Gdańsk: sobota, 31 października 2020
FORUM
Podstrony:

PGE Arena - wszystko o nowym stadionie

strona 77/77

7 października 2015, 21:41 / środa
trzcy - obawiam się, że mechanizm zegara stadionowego nie jest w stanie przetrawić żadnej minuty powyżej 90... to zapewne wada konstrukcyjna. Po prostu bubel i tyle.

Niemniej jednak napisz do zarządcy stadionu, może coś z tym zrobi. Skontaktuj się też z matadem - on ma doświadczenie w rekonstruowaniu zegarów stadionowych, może i mechanizm tego zegara zna i coś zaradzi?

Trzymam kciuki, bo widząc, jak czasomierz zatrzymuje się na 90.minucie i nie nalicza kolejnych sekund i minut, zawsze wychodziłem ze stadonu myśląc, mecz właśnie się skończył. Dopiero w domu dowiadywałem się, że sędzia kalosz coś sobie doliczał. Właściwie to rozważałem nawet zożenie do Arena Operatora wniosku o zwrot kosztów biletów po takich akcjach, ale nidy tego nie zrobiem, bo uznawałęm, że to walka z wiatrakami. Jak żałowali na lepsze zegary, to tym bardziej nie oddali by mi kasy za bilety...

Trzczy - walcz! Trzczymam za Ciebie kcuki.

:)
7 października 2015, 21:44 / środa
faktycznie jest taki przpis, wycofuję zażalenie :)
23.4. Zegary na stadionach odmierzające czas meczu mogą być użyte pod warunkiem, że zegar ten zatrzyma się na 45 i 90 minucie.
8 października 2015, 00:11 / czwartek
Trzczy

Z całym szacunkiem
Co się tak ujebałeś tego zegara?

Ja osobścicie pamiętam , jak na T 29 wspólnie dokładaliśmy się do tego by zegar w ogóle chodził
I nikt nie wnikał jak chodzi
Nawet nie wiem czy kiedykolwiek na niego ktoś tak naprawdę patrzył
Myśląc o zegarze , od razu mam przed oczyma Śp Wojtusia...tu ..Verde
Oj , On by o nim coś opowiedział...
No rozkleilem się
Niech ten zegar wyznaczy tą upragnioną drogę
8 października 2015, 19:40 / czwartek
Parę rzeczy na nowym stadionie mnie denerwuje. Ten zegar, ale okazało się, że przyczyna jest obiektywna. Poza tym:

- napierdalanie reklam i w ogóle hałasu przez głośniki, przez co trudno się rozmawia.
- przeszukiwanie ludzi na bramkach
- ciasne przejścia między rzędami siedzeń
- chujowy kolor stadionu: żółty zwany 'bursztynowym'
- żółto-niebieskie skm-ki
- chujowa cena za chujowe piwo
- psiarnia spisująca za spożywanie alkoholu w drodze na mecz

Ale nasze władze od PiSu po po przekonały skutecznie wszystkich "Polaków", że im gorzej kibicom, tym lepiej, niestety. Czasy T29, kiedy piło się wódkę w czasie meczu pewnie już nie wrócą, bo mamy taką mocno niedoskonałą demokrację zwaną przez polityków "wolnością".

Dziękuję i pozdrawiam. Lechia gola!
8 listopada 2015, 19:36 / niedziela
Od jutra sponsorem tytularnym stadionu Energa.
10 listopada 2015, 12:45 / wtorek
Dobrze że zdążyli przed zmianą ekipy w Enerdze :)
13 października 2020, 09:26 / wtorek
- Nigdy nie widziałem czegoś takiego - narzekał Lorenzo Pellegrini. - W drugiej połowie pojawiło się sporo dziur - wspierał swojego napastnika Roberto Mancini, selekcjoner reprezentacji Włoch. Na krytykę stanu boiska nastąpiła szybka reakcja. Arena Gdańsk Operator zadeklarował, że jeszcze w tym miesiącu murawa zostanie wymieniona, choć obecna położona została zaledwie w maju

odnośnik
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.015