Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

UWAGA ! WYJAZD DO TORUNIA !

strona 1/2

18 maja 2005, 20:46 / środa
Grupa Greengos zajmie się organizacją przejazdu grupowego dla kibiców Lechii na mecz w Toruniu. Ostatecznie bilety grupowe będą sprzedawane na pociąg osobowy odjeżdżający ze stacji Gdańsk Główny o g. 11:01. Cena biletu grupowego dla jednej osoby wyniesie 15 zł. Będą one do nabycia od czwartku od g. 12 w hotelu "Roko" oraz w tunelu w "Sklepie kibica". Sprzedaż zakończy się w piątek ok. g. 13.
18 maja 2005, 21:00 / środa
Co jest grane przecież na meczu spiker powiedział dokładnie o której jedziemy i tego mielismy sie trzymać po co znowu jakieś zamiesznie!!
ps:trzeba sie było zająć załatwieniem specjala
18 maja 2005, 21:01 / środa
ale przecież na meczu było mówione ze jeździmy tym o 9;40 skąd ta zmiana .
18 maja 2005, 21:42 / środa
Ten pociąg o 9.40 jest to exspres wiec myślę ze sie nie zmieścimy wszyscy jak wiadomo exspres ma dużo mniej wagonów i takie pociągi maja swoje prawa(mogą wszystkich nie wpuścić do pociągu)wiec jedziemy o 11.01 damy rade nie spoznimy sie!piłkarze na pewno poczekają na nas!!
18 maja 2005, 22:36 / środa
słuchajcie trzeba pojechac do Torunia to jest oczywiste, ale jedzmy wszyscy razem
połączeń jest kilka ale jedno wydaje sie byc najlepsze i powtarzam RAZEM!!

Gdańsk - Bydgoszcz 08:28 - 10:19 (pośp.)
Bydgoszcz - Toruń 12:22 - 13:23 (osobowy)

i na miejscu również razem na stadion, bez sensu jedni tym drudzy innym, razem na biało i zielono i jeszce jedno jak bedziemy wszyscy i mnóstwo luda to już kłopot PKP abyśmy dojechali na czas takze RAZEM jedziemy o 08:28

Lechia II liga
18 maja 2005, 22:45 / środa
Po pewnych konsultacjach zaszly zmiany i na pewno jedziemy 11.01 zrodlo www.lechia.net potwierdza o 9;40 jest express i na pewno nie zostalibysmy wpuszczeni do niego. W pociagach typu express trzeba miec miejscowke i jest to pociag wyzeszj klasy dlatego tez sklad jest duzo mniejszy. Jadac 11.01 powinnismy zdazyc i bedziemy na styku. I to na ten pociag sprzedawane sa bilety w ROKO
18 maja 2005, 22:49 / środa
ULG i októrej bedziesz w Toruniu? zakładając że bez przygód? bo jesli masz byc po pierwszej połowie to daj spokój jedzmy tak jak napisałem a bedziemy napewno na czas to ze kilka godzin wegetacji w Toruniu, nie ma problemu a tym po 11 mało ludzi pojedzie
pozdrawiam
18 maja 2005, 23:26 / środa
Gdańsk - Bydgoszcz 08:28 - 10:19 (pośp.)
Bydgoszcz - Toruń 12:22 - 13:23 (osobowy)
Ten zestaw wyjazdowy wydaj sie najlepszy
-niespóznimy się na mecz (chyba niechcemy wypaść jak fani elany którzy spóznili się na mecz do Gdańska)
-wszyscy możemy pojechać razem (a tego chcemy najbardziej-tak mi się wydaje)
-jak komus niepasuje to czekam na inne rozsądne propozycje
W JEDNOŚCI SIŁA DRODZY KIBICE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
18 maja 2005, 23:38 / środa
15;25 bez przygod wliczajac ze raczej beda podstawione autokary bo nie ma innej mozliwosci to akurat ekspress odpada
19 maja 2005, 00:06 / czwartek
dosc juz zamieszania.... ale czemu nie bierzecie pod uwage tego... znalazl to matti...

Najtańszą opcją jest podróż 2 przesiadkowa:

Gdańsk - Malbork 9:29 - 10:10

Malbork - Iława 10:40 - 11:30

Iława - Toruń 11:46 - 13:35

Dwa pierwsze SKM, ostatni osobowy

w zasadzie to tak jak ten express do ilawy, tylko taniej (2 razy SKM)... w ilawie 15 minut na przesiadke... ale SKM na takiej trasie (malbork-ilawa) nie zrobi wielkiego opoznienia................

czemu kurwa nie moze byc tyle powrotnych wariantow... a jednego dojazdowego... nie byloby problemu!!!
19 maja 2005, 00:21 / czwartek
Powiem krótko sory napisze MAM TO W DUPIE NA DWORCU BEDE JUZ O 7 RANOi jade tym pociągiem o 8 !!!
ps:mam nadzieje że zrobi tak wiekszość fanów
19 maja 2005, 00:37 / czwartek
Do ULG:

matad
18 maja 2005, 12:15
OK, mam juz informacje z Torunia. Zaplanowano, że kibice z Gdańska przejdą sobie z dworca na stadion na piechote.

Pzdr Zolw
19 maja 2005, 01:29 / czwartek
No, ja tez sie zabieram tym wczesniejszym (tym z dwoma skm'kami). Ten co bedzie w Toruniu po 15, to przegiety pomysl dla mnie, bo a) i tak nas zrobia w chuj i jak w koscierzynie bedziemy zapierdalac (podobno to trwa 40 minut z buta), b) samo wejscie na stadion moze zajac drugie tyle. Czyli +/- spoznienie 30-45 minut przy pomyslnych wiatrach i naszej sprawnej organizacji.
19 maja 2005, 02:51 / czwartek
Dziś czwartek, zarząd Lechii nie mogłby postarać się przełożyć rozpoczęcie tego meczu o 30 minut na 16:30 ?
19 maja 2005, 03:16 / czwartek
przednie, paradne
pięknie kur.wa pięknie

rozpierdala mnie to że ktoś (że nie wymienię) sili się robić za alfa i omegę
a jak sie orientuje że ni chu chu
próbuje wjebac na minę Greengosów

zauważcie to co mnie w oczy kole

wyjazd o godz11.01 to poroniony pomysł ! ! !
w każdym razie nie dla całości, dla ponadtysięcznej rzeszy

LECHIŚCI nie sugerujcie się to tym
dotrzyjcie na mecz wbrew enuncjacjom "organizatorów"

żal co się wypstrykano na Gnieźnie

wprost:
każdy łapie orient po swojemu ogarnięciu
typowy oldschool
jasno widać
nikt Was za Was za rączkę nie zaprowadzi
może i smutne a może i nie :D

pozdrówki wszystkim BiałoZielonym
do zobaczyska w Toruniu
łapcie orient na swoje
kur.wa chyba macie "swoje" ?

ps. dziś gdzie to tam w Polsca popytano mnie ile nas bedzie
odp ma: a kto to może wiedzieć?
bractwo nie popisane jak gdzie indziej,
pełen spontan
pełen oldschool,
i . . . może o to cho ?
wbrew alfom i omegom
19 maja 2005, 08:01 / czwartek
Ręce opadają!!!
Przed naszą drużyną taki ważny mecz, a my nie potrafimy się zorganizować!
Od kilku dni są tematy związane z wyjazdem do Torunia ale nadal nic nie wiadomo
Dojdzie do tego, że stawimy się w Torniu grupami bo ciężko jest się zjednoczyć i pojechać jedną biało- zieloną siłą.
Dla mnie najważniejsze jest być na meczu od samego początku dlatego w sobotę wstaję rano ruszam do Torunia aby być na czas!!!
19 maja 2005, 08:17 / czwartek
No i gites. Jak napisał verde (?). Oldschoolowy wyjazd.
Nie wiem, którym pociągiem. Wiem, że nie tym o 11.01 - nie chcę ryzykować spóźnienia. W sobotę wszystkie wymieniane pociągi będą opanowane przez Lechię :)
Cel - mamy tam BYĆ na meczu i już.
19 maja 2005, 08:33 / czwartek
i jak tu się nie wkurzać że na ten mecz nie ma specjala? przeciesz to było oczywiste że ten mecz wzbudzi ogromne zainteresowanie i że będą klopoty, więc śmiało z góry mozna było zamawiać specjala i napewno nie było by problemów żeby zebrać kasę na niego, no ale cóż, nie ma co płakać... wychodzi na to ze każdy jedzie na swoją rękę :)
19 maja 2005, 08:34 / czwartek
Jakby Toruń się tak nie spinał to nie widizałbym problemu w tym, ze każdy jedzie inaczej, jednak te ich 400 biletów i nasz podział na grupy utrudni nam wszystkim dotarcie na stadion i to moje zdanie. Znacznie łatwiej jest nie wpuscić lub zawrócić grupe liczącą 200-300 osób niz 700-800, zwłaszcza, że w każdej z tych grup połowa bedzie bez biletów na pociąg i na mecz. Mam nadzieję, że emocje trochę opadną i do soboty wymysli się jakiś wspólny front..pozdrawiam
19 maja 2005, 09:47 / czwartek
Szkot tu masz racje - dokladnie tak bedzie, zeby nie bylo klopotow pozniej ze czesc wyrzuca, a zebysmy w grupie ponad 600 osobowej szli przez miasto to uwazam za istna glupote
19 maja 2005, 10:29 / czwartek
Nie wierze w to ze nam nie podstawia żadnych autobusów na bank to zrobią przecinasz nas nie puszcza przez miasto myślę ze będą sie za bardzo bali!a co do pociągu to wszyscy jedziemy tym o 11.01 Bilety sa w Roko i u Krzyska za 15 zl bilety na expres były by w cenie 25 wiec jest różnica!

Pozdrawiam GREENGOS LECHIA GDANSK
19 maja 2005, 10:42 / czwartek
Ja juz swoje napisalem na kazdym forum...
Osobiscie bylem na kilkunastu wyjazdach do Torunia, znam to miasto i wiem, ze w godzine nie zdazycie byc na meczu...idac piechota z PKP.

Wiecej pisac mi sie nie chce.
19 maja 2005, 10:42 / czwartek
Mysza napisałeś:
"Nie wierze w to ze nam nie podstawia żadnych autobusów na bank to zrobią przecinasz nas nie puszcza przez miasto myślę ze będą sie za bardzo bali!a co do pociągu to wszyscy jedziemy tym o 11.01"

to są tylko twoje przypuszczenia i nie dasz gwarancji, że będzie jak napisałeś. za to jak wyjedziemy o 8.28 to na 99,9% będziemy od początku na meczu.
Nie rozumiem czemu mamy jechać tym o 11.01 skoro są nikłe szanse dotarcia na mecz o czasie.
19 maja 2005, 10:56 / czwartek
Z pewnych żródeł TORUŃSKIEJ prasy na bank będziemy szli z buta z dworca PKP zajmie nam to około godziny plus 30 min może lepiej zorganizować autokary i wtedy nikt nas nie zatrzyma!!!!!!!! Co na to matad
19 maja 2005, 11:09 / czwartek
Chyba juz troche za pozno na organizowanie autokarow czy pociagow specjalnych. Wg mnie to powinnismy jechac pociagiem o 11.01 skoro juz nawet do kupienia sa bilety na ten pociag, bo po co robic tyle zamieszania. Mozna sie jeszcze postarac o przesunięcie meczu o 30 moze 60 min, ewentualnie poprosic piłkaży aby 15 min na nas poczekali.
Pozdro
19 maja 2005, 11:26 / czwartek
Do wszystkich roztropnych i nie czytających uważnie na tym forum:
Kórwa mać!!! ___________przestancie srać i mącić o tym wejeździe o 11 z min.
Za dużo ludzi to raz, postoje i nie przewidziane sytuacje (zwłaszcza w Bydgoszczy) to dwa, prowokacyjne wpisy i mącenie to trzy itd itd
Ci co chcą pojadą wczesniejszym transportem, Ci co chca to będą i zdążą!!!
Ale nie wierzcie, ze spokojnie przejdziecie przez miasto w pół godziny i w pięć minut z pod bram na stadion???
BŁAGAM ROZWAGA I POWAGA, to ma Nas tam w Toruniu cechować, a nie przegonienie przez miasto z jęzorami na wierzchu, jak stado baranów...
Błagam myślcie logicznie.
Pzdr Zolw
ps. sie zdenerwowałem
19 maja 2005, 11:34 / czwartek
Ludzie co wam zależy zeby jechac tym pociagiem o 11.01?niechce sie rano wstawac czy co?polaczena mamy kilka a my niewiem ktorym jedziemy,moim zdaniem najlepszym rozwiazaniem jest wyjazd wczesnijszym pociagiem bo na mecz napewno zdazymy!!niema co liczyc na podstawienia nam autobusow bo nikt o zdrowym rozsadku przeciez nam nie wynajmie 15 ikarusów :)

do zobaczenia w TORUNIU!!!!!!
19 maja 2005, 11:46 / czwartek
Dokladnie...panowie w Toruniu trzeba byc jak najwczesniej obojetnie jakim srodkiem transportu, tu spic piwko, tam drugie, 10 metrow dalej trzecie, zawyc jak bawoly, pokazac sie ludziom zeby mieli co wspominac w dlugie jesienne wieczory - przeciez to jest nasz wyjazd sezonu do chuja wafla ! Szybkim krokiem isc przez 45 minut przez miasto - co to za impreza ? I tak nie zajdziecie na czas, pod brama straci sie tez z pol godziny, kupienie biletu, sprawdzanie przy tym dowodow, wpuszczanie pojedynczo, obszukiwanie i inne klody, ktore beda rzucane pod nogi. Godzine przed meczem to powinno stac sie juz pod stadionem a nie w pociagu majac przed soba jeszcze wizje pobicia rekordu Korzeniowskiego.

Ale nie martwcie sie, kiedys (za naszego zycia mam nadzieje) nadejda czasy, ze na taki wyjazd pojedzie sie juz w piatek i od piatkowego wieczoru bedzie sie okupywac dane miasto, kimka w hotelu, chlanie od rana - zabawa na miescie - to jest to co nalezy do calej otoczki meczu.
19 maja 2005, 12:31 / czwartek
Dokładnie ten najlepszy wyjaz jeszcze przd nami:)Natomiast wyjaz do torunia musi byc njlepszy w tym zezonie,wiec jechanie pociągiem o11 to POMYŁKA lepiej wogule niejechać.Jado końca niewiem czy te wpisy żeby jechac o 11 to żart czworonogów(grengosów oto nioepodejrzewam )Prawdziwi kibice pojadą pociagiem o 8 rano bo tylko ten pociag gwarantuje dotarcie na czas
W JEDNOŚCI SIŁA!!!WSZYSCY JEDZIEMY O 8
I NIEMIESZAC PROSZE !!!!
19 maja 2005, 12:41 / czwartek
Ja jade wczesniejszym, jak i wiele innych osob i proponuje zalozyc nowy topic z wszelkimi informacjami na temat wczesniejszego pociagu (miejsce zbiorki, cena, jeszcze raz plan trasy itd.)
Pozdrawiam
19 maja 2005, 12:44 / czwartek
Z lechia.net od Greengos

WYJAZD O 11 Z GDANSKA GLOWNEGO MAMY JUZ POTWIERDZONE INFO ZE AUTOBUSY BEDA P[ODSTAWIONE POD DWORVEM I MECZ ZACZNIE SIE O 16.15 !!!!!!!!!!!!!!!!!!! WIEC MAMY 50 MIN WIADOMOZ E CZESC LUDZI POJEDZIE AUTAMI ITD ALE GRUP AGLOWNA WYJEDZA O GODZ 11 BILETY NA POCIAG SA W ROKO I W TUNELU DO JUTR DO GODZ 14
19 maja 2005, 12:47 / czwartek
Wydaje mi się, że najlepszym wariantem będzie to połączenie:

Gdańsk - Malbork 9:29 - 10:10 (skm)
Malbork - Iława 10:40 - 11:30 (skm)
Iława - Toruń 11:46 - 13:35 (osobowy)

Wyjazd tani, przesiadki krótkie (można skoczyć szybko coś zjeść lub wypić piwo) i napewno zdążymy na mecz.

Pamiętajcie, że droga na stadion to nie tylko to, że wychodzimy z pociągu i wataha idzie szybkim krokiem na mecz. Na początku psy otaczają, ściskają grupę aby się nie rozłaziła. Co skrzyżowanie to samo, czyli zatrzymujemy się i czekamy na tyły. To jest bardzo czasochłonne.

Oprawę też trzeba przygotować, a tak na hurra to nic z tego nie wyjdzie.

Dlatego twierdzę, że najlepsze jest w/w wymienione połączenie, bo te o 11.01 skazuje Nas na duże spóźnienie
19 maja 2005, 12:51 / czwartek
Lechista 1972 masz w 100% rację!!!!!!
z tego co wiem są już rozprowadzane bilety na pociąg o 11.01.
Tak więc jest nieunknione, że część pojedzie właśnie tym pociągiem.
Ci co będą chcieli obejrzeć mecz i wspomóc naszą drużynę dopingiem od początku niech jadą wcześniejszym pociągiem!!!!!!!!!!!!!
19 maja 2005, 12:59 / czwartek
obstawiamy wiec 3 pociagi... 8.30, 9.30, 11.00........ ja osobiscie bede wybieral z 2 pierwszych... i tak we wszystkich bedzie bialo-zielono... NAJAZD!!!!!
19 maja 2005, 13:27 / czwartek
Śledze wszystkie nasze fora dotyczace wyjazdu i godziny o której jedziemy i wiem jedno, Ja jade pociagiem tym 8:28 nawet jesli bede puźniej siedział 2 godziny w Bydgoszczy lub czekał na stadionie te 2 godziny do meczu.Ale mam jedną pewność że bede dopingował naszych piłkarzy od 1 do 90 minuty.A udajacym sie naszym braciom pociagiem o 11:01 życze szczęścia w dotarciu na czas.

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
19 maja 2005, 13:27 / czwartek
jest informacja ostateczna na lechia.net , że wyjazd jest w sobotę o 8.28!!!!!!!!!!
zbiórka o 8.00 na dworcu!
tak więc w sobotę Toruń będzie BIAŁO-ZEILONY a nasza ukochana drużyna wygraną przybliży się do II ligi.
19 maja 2005, 13:40 / czwartek
8.00 <<<<<<<<-----
Zbióreczk w Gdańsku i jedziemy WSZYSCY tym o 8.28 ! ! !
19 maja 2005, 13:45 / czwartek
Na drugi musisz miec miejscówke ,skład jest dużo mniejszy i ty pociagiem nikt niepowinien jechać. ja niemoge zrozumiec dlaczego Gringosi upieraja sie tak żeby jechac pociagiem o 11 wytłumaczcie mi to?Niezalezy im żeby dojechać? czy co?Wszystko chcą robić na wariata ,przyjada do torunia o15:30 i będą ładowąc sie z 15 min do ikarusów zanim dojadą pod stadion to znowu 10 lub 15 min zanim sie wyładuja,kupią bilety zostana przeszukani i wejda na stadion(wszyscy)to następne 15min minimum.A gdzie oprawa przed wyjsciem BIAŁO ZIELONYCH na murawe,trzeba ich odpowiednio przywitać wiekszość jest za tym żeby jechać składem o 8 rano. Niewyłamujcie się i niemieszajcie teraz tak sie zangażowaliście w załatwianie biletów grupowych,po co każdy sobie da rade jakoś sie dobierzemy w grupy na dworcu.Trzeba było sie zajać załatwieniem specjala !!! Nie było by teraz problemu z dojazdem do Torunia!!Dostosujcie sie do wiekszości!!!
W JEDNOSCI SIŁA!!!!!!WSZYSCY JEDZIEMY RAZEM!!!!!!WSZYSCY O 8 RANO!!!
19 maja 2005, 13:53 / czwartek
No to nareszcie są konkretne wiadomości, a więc zbiórka o 8 rano wyjazd 8.28
najlpesza opcja jak dla mnie z tym pociągiem :)
19 maja 2005, 13:57 / czwartek
Mysle ze wszyscy sie przkonalismy co do wyjazdu o 8 rano i tym jedziemy koniec kropka a wiec wystarczu ustalic zbiorke i wszyscy jedziemy autokarow nie bedzie podstawionych na pewno z pewncyh zrodel. Wiec kto nie jedzie ten ciota :d
19 maja 2005, 14:05 / czwartek
w diabła tam. jedziemy z rańca po ósmej rano i tyle. Nie mam qwa zamiaru wjeżdżać na stadion tak jak to miał Toruń u nas - w 25 minucie i w 75 minucie zostali ewakuowani. wolę sie poszwendać po Bydgoszczy i poprzesiadać się nawet w osiemnastu dziurach aby tylko być na stadionie na czas!!!
19 maja 2005, 14:41 / czwartek
Brawo! rozsądek zwyciężył do zobaczenia w sobotę o 8.00 na dworcu :-)
19 maja 2005, 23:18 / czwartek
WYJAZD O 8.28 !!!!!!!!!!
19 maja 2005, 23:20 / czwartek
a czy to pewna informacja ze bilety mozna kupic na miejscu??
19 maja 2005, 23:45 / czwartek
własnie jak jest z tymi biletami. mozna kupic na miejscu?
20 maja 2005, 00:01 / piątek
Bilety bedzie mozna kupić w Toruniuna 1000%
20 maja 2005, 10:14 / piątek
UWAGA! z tego co wiem to bilety są sprzedawane tylko do dnia dzisiejszego dla kibiów przyjezdnych --> wiecej info na stronie oficjalnej tkp, albo na naszej stronie.
Nie wiem czy cos sie zmienilo, ale ja jestem obecnie w toruniu i wczoraj kumpel mial kupic bilety a tam tylko dla przyjezdnych sprzedawali, wiec dowiedzcie sie szybko do kiedy mozecie kupowac bilety.
Co do połączenia, to mozna dojechac osobowymi, przez gdansk-tczew-bydga-torun. z Dworca głównego nie idziecie na lacza bo nie dojdziecie daleko troche, wsiadacie w autobus, stadion jest na ulicy bema, autobusy sprawdzcie na www.torun.com.pl albo www.torun.pl zeby zdazyc na bank. ja niestety bede siedzial z kibicami miejscowymi bo chwilowo mieszkam w toruniu i moge miec klopoty z powrotem do domu ;/

aha i w sobote kolo polnocy umieszcze foto relacje z meczu :-)
pozdro!
WISŁA LECHIA JAGA ŚLĄSK :-)
20 maja 2005, 10:32 / piątek
a powiem tylko tyle ze przez to że kurwa "każdy" chce jechać o innej porze pojedzie nas o wiele mnie niż by pojechało...........
20 maja 2005, 10:39 / piątek
co do biletów to chyba nieaktualne, mam nadzieje ze uda wam sie kupic je na miejscu i przyjechac na czas :-) pozdro raz jeszcze
20 maja 2005, 10:49 / piątek
Grupa Greengos zajmie się organizacją przejazdu grupowego dla kibiców Lechii na mecz w Toruniu. Ostatecznie bilety grupowe będą sprzedawane na pociąg osobowy odjeżdżający ze stacji Gdańsk Główny o g. 8:28. Zbiórka już o 8:00. Cena biletu grupowego dla jednej osoby wyniesie 20 zł. Będą one do nabycia od czwartku od g. 12 w hotelu "Roko" oraz w tunelu w "Sklepie kibica". Sprzedaż zakończy się w piątek ok. g. 13. (Ważna informacja: na wjazd do Torunia zostaną wykorzystane bilety przygotowane ne mecz z Pogonią Szczecin)

W sobotę w Toruniu również będzie można nabywać bilety wstępu na mecz. Władze TKP przygotowały sektor na ponad 1000 miejsc dla kibiców z Gdańska.

KURWAAA WSZYSCYYY AŁA PROSTA NASZAAAA!!!!!!!!!!!!!
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.408