Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Lechia-Kaszubia wynik!!!!!!!

strona 1/2

11 maja 2005, 17:02 / środa
Tylko Lechia BKS!!!!!!!!!!!
11 maja 2005, 17:17 / środa
Czy będzie gdzieś relacja live?
11 maja 2005, 17:40 / środa
mam nadzieje ze ktos bedzie podawal wyniki na bieżąco
11 maja 2005, 17:51 / środa
www.lechia.com.pl/relacje.htm
11 maja 2005, 17:54 / środa
Zróbcie coś z tą czcionką w tej relacji bo jest niezwykle ch....
11 maja 2005, 17:58 / środa
Nie marudź - ważne że jest.. Dzięki Chłopie
11 maja 2005, 18:02 / środa
nie obecnych zapraszam na czat na plotky

odnośnik
11 maja 2005, 18:49 / środa
Do przerwy 0:0 mam nadzieje ,że po przerwie nadal na 0 w tyłach a z przodu ta 1 wpadnie!!!!!!!!!!
11 maja 2005, 19:44 / środa
1-0 Lechia!!!!
11 maja 2005, 19:48 / środa
Jeeeeeeeeessssttttttt
11 maja 2005, 19:48 / środa
Brye ! Bez kitu? Tylko LECHIA !!!
11 maja 2005, 19:48 / środa
1;0 85 minuta z karnego KRZYSZTOF BREDE
11 maja 2005, 19:50 / środa
a my swoje LECHIA GDAŃSK

Lidera mamy za ch... go nie oddamy
11 maja 2005, 19:50 / środa
GOL!!!! 85MIN !!!! BREDE Z KARNEGO!!!

TRZYMAĆ DO KOŃCA!!!
LECHIA GDAŃSK!!!!!!!!!!
11 maja 2005, 19:50 / środa
Panie turek! Kończ pan ten mecz !! :))
11 maja 2005, 19:55 / środa
2:0!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11 maja 2005, 19:55 / środa
2:0 dla Lechii
11 maja 2005, 19:55 / środa
No to 2-0 bravo- teraz Toruń-najazd na Toruń. Pojedziemy z piernikami
11 maja 2005, 19:56 / środa
Gdańska Lechia aeaeao! Wiedziałem że wygrają.... zna ktoś inne wyniki?
11 maja 2005, 19:59 / środa
DZIS TYLKO MY GRALISMY:)
11 maja 2005, 19:59 / środa
Co ja gadam jeden wynik, Chemik Lech II?
11 maja 2005, 20:03 / środa
no wlasnie bo reszta gra w sobote, a Chemik - Lech II 0:1
11 maja 2005, 20:03 / środa
2:0 i tak bedzie do końca
Nigdy więcej III Ligi
11 maja 2005, 20:04 / środa
kto strzelił dla nas drugą bramę...?
11 maja 2005, 20:05 / środa
Brawo,Lechia znowu będzie wielka, nigdy wiecej III ligi,pozdrowienia z Grudziądza, do zobaczenia w Toruniu
11 maja 2005, 20:06 / środa
Kazub-będzie foto
11 maja 2005, 20:09 / środa
ALE ZA KAZUB STRZELIL........TEGO SIE NIE SPODZIEWALEM:)
11 maja 2005, 20:23 / środa
A w sobotę Janikowo gra z Mieszkiem i według mnie jest mało prawdopodobne by wywalczyło komplet punktów. Mieszko wiosną wywalczył już 15 punktów i dobrze prezentował się w meczu z nami. Mój typ na ten mecz to remis.
11 maja 2005, 20:24 / środa
brawo lechia !!!! nie spodziewałem sie az 0:2 po prostu pieknie teraz inni musza gonic!!!!
11 maja 2005, 20:48 / środa
Brawo !!!
Gratulacje od Unii Tczew !!!

-Unia Tczew obok Gdańskiej Lechii stoi jedni w biało-niebieskiej drudzy biało-zielonej zbroi -
11 maja 2005, 20:56 / środa
Jakaś relacja, kogoś kto był na meczu mile widziana
11 maja 2005, 21:11 / środa
No,wiec niektorzy juz wrocili..
powiem tym,ktorzy nie jechali niech zaluja bardzo!!
Zajebisty mecz,duzo nerwow ,gdyz dopiero na ostatnie 20 min.meczu zaczelismy cos grac, mielismy przewage nad Kaszubami. Karny byl ewidentny!,zeby nikt nie pierd.. czasami ,ze sedzia byl za nami ,bo czesciej gwizdal dla kaszubow.
Jesli chodzi o doping to z naszej strony konkretny, non stop churalne spiewy:)
Kaszunia jako tako .. jak na Koscierzyne to niezle wypadli-pare rac,flagi itk, jednak przegluszalismy ich swoim dopingiem:)
Wymeczone zwyciestwo ,poniewaz ogolem mecz byl bardzo zaciety,wyrownany.
Wygrana z 4 druzyna w tabeli moze cieszyc, 0:2 ladny wynik na wyjezdzie.
<..kto nie jechal niech zaluje..>:D

" jazda z kurwami ..!!!Lechijko jazda z kurwamii!!!!! "
LECHIA GDANSK FANS TCZEW
11 maja 2005, 21:29 / środa
JEST CZEGO ZALOWAC FAJNY NIEDALEKI WYJAZD :-/ . NIESTETY PRACA ZATRZYMALA, FIZYCZNIE BYLEM W PRACY, ALE SERCEM NA MECZU.
11 maja 2005, 21:51 / środa
Mecz dopóki Kaczmarek nie zrobił zmian był bardzo wyrównany, choć sytuacji podbramkowych było jak na lekarstwo. W pierwszej połowie był tylko jeden celny strzał, niestety w wykonaniu Kaszubii.

Dopiero zmiana Szczepińskiego na Szulika w znaczący sposób zmieniła grę Lechii. Można powiedzieć, że mecz dla Lechii dopiero wtedy się zaczął. Dzięki Szulikowi, Wojciech miał dużo więcej miejsca w środku pola i co rusz posyłał prostopadłe piłki do skrzydłowych. Bramki była tylko kwestią czasu.

Mam nadzieję, że Kaczmarek w końcu przestanie stawiać na Szczepińskiego, a Szulik będzie grał od pierwszych minut.
11 maja 2005, 22:05 / środa
Wynik - marzenie : no ale spelnilo sie !!!
Jeszcze tylko 5 meczy.......

apropo tych co w pracy dzis byli to ja np. mam o wiele gorszą nerwowke jak nie jestem na meczu i nie widze co sie dzieje tam z ukochana Lechijką niz kiedy ogladam na zywo i staram sie oczami kontrolowac przebieg :) choc spokojny to nigdy nie jestem (no moze jak juz jest 3:0). Cieszy mnie fakt ze na wiosne Lechia potrafi juz dowiezc korzystny wynik do konca meczu i nie gubimy punktow jak np. z TKP czy Janikowem (i tu i tu prowadzilismy 3:1 przegrywajac wstepnie 0:1). Na wiosenke stracilismy tylko 4 goliki...... oby tak do konca !!!!! 3mam za Lechie kciuczki
11 maja 2005, 22:05 / środa
szkoda ze kaszuby uciekły z polany :) czy raczej bagien :] helikopter w ogniu :P przesadzili troszke z ta policją a szczerze mówiąc wielu kibiców to drażni
11 maja 2005, 22:09 / środa
A i warto dodac dla mniej rozeznanych ze twierdza Koscierzyna zostala w koncu zdobyta w tym sezonie !!!!!! musze tez przyznac ze Kaszubi wybitnie graja pod nas tzn tak to wychodzi (ograli tkp i remis z janikami) bo o kunktatorstwie z nimi to nie ma mowy.... ale jestem podjarany ze ich pyknelismy ze HO HO
11 maja 2005, 22:23 / środa
Wyjazd super!!!Doping zajebisty najlepsze było "cały stadion spiewa z nami"z tego miałem beke i "jechac z kurwami":)))Z tym helikopterem troche przegieli normalne debile.Podobała mi sie ta grupka kaszubów co stała na wichrowym wzgórzu i sie napinała to bylo jakies dwa kilosy od nas no i jeszcze trzeba był przez moczary sie przedostać:)))A no wkoncu zajebiscie wyszło MYYY WIERZYYMMYYY TYLKOOOO W BKSSSSSS HEJ LECHIOOOOO OOO NASZSZSZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

TYLKO LECHIA!!!!!!!!!!!!!!!JECHAĆ Z KURWAMI LECHIKO JECHAĆ Z KURWAMI!!!
11 maja 2005, 22:25 / środa
Do przerwy mecz wyrównany,Lechia grała trochę nerwowo i zanosilo sie
na remis bo Kaszubia nic wielkiego nie pokazywała.W dodatku sedzia praktycznie
wszystko gwizdał na korzysc Kaszubii.Moim zdaniem przelomowy moment meczu
to wejscie Szulika za Szczepinskiego.Od tego momentu gra Lechii zaczeła sie
układać,ostatnie 20minut to zdecydowana przewaga Lechii uwienczona bramka
z karnego.Malo tego nasi nie cofneli sie jak to mają czesto w zwyczaju ale poszli
za ciosem i Kazubowski przytomnie znalazł sie w polu karnym z bliska strzelając
na 2:0!Kaszubia próbowała zmienic wynik meczu po stałych fragmentach gry ale
Baczek pewny i bezbłędnie sie ustawiał.Zasłużone zwyciestwo Lechijki a przedewszystkim chwała im za to ze potrafili sie pozbierac i podniesc po meczu
z Unią,to bardzo optymistyczny prognostyk przed końcówką rundy.Jeszcze raz
okazało sie jak bardzo wazna jest długa ławka rezerwowych,dobre wejscie Szulika
no i Kazubowski sie przełamał wreszcie.Doping tez dobry w młynie mieszanka młodziezy i starszych- sam gardła nie oszczedzałem :-) tak więc Koscierzyna
zdobyta po 10 zwyciestwach i jednym remisie Kaszubii u siebie!!!
11 maja 2005, 22:27 / środa
Siemanko,super wyjazd i super mecz. Brawa dla ,,mlodych gniewnych" ultrasow
11 maja 2005, 22:38 / środa
A JAKA FREKFENCJA MOI DRODZY?MIELISMY DOSTAC 400 BILETÓW I OCZYWIŚCIE JE DOSTALIŚMY.JA ŚMIAŁO STAWIAM NA 600-700,PRZYZNAM SIE ŻE TYM RAZEM NIE LICZYŁEM ;-)
"BÓJCIE SIE CHAMY DO 2 LIGI WRACAMY"......
11 maja 2005, 22:40 / środa
I co wy na to smierdziele z Janikowa? Zatkało wam geby? Potrafimy grac na wyjazdach? Co moze kupilismy Kaszubow ? teraz wiem ze mecz z Janikowem to byl wypadek przy pracy i nam nie wyszedl (0% skutecznosci). Szczerze mowiac to obawialem sie tego meczu z Kaszubią i nie bylem pewny czy wygramy (oczywiscie wierzylem w to ze jestesmy w stanie z nimi wygrac i to u nich) ale czulem niepokoj i strach.tym bardziej ze janiki deptaja po pietach. nie ma sie co ogladac do tylu z reszta 3eba teraz pojechac do konca. i tak bedzie nerwowka do ostatniego meczu w Brydzi cos czuje bo nie sadze ze rywale sie potkną (choc licze na to).

Nie oddamy lidera prawda? . Czy wygrywasz czy nie .........
11 maja 2005, 22:57 / środa
Super końcówka meczu . Dla trenera niech będzie wskazówką gra Szulika - naprawdę odzyskuje formę i warto na niego stawiać . Szczepiński chaotyczny , mało odzysków piłki , w ofensywie niestety słaby . Kolejny słaby mecz Biskupa - też niech odpocznie bo jest bez formy . Pietroń niestety odstawał poziomem w defensywie . Wojciech nie wykorzystuje rzutów wolnych dobrze że mamy przerwę bo od niego zależy bardzo wiele . Bączek mądre wprowadzanie piłki do gry , umiejętna gra na czas w końcówce ( wycofywanie do wybijania piątek Bredego i zyskiwanie na czasie ) , skuteczne i z klasą obrony strzałów Bombardiera Warszawskiego oraz dośrodkowań . Wygraliśmy bo byliśmy lepsi . Sędzia tragedia ale na szczęście gwizdnął ewidentnego karnego . Wieśniaki zafundowali na spacer żeby wejść na stadion . Było to złośliwe i na poziomie wsi Kościerzyna i jej prezesa Drzymały . II liga coraz bliżej .
11 maja 2005, 22:58 / środa
Na jutro struny glosowe wylaczone!!!Doping zajebisty!!!No i najwzniejsze, ze...
Hej Na Na Na-BKS 3punkty ma!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2 Liga 2 Liga Lechia Gdańsk!!!!
11 maja 2005, 23:10 / środa
witam byle widzialem ale niestety nie 2 bramke dla nasze ukochanej Lechiki bo było male zamieszanie kto byl to wie :) ale super ze wygralismy Tylko Lechia Gdańsk!!!!
11 maja 2005, 23:45 / środa
Ok, o zamieszanie się w końcówce nie pytam, ale o co chodzi z tym jebanym śmigłowcem (dla młodzierzy czyt. helikopter)???
Prosze o serio podpowiedź, nie byłem i nie widziałem, a ciekawość zżera...
Pzdr Zolw z Lechistanu
11 maja 2005, 23:55 / środa
Witam, własnie wróciłem z zajebistego wyjazdu !!

Helikopter :D towarzyszył nam już od początku wyjazdu, a potem wylądował koło boiska, pod koniec znowu wystartował :D. Ale ch*j z tym śmigłowcem :D Ważne że było zajbiście, atmosfera w autobusie była wypasiona, całą droge śpiewaliśmy. OGULNIE BYŁO SUPER. POZDRAWIAM WSZYSTKICH !!

II LIGA II LIGA LECHIA GDAŃSK ... !!
12 maja 2005, 00:31 / czwartek
Jak dla mnie kaszubow zgubila gra na remis (przedluzanie wybicia przez bramkarza, zmyslane faule itd.), widocznie przekretasy z janikowa 'cos' obiecaly prezesowi. Ale maksymalne wkurwie*** mnie bralo, kiedy po praktycznie kazdym starciu byl odgwizdywany faul dla kaszubow (byly sytuacje, gdzie nasz pilkarz nawet nie dotknal kaszuba, a ten juz lezal na murawie i udawal ciezka kontuzje). Grali nie-fair i to sie zemscilo na wiesniakach. Sedzie byl bardzo dziwny, niby odgwizdal dla nas karnego (ewidentnego), ale pozostalych 3/4 jego decyzji nie potrafie pojac.
Kibice jak zawsze na wyjazdach rewelacja, a policja tez jak zawsze do dupy. A za ten 'spacerek', ktory nam zafundowali to powinni im jaja pourywac.
12 maja 2005, 00:37 / czwartek
Gdyby nie ten karny to sędzia by spokojnie stadionu (?) chyba nie opuścił, kibice jak zwykle zajebiści, a wycieczka przez pół Kościerzyny na mecz chójowa, z powrotem zajebista (Najlepsza była bacia z lornetką na tarasie :D ) Ogulnie było super, teraz czas na Toruń :D

Biało-Zielone pozdrowienia !

II LIGA II LIGA LECHIA GDAŃSK ... !
12 maja 2005, 09:58 / czwartek
Ciekawy jestem kto personalnie wymyślił kilkukilometrowe dojście do stadionu dla kibiców Lechii . To tak jak by u nas kazać kibicom drugiej drużyny zaparkować samochody przy Dworcu PKP GdańskGłówny a potem kazać im iść na pieszo przez Suchanino na stadion Lechi . Normalny tego nie wymyślił , ciekawe czy skończył debilówkę czy coś innego . Było to zwykłwe chamstwo ze strony prezesa Drzymały i jakiegoś policjanta na poziomie który organizował to zabezoieczenie . Miało to też na celu sprowokowanie kibiców Lechi . Kaszuby przegrały przez własną taktykę gry na czas - ciągłe pokładanie się na murawę przy najmniejszym kontakcie , gra na czas bramkarza no i także poziom gry poszczególnych zawodników - cienko cienko . Trenerze Kafarski - mowi pan o pomocy dla Lechi bo graliście z innymi i wygrywaliście . Chyba coś się pojebało w główce - nie graliście dla Lechi tylko dla siebie pojebie a jak tego nie rozumiesz to co szukasz w sporcie .Zachowanie pana zawodników skandaliczne i rozumiem że to ustaliliście wspólnie . Chyba wydarzenia was przerosły .
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.470