Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Chemik na ...Traugutta?

strona 1/1

22 maja 2005, 17:12 / niedziela
Cos mi sie wydaje, ze po wyjezdzie Lechii do pieknego miasta Torun, rownie piekne miasto Bydgoszcz moze nie byc zainteresowane wizyta licznej rzeszy sportowych turystow z Gdanska, chcacych uczcic awans naszej ukochanej druzyny do II ligii. Bydgoszcz lezy blizej, latwiej dojechac, a po wczorajszym wyjezdzie, liczba chetnych na nastepny zwiekszy sie o kilkadziesiat %, jak nie o 100%. Nie zdziwilbym sie, gdyby zechcieli przelozyc mecz. Chemik sie utrzyma wiec bedzie walczyl o "pietruszke". Klub musialby wylozyc extra forse na zabezpiecznie stadionu. Tak czy siak - nie zdziwilbym sie, gdyby reszte meczow Lechia rozgrywala u siebie. Wie ktos cos nt. ewentualnego "remontu murawu stadionu w Bydgoszczy"?
22 maja 2005, 17:17 / niedziela
Ja coś wiem. Rozmawiałem wczoraj w pociągu z jednym psem. To chyba był dowódca i mówił, że starają się o przełożenie meczu do Gdańska (nie wiem czy Chemik czy policja). Tak więc wszystko jest możliwe.
22 maja 2005, 17:26 / niedziela
Szczerze mówiąc to wolałbym żeby ten mecz odbył się na wyjeździe... feta w Bydgoszczy z udziałem być moze nawet 2 tys. gdańskich kibiców - to by było to, chociaż świętowanie awansu w Gdańsku też będzie extra.

Pozdro.
22 maja 2005, 18:03 / niedziela
a w Gda świętowało będzie 10 tysiecy... :D
22 maja 2005, 18:18 / niedziela
witajcie!!!!MYSLE ZE NIE BEDZIE POTRZEBY SWIETOWANIA DOPIERO W BYDGOSZCZY.UNIA STRACI PUNKTY W POZNANIU Z WARTA,A PO MECZU Z K0OTWICA ZADRZY TROJMIASTO.2LIGA 2LIGA LECHIA GDANSK.POZDRAWIAM
22 maja 2005, 18:33 / niedziela
Mysle, ze jesli Jajnikowo wygra dwa z trzech pozostalych meczy, to bedzie sie staralo (pewnie przy pomocy pieniedzy dla dzialaczy Chemika) nie dopuscic do rozegrania meczu w Gdansku. Beda sie ludzili, ze mozemy tam stracic punkty...
22 maja 2005, 18:37 / niedziela
przeciez oni nie maja nawet kibicow takze gdzie sie pchaja.2 liga tylko LECHIA.nastepna dziura bylaby na mapie polski.a pozniej dziwimy sie ze nasze druzyny w pucharach dostaja baty.LECHIA TO JEST POTEGA!!!!!
22 maja 2005, 18:59 / niedziela
wiem ze mecz na 90% nieodbedzie sie w bydgoszczy bo niemaja stadionu na przyjecie tylu kibicow z gdańska i wiedza co bedzie sie dzialo jezeli lechia awansuje!
Wiec albo odbedzie sie na tragutta albo bedzie walkower!
A szkoda tego wyjuazdu
22 maja 2005, 20:45 / niedziela
Jeszcze nie awansowaliśmy!! Niegadajcie o swietowaniu, bo jeszcze trzeba wygrać 3 mecze!! Oby nie bylo tak jak z jajnikowem u nich, tkp i gednia w tamtym sezonie magiczne "3:1" dl anas i przedwczesne okrzyki na kolana1 Wygramy z koscianem i Kotwica to bedzie mozna mowic o ewentualnej fecie.
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.421