Gdańsk: sobota, 8 sierpnia 2020
FORUM
Podstrony:

Trener

strona 1/1

1

21 maja 2005, 22:23 / sobota
Kaczmarek junior chyba u swego ojca korepetycje bral.Bobo niezle go wyszkolil i mimo mlodgo wieku jak sie bedzie przykladal i szkolil moze naprawde mam nadzieje że z Lechia zajść!!!!!!!!Marcin Kaczmarek!!!!!!!!!
21 maja 2005, 22:38 / sobota
Zgadza sie :) Dobry trener skoro tak dobrze nam idzie ostatniumi czasy:) Zycze mu jak najwiekszych sukcesow .
LGFT
21 maja 2005, 22:46 / sobota
Marcin to dobry materiał na trenera, choć chyba ma jeszcze sporo nauki przed soba, przynajmniej z taktyki.

Życzę mu jak najlepiej. Chciałbym, aby za rak świętował z Lechią awans do extraklasy.
21 maja 2005, 23:23 / sobota
a jakie referencje ma w pierwszym sezonie awans do 3 ligi i jak dobrze pojdzie to w nastepnym do 2ligi a w dodatku nazwisko kaczmarek wiec wroze mu kariere mam nadzieje ze udana u boku naszej LEchijki
22 maja 2005, 10:22 / niedziela
Jestem pełen uznania dla trenera. Zwłaszcza po wypowiedziach po meczu z Lechem II, że kopać piłki do przodu nie będą (a tak gra Arka) i nawet jeśli przez próbę rozgrywania jej z pomocnika dwa razy wyjdzie w aut to jest to w stanie im wybaczyć.

Dziwi tak rzadko dziękujemy trenerowi skandując jego nazwisko podczas dopingu lub po meczu? Ostatnio chyba po awansie do III ligi (już za dużo wpisywania tych trzech 'I' ;)). Co o tym myślicie? Może Marcin Kaczmarek też powinien podchodzić po meczu do nas razem z piłkarzami?
22 maja 2005, 10:31 / niedziela
jestem za aby trener Kaczmarek razem z zawodnikami podbiegali do kibiców
tylko LECHIA GDAŃSK
22 maja 2005, 11:22 / niedziela
Ja zauważyłem inny postęp Lechii, który na pewno zawdzięczamy Naszemu trenerowi: gra do końca.
W rundzie wiosennej niestety jej nie było, i przez to gubiliśmy b. dużo punktów. Od rundy wiosennej Lechia końcówki rozgrywa znakomicie, nie tracą żadnych bramek, a bardzo dużo strzelają ( Kaszubia, TKP ) co jest b. dużym plusem w Naszej grze. Nie notojemy już takich wpadek jak np. z Elaną jesienią...Oby tak dalej, 7 pkt i II liga będzie Nasza!

NIGDY WIĘCEJ III LIGI!
23 maja 2005, 18:52 / poniedziałek
Witam!
Mam pytanie. Czy Pan Marcin Kaczmarek może prowadzić zespoły II ligi?
Czy ma odpowiednie uprawnienia? Szkoda by było, aby coś (przepisy) stanęły
na przeszkodzie poprowadzenia Naszej drużyny przez Pana Marcina w II lidze. Czy przypadkiem kierownictwo klubu po awansie nie szykuje Panu Marcinowi.... no nie chcę zapeszyć.
Pozdrawiam Kibiców Lechii Gdańsk na całym Świecie!
Janusz.
23 maja 2005, 19:42 / poniedziałek
Marcin jest trenerem II klasy co, zgodnie z powolywana w ktoryms ostatnim temacie uchwala PZPN o nadawaniu licencji w II lidze , jest wystarczajace do tego by prowadzic zespol w tej klasie rozgrywkowej.
24 maja 2005, 08:50 / wtorek
Obserwuję Kaczmarka od samego początku. Kilka razy, na początku tego sezonu, poszedłem usiąść na krytą za naszą ławką, żeby zobaczyć jak kieruje zespołem, posłuchać co im mówi. I powiem szczerze- szacunek!
Zwłaszcza na Szczakowiance - piłkarsko przecież znacznie silniejszym od nas w sierpniu 2004 zespole - krzyczał do chłopaków non stop: "nie bójcie się grać!" , "nie kop do przodu", "graj po ziemii" itd.
Wtedy, będąc trenerem od kilku tygodni (pierwsza praca!), startując z trudnej pozycji, bo chwilę wcześniej był kolegą swoich obecnych zawodników, grał z najsilniejszym przeciwnikiem jak dotąd - bo taką była Szczakowa - i bez mrugnięcia okiem posyłał chłopaków do walki!
Ja wiem, po prostu kazał i nadal to robi - grać naszym W PIŁKĘ. Niby nic wielkiego, ale jak się popatrzy na postacie trenerów Polsce, to wielu się takich nie znajdzie.
Nie wiem, jakie sukcesu osiągnie z Lechią. Może być różnie. Jednak dopóki UCZY ich GRAĆ i daje im WIARĘ, że jak się bardzo CHCE to można, dla mnie będzie zajebisty.
Wiem, choćby z przypadkowej rozmowy z Borkiem, że nie jest im z Kaczmarkiem łatwo. Jest wymagający, jest twardy. Nikt nie ma u niego chodów, tylko dlatego, że wypili razem trochę piw. Jest sprawiedliwy.
I - żeby nie przesłodzić - kilka znaków zapytania, z jednym największym: o co chodzi z Kazubowskim? Na moje oko to chłopak nie ma potencjału na poważną grę w piłkę, III liga to max.
Ale zobaczymy jak będzie.

Jesteśmy 7 pkt od awansu... Niby mało, ale same się nie zdobędą.
24 maja 2005, 08:59 / wtorek
Jest taka reguła, która sie sprawdza w większości przypadków, że bardzo dobry zawodnik nie zawsze będzie takim samym trenerem, M. Kaczmarek grał w Lechii solidnie i dobrze, na szczęście nie był gwiazdą więc teraz powinien dobrze radzić sobie w klubie, sprawdzianem jego umiejętności będzie na pewno gra w II lidze /wiem, wiem jeszcze 7p./
Życzę Panu Marcinowi wielu sukcesów i tego najważniejszego /na razie/ - awansu do II ligi

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010