Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Pamietacie ostatni mecz w 4 lidze?

strona 1/1

27 maja 2005, 11:25 / piątek
Pamietacie mecz z Pomezanią? Wtedy my starzy kibice stanelismy w okolo 100 osob pod zegarem i pociagnelismy zajebisty doping. Tego dnia mlyn mlodziezowcow mial swoke miejsce na prostej. Pokazaliśmy wtedy, ze potrafimy to wszystko pociagnac. Przyszlo za namo bardzo duzo ludzi i uwazam, ze kibicowsko był to najlepszy doping od czasu 6 ligi.Cudownie po meczu rozpisywali sie wszyscy na forum. PANOWIE robimy powtorke. Rzeżnik,Dziki,Krefcik,Wojtas,Łęgowo,Koza,Slawoy,Ma tlak,Karaś i inni pokazmy znowu wszystkim ze potrafimy.
Zapraszamy mlodych tak jak rok temu, tylko pamietaj mlody kibicu jak przyjdziesz tylko po to ,zeby podlubac w nosie albo pierdolic z kolezkami i stac jak kutas i chuj to dostaniesz w ryj. Masz tam byc tylko zeby dac z siebie wszystko tak jak to robi 11 ludzi ubranych w bialo zielone stroje i zapierdala dla nas zebysmy byli z nich dumni. Jestes kurwa dumny z Lechii??????????????????????????????????Tak!!!!!!! !! To kurwa mać dołóż coś od siebie ,żeby Lechia była dumna z Ciebie
Amen!
27 maja 2005, 11:27 / piątek
Tzn co? Robicie pod zegarem konkurencję dla młyna?:)
27 maja 2005, 11:45 / piątek
Ja też pamiętam jak to były, oprawa cały mecz coś się działo a doping!! FENOMENALNY BYŁ!! tylko jeśli już to wszyscy na prostej i tam robimy młyn!! Lepiej będzie nas słychać itd!! A na meczu z Pomezanią dużo ludzi dopingowało, a teraz mam nadzieje będzie jeszcze więcej!!

A pamiętacie jeszcze podczas meczu info że Gedania przegrywa z Gryfem? To była wtedy radość!! Mam nadzieje na podobne wieści jutro z meczu Warty!!
27 maja 2005, 11:59 / piątek
Świetna wiadomość! W takim młynie to przyjemnie będzie stać i dopingować, a nie jak teraz gdzie stoję w młynie i śpiewam, a dwóch obok mnie milczy nie wiem po co tam stojąc. Moim zdaniem jeśli będzie tyle ludzi co wtedy to możnaby go zrobić na prostej i dopiero byłoby uderzenie.
27 maja 2005, 11:59 / piątek
że tak powiem...
z Wrzeszcza tez paru starych będzie :-)
musimy cos zrobic i tak dopingowac ze kryta sie zawali ;)
Pozdro!
27 maja 2005, 13:42 / piątek
no kurwa!!! wkoncu ktos sensownie pisze. stadion ma sie trzasc jutro!!!wszyscy,mlodzi ,starzy maja jutro dopingowac!
27 maja 2005, 13:48 / piątek
Newska niech ta kryta lepiej sie nie wali bo ofiary będą ;-)
pozdrawiam
27 maja 2005, 13:53 / piątek
Nie mam nic przeciwko ! Ostatni mecz w III lidze !! Trzeba pokazać kto rządzi !
27 maja 2005, 14:53 / piątek
Jutro doping powinien być nie tylko na prostej i pod zegarem.

CAŁY STADION MA "ZAPIERDALAĆ". Prota, łuki, pod zegarem kryta. Nawet ławka rezerwowych ma zdzierać gardła. Niech cały świat usłyszy, jak BIAŁO- ZIELONI witają II ligę.

Czyś emeryt, czyś małolat,
Śpiewaj z nami Lechia gola.
27 maja 2005, 15:51 / piątek
prosze was krzyczcie tak glosno zebym was slyszal 1000km.od gdanska bo zam mieszkam lechia jest na calym swiecie
27 maja 2005, 19:48 / piątek
mariwera dzie teraz mieszkasz bo ja tez 1000 km od gdanska
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.394