Mecz Pomezania Malbork-Rodło Kwidzyn 4 czerwa
strona 1/1
15 maja 2005, 10:19 / niedziela
Bardzo prosimy o wsparcie naszych malborskich przyjaciół na tym meczu.Za rodłem przyjeżdzają kibole rodła, poloni elbląg,sparty brodnica i legły.Musicie nam pomóc sami nie damy rady sami.Ich bedzie około 200!!.Przyjedzcie do nas.Lechia Gdańsk i Pomezania malbork zawsze razem!!!!
15 maja 2005, 10:20 / niedziela
Pomozemy nie ma wjścia!!
15 maja 2005, 11:07 / niedziela
Perek Ty sam ze sobą rozmawiasz? Spokojnie 200 to ich na pewno nie bedzie, jescze pare lat temu Kwidzyniacy jakos jeździli teraz jest znacznie gorzej, sam fakt ich przyjazdu bedzie wydarzeniem..pozdro dla Pomki!!
15 maja 2005, 11:57 / niedziela
ALe Przyjedzcie do malborka.Czekamy!!
15 maja 2005, 15:22 / niedziela
Perek w porownaniu do Ciebie Mickiewiczowskie monologi to pikus:D Z Kwidzuyna 200 osob? Tyle to tam na mecze u siebie nie przychodzi :D Przynajmniej tak było kiedys...
15 maja 2005, 15:36 / niedziela
200 nie tylko z kwidzyna ale i z łomży,elbląga i brodnicy!!!!.Czekamy na lechie 4 czerwa!!!
15 maja 2005, 16:07 / niedziela
Watpie czy ktos pojedzie. Wazniejszy mecz z lechem II bo przeciez walczymy o 2 lige.
15 maja 2005, 18:05 / niedziela
Cypress co Ty piszesz?z Lechem mecz jest w srode,a nie 4 czerwca! Wtedy chyba jest wyjazd do Bydgoszczy,ale jak bedziemy mieli pewny awans to napewno pewna grupa sie wybierze do Malborka. Pozdrawiam wszystkich Biało-zielonych.
15 maja 2005, 18:38 / niedziela
Porabalo mi sie :-/ Juz myslami jestem na meczu z lechem II. 4 czerwca to fakt mecz z chemikiem na wyjezdzie i watpie ze nawet jak bedziemy mieli juz zapewniony awans to ktos zrezygnuje z takiego wyjazdu. Bydgoskie klimaty zawsze byly jedna z atrakcji wyjazdowych.
15 maja 2005, 22:33 / niedziela
Co do przewidywanych gości to chyba chodzi ci perek nie o Łomżę a o Chełmżę. Chyba że chodzi o fanatyków zespołu Komża Łomża :)