SZCZYT V ligi gr.II
strona 1/1
11 maja 2005, 12:48 / środa
Nie wszyscy mogą byc dziś w Kościerzynie,więc zapraszam pozostałych kibiców do Pruszcza na dzisiejszy mecz na szczycie V ligi :CZARNI PRUSZCZ-WIERZYCA PELPLIN,stadion MOSIR,godz.18.Zwycięzca praktycznie zapewni sobie bezpośredni awans do IV ligi
NA ZAWSZE W NASZYM SERCU LECHIA GDAŃSK!!!!!!
11 maja 2005, 13:10 / środa
Przybędziemy,zobaczymy!!!!
11 maja 2005, 20:22 / środa
Wie ktoś jakim wynikiem skończył sie ten mecz??
12 maja 2005, 10:44 / czwartek
Mecz zakonczyl sie wynikiem 3:0 dla Czarnych Pruszcz ktorzy sa juz prawie pewni awansu do 4 ligi .