Gdańsk: sobota, 19 października 2019
FORUM
Podstrony:

bluza Lechijki

strona 1/1

1

14 czerwca 2005, 00:57 / wtorek
mieszkam w starogardzie i bardzo chcialbym kupic bluze Lechii Gdańsk. Niestety w stg nie ma sklepu gdzie mógłbym ja nabyc , chcialbym dostac jakąś informację gdzie mogę nabyc taką bluze bądź koszulkę.
14 czerwca 2005, 08:46 / wtorek
Najbliżej masz do sklepu w tunelu dworca PKP Gdańsk Główny, w pobliżu II peronu...
14 czerwca 2005, 08:53 / wtorek
Witam !!! Miałem ten sam problem co ziom z Starogardu.Faktycznie w tunelu można kupić naprawde ciekawe bajery Lechii od wlepek zaczynając na koszulkach kończąc jest praktycznie wszystko.Pamiętam był jeszcze sklepik na hali targowej koło ulicy długiej ale nie wiem czy jeszcze tam jest.
Pozdro All.

Unia Tczew Lechia Fans !!!
14 czerwca 2005, 13:22 / wtorek
dzięki za informacje , przy najblizszej okazji jak bedę w Gdańsku to ją kupie . Pozdrawiam wszystkich Lechistów :)
14 czerwca 2005, 14:47 / wtorek
Zoltar sklepik który kiedyś się znajdował na hali targowej to teraz właśnie stoisko w tunelu. Ale tego sklepiku niema już ho ho:).
15 czerwca 2005, 11:07 / środa
Do Lechisty ze Starogardu pytanie: co się dzieje ze starogradzkimi Lechistami? Niegdyś bardzo aktywni, chyba najlepiej zoraganizowana nasza zamiejscowa delegatura, a teraz od dawna zupełnie niewidoczni. Czy wszyscy teraz chodzą na kosza czy jest ktoś jeszcze kto nie zapomniał białozielonej przeszłosci?
15 czerwca 2005, 23:53 / środa
siema jestem z Przymorza!!! mam kumpli ze starogardu !! chłopaki oczywiście ze sa za naszą Lechijką !! nawet pare razy byli ze mną na meczu oraz niezabrakło ich na fecie z okazji awansu Lechii do 2 ligi:) z tego co wiem to stg cały czas jest biało zielony!!!!! i mam nadzeje ze w 2 lidze bedzie jeżdziła wieksza ekipa z stg !!!
pozdro
15 czerwca 2005, 23:57 / środa
odp do Hejnał. Losów wszystkich Lechistów z mojego miasteczka nie znam ale częsć opuściła Polskę i zarabia kase za granica, jednak kilkuosobowe grupki zawsze pojawiaja sie w Gdansku na meczach a po meczu z Kotwa bylismy tez po Neptunem ! Mam nadzieje ze na 2 lige zmobilizujeny sie i przyjezdzac bedziemy do Gdańska w kilkanascie osob i bedzie nas widac do zobaczenia na meczach pozdrawiam Lechistow

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.259