Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Rusinek

strona 1/1

19 maja 2005, 11:39 / czwartek
dla mnie jest to najlepszy zawodnik z Lechii razem z Biskupem oraz Kalka działają bardzo wiele na ataku
19 maja 2005, 11:42 / czwartek
we wczorajszym meczu Rusinek napewno najlepszy ale niesadzisz ze zawczesnie stwierdzac kto jest najlepszy?co do postawy Kalki i Biskupa jest spokojny!:)
19 maja 2005, 16:24 / czwartek
To że Rusinek strzelił wczoraj dwie bramki, nie czyni z niego Boga.
Dla mnie jest średniej klasy napastnikiem. Z unią grał beznadziejnie, z kaszubią niewiele lepiej. Ogólnie sporo strat, dobry start do piłki, słaba skuteczność (wczoraj też). Myśle, że lepiej dla niego byłoby jakby grał na lewym skrzydle. Jest szybki i zwrotny, a jego podania może siałyby większe zagrozenie jak strzały.
19 maja 2005, 17:51 / czwartek
to co wolisz bardziej Kazubowskiego w roli napastnika ..bo mi sie wydaje że chyba nie
21 maja 2005, 01:55 / sobota
Rusinek wczoraj zaprezentowal sie bardzo dobrze tylko szkoda tych niewykorzystanych akcji jak narazie najleprzy napastnik lechi... Ogolnie powinno byc na tej pozycji jakies wzmocnienie chociaz moze jeszcze wisniewski sie obudzi OBY!!!!! do boju panowie do boju !!! =)
21 maja 2005, 22:36 / sobota
gra dobrze czy źle,dla mnie idolem nigdy nie będzie!!!Zapomnieli chyba co niektórzy gdzie on grał
21 maja 2005, 22:58 / sobota
I co z tego gdzie grał? Teraz gra w Lechii i pomaga jej awansować, a to jest najważniejsze
21 maja 2005, 22:59 / sobota
Strzelił dziś ważnego gola. Może coś jeszcze z niego będzie, choc ja widziałbym go jako skrzydłowego, a nie napastnika
21 maja 2005, 23:01 / sobota
Krzysiek jest , czy sie to podoba komus czy nie naszym najlepszym napastnikiem ! Ma chlopak papiery naprawde na grajka niezlego formatu , a to ze arka sie do niego przymierzala nie obchodzi mnie w ogole !!! Ten kto go zna wie ze on zawsze cenil bardziej Lechie i dla niej chcial grac !
Krzysiek Lechia cie Kocha !!!!!
22 maja 2005, 01:42 / niedziela
sidus bys sie wstydził wogule taki rzeczy wypisywać -żenujące i na poziomie przedszkolaka........................!!!
22 maja 2005, 11:59 / niedziela
do Raflg.Może to i żenujące,ale się wcale nie wstydzę.Otóż mam takie dziwne odczucie i nie potrafię powiedzieć o Rusinku:Lechia Cie kocha!!!Mogę sie odnieść tak do piłkarzy,którzy potrafią pokazać miłość do swego klubu,a w przypadku Rusinka tak nie było.Stracił swe ideały dla gry w lepszym klubie zapominając o swych korzeniach.Ja bym tak nie mógł....Może moje zdanie jest odosobione,ale cóż.....zdaża się..

POZDRO>>>
22 maja 2005, 15:11 / niedziela
Do "sidus"... bez kitu nie wiem skad ty sie wziales... ale wez sie odnajdz w rzeczywistosci... Skoro Krzysiek stracil swoje idealy to Ty, przyglupie, chyba ich nigdy nie miales... ale nie chce mi sie o tym juz gadac... gówna sie nie rusza bo smierdzi... wiec na tym bym skonczyl... Pozdrawiam wszystkich inteligentych i na poziomie kibiców Lechii... a niech reszta przemysli sobie pewne sprawy... ps. Dzieki Krzysiek za gre dla Lechii...
22 maja 2005, 17:39 / niedziela
Wiec Kalka tez stracił swoje idealy???Przeciez wszyscy wiemy ze on tez gral w sledziowie!!!Panowie troche rozwagi w komentarzach!!!!
22 maja 2005, 18:45 / niedziela
Do Sidus:

Krzysztof Rusinek

napastnik Lechii

Liczyłem się z większą determinacją w grze gospodarzy. Torunianie zagrali bardzo słabo a my to wykorzystaliśmy. Zwycięstwo w dużym stopniu przybliża nas do upragnionego awansu do II ligi. Co zadecydowało o naszym sukcesie? Ogromna w tym zasługa naszych kibiców... Nie nazwałbym ich chuliganami. To są nasi fani. Jesteśmy przeciwni takim akcjom, jakie miały miejsce przed meczem jak i w trakcie, ale oni nas dopingowali. Byli wspaniali i dodawali nam sił przez cały mecz. Słyszeliśmy ich, co powodowało, że dawaliśmy więcej niż sto porocent. Bardzo cieszę się, że mój gol przesądził o losach pojedynku. Udało się pokonać bramkarza rywali na raty. Niewiele brakowało abym nie trafił do siatki. upadałem już na murawę ale jakoś zdołałem trafić nogą i piłkę.

Ciekawe czy dalej twierdzsz że Krzysiu zatrcił swoje ideały??

W MOIM SERCU TYLKO LECHIA
22 maja 2005, 20:23 / niedziela
Ale ze mną jedziecie:-)Może macie rację???Z tymi ideałami to może trochę przsadziłem,ale ogólnie zdania nie zmienię.A jak strzelał bramki dla Arki to sądzisz,że nie chwalił kibiców po meczu???
Chwała mu za bramki dla Lechii,ale dla mnie ten chłopak nigdy nie będzie symbolem Lechii.I właśnie o to chodziło mi w moim poście

POZDRO dla Wszystkich kibiców
22 maja 2005, 20:25 / niedziela
moim zdaniem sidus ma całkowitą racje!!!!Przeszłość jest historią i nie możemy o niej zapominać!!!
23 maja 2005, 09:16 / poniedziałek
No i co z tego, że kiedyś grał w szparce ??
Kalkowski też grał w szparce, Borek grał w Bałtyku.

I co, przez to nie są Lechistami ????
23 maja 2005, 09:41 / poniedziałek
Czasami nie pojmuje niektorych postow. Facet jest profesjonalista. Gra dla pieniedzy i z tego zyje. Teraz gra dla Lechii i robi to dobrze! Strzela bramki w waznych meczach i jesli Lechia awansuje (nie moze byc inaczej bo sie ....) to bedzie to jego zasluga. Moze tak troszke wiecej szacunku dla niego? Moj ma i to duzy. Popatrzcie na H. Larssona - idol w Szkocji - przeszedl do Barcy. Traf chcial, ze wkrotce potem rozegral pucharowy mecz przeciwko swoim. Strzelil bramke na "wlasnym stadionie". Nie pokazal radosci, wrecz bylo smutny ale .... jest zawodowcem. Szkoci po meczu mowili - ze go kochaja i za to jak sie zachowal - jeszcze bardziej i szanuja. On zas uszanowal swoj byly klub. Respect!
23 maja 2005, 10:02 / poniedziałek
Do Sidus:Niemożesz tak nawet mysleć
1-to jest jeg
o zawód wtedy lechia była w totalnej rozsypce a żyć z czegos trzeba ?!
ciekawe czy ty praował bys w firmie dla idei
2-duchem zasze był z LECHIĄ
3-nie wpisuj wiecej takich głupich komentarzy bo po twojej wpowiedzi Krzyśkowi mogło zrobić sie przykro ale na szczście jestes jednostką!!!
Pozdro!!
23 maja 2005, 10:45 / poniedziałek
Pilkarz to zawod w wyzszcyh ligach i zyc z czegos trzeba, nie ma sie co oszukiwac i polowa z was byt tak zrobila jak Krzysiu. Nie ma co pierdolic strzela bramki teraz dla nas i dzieki nim mamy szanse grac w 2 lidze i to trzeba doceniac. A ze gral w Arce to zdaza sie.... Wojciech pokazal w Katowicach FUCK YOU a teraz caluje herb Lechii........
23 maja 2005, 10:56 / poniedziałek
Fajnie,że strzela teraz bramki dla Lechii-ja tego nie neguję!!!Sami podkreślacie,że to jego zawód i właśnie między innymi dlatego dla mnie nigdy nie będzie symbolem klubu i jego legendą!Zrozumcie o co mi chodzi!!!!

PS.nie możecie pisać,że nie mam prawa pisać takich postów!Forum właśnie jest od tego,aby wyrażać swe zdanie i pokonwersować jeżeli ktś się z nim nie zgadza
POZDR>>>
23 maja 2005, 11:10 / poniedziałek
Sidus to kto dla ciebie jest legedą Lechii lat 90-2005
który z zawodników?
23 maja 2005, 18:29 / poniedziałek
Krzysztof Rusinek ostatnio przekonał mnie swoją grą:):):)Oby tak dalej:):):)
2 liga jest już nasza!!!
Pozdroofka:):):)
25 maja 2005, 13:58 / środa
nie moge powiedziec,ze jakis pilkarz z lat 90-05 jest juz legenda.Za szybko na to-zobaczymy za pare lat czy ktoś zasłużył na takie miano>Może spodziewałeś się,że powiem:Wojciechowski.Odpowiedziałbyś:on grał w Zawiszy:-)Dla mnie legendami Lechii są tacy piłkarze jak Gadecki, bracia Gronowscy,Korynt czy też Zdzisław Puszkarz.No i bym zapomniał o dwóch panach:Antonim Ptaku i ..wiecie kogo:-)))
25 maja 2005, 15:07 / środa
Nachodzi mnie taka mysl że te legedy co wymieniłeś to ostatnie legedy Lechii i wiecej już niebedzie?W dzisiejszych czasach mało jest piłkarzy który od poczatku do konca gra w jednym klubie ,taki rodzynek to Paulo Maldini !!!
ps:Puszkarz to dla ciebie legeda czy nie!!!???
25 maja 2005, 15:13 / środa
Soryy nieprzeczytałem dokładnie piszesz że Puszkarz jest dla ciebie legedą
---przeciez on grał w Bałtyku Gdynia i według twoich kryteriów niepowinien nią być tak samo jak Rusinek bo grał w arce , nierozumiem sam sobie zaprzeczasz!!???
25 maja 2005, 16:50 / środa
wiedziałem,że masz na celu znalezienia haka i rzeczywiście Ci się udało.Najwidoczniej nie znam najlepiej historii.Chwała Ci za wytknięcie błedu,a Rusinkowi za 9 bramek w tym sezonie.
POZDRO>>
26 maja 2005, 00:57 / czwartek
widze że temat toczy sie dalek ale Rusinek dalej potwierdza swoją doskonałą forme A MY SWOJE LECHIA GDAŃSK !!!
27 maja 2005, 15:48 / piątek
jeśli strzelie jeszcze parę ładnych bramek,to może się przekonam sie do chłopaka.
POZDRO>>(szczególnie dla Raflga)
27 maja 2005, 20:55 / piątek
Dzięki za pozdrowienia sidus:)Myśle że jak podyskutujemy jeszcze troche o Rusinku to zrobimy z niego legęde i wybaczysz mu że miał epizod w szparce, prawda?
Co mecz to bramka !!!!!
pozdro>>>>(aszczegulnie dla sidus-a)
27 maja 2005, 23:02 / piątek
trzy brameczki jutro z Kotwicą,dwie z Chemikiem.W przyszłym roku 22 bramki w 2lidze,za dwa lata 28bramek w I lidze i będzie Wielką Legendą:-)))
A tak na poważnie to zobaczymy jak się potoczą losy zarówno Rusinka jak i naszej Lechii.Oby spełnił się najlepszy scenariusz i awansujemy!wtedy napewno serdecznie i szczerze mu podziękuję za trud włożony w swoją gre i za piękne bramki
PS.a co do scenariusza z góry,to nie miałbym nic przeciwko gdyby się spełnił:-)
28 maja 2005, 13:12 / sobota
A ja wam mowie ze dzis Krzysiek cos ustrzeli i zostanie bochaterem bo zapewni nam awans!!!Tylko Lechia!!!!
29 maja 2005, 03:46 / niedziela
No jednak brameczki nie strzelił,ale i tak trzeba chłopakowi podziękować za inne ważne gole!!
DRUGA LIGA NASZA!!!
a my swoje:"LEEECHIA GDAŃSK!!!!!!!!!!!!!!!!"
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.027