Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Kadra

strona 1/1

1 czerwca 2005, 23:19 / środa
Sebastianem Fechnerem, który do Lechii jest wypożyczony z Wisły Kraków, wyraziła Arka Gdynia.

TAKIE COS przeczytalem na www.90minut.pl oby nie

Szkoda ze moga nam zabrac takiego zawodnika lepiej niech wroci do Wisly tam sie zalapie do 1 zespolu moze nie od razu do 1 jedenastki ale cierpliwosc to pierwszy krok do sukcesu. Pozatym musimy sie postarac i zatrzymac Wojciecha, Szulika i moim zdaniem pozyskac szybkiego srodkowego pomocnika, bowiem szulik i wojciech maja taki sam styl gry wolny i opierajacy sie na doswiadczeniu, brakuje nam pociagacza gry w szybkich kontrach. Niewatpliwie srodek obrony musi miec dobrego konkureta, nie daj boze odpukac brede albo sierpinski dostanie kontuzje to trzeba zmieniac ustawienie nie majac nikogo juz na ta pozycje bo borek sie juz nie nadaje na stopera. No i oczywiscie dobry szybki napastnik wsparcie dla rusinka a Kazub rola Jokera na koncowki. Miejmy nadzieje ze odrodzi sie wisnia bo papiery ma ... na koniec dodam rywala dla zuka bo ten chlopak chyba nie da rady w 2 lidze juz calych meczy grac to samo z jasiem, a szkoda ze rezerw nie mamy wyzej ...

TO SA MOJE ODCZUCIA - jakie wasze ?
1 czerwca 2005, 23:20 / środa
zapominialem dodac do pierszego zdania zainteresowanie wyrazila :)
1 czerwca 2005, 23:41 / środa
Wydaje mi się,że tam nie pójdzie.Jest jeszce młodym chłopakiem i dla niego liczą się barwy,a nie tylko kasa i gra w wyższej lidze.A przynajmniej mam taką nadzieję....oby nie była złudna
2 czerwca 2005, 01:04 / czwartek
1. Fechner jest zawodnikiem Wisły Kraków, a więc będzie grał gdzie mu każą, a nie gdzie będzie chciał. Myślę, że drużyna z wioski rybackiej może sobie wyrażać zainteresowanie, ale nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie chciał grac o utrzymanie.

2. Borek (tak słyszałem) będzie pomagał Sławkowi Matukowi w Czarnych Pruszcz Gd, którzy awansowali do IV ligi. Myślę, że dobrze byłoby wyporzyczyć tam kilku chłopaków (Urbański, Morka, Wasicki, Kazubowski, Biskup, Radoń) aby się ograli z trudniejszymi przeciwnikami, niż będą miały rezerwy w A- klasie.

3. Wojciech podobno ma inne propozycje. Pożyjemy, zobaczymy. Moim zdaniem zostanie.

4. Szulik. Jak na razie gra w Lechii za przysłowiową "czapkę gruszkę". Przyszedł tu, aby odbudować się po długiej kontuzji. Z tego co wiem, chce zostać, ale nie za 1 000 zł/mc.
2 czerwca 2005, 09:01 / czwartek
Biskupa oddac? Po co, przeciez bardzo dobrze gra...

Szulik zostanie wg. mnie na 99%, gadalem z jego dobrym kumplem i mowil, ze za to, ze Lechia podala mu reke bedzie jej pomagal na tyle ile bedzie mogl.

Za Zuka mozna wprowadzic Lode, regularnie gra w kadrze i jest tam wyroazniajacym sie zawodnikiem, wiec czemu nie dac mu szansy? Doszly mnie niestety sluchy, ze nie wiadomo czy zostnaie w Gdansku..

Co do pomocnika przydalby nam sie taki ktos jak Szymkowiak, oczywiscie nie takiej klasy... Szybki i potrafi pociagnac akcje, uderzyc z dystansu, nie mowiac o dokladnych prostopadlych podaniach

No i Krol by nam sie przydal, chociaz moze bedzie chcial wiecej zarabiac zeby miec co przejebac znowu w kasynie :/
2 czerwca 2005, 10:36 / czwartek
witam .odnosnie zainteresowania Sebastianem nie mozna dopusc do tego by nam go sledzie zabrały .DZIAŁACZE DO ROBOTY BY NIE BYŁO ZA PUZNO.
3 czerwca 2005, 11:55 / piątek
Na ortografię też nie jest za póóóóóźno
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.021