Gdańsk: czwartek, 18 kwietnia 2024

FC LIVERPOOL vs AC MILAN

strona 1/2

25 maja 2005, 14:58 / środa
:)Co sądzicie o Meczu
25 maja 2005, 15:12 / środa
2-0 liverpool
25 maja 2005, 15:32 / środa
Liverpool zmiecie AC Milan, jak zagrają tak konsekwentnie w obronie jak w ostatnich meczach LM to AC nie strzeli im nawet gola. Stawiam 3:0 dla The Reds.
25 maja 2005, 15:41 / środa
2:0 dla The Reds! YNWA!
25 maja 2005, 15:44 / środa
liverpool dostanie tak po dupie ze nie bedzie wiedziec co sie toczy
25 maja 2005, 15:45 / środa
Licerpool wspanialych kibicow ma :) Spiewaja caly mecz:) Na Caly Ryj ...!
Szacunek dla nich,ze wzgledu na kibicow...poza tym nie lubie tego zespolu..
Wygra lepszy
LGFT
25 maja 2005, 15:48 / środa
Stawiam na dogrywke i karne bo chce jak najdłużej oglądać super piłke i tak sobie myśle jak Jurek broni ostatniego karnego i Liverpool wygrywa 5:4. Ale jak będzie to zobaczymy.
25 maja 2005, 15:56 / środa
Tylko AC Milan!!!!
25 maja 2005, 16:06 / środa
Stawiam na zwycięstwo Liverpoolu ale tylko dlatego że gra tam Dudek. Mam nadzieję że rozegra rewelacyjny mecz i nie puści gola i pokaże angolom że za wcześnie postawili na nim krzyżyk. Dobrze by było gdyby Jurek zdobył Puchar Mistrzów.
25 maja 2005, 17:01 / środa
FC Liverpool wygra bez problemu jak będą grali tak ofesywnie ja z Juvetusem

LECHIA LECHIA II LIGA
25 maja 2005, 17:18 / środa
ja mam lekka rozterkę bo Milanowi kibicuje od prawie 10 lat jako klubowi europejskiemu, ale z drugiej strony Polak Dudek...zal bedzie patrzec jak Sheva zaaplikuje Dudkowi 2 bramki...;)
25 maja 2005, 17:21 / środa
Jak Liverpool wygra 2:1 a pierwsza brame strzeli Gerarrd to wtedy kopsne kilka zlotych na oprawe dla Greengosow:)
25 maja 2005, 18:16 / środa
Tylko żeby Dudek czasami nie dał ciała:-))))
25 maja 2005, 19:09 / środa
stawiam na 3:1 dla Liverpoolu, w tym 0:1 w pierwszej polowie :P
25 maja 2005, 19:09 / środa
postawił bym na Ac Milan,ale widząc jak liverpool radzil sobie z juventusem jestem pełen podziwu,dlatego stawiam 2-1 dla Liverpoolu :)
25 maja 2005, 19:09 / środa
licze na to ze wygra liverpool ale trzeba pamietac jakim zespolem jest AC milan bedzie ciezko... mam tylko nadzieje ze Dudek nie da dupy bo jak zawali final to chyba w liverpoolu juz nie pogra
25 maja 2005, 20:34 / środa
moim zdaniem powinien wygrać Milan ale całym srcem jestem za LFC, i nie dlatego że gra tam Dudek ale ze wzlędu na fanów The Reds... za każdym razem jak słysze ryk z The Kop hymnu You'll never walk alone to mam miękkie nogi... a w przypadku Liverpoolu to słowa nie są puste

come on The Reds!!!!!!
YOU'LL NEVER WALK ALONE
25 maja 2005, 21:40 / środa
Lekko w szoku jestem po 1 polowie...3:0 ?? Liverpool nie istnieje na boisku..
A Kaka sie bawi na srodku pola :) Crespo zrobil ,co do niego nalezalo:)
Wspolczuje Dudkowi.. obrona Liverpoolu..hhmm..
TYLKO LECHIA GD
25 maja 2005, 21:41 / środa
No i pozamiatane :-( ciekawe czy się Czerwoni podniosą jeszcze ehhh...
25 maja 2005, 22:08 / środa
No bardzo szybko sie podniesli :-) cos niesamowitego!
25 maja 2005, 22:19 / środa
No qrwa patrzę i nie wierzę...
25 maja 2005, 22:20 / środa
Nie wierze, 3 bramki strzelone w 15 min takiej druzynie jak Milan, Liverpool podniusl sie z kolan. Do boju The Reds!!!
25 maja 2005, 23:31 / środa
Jerzy Dudek bohaterem meczu - zatrzymał Milan i Szewczenkę
25 maja 2005, 23:38 / środa
Dudek jestes Bogiem!!!! :D meczyk swietny .. nieprzewidywalny :D dlatego kocham pilke nozna
25 maja 2005, 23:49 / środa
Idę spać bo teraz nie wierzę w to co widziałem, może jutro zrozumiem że Footbal is coming home
25 maja 2005, 23:52 / środa
LIVERPOOL GDANSKI FUUUUULLLLLLLLLLLLL !!!!!!!
DUDEK JESTES WIELKI !!!!
25 maja 2005, 23:55 / środa
Naprawde cos niesamowitego:D ...,ze jeszzce wyrownali na 3:3 ..,a ta interwencja Dudka w 90 min. to mnie rozjebala na kolana . Jak on to wyciagnal-niezwykle:D
Tak mialo byc, wygrala druzyna ,ktora ma lepszych kibicow , o to chodzi:)

LECHIA GD FANS TCZEW
26 maja 2005, 00:02 / czwartek
zgadzam sie-wygral zespol ktory ma lepszych kibicow.ale tylko to!gratuluje dudkowi zwyciestwa i pucharu ale liverpool gra ANTYFOOTBOL !!! zamknac sie na swojej polowie, laga do przodu na afere i biegac tam sprzodu.smutne to ze taka druzyna wygrala lige mistrzow.ale z drugiej strony,co mnie rownie smuci, to to ze milan jest sam sobie winny.
26 maja 2005, 00:03 / czwartek
No,no,no!!!!Co tu wiele mówić:Dudek przeszedł do historii Liverpoolu i polskego futbolu.Miał w ciągu ostatnich 4 lat wzloty i upadki,ale to był bezprzecznie jego wielki dzień!A ta sytuacja z 118 minuty...................
26 maja 2005, 00:13 / czwartek
Nie powiedzial bym ze Liverpool gra anty football. Po prostu wieksze zaangazowanie. Nie powiedzialbym ze Milan byl gorszy, na pewno nie wykorzystal wielkiej szansy...moze zawiodla psychika...a moze ogladali mecz LECHIA - GEDANIA :) z zeszlego roku. No coz taka jest wlasnie pilka
26 maja 2005, 00:15 / czwartek
JUREK!!! JUREK D!!! JUREK DUDEK!!! OLE!!!!!!!!!! LIVERPOOL!!!!!!!!
26 maja 2005, 00:17 / czwartek
Panowie, jak to pieknie smakuje w Anglii....
Jutro chyba niektore gazety beda musialy przeprosic Jurka i Polakow za to co wczesniej napisaly!

Ide pic dalej!

You will never walk alone!
26 maja 2005, 00:32 / czwartek
ULG-zgadzam sie z toba ze wlasnie taka jest pilka,piekna bo nieprzewidywalna.oczywiscie liverpool musi miec jakies umiejetnosci bo samym szczesciem nie wygralby ligi mistrzow pokonujac po drodze kilka wielkich druzyn. ale jednak to milan gral pilka (jak nie caly czas to przez wiekszosc czesc) a liverpool tylo w pilke.i taki styl liverpoll prezentuje na codzien. mi sie to nie podoba.ale coz,wlasnie taka jest pilka.
26 maja 2005, 00:58 / czwartek
Codowny wieczor!!!Najpierw Nasza Lechia wygrywa!!!-inny wynik byl niemozliwy!!!A potem ukochany Liverpool ogrywa AC Milan!!!I to w takim stylu, jaki sobie wymarzylem!!!Oczywiscie nie byla to maestria footbolu!!!Ale pokazali serce do gry-jakiego nie widzialem u ACM!!!To jest moje zdanie-jako fana FCL!!!
Pozdrawiam Wszystkich fanow Liverpoolu&Lechii!!!Takze Tych ktorzy kibicowali FCL tylko przez wzglad na Jurka!!!
PS.-Przemas to nie bylo 15min-a az 7min!!!!
26 maja 2005, 01:23 / czwartek
No to czekamy na Jurka 25 Czerwca w Gdańsku ! Brawo Jurek ! Brawo Liverpool, wygrał lepszy !

Smok - ciesz się że Milan zagrał w finale bo nie powinien.

Pozdro for all !
26 maja 2005, 04:43 / czwartek
LIVERPOOL - GDANSKI FULL
LIVERPOOL - GDANSKI FULL
Gratulacje dla Liverpoolu
26 maja 2005, 11:15 / czwartek
Tez nie zgodzę sie,ze Liverpool to antyfutbol,tylko naprawde wielka i klasowa
druzyna jest w stanie podniesc sie przegrywajac 0:3 do przerwy i to z takim
przeciwnikiem,w meczu o taką stawkę!A w finale tak naprawde to powinien
zagrać PSV,ktory fantastycznie grając pechowo przegrał w koncówce z zachowawczo grajacym Milanem a poza tym to nie lubie makaroniarzy :-)))
26 maja 2005, 11:23 / czwartek
do OSTRY,DG i innych ktorzy uwazaja ze liverpool pieknie gra.o ile mi wiadomo liga mistrzow to nie tylko polfinaly i final.owszem milan dal dupy z psv i byl gorszy w dwumeczu. ale mam nadzieje ze pamietacie cale rozgrywi tegoroczne i forme oraz styl prezentowany przez milan.biorac to pod uwage sa w finale jak najbardziej zasluzenie! i nie wmowicie mi ze umiejetnosciami i stylem gry liverpool dorownuje milanowi.nie moze tego zrobic ograniczajac sie do konraatakow! i pisze to obiektywnie bo i tak jestem kibicem innych druzyn.liverpool to oczywiscie poswiecenie,niesamowita wola walki itd.doceniam. ale druzyna sa gorsza.wygrali jednak lige mistrzow wiec gratuluje,glownie na wzglad na dudka.
26 maja 2005, 11:55 / czwartek
Smoku jak byśmy to brali pod uwage to Barca też powinna grać w finale... Ale sami piłkarze i piękna gra to za mało, potrzebna jest jeszcze taktyka której Barcy zabrakło, Milan poczuł się zwycięzcą i to sie zemściło. Liverpool może nie gra pięknej piłki ale Milanowi też daleko do tego.

Pozdro.
26 maja 2005, 13:08 / czwartek
Oczywiście, że Milan gra najgorszy futbol, w końcu to włoska drużyna, ale się to zemściło na nich i ja się cieszę
26 maja 2005, 13:43 / czwartek
OSTRY to fakt ze piekna gra to za malo.nie twierdze ze milan gra maestrie ale lepiej mino wszystko niz liverpool.a co do barcy sie zgadzam,powinna grac w finale:)zmierzam do tego ze w finale nie mialem druzyny ktorej bym zdecydowanie kibicowal a w takich spotkaniach ktore ogladam bez wiekszych emocji (w sensie ze nie kibicuje zaciekle zadnej ze stron) to cenie se bardziej ladna gre i wole zeby wygrala druzyna majace wieksze umiejetnosci mimo wszystko. ale wy pewnie byliscie za liverpoolem i rozumiem was bo jak ja kibicuje jakiejs druzynie to tez chce zeby wygrala przedewszystkim, mniej wazne w jakim stylu.
26 maja 2005, 15:09 / czwartek
Dudek tańczy nie tylko na linii bramkowej ;)

odnośnik
26 maja 2005, 16:31 / czwartek
CZY FC LIVERPOOL ZASŁURZENIE WYGRAŁ LIGE MISTRZÓW
26 maja 2005, 17:03 / czwartek
witam! może ktos podac linka skad mozna sciagnac bramki z tego finału ? a zwałszcza tanczacego dudka :) ? z gory thx , pozdr.
26 maja 2005, 18:02 / czwartek
odnośnik Tu masz linki do bramek i nie tylko!!!Pozdro!!!YNWA!!!!!!!!!!!!
26 maja 2005, 20:21 / czwartek
dzieki bardzo ,ale tu nie ma bramek z wczorajszego finału :)
26 maja 2005, 20:39 / czwartek
tez bym chetniejeszce raz zobaczył te bramki ze wczorajszego finału.
jesli jest jeszcze jakieś inne źrudło to dajcie namiary.

dzieki-pozro
2liga 2liga Lechia Gdansk:)
27 maja 2005, 16:13 / piątek
Mi też by się przydał DUDEK DANCING

HaHaHa

Lechia Lechia Lechia!!!!! II LIGA
27 maja 2005, 16:34 / piątek
CZEKAM NA MUZE O LECHI

papi997@wp.pl

Dziex zgóry

i oczywiscie zapraszam na otwarcie radia lechi
27 maja 2005, 19:54 / piątek
To jest link do strony Liverpoolu!!!I wchodzisz odrazu na newsa, gdzie masz linki do wszystkich bramek,wreczenia pucharu,filmikow z trybun,karnych i interwencji Dudka!!!
Sprawdz jeszcze raz!!!pzdr
2 Liga 2 Liga Lechia Gdańsk!!!!
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.493