11 maja 2005, 21:23 / środa
Siemanko
Mam takie pytanie, czy można kupić wlepki w necie? Jestem z Gdyni i zabardzo nie mam ich gdzie kupić, a w Gdańsku żadko jestem. Kiedyś chyba było można kupić, widziałem jakiś sklep w necie ... chciałbym jeszcze sobie smycz skręcić... zna ktoś adres ???
11 maja 2005, 23:18 / środa
sa jeszcze pasiaki w ROKO czy tylko w tunelu?
12 maja 2005, 18:29 / czwartek
kilka sztuk zostało jeszcze w pubie Duet...