Gdańsk: środa, 17 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

MAŁPY NA TRYBUNACH!!! WSTYD DLA LECHII

strona 1/1

1

11 maja 2005, 15:22 / środa
Zachowanie dużej ilości gdańskich kibiców na sobotnim meczu z Unią Janikowo (naśladujących małpy) przyniosło wielki wstyd naszemu miastu i klubowi. Okazywanie i tolerancja w jakikolwiek sposób razismu (flaga z Hessem) na pewno nie przyniesie nam chwały, natomiast skutecznie może zniechęcić potencjalnych sponsorów. Wstyd !!!
11 maja 2005, 15:26 / środa
yy przed zalozeniem tematu zobacz czy juz jesty o tym mowa badz skonsultuj sie z lekarzem lub farmaceuta :] odsylam do tematu : Lechia Gdansk - Unia Janikowo :] i popatrz na przyszlosc :] temat do skasowania
11 maja 2005, 15:38 / środa
ej danzig_r pomyliłeś forum!!
kieruj swój ciężko pracujący mózg na odnośnik
11 maja 2005, 17:29 / środa
Danzig_r Jak coś ci się nie podobalo na meczu to mogleś powiedzieć to komuś prosto w oczy a nie wymądrzać sie teraz na forum, ale pewnie zabraklo ci pary.
11 maja 2005, 17:55 / środa
Witam
Wokopmy rasizm ze stadionów:
odnośnik
Poczytajcie i pomyślcie, czy naprawde zachowanie niektórych fanów Gdanskiej Lechii zasługuje na naśladowanie. Moim zdaniem-NIE!!!
Wiele klubów włącza sie do akcji "wykopmy rasizm ze stadionów" i dobrze na tym wychodzi. Są sponsorzy, w ich miastach są I ligowe kluby...Walczą z tym kibice piłki nożnej np. Wisły Kraków (flaga: "Wisła przeciwko razizmowi") i działacze, którzy walcza z rasizmem i szowinizmem na stadionach w Polsce i za granicą.
Pozdrawiam
11 maja 2005, 21:55 / środa
Tak, tak Wisła bardzo walczy z rasizmem ;-))) tak samo jak cała Polska.

A tak na marginesie, to ciekawe czy rada LPR pytała o małpy w klatkach, czy o "czarnych" odwiedzających zoo ;-))
11 maja 2005, 22:14 / środa
Ty, danzig. Powiedz mi w jaki sposób deprymować do złej gry Murzyna w Polsce, co? Jechać mu na starą, żeby uważał bo mu w przerwie auto opierdolą, hehe. Przecież on nic nie kuma po polskiemu. A może po hiszpańsku, albo francusku mu jechać, co? Ten Gengne, czy jak mu tam we wiosce dali, to trzeba przyznać zajebisty grajek. Jak będzie tak dalej kopał to długo w tym jamnikowie nie pogra i będzie jeszcze wdzięczny kibicom Lechii, że go trochę przygotowali psychicznie do tego, co się dzieje na stadionach całej Europy. Sam buczałem (jak małpa - jakbyś pewnie powiedział) ale adrenalina kapała mi ta tym meczu uszami i wcale się tego nie wstydzę. Z resztą, jak widać Gangen wcale się tym specjalnie nie przejął i pierdolnął dwie ładne brameczki. I już błagam nie histeryzujcie z tym rasizmem. Pozdro
11 maja 2005, 22:21 / środa
dokladnie , bez sensu ta gadka. To sie dzieje na stadionach w calej Europie nie tylko u nas i to bardziej jest po to aby zdeprymowac zawodnika niz go obrazac (i tak sam wie ze jest murzynem :) poza tym jest wtedy beka .... mi to nie przeszkadza bynajmniej. aha i jeszcze przy okazji pare słów do kibicow z Janikowa ktorzy ostatnio chetnie i czesto zasmiecają nasze forum (napewno czytaja ten wątek i beda chcieli dodac swoje 5 gr) posluchajcie UJ, Psychol i te inne gady:
KIBIC Z DALA SIE NIE WPIERDALA !

Pozdro dla calej bialo-zielonej rodzinki z Pomorza. W sercu moim LECHIA naj......
11 maja 2005, 22:27 / środa
a jako anegdotka to niestety akurat na GNEGNE buczenie podzialalo jako doping i chlopina pyknal dwa goliki wzamian i nie wiem czy to widzieliscie jak nam dziekowal kiedy schodzil okolo 63 minuty z boiska z recami uniesionymi do gory w gescie triumfu. on byl caly podjarany :-) poczul sie jak w domu ....... podejrzewam ze pierwszy raz widzial tyle ludka na stadionie. chcial sie pokazac no i pokazal :( no ale nic mimo to DAMY RADE !!!!
11 maja 2005, 22:29 / środa
aha i dobrze ze sedzia nie wyjal i nie pokazal mu zółtej kartki bo by sie Asmanek pewnie rzucil na niego myśląc ze to banan w nagrode za dobre granie......
11 maja 2005, 22:42 / środa
Nedwed, co Ty gadasz?

Gnegne pokazywał opaskę akcji przeciwko rasizmowi ("Speak up! Stand up!), którą miał na ręku!
11 maja 2005, 22:49 / środa
wszelkie przejawy rasizmu to wyraz gleboko posunietej choroby umysłowej i orgraniczenia unysłu,

przepraszam, ale szczerze potrzebujecie konsultacji lekarskiej

zgadzam sie z przedmowca, to jest odnosnik do rzeczonej akcji
odnośnik
11 maja 2005, 22:50 / środa
Ja sobie zartowalem przeciez.......poczytaj dokladnie. A tej opaski to i tak ja nie widzialem akurat bo siedzialem za daleko wiec sorki za nieporozumienie. moj post byl ironiczny wobec niego i dziekowania.........

pozdroofka
11 maja 2005, 22:57 / środa
i nie jestem rasista co by mogly wskazywac moje posciki zartobliwe ( choc wie m ze takie zarty sa nie na miejscu) ale co tam ..... dla mnie lepsze buczenie niz rzucanie przedmiotami i wyzywanie. ja nie mam nic przeciwko murzynom i zdaje sobei sprawe ze w Polsce jest wiele przeciwnikow tej rasy. Mi czarni wiszą, po prostu nie przeszkadzaja. Swoja droga to napewno pamietacie jak w Lechii gral Tetteh. ale ten problem sie nie rozwiaze przez tego typu opaski, dyskusje na ten temat itp. tak bylo i bedzie. za duza skala .........
12 maja 2005, 07:37 / czwartek
Nedwed - spoko.

PS.
Co prawda wczoraj była środa, ale popatrzcie sobie na bardzo niską frekwencję na stadionach II ligowych ...
12 maja 2005, 10:06 / czwartek
Tak sobie czytam te wpisy na temat meczy z UJ i strzelca bramek i się zastanawiam czy jak na trybunach naszego stadionu będzie się wyzywać rudych i łysych graczy to wywoła to taką samą reakcję internautów drużyn przeciwnych? Przecież te wszystkie okrzyki miały na celu zdenerwowanie i zapeszenie zawodnika (co w tym przypadku nie pomogło). Myślę, że przy jego miernej nikt nie siliłby się na okrzyki pod jego adresem.
7 maja 2008, 23:09 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
7 maja 2008, 23:31 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011