Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Szale łączone Lechii i Śląska awans do II ligi

strona 1/2

5 czerwca 2005, 00:22 / niedziela
Zapraszam wszystkich do udzielania sie w temacie na forum Lechia.net:

odnośnik

Tworzymy szale łączone z okazji awansu naszego oraz Śląska do II ligi. Z naszej strony dopiero ok 14 osob, od nich juz 26.. Panowie trzeba to nadrobic :) Zapisy w necie zbieramy do nastepnego weekendu gdzies, a na Benefisie lub w jakis dzien w Roko beda zbierane pieniadze gdzie kazdy poda swoje imie i nazwisko, a przy odbiorze bedzie musial przyjsc z legitymacja lub dowodem osobistym, zeby nie bylo nieporozumien :)

Zapraszam wiec do udzielania sie w temacie na Lechia.net

Wstepny projekt to:
odnośnik
z tym ze na dole bedzie napis Podwójny awans braci 2005 lub cos w stylu nigdy wiecej III ligi :)

Cena przy 100osobach ok 15zl (wyjdzie 10zl 50gr za szal) z czego nadwyzka idzie na przesylke, a reszta albo na oprawe albo na np dolozenie do sektorowki o ile beda zbierane na nia pieniadze.

pzdr
5 czerwca 2005, 01:48 / niedziela
ja juz sie ustawilem w kolejce chetnych!!!Dajcie znac jak wam dane przeslac-bo na oficjalce jestem pod innym nickiem!!!
pozdro
5 czerwca 2005, 09:50 / niedziela
zwioł bym jeden gdzie sie trzeba zapisac .
5 czerwca 2005, 10:06 / niedziela
Raczek - jak wpłacisz kasę z góry to będzie za friko wysyłka. Także, że to dobrze, że aż 4,5zł pójdzie na sektorówke, bo przy 50 osobach od nas da to ponad 2tys. czyli już coś.
5 czerwca 2005, 10:26 / niedziela
chyba jednak Karool_Gda popełniłeś błąd w obliczeniach bo 50 osób x 4,5 zł to 225 zł a nie ponad 2 tyś. :) pozdro
5 czerwca 2005, 10:37 / niedziela
Heh faktycznie ;) Nie wiem w sumie jak to policzyłem, bo też mi się zbyt dużo wydawało... W takim razie to raczej śmieszna suma... jeśli mówimy o zbieraniu na sektorówkę.
5 czerwca 2005, 11:09 / niedziela
Zapisywac sie nalezy na forum Lechia.net wstepnie, a potem to bedzie wszystko ogloszone gdzie zbieramy kase itp, ale na 95% bedzie to na Benefisie.
5 czerwca 2005, 11:20 / niedziela
ja sie wpisuje na szalik
5 czerwca 2005, 13:46 / niedziela
Też bym wziął taki szalik ale nie mogę się na lechia.net zarejestrować :/
5 czerwca 2005, 15:36 / niedziela
A czy ten szali jest podwójny czy pojedynczy??
5 czerwca 2005, 16:42 / niedziela
Ej, a wiecie, kto to jest 'warchoł"?
5 czerwca 2005, 16:46 / niedziela
:) Słownik języka polskiego: «człowiek łamiący prawo, zakłócający spokój, wywołujący przez swą kłótliwość i samowolę zamęt, zamieszanie; awanturnik, wichrzyciel»
5 czerwca 2005, 17:17 / niedziela
WARCHOŁY ? Podoba się Wam to określenie?! mnie nie bardzo... a już na pewno nie chciałbym być tak nazywany...
5 czerwca 2005, 17:25 / niedziela
Ja w ogóle bym optował za neutralnymi napisami...zadnych warchołów, żadnych "bójcie się chamy itd.." neutralny będzie uniwersalny.... nazwy klubów, data wspólnego awansu i już... co Wy na to?
5 czerwca 2005, 17:31 / niedziela
Co to za bzdura Warcholy?????? Kurwa moze sie nazwyjmy cmoki albo buraki! he he! Oczywiscie nie na serio, ale ja tez bym wolal tylko Lechia i Slask Data i to wszystko.
5 czerwca 2005, 17:33 / niedziela
nawet z komercyjnego punktu widzenia łatwiej się sprzedadzą,... a z drugiej strony Wisełka i Lechia np?
5 czerwca 2005, 21:16 / niedziela
Na lechia.net juz dawno projekt jest zmieniony i zamiast warchlow sa Gdańskie Lwy..

Ze Slaska juz 38 osob, my jeszcze do 30 nie doszlismy :(

Szale łączone z Wisla rowniez bedzie jezeli tylko te wypala :)
5 czerwca 2005, 22:47 / niedziela
Lepiej nie żyć, niż warchołem nie być !
Innym kierat pisany i bat nad głową.
Takie są nasze tradycje. Tworzyły ją na przestrzeni wieków swawolne kompanie szlacheckie, rębajłowie i infamisi, zajazdy, procesy (kosy), sąsiedzkie układy (zgody), ale także i fantazja, honor, godność i słowo. Tworzyła je szlachta, która potrafiła pokazać swoją wielkość i sławę, potrafiła narzucić innym swój styl życia.
Grunt to fantazja kawalerska i umiłowanie wolności !
Maluczkim polecam pług do ręki.
5 czerwca 2005, 23:01 / niedziela
warchoły są do luftu , znaczy się do bani

gdańskie lwy są . . i owszem gdańskie, jak najbardziej
ale ten przydomek kojarzony jest z Lechią (o ile wogóle gdzies jest z nią kojarzony) najdalej od " przedwczoraj"

napis na górze powinien na moje brzmieć: "we Wrocławiu i w Gdańsku jest wiara . . . "
5 czerwca 2005, 23:45 / niedziela
Angielscy warchołowie objawili się dopiero za sprawą pana Hooligana, który jako pierwszy dostał mandat za niewłaściwe zachowanie się na meczu piłkarskim. Do tego czasu w Angli była morda w kubeł.
U nas żaden król nie mógł podskoczyć szlacheckim warchołom, bo zaraz byłby tumult w kraju.
Nie jestem zwolennikiem hasła na szalu.
Piszę tylko po to, żeby powarcholić :)
6 czerwca 2005, 08:55 / poniedziałek
No i jest jeszcze nasz główny przedstawiciej - Andy Warhol.... czyli kiedyś Warchoł...
6 czerwca 2005, 14:12 / poniedziałek
Dla mnie ten szal jest super. Ale ja nie moge zabardzo się wypowiadać w sprawie waszych szali bo nie jestem z Gdańska, ale mi się podoba
6 czerwca 2005, 20:05 / poniedziałek
Bardzo prosze niech mnie ktos dopisze do listy bo niestety jestem zbanowany na forum Lechia.net...
6 czerwca 2005, 21:10 / poniedziałek
dobra ja Cie dopisze tylko ze moge juz na liste rezerwowa.
7 czerwca 2005, 06:24 / wtorek
Fir dzieki Ci Bardzo :)
7 czerwca 2005, 16:23 / wtorek
Fir mógłbyś mnie też dodać do loisty rezerwowych bo ja jakoś niemoge sie tam zarejestrować :[.Z góry ci dziękuje
7 czerwca 2005, 19:39 / wtorek
ok moge tylko zebys sie nie rozmyslił pozniej !!
8 czerwca 2005, 15:58 / środa
spoko i bardzo dziękuje :)
8 czerwca 2005, 23:18 / środa
Mozna jeszcze zamowic szale jesli ktos sie nie wpisal na liste? Prosze o kontakt.
LGFT
11 czerwca 2005, 14:16 / sobota
Kiedy oi gdzie to sianko mamy wpłacac??
12 czerwca 2005, 21:12 / niedziela
Ja sie tam cały czas niemoge zarejestrować.Podajcie mi numer konta na który trzeba wpłacać
12 czerwca 2005, 23:49 / niedziela
Kloper zapodaj swoje gg to załatwimy te szale...!
Pzdr!
13 czerwca 2005, 14:14 / poniedziałek
3558712 odezwij sie
13 czerwca 2005, 14:17 / poniedziałek
ja tesh bym wziął taki szal ale gdzie go trzeba odebrac?
13 czerwca 2005, 14:37 / poniedziałek
Pozdrowienia dla kibiców LECHII!!!Gratulacje za awans do 2 ligi,oby tak dalej a za rok spotkamy sie w ekstraklasie!!!Żeby bylo jak kiedys......LEGIA&LECHIA....a nie jakas pogoń...
13 czerwca 2005, 17:04 / poniedziałek
MICHAEL LEGIA napisał:

Pozdrowienia dla kibiców LECHII!!!Gratulacje za awans do 2 ligi,oby tak dalej a za rok spotkamy sie w ekstraklasie!!!Żeby bylo jak kiedys......LEGIA&LECHIA....a nie jakas pogoń...

Z całym szacunkiem do kibiców Legii, ale formalnego układu nigdy nie było!
Ten nie pisany miał miejsce na przełomie 1978/1979 - jeden sezon piłkarski do PP gdy to Legia na wiosnę przyjechała na mecz do Gdyni na Ejsmonta, i po rozróbach na i po meczu (tu ze śledziami) w drodze powrotnej w Gdańsku doszło do spięcia i w rezultacie do starcia fanów Lechii i Legii (kibiców Legii w pociągu w liczbie około 100-120 sób), dość ostra zadyma, wielu po obu stronach zatrzymanych, zniszczony znacznie pociąg relacji Gdynia-Warszawa (os. godz. 19 z groszami).
Następna fala ufności między Lechią a Legią miała miejsce po wejściu do extraklasy gdzieś tak od jesieni 1986r. i od tej pory w różnych fazach raz lepiej raz gorzej jest to prawdziwie nie pisany układ przyjacielski, bez obnoszenia się z tym.
Za gratulacje awansu ja osobiście dziękuję!!!
PS Jedyna wątpliwość czy aby na pewno był to mecz o PP między śledziami a Legią, nie mam tego w swych szpargałach... etc
Pzdr WAS Żółw z LechiiStanu
13 czerwca 2005, 17:10 / poniedziałek
I jeszcze jedno, nie należy tu mieszać zadymy po meczu Polska-Luxermburg w Wawie, gdzie ta w/w miała miejsce koło stacji CPN pod Płońskiem między nabojką Lechii a "TB" + Legia i Ukraińcy...
Pzdr Zolw
15 czerwca 2005, 00:09 / środa
Jutro od godz. 19.00 bedize mozna mi przynosic kase do Roko na szale [15zl] (bedize trzeba podawac imie oraz nazwisko zeby przy odbiorze nie bylo pomylek).

pozdrawiam
15 czerwca 2005, 11:36 / środa
nie wazne ze nie bylo formalnego ukladu.ja bardzo lubie Lechie i uwazam ze na dzien dzisiejszy ma najlepsza chuliganke w Polsce!zwaszcza po ostatnim ataku na lecha!!!nie lubie pogoni, po za tym wedlug mnie ma zgode z nami dlatego ze wszedzie dostaja oklep i potrzebuja mocnej zgody... pozdrawiam
15 czerwca 2005, 15:27 / środa
Jasne panowie tylko takich spraw jak zgoda czy układ nie załatwia się na necie
są odpowiedni ludzie do których to nalezy
Pozdrawiam Michał Legia i do zobaczenia na kibicowskim szlaku
15 czerwca 2005, 19:01 / środa
ja mam pytanko do kogokolwiek?? kto jest w stanie kupić jeden szalik wiecej i wysłać mi go na wskazany przezemnie adres do irlandii, koszty wszystkie pokryje(pieniądze wyśle wczesniej na adres tego kto chciałby zaoferować swoją pomoc) ja niestety niedam rady być na tym benefisie a bardzo by mi zależało mieć w kolekcji jeszcze jeden szal:)
pozdrowinka z Irlandii dla wszystkich kiboli z Lechii Gdańsk:)
16 czerwca 2005, 14:39 / czwartek
mozna kupic jeszcze ten szaliczek? Jak tak to gdzie???
16 czerwca 2005, 15:00 / czwartek
Nastepne spotkanie w piatek (jutro) o godz 19.00, jak zwykle w Roko
17 czerwca 2005, 19:32 / piątek
Ja już wpłaciłem za szal więc na lechia.net prosze o dodanie mnie do listy
19 czerwca 2005, 15:01 / niedziela
byłem w sobotę w ROKO wpłacić pieniądze na łączony szal, gość który tam był nic nie wiedział o całej akcji, nie miał nawet nic na wzór, kazał mi sprawdzić na NECIE szczegóły tej akcji, jaja co?
20 czerwca 2005, 20:58 / poniedziałek
Newska dotarła kasa??.To gdzie mam odebrać szal bo coś mi się zdaje że wtopiłeś/aś mnie z szalem!!!!
20 czerwca 2005, 22:16 / poniedziałek
Wszystko na temat na www.lechia.net
17 lipca 2005, 12:01 / niedziela
Newska napisz do mnie na gg co z tym szalikiem??!!!
17 lipca 2005, 20:51 / niedziela
cytuje:
"przed Jagiellonią na 100% będzie zbiórka dla tych co maja zapłacone i zamówione wic spokojnie...
a w sklepiku są najprawdopodobniej szale w sprzedarzy grupy greengos która czerpie z nich na oprawe i zamówiła je za swoje pieniądze
Pozdrawiam i zycze cierpliwosci "

z forum Lechia.net

więc wychodzi na to ze będzie zbiórka w najbliższym czasie dla tych co zapłacili i spokojnie przed Jagą będa mogli odebrac bądz także na meczu lub w innym terminie.Najprawdopodobniej w roko.

odnośnik
23 lipca 2005, 11:37 / sobota
I co z szalami ??
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.483