Gdańsk: czwartek, 16 lipca 2020
FORUM
Podstrony:

Skład na 2 ligę - jest opcja?

strona 1/1

1

30 maja 2005, 13:24 / poniedziałek
Witam. Macie może wiedzę, czy planowane są jakieś przemeblowania w składzie na 2 ligę? Nie mam wątpliwości, że muszą pójśc wzmocnienia, gdyż z tym składem będzie ciężko... Ot choćby brak Wojciechowskiego i w środku boiska dziura organizacyjna - tylko skrzydła grały...
30 maja 2005, 14:01 / poniedziałek
Najpierw nacieszmy sie awansem jeszcze trwa liga pozniej pp. Troche czasu zostalo trzeba pierw pomyslec o budzecie, jesli sie go zamknie to wtedy o wzmocnieniach + stadion zeby mozna bylp grac w 2 lidze

Pozdrawiam
30 maja 2005, 14:05 / poniedziałek
Gdzie ty widziałeś dziure, to ja nie wiem. Lechia już dawno nie miała tylu sytuacji strzeleckich. Szulik co chwilę dogrywał albo prostopadłe piłki, albo uruchamiał skrzydłowych.
Za tak niski wynik, winiłbym raczej nerwy napastników, którzy za bardzo chcieli.

A wracając do tematu. Lechia potrzebuje wzmocnień, bo wbrew temu co mówi Kaczmarek, wcale nie mamy rezerw. Mało tego, niektórzy zawodnicy z pierwszej 11, też chyba nie poradzą sobie w II lidze. Mam tu na myśli Radonia (najsłabszy zawodnik meczu), Biskupa (jeździec bez głowy) i strzelca bramki Szczepińskiego (za dużo strat jak na defensywnego pomocnika.
Trzeba też szukać napastnika, bo Rusinek nim nie jest. moim zdaniem jego optymalna pozycja to lewa pomoc.
Poza tym, niektórzy zawodnicy mają już nieco latek (Wojciechowski, Kalkowski, Sierpiński, Borkowski) i w II lidze może nie starczyć im sił. Szczególnie, że mecze będą trudniejsze, a co ważniejsze będzie ich troszkę więcej.
30 maja 2005, 16:03 / poniedziałek
zeto ze wszystkim sie z toba zgadzam procz jednego:nie zagladajmy w metryczke zawodniko.ledwno przekroczenie 30stki to duzo?kiedys duzo to bylo 30.a niedlugo dojdzie do tego ze 25 lat to juz emerytura.mysle ze ci wymienieni zawodnicy poradza se w 2 lidze bez problemow kondycyjnych i wytrzymalosciowych.
30 maja 2005, 17:20 / poniedziałek
Może i wiek nie ma wielkiego znaczenia. Najlepszym przykładem jest węgrzyn (nie lubię ch..).
Ale jak ktoś widział mecze Lechii, to wie, że Kalka to już niestety nie ta kondycja. To samo Borek (wiosną nawet nie zagrał).

Poza tym, jesli nie chcemy z hukiem spadać z II ligi, to potrzebujemy conajmniej 20-sto osobową kadrę. A tylu chyba nie mamy piłkarzy na II-go ligowym poziomie.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.031