Gdańsk: poniedziałek, 21 października 2019
FORUM
Podstrony:

Gwiazdy w Gdańsku !!!

strona 1/1

1

14 czerwca 2005, 20:49 / wtorek
Gwiazdy w Gdańsku na jubileuszu Bogusława Kaczmarka
Już za dziesięć dni na stadion przy ul. Traugutta w Gdańsku zawita wielki futbol. Na mecz z okazji jubileuszu 25-lecia pracy trenerskiej Bogusława Kaczmarka przyjedzie mnóstwo piłkarskich gwiazd.

Imprezę poprzedzi przedmecz, w którym zagrają juniorzy Lechii Gdańsk i Polonii Warszawa, którzy będą walczyć w rewanżowym spotkaniu ćwierćfinałowym mistrzostw Polski. Clou programu nastąpi jednak o 17. Wtedy właśnie na boisku pojawią się wychowankowie i przyjaciele Bogusława Kaczmarka, którzy zmierzą się z zespołem zaproszonych gości.

- Mam już potwierdzenie przyjazdu od Jerzego Dudka, Andrzeja Niedzielana, Grzegorza Rasiaka, Macieja Bykowskiego, Tomasza Wieszczyckiego, Cezarego Kucharskiego, Tomasza Sokołowskiego, Tomasza Iwana, Andrzeja Kubicy, Piotra Włodarczyka, Sławomira Nazaruka i Bartosza Jurkowskiego - mówi popularny "Bobo". - Poza tym zagra mnóstwo zawodników, związanych z Wybrzeżem. Przyjadą m.in. Marek Zieńczuk, Radosław Michalski, Grzegorz Król i Jarosław Bieniuk. Na boisku pojawi się również mój syn Marcin, Sławomir Wojciechowski oraz Radosław Bartoszewicz. Ta lista może jeszcze ulec wydłużeniu. Cały czas targuję się z Austrią Wiedeń o przyjazd Sebastiana Mili. Nie jest również wykluczony udział w tym spotkaniu Jacka Krzynówka.

Atrakcją meczu będzie udział kilku zawodników z zagranicy. Najwięcej przyjedzie ich z Holandii, gdzie "Bobo" jest dobrze znany. W Gdańsku pojawią się byli reprezentanci "oranje" - Reggie Blinker, Arthur Numan, Bert Konterman oraz chyba najbardziej z tego grona znany Rob Witschge, który obecnie jest w sztabie szkoleniowym holenderskiej drużyny narodowej, prowadzonej przez Marco van Bastena. Wystąpi też jeden z ulubieńców "Boba" - Moussa Yahaya. Kwestia ewentualnego udziału zapowiadanych wcześniej zawodników Liverpoolu - Milana Baroša, Igora Biščana, Vladimíra Šmicera (odszedł właśnie do Girondins de Bordeaux - przyp. red.) i Salifa Diao wyjaśni się w najbliższą sobotę. Cały kwartet ma wziąć wtedy udział w charytatywnym meczu, organizowanym przez Jerzego Dudka w Knurowie. "Bobo" będzie tam również obecny.

Bilety na gdańską imprezę benefisową kosztują 10 i 5 złotych. Nie zostaną jednak udostępnione w przedsprzedaży. W wejściówki będzie można się zaopatrzyć wyłącznie w dniu meczu, w kasach stadionu przy ul. Traugutta. Przypomnijmy jeszcze, że benefis Bogusława Kaczmarka to element obchodów jubileuszu 60-lecia Lechii Gdańsk.

źródło: Dziennik Bałtycki
14 czerwca 2005, 22:32 / wtorek
po meczu juniorów zagra Lechia z gwaizdami czy jak??
15 czerwca 2005, 21:27 / środa
mam pytanie czy bedzie mozna z oto gwiazdami zrobić sobie zdjecie ??
16 czerwca 2005, 20:49 / czwartek
Moim skromnym zdaniem zapowiada sie nie lada gratka dla nas kibicow !!! Nie pamietam bowiem kiedy, ostatni raz (i czy w ogole) tylu znamienitych gosci(biorac pod uwage nasze realia) goscilo w Trojmiescie! Jest okazja do naprawde niezlego pikniku i szkoda ,zeby nasze trybuny swiecily pustkami! Dlatego widzac bierna postawe mediow ( patrz brak reklamy ) jedyna metoda jest zachecenie przez nas samych, bliskich przyjaciol , znajomych itp. do przybycia na stadion, do czego goraco zachecam !
16 czerwca 2005, 21:51 / czwartek
1000 zł za prawo strzelania karnego Dudkowi to chyba trochę przesada. Wiem że cel jest charytatywny i ja chętnie wyłożył bym 100 ale na więcej mnie nie stać i pewnie wielu innych chętnych a tak strzelać będą głównie VIP-y
16 czerwca 2005, 22:10 / czwartek
No i wlasnie o to chodzi Jancker to jest przywilej Vipow !!! Gdyby mozliwosc strzelania karnych kosztowala 100 pln , to chetnych znalazlo by sie setki ! Czasowo jest to niemozliwe, pomijajac fakt ze Jurek to bylo, nie bylo jest prawdziwa gwiazda, a ze za gwiazdy trzeba placic i to niestety slono wiadomo nie od dzis! A tak znajdzie sie kilkunastu majetnych i efekt (pieniezny) bedzie podobny, a prestiz niewatpliwie wiekszy! Ja juz sie z tym pogodzilem ze nie strzelam hehe !
Pozdrawiam !
16 czerwca 2005, 22:44 / czwartek
To że Dudek jest gwiazdą nie ma znaczenia bo w tym przypadku chodzi przede wszystkim o zebranie jak największej sumy pieniędzy dla Pawła. Mam nadzieję że VIP-y się postarają bo może być tak że przy niższej stawce dochód mógłby być znacznie wyższy bo na mniej zamożnych kibiców Lechii zawsze można liczyć w przeciwieństwie do tych lepiej ustawionych.
16 czerwca 2005, 22:51 / czwartek
Dokładnie koko7 masz tyle hajcu to wybecaluj za wszystkich chętnych ja też bym strzelił karnego Dudkowi ale mnie na to niestać a 100 pln to bym zapłaciłnawet 200pln jestem w stanie dać ,a zmiła checia bym go pokonał

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011