Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Szpital...

strona 1/1

29 maja 2005, 09:55 / niedziela
Witam wszystkich bardzo serdecznie, od pewnego czasu nie ma mnie na zadnym z for Lechii, a jest to spowodowane moim pobytem w szpitalu i brakiem dostepu do netu.Obecnie jestem na weekendowej przepustce. Jak wielka radosc sprwila mi Lechia, tego chyba nie musze pisac, choc wyniki mam praktycznie na biezaco w formie SMSow od MAR - dzieki Marek.
Absolutnie za pomoca neta nie szukam litosci , ale po 2 nieudanych operacjach wszczepienia By-Pasow i czekajacej mnie trzeciej operacji naprawde mozna sie zalamac. A planow na wiosne bylo tak wiele, wyjazdy do Chojny i Swinoujscia , swietowanie awansu juz w Gdansku, ale jak mowi stare polskie przyslowie " co sie odwlecze, to nie uciecze" i mysle ze juz za rok bedziemy wszyscy RAZEM otwierac bramy extraklasy.
Pozdrawiam z najwiekszej dzielnicy Gdanska Jurek L.
29 maja 2005, 10:01 / niedziela
Niech sukcesy naszej Lechijki, dodadzą ci sił !!! Pozdrawiam i Powodzenia :)))
29 maja 2005, 10:26 / niedziela
No Stary. Wracaj do zdrowia.
29 maja 2005, 12:16 / niedziela
Pozdrowienia od Przymorza dla Dzileni Hamburg City...
Wracaj bracie naprawdę szybko do zdrowia, bo wielki trud w boju Nas wszystkich czeka!!!
Pzdr Żółw z LechiiStanu
29 maja 2005, 12:30 / niedziela
Jurek, jeszcze popijemy jak 2-3 lata temu, kiedy nas gościłeś w HH, na HSV i po meczu w biało-zielonej knajpie.
A ta jazda nocna slalomem po ulicach w twoim wykonaniu to było coś ! :))
Trzymaj się!
29 maja 2005, 17:18 / niedziela
Jurek wracaj do zdrowia musimy jeszcze duzo meczow Lechii odwiedzic i ty trzymasz wszystkich kibicow z niemczech razem !!
Lechia jest wszedzie !!!
30 maja 2005, 09:23 / poniedziałek
Cześć Jurek!
Trzymamy za Ciebie kciuki i mam nadzieję, że wkrótce wrócisz do pełni sił i odwiedzisz na w Gdańsku!!!
Pozdrawiam
Magda i Tomek
30 maja 2005, 10:16 / poniedziałek
jestem z lingen tj blisko holandi jurek nie znam cie ale zycze ci szybkiego powrotu do zdrowia lechia jest wszedzie
30 maja 2005, 11:08 / poniedziałek
Nie, no Jurek - nie załamuj. W tym wieku nie opłaca się chorowac. Wracaj do zdrowia czym predzej.
31 maja 2005, 12:25 / wtorek
Jurek...umówmy się, że awans naszej Lechii był dedykowany szczególnie dla Ciebie. Mimo przejść nie trać dobrego humoru, złap sie od czasu do czasu kufla a wszystko się samo z czasem ustabilizuje...jeszcze nie raz będziemy stali ramię w ramię wyjąc w niebiosa ,,O nasz...o nasz...''

Pozdrawiam Ciebie, Starą Gwardię i Nasz Nowy Narybek....tfu !...i Naszą Młodzież
31 maja 2005, 14:01 / wtorek
Jurek , trzymaj sie dzielnie , zycze powrotu do zdrowia , jak dasz rade odezwij sie na e-maila.
31 maja 2005, 15:14 / wtorek
Jurek zdrowiej szybko i wracaj na trauguta! trzeba miec wiare w sercu bo z nia o wszystko jest latwiej. pozdrowienia.
31 maja 2005, 17:42 / wtorek
Wracaj do zdrowia chłopie !
13 czerwca 2005, 10:13 / poniedziałek
W czwartek ubieglego tygodnia byla trzecia operacja wszepienia u Jurka By-Passow.Ja i Jurek ,jak i grono operujacych sa juz pelni optymizmu ,choc po tak wielu perturbacjach do dzis nie mozna powiedziec ,ze na 100 % jest wszystko O.K.
Trzeba teraz odczekac by By-Passy zrosly sie z macierzysta komorka ,a wtedy to juz wszystko bedzie SUPER.
Jezeli tak by bylo ,to do 14 dni powinien on byc w domu.
Jeszcze raz razem z Jurkiem ,dziekujemy za slowa otuchy ,modlitwe i wsparcia ,bylo to i jest bardzo wazne w takich chwilach.

Dziekujem!!!
Barbara Litwin -Hamburg
14 czerwca 2005, 07:19 / wtorek
Jurek zdrowiej,wracaj zdrowy do nas do biało-zielonych braci, na pierwszy mecz w drugiej lidze. Wspomnij sobie nasze wspólne akcje na wroga, będzie Ci troche lżej. Jeszcze raz Ci życze szybkiego powrótu do zdrowia. Do zobaczenia w Gdańsku. Marek
16 czerwca 2005, 17:59 / czwartek
Jurek pozdrowienia z Olivy!
Magda&Tomek
20 czerwca 2005, 12:20 / poniedziałek
Wracaj do zdrowia Jurek,sam widzisz ze wszyscy jestesmy za Toba wiec nie masz nawet innego wyboru!ZDROWIE DLA JURKA!!!
20 czerwca 2005, 19:54 / poniedziałek
siema ciorus podaj mi prosze twoj adres email .
pozdro z Berlina
20 czerwca 2005, 23:18 / poniedziałek
Życzę szybkiego powrotu do zdrowia. Kolego trzymaj się !!!

Krzysiek z Wrocławia
15 lipca 2005, 15:25 / piątek
mam nadzieje ze u prawdziwej legendy tego forum juz wszystko ok ze zdrowiem.
w kazdym razie pozdrawiam serdecznie i czekam na optymistyczne niusy
jatzi
16 lipca 2005, 00:18 / sobota
zycze szybkiego powrotu do zdrówka
pozdrawiam
Zup NG 05
16 lipca 2005, 03:32 / sobota
Jurek odezwij się! Niestety do HH nie jadę latoś. Da Bog, to Polska zagra w HH w 06 i wtedy wzenicimy tumult. A jak nie tam, to tam hehehe
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.458