Gdańsk: środa, 22 maja 2019
FORUM
Podstrony:

UWAGA ! WYJAZD DO TORUNIA !

strona 2/2

20 maja 2005, 11:08 / piątek
Mapka torunia z liniami autobusowymi: odnośnik

z głównego pieszo to jakies 50 minut na stadion, wiec lepiej chyba autobusami, tylko czy tyle podjedzie? moze byscie powiadomili mzk w toruniu zeby podstawili wam autobusy :-) pozdro!
20 maja 2005, 11:40 / piątek
Tak już mam policja pozwoli wejść do autobusów żebyśmy nimi dojechali a po drugie to by musiało być tych autobusów trochę żeby wszyscy weszli nie zapomnij ze będzie nas kilka setek nie ma co się zastanawiać jedziemy tym o 8;29 i spokojnie pieszo zdarzymy.
20 maja 2005, 15:26 / piątek
ktos wie, skad jedzie jutrzejszy pociag? Jestem z Vrzeszcza, wiec moze bede mogl wsiasc u siebie, aby nie jechac do Gdanska Glownego. Wiekszosc pociagow tego typu rusza z Wioski Rybackiej (Glownej-Osobowej)...
20 maja 2005, 16:17 / piątek
mam pytanko moze głupie?? czy jak nie mam biletu na mecz to jest jakis problem?? i szansa na to zeby go dostac?? prosze o szybka odpowiedz
20 maja 2005, 16:32 / piątek
Łukasz:

Żaden problem.

Jesteś jednym z 600 osób, które nie mają biletu na stadion a pojadą :)

A tak wogle to na miejscu mają jeszcze sprzedawać, nawet napisali, że nie będzie problemu z wejściem 1000 kibiców Lechii na sektor...
21 maja 2005, 00:10 / sobota
Ajo:D uderzamy na Torun:D
/'....Kto w Torunia mieszka !! Wesolo sie smieje !!
je torunski piernik !! dobrze mu sie dzieje !!
wszyscy sie czestuja !! torunskim piernikiem :D:D:D
a wiec dobrze temu !! :D kto jest torunczykiem:D"
<lol>
TYLKO LECHIA GDANSK
21 maja 2005, 00:20 / sobota
heh... wyjazd do poznania nie wzbudzal takiej podniety jak ten hehe ;-)
21 maja 2005, 05:47 / sobota
podobno jest OK. dzwonił wieczorem kumpel i mówił, że podobno zarząd TKP przygotował dodatkowe 1000 biletów dla kibiców z Gdańska. Mówił również że do wczoraj do godz. 15 PKP sprzedało około tysiąca biletów na pociąg do Torunia. Jezeli kolo kłamał to go na tym wyjeździe rozszarpię. Mam nadzieję że rzeczywistość przerośnie nas samych. A teraz... Wczesny poranek, golę główkę, zakładam barwy i jadę tam, gdzie dziasiaj KAŻDY wierny kibic powienien być!!! Jedziemy z Toruniem!!! A MY SWOJEEEEEEEEEEE!!!!!!
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.198