Gdańsk: środa, 17 kwietnia 2024

Lechia - Lech II

strona 1/1

13 maja 2005, 20:38 / piątek
Chciałbym abyśmy nie zgubili meczu 18 maja . Będzie tak samo trudny i z takimi podtekstami jak inne . Lech II wygrywa z czubem tabeli i warunkiem naszego sukcesu jest taka sama mobilizacja jak na wieś Kościerzynę . Nie może powtórzyć sie Janikowo gdzie z niczego przegraliśmy 3 punkty . Nie wolno więcej popełnić takiego błędu . To tylko tak ku przestrodze i pokrzepieniu serc . Panie Kaczmarek Lech II nie polozy się bo teraz każdy mecz z Lechią jest motywowany przez Przekrętowo . I nie wierzmy w słowa pojednania Cz. Jakolcewicza to tylko młyn dla głupich . II liga jest w w naszych rękach i to ich najbardziej boli . Nie spodziewali sie takiej sytuacji . II liga II liga Lechia Gdańsk .
13 maja 2005, 23:05 / piątek
nic dodać nic ująć A MY SWOJE !!! LECHIA GDAŃSK LECHIA GDAŃSK !!!!!!!!!
13 maja 2005, 23:26 / piątek
A tak przy okazji,
Do Gdańska na Traugutta wraca 18 wraz z Lechem Łukasz Paulewicz,
Jestem bardzo ciekaw jak zagra przeciw swojemu dawnemu klubowi,
Będziemy świadkiem ciekawego pojedynku,
Bączek kontra Paulewicz,
Dwóch zawodników grających razem od trampkarzy, jeszcze w Pruszczu
Przed nami ciekawe spotkanie,
LECHIA GDAŃSK
14 maja 2005, 00:33 / sobota
Lech II wiosna upodobał sobie sensacje. Dlatego wygrywa w Janikowie i przegrywa (na boisku) u siebie z Odrą. Będzie więc baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo ciężko i przestregam przed bagatelizowaniem.
I jeszcze jedna ciekawostka (dla odmiany z jesieni). Grał dobrze tylko wtedy, gdy się nie wzmacniał pierwszoligowcami.

tg
14 maja 2005, 12:33 / sobota
o ile mnie pamięć nie myli to w pierwszym meczu Lech II grał wzmocniony zawodnikami z pierwszej drużyny, ale na nic to się zdało :) a tym razem tego samego dnia (18 maja) Lech gra rewanż w PP z Legią, więc wiadomo o co chodzi, mimo wszystko gramy na conajmniej 100% panowie! ten mecz musimy wygrać! wygramy! wygramy! wygramy!
14 maja 2005, 13:10 / sobota
Pełna mobilizacja na każdy mecz, wtedy przekrentowie nie pomogą pieniądze
14 maja 2005, 14:04 / sobota
mysle ze mecz bedzie wygrany spokojnie po prostu lech gra bo musi i tyle

LEPIEJ WIDOCZNI -WIDOCZNIE LEPSI GREENGOS LECHIA GDANSK
16 maja 2005, 18:02 / poniedziałek
Siemka! Mam do Was big prośbę. Moglibyście wysłać mi po zakończeniu meczu sms-a z wynikiem i ze strzelacami albo jeśli byłby to kłopot to może ktoś mógłby podać mi swój nr telefonu na gg (3466764) to bym przedzwonił :) Wyjeżdząm jutro rano i wracam dopiero w piątek :(
Pozdro

Moj nr tel. - 880626777
16 maja 2005, 21:07 / poniedziałek
W środę oprócz meczu Lechia - Lech II odbędzie się ważny dla układu czołówki tabeli mecz Tur - Unia J. Bydgoski sędzia Melek, w meczu ostatniej kolejki Odra -Tur, tak pewnie na wszelki wypadek, wykartkował zawodników Tura - 6 żóltych kartek + czerwona. Bardzo zabawne - "pozdrawiam" osoby które wyznaczają obsadę sędziowską oraz samego "sprawiedliwego"!
17 maja 2005, 07:27 / wtorek
Racja - warto o tym pamietac! Teraz wszyscy sie skupiaja na meczu z TKP ale zapominamy o Lechu II. Lechia musi grac uwaznie i nie dac powodu do wykartkowania druzyny czy jakis np. 2 karnych z kosmosu bo wtedy do Torunia pojedzie 2 sklad naszych!!!!!!!!
Oto probka mozliwosci panow z gwizdkami. Ze strony www Tura....:
"Spotkanie miało dramatyczny przebieg i do końca trzymało w napięciu. Na boisku, już od momentu zdobycia przez “Tur” pierwszej bramki, dało się zauważyć stronniczość sędziów, którzy w ewidentny sposób próbowali przeszkodzić drużynie gości. Pierwszą połowę udało się zakończyć wynikiem 1:0, jednak już w 51 minucie sędzia podyktował rzut karny. Faul widział tylko sędzia główny spotkania, ale to wystarczyło, aby zawodnicy “Odry” wyrównali wynik. Zdecydowane i szybkie akcje “Tura” doprowadziły do zdobycia kolejnych dwóch bramek, i kiedy sytuacja wydawała się przesądzona, sędzia podyktował kolejny rzut karny. 3:2 - z takim wynikiem wydawało się, że spotkanie dobiegnie końca. Ale sędzia główny przedłużył spotkanie o prawie10 minut. W końcówce zawodnicy “Odry” niemal kładli się na polu karnym, aby sprowokować sytuację. Nie udało się. Mecz zakończył się wynikiem 3:2 dla “Tura”. Nasi zawodnicy zostali wyjątkowo mocno “wykartkowani”. Sędzia wręczył 6 żółtych kartek, w tym dwie Jackowi Pieprzykowi, który w konsekwencji otrzymał czerwoną kartkę i opuścił boisko."
17 maja 2005, 11:16 / wtorek
Jutro Zagramy spokoiny mecz niebędziemy się żucać do ataku spokojnie wyprowadzimy z 2 akcje i to przezważy na naszą kożyść napewno nie damy się wykartkować ani wmówić karnego !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
17 maja 2005, 17:38 / wtorek
Mecz z Lechem trzeba wygrać ale nie będzie to łatwe spotkanie może być podobne do tego z rezerwami Amiki. Moim zdaniem ciekawie powinno być w Tczewie gdzie Unia podejmie Elanę. Unia ciągle ma szanse na utrzymanie przynajmniej teoretyczne i nie wykluczam że może paść remis jak np. z Flotą. Ostatni mecz z Lechem potwierdził że Unia potrafi walczyć i liczę że sprawią niespodziankę choć będzie trudno. Mecz w Tczewie rozpoczyna się o 16 także w trakcie spotkania Lechia-Lech wynik będzie znany i niezależnie jaki by nie był zmotywuje naszych do lepszej gry.
18 maja 2005, 15:20 / środa
Jak tam? Gotowi na dzisiejszy mecz? Ja się już z roboty zerwałem i walę browara
18 maja 2005, 16:53 / środa
lechia powina to wygrac mysle ze bedzie 2:0 oczywiscie dla lechij
18 maja 2005, 17:05 / środa
czy jest jakas relacja live ??
18 maja 2005, 17:08 / środa
Jak ktoś będzie znał wynik to niech pisze!
18 maja 2005, 17:12 / środa
1:0 Dla nas!! Informacja z czatu Lechii!! odnośnik
18 maja 2005, 17:33 / środa
2:0 !!!!!!!!!! Pewne info od Gringaaa :D
18 maja 2005, 17:36 / środa
2:0 Potwierdzam. 1:0 Rusinek 2:0 Biskup Źródło Radio Gdansk
18 maja 2005, 18:28 / środa
Dalej 2:0?
18 maja 2005, 18:53 / środa
3- 1 stary !!!
18 maja 2005, 19:01 / środa
A kto strzelił brameczki?Gdzie można zobaczyć inne wyniki/Elana wygrała z Unią 4-0
18 maja 2005, 19:04 / środa
Jakie są inne wyniki czy ktoś wie???? i czy koniec meczu jest???
18 maja 2005, 19:08 / środa
jajnikowo wygralo 2-0 na ich stronie jest wynik
18 maja 2005, 19:39 / środa
Nie mam sily....PRZEKRETOWO znowu!!! kupilo mecz! Strzelili bramki w 88 i 90 minucie!!!!!!!! To nie jest normalne! FORZA LECHIA!
18 maja 2005, 19:59 / środa
Mecz ogólnie dobry. Na początku kompletny chaos. Piękny gol Biskupa. Mogli strzelic jeszcze z 5 bramek. Za duzo zabawy w obronie. Wojciechowski pokazał kilka sztuczek. Cieszy to że Lechia potrafi stwarzać sytuacje, jednak gorzej z ich wykorzystywaniem. Ogólnie jest ok.
18 maja 2005, 20:08 / środa
Pilsner zgubilem twoj nummer wez sie umuwmy na czata i mi go dasz ok!
18 maja 2005, 20:36 / środa
Kolejne 3 punkty dla Lechii a po dzisiejszej kolejce praktycznie tylko 3 drużyny mają szanse na awans. Kluczowy dla nas będzie mecz w Toruniu - zwycięstwo praktycznie przesądzi o awansie Lechii do 2 ligi. Remis też będzie dobry choć najlepiej byłoby wygrać.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023