Gdańsk: niedziela, 31 maja 2020
FORUM
Podstrony:

CARTUSIA-LECHIA

strona 1/1

1

29 maja 2005, 17:37 / niedziela
zakladam watek bo mecz sie zbliza.chociaz dalej nie ochlonalem po sobocie.szczerze mowiac nie moge sie doczekac srody,szczegolnie biorac pod uwage ostatni mecz i doping.jest jeszcze pare dni ale watek mam nadzieje bedzie sie rozwijal.chcialem sie dowiedziec czy jedziemy jakos zorganizowani czy kazdy sam.mam w ogole nadzieje ze spora grupa sie tam zjawimy.ktos watpi?:)
29 maja 2005, 18:02 / niedziela
Mecz początkowo miał być rozegrany w najbliższą środę ale został przełożony na 8 czerwca odnośnik także jest jeszcze trochę czasu. Najpierw niech spokojnie rozegrają ostatni mecz ligowy z Chemikiem a potem walka o Puchar. Musi być nasz a Cartusia jest najsilniejszm rywalem. Ciekawe czy trener Kaczmarek da szansę gry w podstawowym składzie zawodnikom rezerwowym czy będzie wystawi podstawową jedenastkę.
29 maja 2005, 18:09 / niedziela
aha,ok.nie wiedzialem ze zostal przelozony.no ciekawe jaki sklad wybiegnie.tylko mam nadzieje ze jednak mecz z chemikiem sie odbedzie zebysmy nie musieli czekac na mecz naszje lechijki az do 8 czerwca:)
29 maja 2005, 18:51 / niedziela
Nawet jeżeli mecz się odbędzie, no to niestety bez Kibiców Gości...
Ale nie zmienia to faktu że można się rzejechaćdo Bydgoszczyi nawet zzapłotu popatrzeć
29 maja 2005, 21:14 / niedziela
Lechii kibicuję od zawsze a Cartusii od urodzenia (bo mieszkam w Kartuzach). Było by super gdyby mecz pucharowy był na dobrym poziomie a w naszym miasteczku nie było zadymy (tak jak w ubiegłym roku). Lechia ma sporo kibiców na Kaszubach i w ich stolicy (Kartuzach).
29 maja 2005, 21:50 / niedziela
nie sadze zeby na cartusi byly jakiekolwiek boruty.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.182