Gdańsk: sobota, 20 kwietnia 2024

Kto w bramce Lechii?

strona 1/2

21 czerwca 2005, 20:44 / wtorek
Myślę, że to największy problem Lechii. Kamil Biecke postanowił zostać śledziem a lepszy od niego Mateusz Bąk jest kontuzjowany :| Przydałby się Lechii jakiś bramkarz. A obecnie bramkarza to wręcz "obiekt pożądania" nietylko klubów 2-ligowych ale i 1-ligowych. Z klasowych bramkarzy wolnymi do wzięcia są Sylwek Wyłupski, Mariusz Liberda (ale on za drogi), Łukasz Załusa (on chyba by u nas pasował najlepiej) no i Jarosław Krupski. Ale tego ostatniewgo nikt by nie chciał w Gdańśku:) Pamiętacie słynne "Krupski to p.... sia-la-la-la :)
A co myślicie że jaki bramkarzyk, oczywiście poza Mateuszem Bąkiem, nadawałby się do Lechii???
21 czerwca 2005, 21:31 / wtorek
Adam Piekutowski, on nie chce wracac do Wisly :) Norbert Tyrajski wypozyczony do 3 ligi do Warty, stary aczkolwiek nadal solidny Robakiewicz z Turka to tylko niektorzy z wymienionych. Chociaz ja licze ze Baczek dojdzie szybko do zdrowia :) stanie miedzy slupkami. Co do kamila ja nigdy nie bylem jego zwolennikiem gry w Lechii, i nie wiem czy on przejdzie do arki czy nie ale ja nie rozumiem jednego Chamery nie wygryzie zas sledzie kupia napewno jakiegos doswiadczonego bramkarza 1 ligowego np. Liberde i co jego juz na pewno nie wygryzie :)
21 czerwca 2005, 21:46 / wtorek
Piekut i Tyrajski to przereklamowane bramkarzyki. Wielkie talenty którym za szybko udeżyła sodówa do głowy i już są zwykłymi przeciętniakami. Robak oj on ma 40 lat i forma już chyba nawet nie na 3 ligę. ja myślę, że Łukasz Załuska nadawałby się do Lechii. Młody zdolny takiego nam trzeba. A Kamil Biecke może chce być 3 albo 4 bramkarzykiem w Śledziowie. W Lechii już go nie chcemy. Bączek wracaj do zdrowia a działacze niech poszukają Ci godnego zmiennika. Myślę, że to właśnie ty będziesz number one.
21 czerwca 2005, 22:13 / wtorek
Z tym ze piekut i tyrajski sa przereklamowani sie nie zgodze moze tyraj tak ale nie piekut coz by sie nam przydali a zaluska rownierz
22 czerwca 2005, 08:39 / środa
Z Tyrajskiego zrobili kiedyś gwiazdeczkę Lecha Poznań a teraz nikt go nie chce bo tylko partoli mecze. A Piekut od kiedy trafił do Wisły to z roku na rok robi krok w tył. W Lechii powinno się ściągnąć jakiegoś młodego utalentowanego bramkarza. Może Bobo Kaczmarek podeśle nam jakiegoś z Łęcznej ;)
22 czerwca 2005, 08:50 / środa
Jeśli chodzi o Bieckiego - to kasa misiu , kasa . Szkoda bo w Gdyni nie pobroni a w duecie z Bączkiem stanowiliby bardzo dobrą parę bramkarzy . Rozwojowi , przyszłościowi z papierami na granie . Też uważam że na rynku nie ma za bardzo wyboru ale Marcin coś wymyśli .A propo Bączek odłożył już kule i widziałem go biegającego ( może bardziej truchtającego ) w Pruszczu Gdańskim . Zdrowiej bracie zdrowiej .
22 czerwca 2005, 09:37 / środa
nie dziwcie sie Kamilowi..kazdy młody zawdnik chce grac coraz wyzej..moze akurat dostanie szanse i ja wykorzysta..
22 czerwca 2005, 13:58 / środa
A moze sciagnac Zajaca z Unii? On mi sie podobal jak grali u nas!
22 czerwca 2005, 21:25 / środa
Z tym Zajacem jest jakaś dziwna sytuacja . Bronił całą rundę a w barażach nie . Nie wiem czy nie umoczył się w czymś . W pierwszym meczu barażowym był jeszcze na ławie a w drugim już nawet na lawę się załapał . Może chciał być sprytniejszy i dogadał się z Piastem ? No bo jak to tłumaczyć - kontuzji nie miał , może miejscowi działacze go rozgryżli ? Jeżeli coś w tym jest to nie chciałbym go w Lechii bo i nas może sprzedać . A swoją drogą chciałbym poznać wyjaśnienie jego sprawy .
23 czerwca 2005, 11:44 / czwartek
Wlasnie wczoraj na ich czacie pytalem. Ponoc (mowil mi to ktos kto ponoc wiele wie) nie dogadal sie na nowy kontrakt. I to dlatego. Podobno tez wkurzyl sie, ze nie gra i powiedzial co mysli. Charakterny gosc, taki nam by sie przydal! A Piast kupil sedziego wiec to im wystarczylo - mowili na czacie, ze karnego nie bylo. I ponoc tez ten bramkostrzelny Filipek odejdzie - tez sie nie dogadal, tez by sie przydal u nas!
23 czerwca 2005, 17:04 / czwartek
Lechus nie wierz we wszystko co Ci na czacie powiedza, a zwłaszcza na janikowskim, bo przypał :-)
23 czerwca 2005, 20:14 / czwartek
Za chwilę dojdę do wniosku, że wszyscy sie nam przydadzą.

Piast nie kupił sędziego, tylko był po prostu lepszy.A Przekrętowo, które cały sezon jechało na przekrętach, teraz będą osądzać wszystkich. Wiocha i tyle. Niech spadaja z hukiem, a nie walczą o II ligę.

A wracając do tematu. Myślę, że w Lechii w drużynie juniorów znajdzie się jakiś dobry bramkarz. Można też poszukać kogoś w niżych ligach.
Nie brałbym jakiegoś starego dziada, typu krupski. Co to za bramkarz ?? A Piekutowski ?? Chyba nie ta kasa niestety.
24 czerwca 2005, 00:01 / piątek
Leszek jest moim zdaniem ciekawym chlopakiem i na pewno na 3 bramkarza sie nadaje :) nawet na rezerwowego ale wiadomo Baczek i Leszek to za malo. Ciekaw jestem co do Wrobla moze on bylby strzalem w dziesiatke ciekawy bramkarz. A czy ktos moze powiedziec co dzieje sie z M. Bebnem ??? ciekawym bramkarzem jeszcze 2 lata temu
24 czerwca 2005, 09:42 / piątek
Bęben gra w Zagłębiu Sosnowiec i on z tamtąd nie bardzo chce się ruszać. Z tego cowiem to młodziutki Kapsa odszedł z Widzewa a karte ma na ręku :) Tylko ten jego imprezowy styl życia mógłby zaszkodzić drużynie :/
25 czerwca 2005, 01:09 / sobota
Krzysiu Pilarz podobno jest do wziecia. Kapsa wrocil do KSZO.
25 czerwca 2005, 12:47 / sobota
Krzysia Pilarza nie odda Bełchatów bo z GKS odszedł już Olek Ptak. :/
26 czerwca 2005, 14:30 / niedziela
Zawsze mowilem ze Biecke to kibic Arki islyszalem ze powiedzial ze woli pograc w rezerwach Arki niz w 2 lidze w Lechii. I to nie jest sciema tylko szcera prawda. Po co on w Lechii trzeba kupic kogos lepszego
20 lipca 2005, 11:07 / środa
Proponuje że nie było nikogo miedzy słupkami w bramce Lechii.
Zawsze to coś nowego :D
20 lipca 2005, 12:17 / środa
Caramba czy jak tam masz... psujesz opinie swojego klubu piszac takie bzdury...
W Bialymstoku widac podobnie jak w Koscianie ...
LGFT
20 lipca 2005, 12:28 / środa
Tczew na żartach sie nie znasz???
20 lipca 2005, 12:29 / środa
My nie mamy nastrojow do tak glupich zartów...Zreszta teraz chyba wszyscy nie maja
LGFT
14 lipca 2007, 00:27 / sobota
Na kogo stawiacie w nadchodzacym sezonie ?

Bak powinien byc pewniakiem, ale z 2giej strony Kapsa to uznana marka i napewno troche kosztowal... Raczej by nie przyszedl, zeby siedziec na lawce...

Jesli na inauguracje beda derby to odpowiedz jest jasna. Tylko co dalej?
Niby dobrze konkurencja itd, ale patrzac na to co robil ostatnio Bak w bramce to Kapsa sobie nie pogra i lepiej zaplacic gruba kase na kontrakt Baka.

Strasznie szkoda by bylo, zeby po sezonie Mateusz odszedl za darmoche...
14 lipca 2007, 00:32 / sobota
Wg. mnie lepszym bramkarzem jest Kapsa. On też powinien dostać SZANSĘ w pierwszych meczach. Szansę, a nie abonament na cały sezon.
14 lipca 2007, 01:03 / sobota
Trudno oceniać,ale myśle ,ze Kapsa jest minimalne lepszy.Bączek to Lechista z krwi i kosci,wiec watpie by oddał Kapsie miejse w podstawowej 11;-).Szukuje sie ostra walka pomiedzy Bączkiem a Kapsą .
14 lipca 2007, 10:25 / sobota
O ile dwa lata temu nie należałem do entuzjastów talentu Bąką, o tyle od początku występów w II lidze Bąk czyni stałe postępy i nie widzę powodu dla którego nie miałby zacząć sezonu w pierwszym składzie.
14 lipca 2007, 10:51 / sobota
Według mnie powinny zadecydowac sparingi. Jeszcze kilka ich zostało więc wstrzymam się z decyzja do 21 lipca...
14 lipca 2007, 11:41 / sobota
moim zdaniem kapsa jest lepszym bramkarzem od Bączka z całym szacunkiem dla niego....Nawet statystyki to pokazują kapsa najmniej straconych bramek w 2 lidze....
14 lipca 2007, 12:14 / sobota
Moim zdaniem Bączek za rundę wiosnną powinien mieć miejsce na bramce. Posiada charyzmę. Chyba śmiało mogę napisać, że jest idolem wśród kibiców. Jest to jedyny zawodnik w tej kadrze, który może za kilkanaście lat mieć swoją gwiazdę w galerii. Bączkowi brakuje tylko jednego, Biało-Zielonego szalika na bramce, w czasie meczu.
Kapsa musi ciężko pracować i liczyć na spadek formy Bączka.
14 lipca 2007, 13:16 / sobota
Bączek będzie bronił w rundzie jesiennej, żeby się mocniej wypromować do OE
po rundzie go sprzedadzą i po to jest już teraz kupiony Kapsa, a nie po to żeby mieć na cały sezon dwóch równorzędnych bramkarzy.
Możliwy scenariusz, prawda?
14 lipca 2007, 14:04 / sobota
Wydaje mi sie ze nawet najbardziej prawdopodobny...

Tylko, ze raczej odejdzie za darmo ... a szkoda bo to chyba najdrozszy pilkarz Lechii
15 lipca 2007, 12:48 / niedziela
w meczu derbowym w bramce tylko Bączek !!!!

a w pozostałych meczach niech chłopaki walcza na treningach, konkurencja w bramce wyjdzie Bączkowi tylko na dobre !!
15 lipca 2007, 14:11 / niedziela
wiadomo ze Baczek,ale nie wiadomo w jakiej formie jest Darek Gladys?moze wrato p[ostawic na niego:)
16 lipca 2007, 00:08 / poniedziałek
W sparingu z ŁKSem bramkę puścił Bąk (tak, po błędzie Brede, ale jednak on). Suche statystyki wskazują 3-0 dla Pawła Kapsy.
16 lipca 2007, 00:48 / poniedziałek
No to fakt ,ze Kapsie mniej strzelają gole niz Bączkowi,ale jeszce niewidzielismy jak kto bronił.Myśle ze Borek postawi jednak na Kapse w pierwszym meczu,ale niczego nie przesądzam;-)
16 lipca 2007, 23:02 / poniedziałek
Rywalizacja jeszce nikomu nie zaszkodzila :) Kto bedzie bronil to chyba kwestia formy ;) Ja do Kapsy nic nie mam bo to ze pokazal faksa to co?? JAk by mnie 10 tys ludzi wyzywalo to tez bym i m faksa pokazal ;) A tak swoja droga dobrze miec dwoch rownorzednych bramkarzy co pokazal zeszly sezon ;)
17 lipca 2007, 13:52 / wtorek
Znów Kapsa lepszy od Bąka. W I kolejce Paweł powinien stanąć w bramce.
17 lipca 2007, 14:40 / wtorek
Z czego wnioskujesz, że Kapsa lepszy? Jeśli tylko z tego, że Bączek wpuścił bramkę, a Kapsa nie, to gratuluję - niezły z Ciebie znawca piłki nożnej.
30 lipca 2007, 15:59 / poniedziałek
Kapsa jest lepszy na przedpolu. Na linii są sobie równi. Paweł grał w I lidze, zawsze był wyróżniającym się graczem swoich zespołów a w KSZO był chyba najlepszym zawodnikiem. Posiada on wyższe umiejętności od Bączka.
30 lipca 2007, 20:36 / poniedziałek
My,to mozemy sobie pogdybac do woli,a pierwsze trzy,cztery mecze pokaza,kto
jest w lepszej formie.
Wiem,ze wszyscy bysmy chcieli Mateusza,ale to nie jest koncert zyczen :-)
Po prostu niech broni lepszy !!!

Ja pierdole,nie odkrylem Ameryki !
3 sierpnia 2007, 14:23 / piątek
W bramce mamy NOWEGO KAPITANIA gdańskiej LECHII,
*GRATULACJE BĄCZEK*
3 sierpnia 2007, 14:27 / piątek
Jeśli to prawda to Gratulacje BĄCZEK!!!Chyba wiadomo kto bedzie bronił!!
3 sierpnia 2007, 16:45 / piątek
BĄCZEK GRATULACJE ZA ZAJĘCIE KPT NA POKŁADZIE- POZDRAWIA OLD GLADIATOR Z WROCŁAWIA
3 sierpnia 2007, 18:25 / piątek
Wedlug mnie bramkarzem nr.1 powinien byc Kapsa.Jest lepszym bramkarzem na przedpolu , a na lini sa rowni.Zawsze w meczu jak sa dosrodkowania w nasze pole karne to Bak pare mijanek z pilka ma.To jest moje zdanie.Widzac na prezentacji jak Gladys rozgrzewal Baczka i z nim bajerowal ,obawiam sie ze po rywalizacji sportowej.Z drugiej strony Bak to showman ,a ja nie lubie picowanie.
3 sierpnia 2007, 20:08 / piątek
Mati - kapitanie prowadź Nas do OE.
"dąż do doskonałości"
3 sierpnia 2007, 20:20 / piątek
Mariano;

Czy Tobie Bączek nie odbił czasem dziewczyny?
(choć pewnie z taką ksywką zaraz znalazłeś sobie kolejną)

Oczywiście nie odmawiam Ci prawa do własnej opinii,
Odmawiam Ci prawa do durnej opinii!!!

"(Kapsa) Jest lepszym bramkarzem na przedpolu , a na lini sa rowni."

Pozwól, że zapytam z czego to wynosisz?
Rozumiem, że jesteś z Ostrowca i byłeś na każdym meczu KSZO.
A może byłeś na każdym trenningu i sparingu?
Ja byłem na dwóch treningach i widziałem trzy sparingi (w tym ostatnią grę wewnętrzną).
Bączek wyglądał lepiej od Kapsy w każdym z nich,
Kto był na ostatniej grze wewnętrznej widział jak Kapsa zawalił pierwszą bramkę, Wydzedł do dośrodkowania a dostał po krótkim.
Z Bałtykiem i Kościerzyną też się nie popisał.
Póki co, Bączek prezetuje się dużo lepiej a momentami Kapsa wygląda gorzej od Sobańskiego,
To bardzo dobry bramkarz ale na razie ustępuje Mateuszowi,
W grze wew. Bączek grał świetnie w obronie i niejednokrotnie inicjował podaniem bardzo grożne akcje zespołu. Chyba nawet asystował przy pierwszej bramce

"Zawsze w meczu jak sa dosrodkowania w nasze pole karne to Bak pare mijanek z pilka ma"

Jakby spojrzeć na ten sezon Bączek nie minął się z piłką ani razu. Gdybyś wypowiedział te słowa 4 lata temu, kiedy graiśmy w IV lidze chyba każdy przyznałby Ci rację.
Od tego czasu Bączek gra bardzo pewnie i chyba nikomu już serce do gardła nie podchodzi gdy lata do dośrodkowań.

"Gladys rozgrzewal Baczka i z nim bajerowal ,obawiam sie ze po rywalizacji sportowej"

Gratuluje umiejętności dedukcji. Bączek wyjdzie w pierwszej 11 bo "bajerował" z trenerem bramkarzy. Nawet nie będę tego komentował. Samo to zdanie brzmi wystarczająco absurdalnie.
Bąk wylewa siódme poty na treningu. Chyba już wygrał rywalizację. Został dziś wyraźnie doceniony przez kolegów z zespołu i moim zdaniem brakiem szacunku jest z kwitowanie tego słowem "bajerowanie", bardzo enigmatycznym zresztą.

"Z drugiej strony Bak to showman ,a ja nie lubie picowanie"

Jaki znowu showman. Naprawdę mam wrażenie, że ostatni raz byłeś na LEchii 4 lata temu. (w międzyczase rozumiem śledziłeś karierę Kapsy w Ostrowcu)
Bączke to Lechista z krwi i kości potrafiący zagrzać do dopingu własnych kibiców. Jeżeli za picowanie (kolejne enigmatyczne słowo) uważasz interwencje w meczu z Łomżą, interwencje w meczu z Ruchem to ok, zwracam honor.

Proszę zanim następnym razem coś napiszesz, proszę użyj argumentów, które trzymają się kupy.
Chyba, że wolisz brać przykład z Ad1, który obraził się na Bączka jak ten nie podpisał kontraktu i zaczął oceniać rywalizację z Kapsą na podstawie liczby wpuszczonych Bramek w sparingach.

Trochę ta riposta wylewna ale krew mnie zalewa jak czytam takie posty.

Pozdrawiam
3 sierpnia 2007, 23:28 / piątek
Gratulacje Bączek !!! OE jest juz nasza ;) !!!

pozdrowienia z bialo-zielonego Glasgow !!!
4 sierpnia 2007, 09:50 / sobota
no t sprawa wyjasniona przynajmiej na mecz z turkiem

gratulacje dla baczka
4 sierpnia 2007, 10:00 / sobota
Kibic: popieram w 100%, argumenty Mariano "Italiano" musza byc poparte faktami, Ty kazdy z nich obaliles.
Gratuluje Bączek, kto jak kto ale Ty zasluzyles na opaske kapitana bez dwoch zdań
4 sierpnia 2007, 11:01 / sobota
Mateusz Bąk myśle
5 sierpnia 2007, 21:32 / niedziela
Ja myśle że Mateusz Bąk to najlepszy bramkarz 2 ligi
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.023