Gdańsk: piątek, 21 września 2018
FORUM
Podstrony:

Engel trenerem Wisly!?

strona 1/1

1

27 czerwca 2005, 11:33 / poniedziałek
odnośnik
Co myslicie o zmianie trenera? Tylko troche dziwne, ze w Legii nie utrzymal stanowiska oraz w Polonii zbyt dlugo mimo iz nie byl trenerem w tych klubach. Zna ktos moze dlaczego tak sie stalo, ze szybko opuscil tamte kluby?
27 czerwca 2005, 11:50 / poniedziałek
Tylko nie Engel!On jest jeszcze gorszy niż Liczka.A jeśli go zatrudnią to Cupiał będzie płacić trzem trenerem.Może mnie by tak też zatrudnił?:-)
27 czerwca 2005, 13:12 / poniedziałek
niezle jaja by byly, ale chyba Liczka ma umowe tlykodo koncza czerwca?
hmmm mnie sie wydaje, ze jak engel prowadzil narodowke to nie bylo az tak zle...co prawda cudownie nie bylo ale jako pierwsi zakwalifikowlaismy sie do finalow MS, co prawda gorzej juz bylo na tych finalach...
27 czerwca 2005, 13:41 / poniedziałek
NARODOWKA I DRUZYNA 2 inne sprawy
27 czerwca 2005, 14:34 / poniedziałek
ULG ma całkowitą rację.W kadrze nie trenujesz piłkarzy tylko ustalasz skład,taktykę i to wszystko.Na niwie klubowej engel niczego nie osiągnął.
27 czerwca 2005, 14:37 / poniedziałek
A poza tym Engel jest tragiczny ... a pol Polski zostalo omamione jego "sukcesem" - awansem do MŚ. Prawda jest taka, ze trafilismy na beznadziejna grupe, Norwegowie i Ukraincy byli akurat w dolku. No i kilku naszych graczy osiagnelo zyciowa forme.
27 czerwca 2005, 14:49 / poniedziałek
I nie zapominajmy co nasi pokazali w Koreii.Po mistrzostwach myślałem sobie,że lepiej by było gdyby nie awansowali
27 czerwca 2005, 15:05 / poniedziałek
Przy pracy z kadra powolujesz zawodnikow, masz stalych doradcow kto co jaka ma forme. No i coz z tego trafilismy na grupe jaka trafilismy, choc nie byla wcale taka zla BIALORUS osiagnela swoj szczyt tez zas Ukraina niezla byla za to faworyzowana NORWEGIA dol namaksa. ENGEL dla mnie zaslynal powolaniem SIBIKA ktory nie wiem czy gra w pilke jeszcze. Zycie no zycie. Wydaje mi sie ze to nie jest dobry pomysl zeby zatrudniac go na trenera, a moze sie myle
27 czerwca 2005, 15:52 / poniedziałek
Poprawcie mnie jeśli się mylę, ale wydaje mi się, że Engel zdobył mistrzostwo Polski z Polonią Warszawa w sezonie 1999/2000 chyba i potem został trenerem kadry (po Wójciku). Mogę się mylić ale chyba tak było.
27 czerwca 2005, 16:17 / poniedziałek
To bylo chyba inaczej po rundzie jesiennej byl 1 lub 2 a pozniej chyba objal kadre i wdowczyk zostal mistrzem
27 czerwca 2005, 16:25 / poniedziałek
Engel w Polonii byl tylko menadzerem ...
27 czerwca 2005, 17:02 / poniedziałek
Sibik ciagle gra :) Wiosna byl pilkarzem Ruchu Chorzow.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2017. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.247