Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

CENZURA

strona 1/1

10 czerwca 2005, 20:39 / piątek
Witam

pare godzin temu wpisałem tu wątek o zabawieniu humorystycznym o naszych przyjacielach z ościennego miasta. Nie był ani specjalnie obraźliwy ani wulgarny, natomiast po paru "chwilach" zginął.
Czy tu jest cenzura ????
Czy to o co walczyliśmy tyle czasu TU jest deptane ??
Był to zupełnie lekki, mam nadzieję, że zabawny żart słowny; komuś sie nie spodobał i go wyrzucił, może dlatego, że żartowałem z homosexualistów... ?

Mimo wszystko pozdrawiam cenzora; może się odezwie...
10 czerwca 2005, 20:46 / piątek
Twój wpis ocalał na kibice.net:), choć ja akurat nie uważam, żeby był tak strasznie zabawny bo, powtarzam, każda ekipa o każdej mogłaby coś takiego usmażyć. i pewnie zresztą dlatego zginął. Nie sądzę żeby chodziło o hom..., tfu, pedałów.
11 czerwca 2005, 03:13 / sobota
A jakie merytoryczne kwestie zawierał ten wątek, jaki był jego cel? Nie uważasz, że to forum reprezentuje poziom - jest czytane w świecie, admini bardzo rzadko usuwają tu wątki /wiem bo znam jednego osobiście/ ale jeśli już to robią, to naprawdę jest to słuszne, tu nie chodzi o cenzurę, tu chodzi o to żeby obecne forum nie stało się kopią poprzedniego czyli jednym wielkim śmietnikiem.
15 listopada 2009, 14:33 / niedziela
Poprawność polityczna = usunięcie wątku o podziękowaniach piłkarzy, smutne, ale prawdziwe...
15 listopada 2009, 16:27 / niedziela
Ja uważam ze dobrze zrobiono usuwając wątek przybijania piątek przez piłkarzy.
Temat zawierał tylko stek wyzwisk pod adresem niektórych kopaczy oraz bluzgi miedzy kibicami, nic nie wnosił do rozwiązania sprawy, bo chyba nikt nie oczekuje ze po takiej dawce bluzgów, ktoś z uśmiechem bedzie latał wokół stadionu i radośnie dziękował oraz spełniał wszystkie zachcianki kibiców.
Zresztą nie wiem o co chodzi ale ja nazywam to jesienną deprechą, bo od miesiaca ciągłe płacze i lamenty (wyjazdy, doping, bilety, podziękowania itp.), ciągle źle i źle.

A teraz fakty: Lechia na 7 miejscu, zdobyła juz wiecej punktów niż przez poprzednia cała jesień, awansowała do ćw. PP, druga pozycja pod względem frekwencji, klub rozwija sie organizacyjnie (podpisywane umowyS5 i z jakimś "mosze"), a tu ciągły lament.
Owszem wiele rzeczy mogło by być lepszych (kontakt kibice-klub, kibice-piłkarze), ale przez bluzganie tego nie naprawimy.

TYLKO LECHIA!
15 listopada 2009, 17:59 / niedziela
A ja takich działań nie popieram... nawet jeśli to był trudny wątek a to jest trudne forum, to potrzebne są jakieś jasne zasady gry: albo zakaz takich to a takich tematów (i wtedy usuwany jest cały wątek), albo zakaz takich wypowiedzi (i wtedy usuwane są wypowiedzi), aby było jasne o czym nie wolno pisać, ale subiektywny wybór co należy usunąć, bo jest niepoprawne, bez podawania uzasadnienia, to jest namiastka cenzury.

A jeśli istnieje jakaś konieczność wyższa uzasadniająca usunięcie tematu to forumowiczom należy się moim zdaniem informacja na ten temat.
15 listopada 2009, 18:48 / niedziela
Mysle, ze po prostu pewne osoby zle czytaly i zupelnie niechcacy zaczely bronic pewnej organizacji.
Organiazcja postarala sie o kasacje.
Niepotrzebnie zreszta bo watek dotyczyl indywidualnego podejscia.
Za wyjatkiem zawodnikow nikt nikogo nie wyzywal, wiec bylo si.

P.s
Inna sprawa ze organizacja ma sporo zaslug i odwalania kreciej roboty ale i powoli sporo za uszami.
Skupia w wiekszosci ludzi jacy wyplyneli na niej......w wiekszosci osoby kompeltnie niezne pare lat temu, a starajace sie kreowac zachowania kibicowskie obecnie.
Nie ukrywam,mnie to denerwuje.....
15 listopada 2009, 18:56 / niedziela
ciekawe spojrzenie na sprawe pilsner,moim zdaniem dyskusja w tamtym temacie była ciekawa i merytoryczna,moze niech wypowie sie chociaz ta osoba która wyjebała ten temat
15 listopada 2009, 18:57 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 listopada 2009, 19:19 / niedziela
Przepraszam....po zastanowienu moze zbyt brutalnie pojechalem.
Na przyszlosc Klimek przemysl co piszesz i nie ustawiaj mnie jako chlystka i starca jak to przedstawilas w skasowanym temacie.
Wracaj do szeregu jak wszyscy za malolata.
15 listopada 2009, 19:38 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
15 listopada 2009, 19:40 / niedziela
oczywiście o ile jestem godzien rozmowy z tobą ,bo tylko ty masz prawo wyrażać swoje zdanie.
15 listopada 2009, 19:43 / niedziela
Ile Ty masz lat?
15 listopada 2009, 19:53 / niedziela
Pilsner wyzywanie Klimka jest delikatnie pisząc nie na miejscu.Żeby była jasność byłem na szeroko opisanym przez ciebie wyjeździe w Szczecinie i nie jestem małolatem.Klimek obecnie pomaga na tyle ile ty w tej chwili poza netem raczej nic w temacie nie robisz.Trochę szacunku i powściągliwości jak nie znasz człowieka zalecam.
Bez napinki bo zapewne nie raz razem przetarliśmy szlaki po Polsce.
15 listopada 2009, 19:54 / niedziela
Drodzy Czytelnicy Lechia.gda.pl i Użytkownicy naszego forum,

Pragniemy serdecznie przeprosić Was za niesłuszne usunięcie wątku dotyczącego podziękowań piłkarzy Lechii po meczach. Doszło do tego w wyniku pochopnej oceny całości treści w nim zawartej przez jednego z naszych moderatorów.

Obecnie staramy się przywrócić pechowy wątek do życia, jednak z przyczyn przeszkód, jakie stawia przed nami konstrukcja techniczna naszego serwisu, czy i kiedy uda się to zrobić - trudno powiedzieć.

Jeszcze raz przepraszamy.

Redakcja strony Lechia.gda.pl
17 listopada 2009, 15:13 / wtorek
Pilsner podziwiam.. to jak walka z wiatrakami...sam nie dasz rady ..ciezko sie z tym pogodzic co ??
18 listopada 2009, 20:41 / środa
lechia.gda.pl wpis na poziomie ,zwraca wam honor ,jednakze na tych waszych moteradorow trzeba zwrocic szczegolniejsza uwage
7 maja 2010, 12:36 / piątek
PRECZ Z CENZURĄ !!! NIECH ŻYJE WOLNOŚĆ SŁOWA!!!

co poniektórzy chcieliby wprowadzić stan wojenny godzinę milicyjną itp w zwiazku z aferą piastową!

Lechia jest czysta, a że śledzie i psy szczekaja to swoją drogą.

,,Róbmy swoje!...,,

Jesteśmy zawsze tam ....
7 maja 2010, 15:50 / piątek
Precz z komunią!!
7 maja 2010, 15:59 / piątek
tj. komuną
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.404