Gdańsk: poniedziałek, 24 lutego 2020
FORUM
Podstrony:

Obrazili nas w Bydgoszczy!!!

strona 1/1

1

24 maja 2005, 13:41 / wtorek
Mirosław Graczyk, kierownik sekcji piłkarskiej Chemika Bydgoszcz:
- "Sytuacja jest trudna, bo mamy obligatoryjny termin i trzeba grać, ale nie wiem, czy będziemy organizować ten mecz. Moglibyśmy się przygotować, ale komu to potrzebne? Trzeba ubolewać nad faktem, że tacy kibice jeżdżą za Lechią. Zespołem dobrym, dojrzałym, jednym z najlepszych w trzeciej lidze, któremu należy się druga liga. Nie przeszkadzamy w awansie, tylko po co klub dopuszcza do tego, żeby taka swołocz za nim jeździła. Taka jest prawda o kibicach Lechii".
SWOŁOCZ!!!!!

Błażej Jenek, dyrektor Lechii Gdańsk:
- "Jeśli byłaby chęć i pozwolenie na rozegranie tego meczu w Gdańsku, to na pewno wspomożemy Chemika w jego organizacji. Aczkolwiek pamiętajmy, że w myśl ustawy o imprezach masowych to bydgoski klub musiałby podołać roli gospodarza, my jedynie możemy służyć pomocą. Co do strachu związanego z organizacją tego spotkania w Bydgoszczy, mogę tylko powiedzieć, że jeżeli zawody miałyby zostać zabezpieczone tak nieudolnie jak w Toruniu, to również byłbym pełen obaw. Natomiast jakby skorzystać z naszych wzorców i posiłkować się solidną spółką ochrony, to uważam, że zabezpieczenie meczu jest zadaniem wykonalnym i to całkiem niedużymi nakładami. Odnosząc się jeszcze do określeń kibiców Lechii przez pana Graczyka, to życzę takiej +swołoczy+ każdemu klubowi, nawet pierwszoligowemu".

TO SIĘ NAZYWA DYREKTOR !!!!!
24 maja 2005, 13:51 / wtorek
Tak to juz jest z tą prowincją* - zazdrość i zawiść. Zazdroszczą nam wiernych kibiców i tyle. Celna riposta Dyrektora Lechii, oby tak dalej. Nie warto sie przejmować opiniami innych, trzeba robić swoje.
* chodzi o prowincje w sensie sportowym, bo Bydgoszcz to w miare duże miasto.
24 maja 2005, 13:52 / wtorek
Blazej - tak trzymaj :)
24 maja 2005, 15:33 / wtorek
1945 % poparcia dla Błażeja
24 maja 2005, 15:58 / wtorek
Najbardziej jest wkurzające, że taki Chemik boi sie dostać baty na boisku i pieprzą za przeproszeniem takie durnoty... Kara za takie podejście powinna kilkakrotnie przewyższać koszty organizacji....
24 maja 2005, 16:14 / wtorek
Tak trzymać Panie Dyrektorze BŁAŻEJ!!!!!!!!!!!!!!!
1965 % poparcia.
Pzdr Zolw
24 maja 2005, 16:24 / wtorek
To ze stronki Unii Janikowo

Przegrywamy wojnę z piłkarskimi chuliganami

Kibice Lechii tak przerazili swoimi wyczynami w Toruniu bydgoskiego Chemika, że ten nie chce przyjąć gdańszczan na stadionie na Glinkach.
Szefowie Chemika w poniedziałek postanowili poprosić o zmianę gospodarza meczu. Bydgoski klub, zamiast zagrać na boisku przy ul. Glinki, pojedzie do Gdańska na ostatnie spotkanie sezonu. Chuligani z Lechii triumfują, bo ich zespół zyskuje w ten sposób znacznie więcej szans na zwycięstwo, które przypieczętuje awans gdańskiego zespołu do II ligi.
Strach Chemika przed chuliganami z Lechii to efekt bijatyki, jaką gdańszczanie wywołali w sobotę w Toruniu. Tę samą drużynę i ich "kibiców" bydgoszczanie mieli przyjąć 4 czerwca. Jest pewne, że przyjechałoby ich z Gdańska kilka tysięcy, by świętować zwycięstwo swego zespołu i awans do II ligi.
- W Toruniu zjawiło się ich 800, a u nas byłoby znacznie więcej. Czy mam prawo narazić na zagrożenie mieszkańców naszego osiedla i pół miasta, przez które musieliby przejść kibice z Gdańska? - pyta Grzegorz Ibron, dyrektor Chemika.
Bydgoski klub przyznaje, że nie byłby w stanie zapanować nad ewentualną bijatyką . - W Toruniu rzucali kostką brukową. Policjanci zasłonią się tarczą, a co zrobi nasz ochroniarz? Ucieknie, żeby nie dostać w głowę i trudno mu się dziwić - mówi Ibron.
Bydgoski klub nie zdoła też zapobiec wejściu na stadion żadnemu z kilkunastu uczestników zadymy w Toruniu, którzy wyrokiem sądu grodzkiego mają dwuletni zakaz wstępu na mecze. - Nie mamy takich możliwości - mówi Ibron. Porządku na stadionie Chemika pilnuje zwykle bowiem kilkunastu ochroniarzy. To ludzie w średnim wieku, a przy wejściu na stadion stoi zwykle kobieta.
Druga sprawa to lęk przed stratami finansowymi. Toruński TKP już to odczuł - będzie musiał zapłacić policji za zniszczony w sobotę radiowóz, bo to organizator meczu odpowiada za straty finansowe. - Nas na to nie stać. A przegrać z Lechią możemy równie dobrze u siebie, jak i na wyjeździe - kończy Ibron.
24 maja 2005, 16:49 / wtorek
Błażej!!! nie daj sie tym skurwysynom tak trzymac poparcie:100%
24 maja 2005, 17:36 / wtorek
Prosta riposta:
Jak nie potraficie zorganizowac(zabezpieczyc) zawodow sportowych na poziomie 3 ligi to moze zacznijcie sie uczyc od B klasy(albo od Selezjanskiej).Pozdro Bydgoszcz

PS.Co do zniszczonego radiowozu,rozne sa wersje,co prawda bylem w Toruniu ale nie widzialem tej sytuacji,wydaje mi sie jednak ze to elana. ale moze sie myle.
24 maja 2005, 17:40 / wtorek
jakos nic nie slyszlem o tym, ze nasi zdemolowali pół Torunia...o tym, ze moze byc jakis dym na stadionie to trzeba sie obligatoryjnie liczyc, no ale to juz klub z Bydgoszczy musi sie tym zająć
24 maja 2005, 20:20 / wtorek
Dajcie spokoj z tym radiowozem!!!Wywozili go zza trybuny glownej, a nie spod naszych sektorow!!!Karel-akcje z radiowozem malo kto widzial!!!A tylko to jak go juz wywozili "uszkodzonego"!;) Takze chyba jasne kto tego dokonal!!!!
24 maja 2005, 20:27 / wtorek
Tu jest radiowóz który zniszczyła elana odnośnik
24 maja 2005, 20:34 / wtorek
Heh a ja leje na takie artukuly. Popatrzcie na to z tej strony... My wiemy ile jestesmy warci, inni wiedza ile jestesmy warci, kazdy podkreslam KAZDY kibic innej druzyny chcialby zeby lechia zgrala u nich w miescie. Inni kibice nas szanuja wiec... Gdzie sie nie spytasz jakiegokolwiek kibica to uslyszysz jakis tam bluzg ale... uslyszysz na koniec DOBRA EKIPA, ULTRAS, WIERNI KIBICE, SOLIDNA FIRMA. Czego tu jeszcze chciec? To ze nas do bydgoszczy nie wpuszcza heh, panowie to ostatni mecz 3 ligi potem bedziemy grali w 2 gdzie na kazdy stadion wejdziemy bo takich klopotow nie robia.

P.S Czy mi sie wydaje, czy chca nam zazucic zdemolowanie radiowozu?
24 maja 2005, 20:38 / wtorek
RISPOSTA: lechia-LECHIA (zdarza sie) :-/
24 maja 2005, 22:57 / wtorek
odnośnik

Nawet tu manipulują :-/
25 maja 2005, 00:51 / środa
Olać to co piszą i wypisują na temat LECHII i kibiców zwyczajna zazdrośc ludzka , ja na to leje prostym sikiem i mam to w nosie , niech se wypisują i tak na nic im to tyle co sobie popiszą moski , a my swoje LECHIA GDANSK.:)))

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.259