez nia "na jakiej podstawie prawnej"

Po czwarte w Lechii jest taki burdel, takie gowno ze juz zostawmy ta ochrone w spokoju bo sie niedlugo okaze ze tutaj wszystko jest spierdolone. Zostawmy sobie chociaz pozory normalnosci.

Po piate typiara ma z przodu napis TAURUS OCHRONA a na plecach TAURUS STEWARD wiec chuj wie kim ona na tym stadionie w sumie jest.

Po szoste ma iscie niewyjsciowa twarz wiec moglbys sobie darowac nagrywanie i wrzucanie do neta.
26 marca 2012, 10:44 / poniedziałek
kobieta w ochronie jest między innymi do kontrolowania kobiet wchodzących na obiekt więc jakiś sens jest w tym że one tam są
26 marca 2012, 11:18 / poniedziałek
z innej beczki -
kto odpowiada za burdel z parkingiem ??
mam wykupiony karnet na wjazd na parking - teoretycznie powinno to być tak, że podjeżdżam pod bramkę wsuwam kartę i wjeżdżam na parking...a w praktyce - stoi dwóch kolesi i UWAGA - na kilku kartkach papieru mają nazwiska osób które mają wykupiony wjazd na teren parkingu - zanim na tych kilkunastu stronach parkingowy znajdzie odpowiednią osobę mija kilka minut , a korek się robi ... AMATORKA jak ze wszystkim !!
dodam że jest tak od początku tej rundy od kiedy na parking wjeżdża się za okazaniem karnetu. na pierwszym meczu ochrona twierdziła, że problem wynika z opadów jakie miały miejsce przed meczem i jakaś elektronika zamokła...ale minęło od tego pierwszego meczu już tyle czasu a to ustrojstwo nadal nie działa pomimo ze od kilkunastu dni raczej wilekich opadów nie było!
oczywiście winnych tego stanu rzeczy nie ma !
AMATORZY zarządają tym stadionem - KTO NA TO POZWALA !
26 marca 2012, 12:02 / poniedziałek
A właśnie a propo parkingu. Też mam podobne spostrzeżenia.
Chcesz wjechać bez płacenia ?
Mówisz że właśnie zapłaciłeś i masz wbite na kartę i wjeżdżasz. Ja się tylko raz sfrajerowałem i rzeczywiście zapłaciłem. K.... żadnej kontroli. Ta lista papierowa to żenada. Po za tym stosowane kolesiostwo ochroniarzy i tyle. Apropo filmików na yt to filmik z wjazdem na parking był by większym hitem.
1 ..... 66 67 68 69 70 ..... 77
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.637