Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Grupa Lotos sponsorem LEchii?

strona 1/1

22 maja 2005, 00:53 / niedziela
Przeczytajcie ten artykuł i odpowiedzcie, czy to wogóle jest możliwe?
odnośnik
22 maja 2005, 01:03 / niedziela
nie wiem kto to pisal i czy to prawda ale nie mam nic przeciwko.a najbardziej podobalo mi sie stwierdzenie ze kazdy w polsce wie co znaczy lechia gdansk!:)
22 maja 2005, 01:10 / niedziela
W sumie to jest dość interesujące! Aczkolwiek Lotos już ma żużel! Energa? Przynajmniej prąd na jupitery będą mieli za darmo! Może im ufunduja jupitery?
Rynair - to bedzie dobre jak beda latac na Puchar UEFA, albo Lige Mistrzow, czy tez mecze z Wisla Krakow :D:D:D
22 maja 2005, 11:25 / niedziela
ja dziękuję za kolejny lotos Gdańsk, a tak się mogą skończyć kontakty z tym "sponsorem"

TYLKO LECHIA GDAŃSK!
22 maja 2005, 11:31 / niedziela
Czy po to zaczynaliśmy od A klasy, żeby teraz zmieniać nazwę na jakieś gówno ??

czy my jestesmy jakaś rafineria, czy prokom ??

Lechia to Lechia. Reklama na banerach, na koszulkach. Mogą sobie robić plakaty i inne pamiatki. Ale od nazwy WARA !!!!!!

Zresztą ten tekst, to jakieś dywagacje marnego dziennikarza, z prawdą mającą tyle wspólnego co teksty o Chojnie.
22 maja 2005, 11:34 / niedziela
Jesli beda chcieli to niech sponsoruja!!!Wiadomo, ze kasa Lechii sie przyda!!!Ale nie ma mowy o zmianie nazwy!!!W zuzlu takie manewry sa codziennoscia!!!W pilce nie!!!Lechia Gdańsk to nie jest klubik z Grodziska czy Wronek!!!To jest marka!!!I nie wyobrazam sobie zmiany nazwy druzyny!!!To tak jakbysmy w Ekstraklasie mieli Wisłe ERA Kraków, czy Legie KRÓLEWSKIE Warszawa!!!
30 maja 2005, 11:26 / poniedziałek
TEraz jest ku temu okazja .Po aferze w pzn grupa LOTOS wyciagnie chyba wnioski i nie bedzie pchała pieniędzy gdzie popadnie ,bo tak naprawde to oni sobie zadnej reklamy niezrobili tylko popsuli swój wizrunek chociaz to nie ich wina a pana Włodarczyka.Jak to mówia wszedzie dobrze ale domu najlepiej piszac dom mam na myśli naszą Lechie,w nia warto było by włożyc kase to jest dla nich najlepsza reklama
1 duże artykuły w gazetach(żadnej dyscyplinie nie poswięca sie tyle miejsca w gazecie co piłce nożnej!!!)
2 bardzo duze prawdopodobienstwo że drugą lige pokaże polsat sport(reklama w telewizji)
3 ogromna ilość fanów naszej Lechii (niema tego napewno w koszykówce w gdyni mistrzynie polski a tam po 1000 ludzi chodzi wiec dla kogo ta reklama?natomiast zuzel ma góra 15 tyś sympatyków i to wszystko wiecej nieprzyjdzie ,a Lechia ma trudne do oszacowania ilosci kibiców i dlatego waro sponsorowac LECHIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TYLKO LECHIA!!!!!!!!!!
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.400