Gdańsk: czwartek, 11 czerwca 2026

tylko stara gwardia

strona 1/1

17 maja 2005, 01:19 / wtorek
Jezeli prawda jest to ,ze mamy tylko 400wejsciowek to ja proponuje zeby nas Lechie reprezentowala stara gwardia .Mam namysli zeby bilety w pierwszej kolejnosci dostali nasi zasluzeni kibice.

Tylko Lechia Bks!!!!!!
17 maja 2005, 09:32 / wtorek
bzdura oczywista

jadą wszyscy,
kto żyw i Biało-Zielony
nikogo tam nie może zabraknąć
NIKOGO ! ! ! !
17 maja 2005, 11:13 / wtorek
Glupi pomysl-niech wszyscy jada do Torunia a bilety kupia ci co pierwsi.Nie widze zadnego powodu dlaczego starsi maja dostac te bilety.Jedziemy wszyscy i wszyscy wejdziemy
17 maja 2005, 12:17 / wtorek
Do chris2:
Nie zgadzam się z Tobą. Nie ma, nie było i nie będzie podziałów na "starzy" czy "młodzi"!!!
Jest jedna Lechia, jeden Klub i MY w jedności siła kibice...
Jadą wszyscy, którzy chcą pojechac!!!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2026. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.666