Gdańsk: piątek, 23 sierpnia 2019
FORUM
Podstrony:

Cartuzia - Lechia

strona 1/2

8 czerwca 2005, 18:14 / środa
ile jest???
8 czerwca 2005, 18:50 / środa
0:1 dla Cartusii :/
8 czerwca 2005, 18:51 / środa
cholera piszcie na biezaco! Damy rade!
A my swoje Lechia Gdansk!!!
8 czerwca 2005, 19:05 / środa
w Kartuzach nadal 1-0 dla Cartusi :/
8 czerwca 2005, 19:17 / środa
Ejj i co z wynikiem nie moze byc jakiejs relacji na zywo ? :/
8 czerwca 2005, 19:35 / środa
:( juz jest podobno 2-0
8 czerwca 2005, 19:44 / środa
A to po meczu..... :(
8 czerwca 2005, 19:47 / środa
ciagle jest 1-0,zostaly 2 minuty!
8 czerwca 2005, 19:48 / środa
kurwa jak ja nie lubie odpuszczania :/ marzyły mi się meczyki już w tym roku może z Wisłą, Arką, Legią... :(
8 czerwca 2005, 20:01 / środa
Cartusia-Lechia 1:0,koniec spotkania
8 czerwca 2005, 20:31 / środa
Ktoś wie w jakim składzie grali? Jak ktoś będzie wiedział to pisać
8 czerwca 2005, 20:40 / środa
Brawo panowie!!!
Kur.. mac chyba za szybko uwierzyliscie w swoje mozliwosci.
...A kibicow mamy w dupie.
Tyle tylko...
8 czerwca 2005, 20:42 / środa
Już się zaczęło, kur.. mać! Opanujcie się trochę. Weszliśmy do rozgrywek centralnych i to jest najważniejsze. Czasami się przegrywa.
8 czerwca 2005, 21:27 / środa
ufff...dopiero co wróciłem ... zamoola straszna nie ma co ... beka z przyspiewak miejscowych :D o-o-o-o-o-o- ;) z zawodnikow ktorzy sie ocierali o 3 ligowy sklad grali tylko: Kazub,Bławat, Wiśnia,Majkel i Biecke reszta juniorzy plus Czajka ... troche zagral Wasik ... beka ze Zdzicha!!!! i jak chuligani Cartusii spierdzielali po meczu :D
Pozdrawiam
8 czerwca 2005, 21:28 / środa
Witam!!Akurat wróciłem z meczu!!Szkoda że porażka!!:(
hehe ale najbardziej chcee mi się śmiać jak Cartusia uciekała!!
8 czerwca 2005, 21:34 / środa
to co oni grali to zenada ale nie ma co sie dziwic jak polowa to juniorzy.....
tylko dlaczego Blawat gral w pomocy???troszke wiecej sie po nim spodziewalem...
z ktorym nr gral Wisnia????
dobrze ze skonczylo sie na 1:0
z miejscowych to beka straaaaszna....

Tylko Lechia
8 czerwca 2005, 21:38 / środa
wiecie co walic ten puchar dosyc jezdzenia po wioskach :) Wina Wina Wina Kartuzja :)
8 czerwca 2005, 21:51 / środa
HAHA kartuzy to wiocha nie ma to jak Sierakowice:D widział mnie ktos w tym szaliku??taki żółto czarny wszyscy sie na niego patrzeli ale przynajmnie my z wami trzymamy a cartusia to wogle jakies szczury zwiewalihahaha nie ma to jak Lechia Gdańsk Hooligans
pozdro
8 czerwca 2005, 21:55 / środa
Niestety można było się spodziewać takiego wyniku.Jednak szkoda,że nie udało się awansować dalej>Z drugiej strony młodzi piłkarze musieli dostać swoją szansę.
Z innych meczy to Unia Tczew przegrała z Wierzycą Pelplin 1:4.Szkoda mi klubu z Tczewa,który chyba się rozpadnie(działacze jeżdżą po regionie szukając klubu,który chciałby się z nimi połączyć)
8 czerwca 2005, 21:56 / środa
heh mecz ogólnie niezaciekawy doping tym bardziej bk z kibiców carusii "jo jo cartusia" buahahhahahaha
8 czerwca 2005, 22:04 / środa
a jak to jest z Sierakowicami to nasz fc czy tylko dlatego sie trzymaliscie z nami ze jestescie ich najwiekszym wrogiem ?
8 czerwca 2005, 22:11 / środa
a jak to jest z Sierakowicami to nasz fc czy tylko dlatego sie trzymaliscie z nami ze jestescie ich najwiekszym wrogiem ?
8 czerwca 2005, 22:16 / środa
dzieki dla cypresa fira itd za transport i mega beke w samochodzie i na komisariacie. tylko ze za dlugo nas tam trzymali hehe. sam mecz nic szczegolnego,ale nie ma sie co dziwic.doping w 2 polowie troche lepszy.z kaszubow wielka beka,szczegolnie jak uciekali przed naszymi 12stolatkami hehe. a sklep w przerwie zostal tak ojebany ze pewnie niedlugo oglasza bankructwo.generalnie wyjazd nie szczegolny ale nie ma co sie dziwic,kartuzy.
8 czerwca 2005, 22:16 / środa
Sierakowice To Fan Club Lechii!!!!!!!!!!!!!!My i Lechia na zawsze razem!!!!!!Pozdro!!!!!!!!!!
8 czerwca 2005, 22:29 / środa
Hehnie ma to jak "twoja laska puszcza sie z mulami"... "jestem z kartuz, cos ci sie nie podoba (dla beki oczywiscie)" no kurwa rozbroily mnie te texty. Komisariat przejebany, tyle siedziec eh... .
8 czerwca 2005, 22:36 / środa
Smoku nie ma, za co fajnie było, ale cieszę sie ze już jestem w domu ze nie musze siedzieć na tym zajebanym komisariacie pozdrowienia dla Piotrka, za jego wyjebana teksty w czasie drogi :)
8 czerwca 2005, 22:37 / środa
Jestem bardzo zniesmaczony,a nawet wkurwiony na to co zarząd i trener odjebali.Niewiem czyja to była decyzja,ale chyba nikt nie wierzył że ten skład pokona zespół,który bardzo pewnie awansował do III ligi.Jak można zaprzepaścić taką szansę na udział w rozgrywkach grupowych PP i mieć okazję rywalizacji z I ligowcami,tym bardziej,że dalej nie ma juz nikogo kto mógłby nam jakoś zagrozić.Śmiało już można ochrzcić Cartusię zwycięzcą regionalnego PP.Zajebiste podziękowanie kibicom za bycie na każdym meczu i wsparcie w najtrudniejszych momentach!.DZIĘKUJEMY!
8 czerwca 2005, 22:47 / środa
fakt Cartusia to był najgrozniejszy rywal piłkarze byli jeszcze w rytmie meczowym i mogli zagrac ten mecz z CArtusia po wygraniu dalej zajely by sie nasze rezerwy a podstawowi gracze mieli by urlop ciut pozniej .....a tak to ....
8 czerwca 2005, 22:47 / środa
Witam!
Mi sie osobiscie mecz bardzo podobal. Bylo bardzo fajnie! Szkoda tylko ze wynik byl nie korzystny dla nas. Choc Lechia i tak THE BEST! Sila i Honor - widac bylo po meczu jak Lechia zaatakowala. Nic dodac nic ujac SILA! I tak powinno byc! Tak dalej chlopaki! Pozdro for all a szczegolnie dla kibicow Lechii!!
8 czerwca 2005, 22:57 / środa
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
8 czerwca 2005, 23:49 / środa
Jak Ktoś bywa na Lechii to wie że jesteśmy na każdym meczu. Mamy flagę naszego Fc, która jest na kazdym meczu!!!!!
8 czerwca 2005, 23:54 / środa
Dzisiaj było nas z Sierakowic 17, to dużo jak na naszą miejscowość. Jeżeli uważasz że nie jesteśmy kibicami Lechijki, to powiedz to młodym kibicom z Sierakowic którzy dzisiaj pierwszy raz byli na Lechii, dlatego ze kochają ten klub!!! Oni tu przyjechali śladem swoich starszych kolegów aby wspomóc Lechijkę!! A ci co są często na meczach Lechii wiedzą że flaga naszego FC jest prawie na każdym meczu .
9 czerwca 2005, 00:00 / czwartek
Brawa dla Sierakowiczan za taką liczbe wyjazdową. Liczba i flaga chyba nawet najwiekszemu ignorantowi pokazuje, że to a nasz fanklub. Zdobywamy przyczólki na Kaszubach.
Czy w Sulęczynie też kibicuje się Lechijce?
9 czerwca 2005, 00:05 / czwartek
a czy ja pisze ze nie wierze ? cieszy mnie ze jestescie naszym Fc tylko nie wiedzialem jak to jest,bywam na praktycznie kazdym meczu Lechii na Traugutta ale flagi nie zauwazylem ale to nie znaczy ze jej tam nie ma pozdrowienia dla fanow z Sierakowic
9 czerwca 2005, 08:14 / czwartek
no prosze jak milo! Sierakowice, niopodal ktorych spedzalem w dziecinstwie cale wakacje ( w Zalakowie) Fc Lechii. I to wlasnie jest piekne! Oby jak najwiecej okolic Trojmiasta przylaczalo sie do wielkiej lechijnej rodziny :) Hejnal pijaku mam w srode obrone i tym razem ja postawie piwko:) pozdro!
9 czerwca 2005, 13:53 / czwartek
Pozdrawiam Olo pijanico!
Niestety przydażył mi sie przykry wypadek w wyniku którego nie wychodze na razie z domu, także nie wiem czy do środy się uda ogarnąć. Ale i tak będe kibicował Ci podczas obrony.
9 czerwca 2005, 14:29 / czwartek
Jestem z Kartuz! Kartuzy zawsze były wiochą i będą tak jak Gdańsk! Na meczu to ani wasza drużyna ani WY nie pokazaliście nic ciekawego. Zajebiste fajerwerki:) Mogliście oddać ten mecz a nie się ośmieszać! Nasi kibice to banda dzieciaków z gimnazjum i kilka pijusów. Nie wiem czemu kibicują Śledzą !!Powodzenia w II!!
9 czerwca 2005, 15:49 / czwartek
dokladnie wiekszosc ludzi z kartuz kibicuje od zawsze LECHII, ludzie ktorzy zaczeli trzymac z baltykiem pierwszy raz na mecze przyszli raptem 2 sezony temu i maja raczej blade pojecie o footbolu a w kartuzach tez z nich wiekszosc beke kreci, a co do wczorajszego meczu brawo CARTUSIA. my walczymy dalej, wam zostala liga i rzycze LECHII awansu i walki z najlepszymi. pzdr.
gks cartusia (fan)
9 czerwca 2005, 16:07 / czwartek
Miło słyszeć takie słowa z ust normalnych kibiców z Kartuz, czyli odłam Bałtyku u Was jest raczej dyskryminowany? :)
9 czerwca 2005, 20:16 / czwartek
jestem z kartuz i zawsze prze zawsze byłem za Lechią zawsze z wami prawie na kazdym meczu, u nas naprawde jest duza grupka kibiców LECHII a za bałtykiem jest bodajze tylko grupka kibiców Cartusi.
10 czerwca 2005, 01:18 / piątek
KIBICUJE KAZDEJ DRUZYNIE Z POMORZA(NIE MYSLE O SIERAKOWICACH BO TAM NIE MA DRUZYNY TYLKO ZGRAJA KALOSZOWCÓW).SZKODA TYLKO LECHII ZE MA KIBICÓW JAKICH MA BO JEST TO KLUB Z NAJWIEKSZYMI TRADYCJAMI!!!BYLEM NA MECZU I JAKOS NIE UCIEKALEM,UCIEKALI 11-STO LATKOWIE Z KTÓRYCH TEZ MAM BEKE . MAM NADZIEJE ZE SIE POPRAWIA.GRATULACJE ZA AWANS!!!
10 czerwca 2005, 01:56 / piątek
Fajnie, że nie uciekałeś:) a z tekstami typu "szkoda Lechii bo ma kibiców jakich ma" wyp..., wynieś się proszę na inne internetowe, fora dyskusyjne.
10 czerwca 2005, 02:55 / piątek
Brye no nie wyganiaj go, napisał to pod wpływem emocji, przecież pisze o tradycjach Lechii a to najważniejsze!
10 czerwca 2005, 03:05 / piątek
Tzn mam nadzieję, że przeprosi i się poprawi :) W końcu jest kibicem Lechii
10 czerwca 2005, 11:01 / piątek
Po pierwsze gratulacje za awans. Jestem z Kartuz i Lechii kibicuję od zawsze (niektórzy z Was wtedy pewnie jeszcze pod stół na stojąco wchodzili) i nie mogę zrozumieć czemu szkodzicie LECHII robiąc zadymy. Przecież chodzi również o sponsorów; których w ten sposób tracicie. Z tego co wiem w Kartuzach kibicuje się głównie Lechii, więc po co te niesympatyczne gesty. Znam kilkadziesiąt osób które jeżdżą na Traugutta. W II lidze pewnie będą to setki. Chyba zapomnieliście jaka świetna była atmosfera na meczu w IV lidze Cartusia-Lechia w ubiegłym roku. Może problem w tym, że teraz wygrali gospodaże ?
KARTUZY LECHIA STOJA !!!
10 czerwca 2005, 11:32 / piątek
f.s. swieta racja kartuzy zawsze byly sa i beda BIAŁO-ZIELONE!!!
11 czerwca 2005, 08:44 / sobota
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
11 czerwca 2005, 08:57 / sobota
Co do Sulęczyna, od wielu lat weekendy i wakacje spędzam w tym miasteczku i miejscowi trzymają lub na pewno trzymali ze szparką. W zeszłe wakacje widziałem miejscowego w koszulce która miała co najmniej 10 lat, a właściciel około 18-20tu. Parę ładnych lat temu, około7-8miu, przy okazji przysięgi kumpla, miałem styczność :) z łączonym szalikiem Polski i szparki z podpisem Sulęczyno. Trudno mi powiedzieć jak dokładnie wygląda ta sprawa,bo np niektóre wlepki wiszą już rok to na widocznych miejscach. W okolicy coraz wiecej osób z Gdańska ma domki i barwy Lechii są coraz częściej widoczne co mnie bardzo cieszy :) pozdrawiam.
11 czerwca 2005, 09:43 / sobota
Wróg nie traktuj ludzi z forum internetowego jako odbicia kibiców, bojówkarzy czy pikników Lechii, to co piszą tutaj niektórzy nijak ma się do rzeczywistości z prostej przyczyny - to świat wirtualny tu każdy z nich jest odważny i może powiedzieć wszystko, spotykając się na stadionach większość nie będzie taka odważna jak na forum...
Pytanie do Ciebie: kibicujesz Lechii czy Arce?
11 czerwca 2005, 21:26 / sobota
Naszej sztamy nic nie zburzy!!!
Pogoń, Bałtyk i KARTUZY.
Kibicuje Cartusii a szkoda mi że Arka awansowała bo piękne byłoby spotkanie Arka - Lechia. Arkowcy pokazaliby wam miejsce w szeregu kbiców. Łatwo na mlodych i nielicznych kibiców kartuskich ruszyć a Arki to stracha macie? nam zajebaliście flage na gedanii to spróbujcie Arce;)
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.234