Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

marsz na stare miasto

strona 1/1

26 maja 2005, 12:08 / czwartek
hej moze zorganizowac marsz na stare miasto w sobote po meczu!!
niewiadomo czy zagramy z bydgoszczą, a marsz taki jaki byl przed rokiem byl niezapomniany :D
pozdrawiam
26 maja 2005, 12:25 / czwartek
Moim zdaniem to nietrafiony pomysł. Dopóki nie będziemy pewni awansu taki marsz byłby - delikatnie mówiąc - lekkim przegięciem. Poczekajmy.
26 maja 2005, 13:52 / czwartek
Mysle ze mozna by byc przygotowanym na taka ewentualnoosc bo jezeli dotrze do nas wynik z Poznania (mecz najprawdopodobniej skonczy sie o podobnej porze jak na Traugutta) i bedzie brzmiał naprzykład 1-0 czy nawet 1-1 to przy naszym zwyciestwie mozna by znowu wtargnac na murawe ale oczywiscie z innych powodow niz w Toruniu:P Jakie to by było piekne zapewnic sobie awans w sobote i to na boisku a nie przy stoliku ! Wszystko w nogach kopaczy naszych i Warty!
27 maja 2005, 06:48 / piątek
Oczywiście że lepiej świętowac awans w sobote po wygranym meczu niz czekac na wieści z Bydgoszczy... no bo jak bydgoszcz da walkowera to co to będzie za świętowanie każdy ze swoją ekipą... a tak po meczyku wszyscy razem :)
28 maja 2005, 09:07 / sobota
Chciałbym zaznaczyć że autor tego wpisu pomylił pojęcia i chodzi mu zapewnie o marsz na główne miasto.No chyba że chce zrobić marsz pod tiger pub (stare miasto) ale sądze że raczej chodziło mu o pochód pod Neptuna (główne miasto)
p.s. szkoda ze nie wszyscy wystarczajaco znaja swoje miasto
28 maja 2005, 09:52 / sobota
ten u gory to jais debil...krotko mowiac
28 maja 2005, 10:01 / sobota
Zaraz sie trzeba nawzajem obrazac? :) Kolega Lechista sobie zazartowal z semantycznej roznicy slow "stare" - "glowne" z uwzglednieniem topografii miasta. Musi to byc zart, gdyz kazdy wie, ze potoczna nazwa tej czesci miasta to "stare", ... a tu zaraz od debili...nieladnie:)
28 maja 2005, 10:11 / sobota
Dobra nie mieszajmy historii nazewnictwa miasta z Lechią, wiadomo, że chodzi o Główne Miasto potocznie zwane "starówką", chociaż mi osobiście też się nie podoba "starówka" bo nie pasuje do takiego pięknego miasta tak trywialne określenie ;-)
28 maja 2005, 10:31 / sobota
popieram wpis owcy...Switowac mozemy w danym dniu jak wszystko bedzie wiadowe na 100 %...Przykładem jest Wisła...ktorta mistrzostwo swietuje danego dnia...My tez mozemy danego dnia swietowac awans...Pozdro..
28 maja 2005, 10:36 / sobota
Hmm, jeśli Lechia wygra a Unia straci punkty to można świętować awans... ale jak mówię, JEŚLI...
28 maja 2005, 12:36 / sobota
Jak dzisiaj wygramy to szczerze mowiac nie bedzie mnie interesowac wynik przekretowa :) (czuje ze i tak przegrjaa). Wszyscy dzisiaj pod Neptuna i wspolne swietowanie :)

Zreszta Ci co nie beda swietowac nie wierza w awans? Uwierzcie mi, mamy zbyt dobra i doswiadczona druzyne zeby zmarnowac taka sytuacje.

pzdr
28 maja 2005, 12:49 / sobota
"Uwierzcie mi, mamy zbyt dobra i doswiadczona druzyne zeby zmarnowac taka sytuacje" - AC Milan ma jeszcze lepsza druzyne i bardziej doswiadczona niz Lechia i zmarnowal jeszcze lepsza sytuacje:) Choc baaaardzo wierze, ze dzisiaj wygramy a przekretowo straci pkt., proponuje nie dzielic skory na niedzwiedziu, ktory "jest jeszcze w lesie". Tylko Lechia!
28 maja 2005, 13:27 / sobota
Ale Milan nie grał z Kotwicą :P Liverpool to drużyna z charakterem, dali rade AC Kotwica natomiast to nie Liverpool ;D

A MY SWOJE !!

LECHIA GDAŃSK!
28 maja 2005, 13:30 / sobota
:-D Dokladnie mam taka sama nadzieje - ze Kotwica to nie Milan:) i mimo braku Wojciecha oraz Baczka damy rade! LECHIA FOREVER!
28 maja 2005, 14:01 / sobota
Będzie tak: Lechia wygra, Jajnikowo zremisuje. Taką mam koncepcję.
28 maja 2005, 14:10 / sobota
Popieram zdecydowanie słuszna koncepcja!
A My swoje......Lechia Gdańsk.
28 maja 2005, 17:28 / sobota
Ale to fundamentalna roznica zeby nie mylic tych pojęć! wybaczcie ale szczycenie sie ze jest sie kibicem lechii automatycznie obliguje zeby znac nasze piekne miasto.Mowienie "stare miasto" na czesc ktora ma 1000 lat tradycji i jest nazwana pieknie i oryginalnie "glownym miastem" jest lekkim(zeby nie powiedziec gorzej) nieuctwem.
Pozdro dla prawdziwych gdanszczan i milosnikow Gdańska
28 maja 2005, 17:32 / sobota
Wlasnie przez takie mylenie pojec jak to robi kolega anders niepotrzebnie wprowadza sie nieprawdziwe nazwy i niepotrzebne zamiesznie.A pozatym uwazam ze to ze najstarsza czesc gdanska to glowne miasto czyni nasze miasto oryginalniejszym i jest to powod do dumy ze wyrozniamy sie od innych notabene pieknych miast ktore maja"stare" miasta( Krakow ,Wroclaw:D )
28 maja 2005, 20:35 / sobota
dobra juz wiem :)
GLOWNE MIASTO A NIE STARE MIASTO
fakt faktem chodzilo o to zeby isc na dluga!
pozdrawiam
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021