Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Gdzie inauguracja?

strona 1/3

10 lipca 2005, 20:47 / niedziela
Przy awarii serwisu przepadło kilka wątków z forum, w tym ten dotyczący inauguracyjnego meczu z Jagą. Sprawa jest na tyle poważna, że pozwoliłem sobie założyć ten wątek ponownie. Jak donosi "DB" z 7 lipca, zarząd Lechii zrobił nam małego psikusa wysyłając do PZPN sugestię o rozegraniu meczu bez kibiców gości. To samo zrobiła gdańska policja. Mecz bez kibiców przyjezdnych to najlepsze rozwiązanie dla policji i władz miasta, które w praktyce reprezentuje zarząd Lechii, ale na pewno nie dla nas kibiców. Władze klubu nie po raz pierwszy nie liczą się z naszym zdaniem. Bezpieczeństwo na sektorze dla gości zależy wyłącznie od pracy policji. Nasz sektor dla gości jeszcze przed postawieniem płotów wydzielających strefy buforowe przyjmował poważniejsze ekipy niż Jaga i odbywało się to z zachowaniem porządku. Przy dobrej woli władz miasta mecz z Jagą można bezpiecznie zorganizować na Traugutta. Remont może zostać przeprowadzony tak, że w pierwszym tygodniu prac zabezpieczone zostaną newralgiczne miejsca wokół sektora gości według wskazówek policji, pozostałe roboty mogą być wykonane po meczu. Brak jednego płotka na stadionie w takim mieście jak Gdańsk nie powinien być powodem nie wpuszczenia zorganizowanej grupy na taki mecz. Gdyby ten wariant z jakiś przyczyn nie wchodził w grę, pozostaje drugie wyjście z honorem – zamiana gospodarza spotkania. Osobiście nawet skłaniałbym się ku temu drugiemu rozwiązaniu.
Możemy stać się pośmiewiskiem w piłkarskiej Polsce, jeżeli władze klubu będą obstawać przy swoim. Wydaje mi się, że bez poważniej rozmowy z władzami klubu się nie obejdzie.
Czasu jest coraz mniej, w przypadku zamiany gospodarza już teraz trzeba by rozpocząć organizację wyjazdu. Proszę o poważne opinię co do jednej i drugiej opcji.
10 lipca 2005, 21:24 / niedziela
Matad jestes chyba chory w ni h... nie pojedziemy!!! Sami ta klatke zrobimy i jagga przyjedzie. Musimy im na stopy depnac bo sobie jaja z nas robia, a to przez nas Kibicow Lechijka tak wysoko gra! I teraz takie smierdziele z Mosiru czy inni beda nam to niszczyc???!! Nie mozemy im sie poddac, czeba isc na posiedzenie dobra paka i zademonstrowac i to tak ostro aby sie popamietali!
A my swoje Lechia Gdansk!!!!! Pilka dla Kibicow nie dla pseudo dzialaczy!!!
Sorky Matad ale mnie ponioslo!
10 lipca 2005, 21:50 / niedziela
Werder, nie dziwię się, mnie też ponosi, jak widzę co wyprawiją działcze. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że kibiców gości nie chce ZARZĄD LECHII, a nie mosir. Co do naszego wyjazdu do Białegostoku, nie przekreślałbym tej opcji. Wiosną, kiedy mecze bywają bardziej zacięte niż jesienią lepiej grać u siebie. Druga sprawa, to murawa. Ma być gotowa dopiero na wiosnę, dlatego lepiej jak nejwięcej meczów u siebie rozgrywać w rundzie rewanżowej. Rozumiem, że nie jeżdzący na wyjazdy wolą inaugurację w Gdańsku, ale trzeba brać pod uwagę jeszcze inne kwestie. Jestem jak najbardziej za zebraniem poważnej grupy i "pogadania" z niektórymi ludzmi.
10 lipca 2005, 22:55 / niedziela
Napiszę krótko: jeżeli mecz miałby się rzeczywiście odbyć bez kibiców drużyny przyjezdnej (Jagi) to jedynym honorowym wyjściem będzie rozegranie tego meczu w Białymstoku. Swoją drogą to jeszcze niedawno toczyły sie tutaj (na tym forum) dyskusje o klubach nieprzygotowanych na przyjęcia nas (kibiców Lechii) na swoich obiektach - Flota, Pogoń, Chemik - tym razem to my znaleźliśmy się po tej "drugiej" stronie i jedynie mądre, przemyslane decyzje Zarządu (po konsultacjach z kibicami - innej opcji nie widzę) mogą sprawić, że wyjdziemy z tej sytuacji z twarzą.
Pozdrowienia z Tczewa
10 lipca 2005, 23:58 / niedziela
Moim zdaniem jesli faktycznie przez nasz zarzad Jaga nie moze przyjechac to sie sfrajerowali .Mecz powinien byc u siebie a nie na wyjezdzie<gdyz pierwsze wyniki musza byc pozytywne dla naszych pilkarzy>inaczej mogliby sie podłamac,nie daj boze 3 porazki z rzedu... Jak Jaga nie przyjedzie to trudno. Alboo jeszcze zarzad zmieni zdanie i zrobia jakas klatke lub zagrodza sektor dla nich albo nie wejda na stadion. jesli mamy jechac na wyjazd tam i ...< nie przyjechac z korzystnym rezultatem na inauguracje to lipa>.
Czy tak czy siak wypadnie jedziemy :D
lgft
11 lipca 2005, 07:30 / poniedziałek
Jesli nie jesteśmy przygotowani do tego, żeby przyjąć kibiców gości, to zgodnie z regulaminem PZPN powinniśmy oddać punkty walkowerem.

Szkoda, że zarząd zapomniał, jak było jeszcze kilka miesięcy temu z meczami w Szczecinie i Bydgoszczy.
Chłopaki z zarządu, jeśli macie to honor, to szybko wycofajcie się z niefortunnej decyzji, albo oddajcie mecz walkowerem. Inaczej będziecie takimi samymi frajerami, jak działacze Pogoni i Chemika.
11 lipca 2005, 07:58 / poniedziałek
Proponuje jenkowi i calej rescie sie jebnac ostro w LEB!!!!!!! Ku..a zapierdalaj jeden z drugim do banku po kredyt i robcie ta klatke, bo jak sie Kibole w kur.. to nas popamietacie!!!!! Co to za frajer tym wszystkim prowadzi totalny inbecyl, jak mozna dopuscic do takiej sytuacji??? Jak wiadomo ze bedzie kasa od miasta to robie przetarg i robia, przeciesz kasse dostana. Ludzie ratujcie bo juz nie moge. Sorky ale jeszcze mocniej mnie ponioslo jak wczoraj! Obudzmy sie bo tak dalaj byc nie moze!!! Sluchajcie musi byc jakas zbiorka aby sie dogadac jak bedzie dalej. Pozdro dla wszystkich Bialo Zielonych!
11 lipca 2005, 10:04 / poniedziałek
myślę że w tej kwestii głos tzw " ogółu kibiców" brzmi jednolicie jak żadko kiedy
jak zadko (?) kiedy Stowarzyszenie może się na ten jednolity głos powołac
bedąc jego reprezentantem, używając swego autorytetu
wymóc na "naszym" :-( zarządzie jakiekolwiek z dwu wyżej wym rozwiązań
to akurat które bedzie REALIZOWALNE
dyskusja o tym na forum to bicie piany
to forum nic nie zmieni w tej kwesti jak sadzę
nie wydaje się konieczne podpieranie opiniami internautów bo i tak wiadomo jakie jest zdanie wszystkich
jeszcze trochę czasu jest więc . . . . do działania, bo dyskutowac nad oczywistością nie ma co
11 lipca 2005, 10:12 / poniedziałek
Werder-obiekt jest wlasnoscia miasta,wiec miasto przeznacza kase na remont i organizuje sobie przetarg.
O ile sie orientuje to takie sa przepisy, jesli pieniazki ida ze spolecznej kasy, to musi byc przetarg!!!
Zreszta czemu Lechia miala by brac kredyt na remont czegos, co nie jest jej wlasnoscia?
Czy Ty Werder mieszkajac w hotelu,wezmiesz kredyt na jego remont?

Matad-prosze wyjasnij na jakiej podstawie piszesz ze to ZARZAD Lechii jest przeciwny przejeciu kibicow Jagi?
To ze w jakikims stopniu reprezentuja miasto, moge sie zgodzic...co z Milicja i PZPN?
Wszyscy dzialja w porozumieniu?

Jesli faktycznie ZARZAD jes przeciwny, to jaki jest motyw tego postapowania?
Tak sie zastanawiam i za cholere nie moge takowego znalesc.
11 lipca 2005, 10:33 / poniedziałek
Werder nie przeginaj pały bo teraz to troszke Ciebie poniosło skoro nie potrafisz opanować emocji proponuje wziąść zimny prysznic aha i jeszce jedno nie obrażaj Błażeja który dla Lechii robi naparwde kawał dobrej roboty
pozdrawiam
Zup NG 05
11 lipca 2005, 11:31 / poniedziałek
Na poczatku + wogle dla Matada za poruszenie tego tematu. Nie zgodze sie jednak do konca, gdyz po rozmowie z kilkoma osobami watpie zeby klub mial cokolwiek do gadania. Chociaz wiadomo, ze mogl ponegocjowac troche z psiarnia i miastem. Przelozenie meczu tez nie jest taka prosta sprawa, gdyz wiadomo ze na inauguracje sezonu gdzie jestesmy na 1 miejscu (jak wszystkie druzyny :) ) przyjdzie wiecej ludzi, niz jak bedziemy powiedzmy na 14 (pfu juz to wyplulem).

Wiec jak zawsze liczy sie tez tutaj kasa.. Oddanie meczu walkowerem dlatego tez nie wchodzi w gre... Szkoda, ze wizerunek kibicow Lechii mzoe popsuc sie juz po 1 meczu sezonu bo wiadomo, ze wszyscy zaczna na nas najezdzac z kazdej strony, ze tacy madrzy bylismy w 3 lidze, jak nas sie bali, a teraz to my sie "boimy" (choc wiadomo, ze psiarni poprostu nie chce sie zabezpieczac meczu).

pzdr
11 lipca 2005, 11:59 / poniedziałek
Werder celowo podkresliłem słowo zarząd. Błażej do zarządu nie należy, w związku z czym nie jest osobą decyzyjną w klubie. Prosiłem o poważne opinie co do jednej lub drugiej opcji, a Ty obrzucasz Bogu ducha winna osobę. Robi się faktycznie z tego bicie piany. Faktycznie nie o to tu chodzi. Chodzi o wyrobienie jednego stanowiska kibiców Lechii. Proponuje pogadać o tym w Roko o 20. Verde Ciebie też zapraszam.
Pilsner, odsyłam Cie do artykułu, który ukazał się w Dzienniku Bałtyckim 7 lipca, tam znajdziesz to o co pytasz. A jeżeli chodzi o motywy postępowania zarządu, to można się tylko domyślać. Trudno nie wiązać tego z tą reprezentacją UM w zarządzie Lechii, którą sam stwierdziłeś. Gdyby udało się zrobić mecz bez kibiców Jagi, to nie zobaczylibyśmy również kibiców Widzewa. Popatrz jak wiele kłopotów odpada miastu i komendzie miejskiej.
11 lipca 2005, 12:17 / poniedziałek
matad - dzięki za zaproszenie, postaram się przyjść, uważam dyskutowanie nad oczywistoscią za stratę czasu, głos jest wyjątkowo jednobrzmiący bez przymusu wyczekiwania na opinie internautów, ludzie ze Stowarzyszenia, z autorytetem, powinni autorytarnie w takiej sytuacji zająć się tą sprawą (nie będę tu wymieniał ich zasług i mandatu ku temu, że jednak głos Stowarzyszenia MUSI być uwzględniony, każdy zdaje sobie z tego sprawę), wydębić na zarządzie jedną z dwu wymienionych opcji, dowolną, tą którą da się radę zrealizowac skutecznie, a czasu wbrew pozorom nie ma aż tak wiele, więc . . . nie gadać działać ;-) poza Wami zdaje sie nie ma na kogo liczyć
pzdr
11 lipca 2005, 12:23 / poniedziałek
Widzę, że verde zmieniłeś zdanie i nie najeżdżasz już na MOSiR, czy inne gówno, tylko zauważyłeś, że w ten cyrk zamieszany jest zarząd naszej Lechii.

Dobrze, że Matad wyjaśnił, zarząd to nie dyrektor. Błażej w tej sprawie ma tyle do gadania co my (niestety). Jego nigdy bym nie podejrzewał o takie akcje, bo to taki sam kibic jak my.

Jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze. Moim zdaniem to nie przypadek, że trzy pierwsze mecze gramy z Jagą, widzewem i Ruchem. Nie jest też przypadkiem, że ani pzpn, ani policja nie dopuszczają stadionu Lechii do rozgrywek II ligi z udziałem kibiców przyjezdnych. Chodzi o perfidny wałek i tyle. Bez gości, bez stresu.

Jeszcze raz to napiszę. Jeśli klub nie potrafi zorganizować meczu, powinien zostac ukarany walkowerem. Jeśli panowie (którzy podobno reprezentują nas kibiców) z zarządu nie zmądrzeją, powinni zostać potraktowani jak nasi niedawni rywale, Pogoń i Chemik.
11 lipca 2005, 12:34 / poniedziałek
Wiec na podstawie artykulu z 7 lipca z cala pewnoscia stwierdzasz ze to sprawka ZARZADU?
Masz odwage lub zaufanie do autora,zwlaszcza ze musial miec wglad w pismo, skoro potrafil wychwycic SUGESTIE.
Sam rozumiesz.....zeby stwierdzic sugestie, trzeba to cos przeczytac.

Skoro masz swoja teorie na podstawie prasy, to ja przedstawie swoja.

Milicja i PZPN sa przeciwne i odgrywaja kluczowa role,a ZARZAD w obawie o przyznanie licencji woli chowac glowe w piasek i postepowac zgodnie z wytycznymi.Gdyby zaczeli sie stawiac calkiem mozliwe ze PZPN znajdzie 50 innych powodow aby robic wieczne problemy (zaczna chodzic z ekierka po obiekcie).
Wbrew pozorom sprawa moze byc strasznie delikatna i wymagajca roztropnosci.
Dlatego uwazam ze ostre ataki na ZARZAD przed przyznaniem licencji sa nieporozumieniem.
11 lipca 2005, 12:39 / poniedziałek
Zeby bylo jasne.

Na dzien dzisiejszy dzialacze Lechii sa zakladnikami PZPNu/milicji !!!
11 lipca 2005, 14:44 / poniedziałek
OK. Pilsner. Twoja teoria mówi: grajmy bez kibiców Jagi, siedźmy cicho bo milicja tak kazała, jeszcze PZPN może się na nas pogniewać i co gorsza wyda się, że zarząd Lechii ma kibiców w dupie.
Moja teoria mówi: piłka nożna jest dla kibiców i kiedy PZPN, policja i władze miasta nie liczą się z naszym zdaniem my powinniśmy pokazać, że zależy nam na ugoszczeniu Jagi, a jak się to nie uda to niech kluby się dogadają co do zamiany gospodarza, PZPN w takich przypadkach nie robi problemu.
Już raz pokazałeś, że z daleka nie widzisz dobrze tego co się dzieje na miejscu. Parę miesięcy temu atakowałeś mnie kiedy pisałem, że 35-tysięcznik na Lechii to bajka. Dziś wiemy, że było to mydlenie oczu i strata czasu. Problem z klatką to tez efekt mieszania polityki w sprawy klubu, bo gdyby nie słodkie pierdzenie o Euro2012 klatka powstałaby od razu po meczu z Toruniem.
11 lipca 2005, 15:37 / poniedziałek
Matad ale to z 35tys na Traugutta to niezle wyjechales! Nikt tam takiego stadionu nie zbuduje. A co do klatki to wine maja tez nasze wladze Lechii bo jak by na miasto naciskali to dawno by stala klatka! a oni w tym nie maja interesu!
11 lipca 2005, 15:49 / poniedziałek
Ktoś tu napisał że klub nie ma nic do gadania w tej sprawie całej, może prawnie tak bo stadion jest własnością MOSIRu ale przeciesz tu chodzi o mecz Lechii a nie o mecz Mosiru czy tez druzyny milicji, to w interesie ZARZĄDU LECHII jest stuknięcie pięścią w stół i powiedzenie kibice z Białegostoku wchodzą i basta bo piłka jest dla kibica.A tu daje się zauważyć że najwięcej do powiedzenia ma nasza Milicja która powinna siedzieć cicho i zabezpieczyć 30 lipca mecz tak jak to robiła dotychczas gdy do klatki wchodziły poprzednie ekipy: Lech Poznan2001, Bałtyk 2003, Pogoń Lębork 2004, Elana i Kotwica a nie szczekać i pierdzieć że klatka to i tamto i że nie dopuszczają do rozgrywek.
11 lipca 2005, 16:42 / poniedziałek
No chwileczke.... z pustego i salomon nie naleje ! Skoro sie nie da zrobic tych smiesznych paru precików w 3 ttygodnie (!!!) to ja proponujue wrócić to tego pomysłu który padł na forum przed jego awaria !! Aby przyjąć kibicow Jagi w naszych sektorach lub w tym na łuku od wejscia od Roko! Moze jestem nie doiformowany i regulamin zabrania takich praktyk... ale mysle ze kibice Jagi docenia ten gest i razem staniemy przeciw nieudolnosci (nie nazywajmy tego głupota - jak juz niektórych poniosło) naszych działaczy! Bo rozumiem ze przetarg byc musi ale mozna by narzucic przyszłemu wykonawcy troche zwinniejsze uporanie sie z robota! Wrzucanie na zarzad nie ma sensu bo ciezko sie odnnalesc wszystkim w nowej sytuacji jaka jest 2 liga takze tym którzy odnalesc sie w niej powinni !
Mysle ze nalezało by rozwiazac to w ten sposób co wspomiałem wyzej. Taka praktyka sie sprawdziła bodajze rok czy dwa lata temu w PP miedzy takimi kibicowskimi potegami jak Legia-Lech ... Oponeci moga powiedzieć ze to tylko wykopanie dołka pod sobą w przypadku gdy na stadionie beda miały miejsce jakies zamieszki ale wierze ze dosroslismy do 2 ligi bardziej niz działacze i wyjdziemy z tej sytuacji z twarza...
11 lipca 2005, 16:49 / poniedziałek
Witam wszytskich!!!
To jest dla mnie straszne....ale złamię zasadę milczenia, którą sobie narzuciłem sam po "małej wojnie" z Mattim!
Moja prywatna teoria dziejowa spisku przeciwko Lechii i Nam kibicom w roli głównej!
Kto dziś rządzi w "milicji", kto pełni rolę komendantów, szefów zabezpieczenia i innych jakże ważnych funkcji nie odzownych według tych panów w niebieskich mundurkach! Ano ci, którzy z niemała 20 lat temu rozpoczynali pracę w milicji jako zwykłe burki, pieski i inne krawężniki...
Dziś po milicyjnych szkołach dających maturę i dalej jakichś tam Słupskach, Piłach i innych Koszalinach mają wyższe wykształcenie, po latach według zasad i zasług dostali się na świeczniki MSWiA i co? i rządzą , mącą i robią co im się żywnie podoba!!!
A kogo najbardziej nie nawidzą po marginesie społecznym (w/g ich zasad) ano NAS kibiców LECHII GDAŃSK!!!!!!!
Od kogo dostawali w latch 80-tych i 90-tych wpiernicz, kto ich bluzgał, kto z ich szydził i pokazywał kim naprawdę są, że nic nie znaczą, że są sk******mi, najgorszym złem jakie wydała matka ziemia w Polszcze??? No kto, no nikt inny jak MY kibice Naszej ukochanej Lechijki, a pytam się dalej kto robił dymy pod Brygidą, gdzie w pierwszej kolejności namawiano do bojkotu wyborów w 1985r....itd itp.
Można by tak dużo i długo!
Pan Adamowicz jest z nowego pokolenia i to dzięki niemu między innymi po delikatnych wydarzeniach w III lidze na Traugutta Z KPT Toruń, on Nas uratował od pomysłów komendanta psiarni Gdańskiej aby zamknąć stadion i dalej bla, bla, bla...
To jest wyłącznie moja teoria, może nader wyśrubowana, ale dziś Pan Adamowicz na pewno nam mocno nie pomoże, za psiarnią i innymi ch***mi, stoją przepisy PZPN-u, których nie da się ni jak obejść!
Musimy zacisnąć pasa i coś z tym zrobić, ale na miłość boską nie dajmy się sprowokować i nie dajmy się omamić!!!
Można z tego wyjść z twarzą, ale KUPĄ MOŚCI PANOWIE, KUPĄ, czyli jedyna słuszna decyzja, a jaka to już po za forum np. w Roko!
Pzdr Zółw z LechiiStanu (i znów znikam)
11 lipca 2005, 17:18 / poniedziałek
Panowie, a moze w ramach czynu na rzecz naszej Lechijki, pomozemy w budowie tej klatki? I zamiast budowa trwac tydzien czy cos, potrwa krocej. Nie wiem czy to mozliwe z formalnego punktu widzenia, ale to tez bylby jakis sposob, zeby pokazac nasze zaangazowanie w te sprawe i sprzeciw wobec tej jawnej paranoji!!
Pozdrawiam
11 lipca 2005, 18:25 / poniedziałek
100% poparcia matad
11 lipca 2005, 23:47 / poniedziałek
ze strony odnośnik
pewien fragment :)
@Właściciele karnetów skorzystają również w przypadku, gdyby jakaś drużyna chciała rozegrać mecz rundy jesiennej na stadionie Hetmana, a nie na własnym obiekcie. A takie wnioski o zamianę gospodarza meczu wysłały do Jagiellonii już Lechia Gdańsk i Radomiak Radom.@

Nie podoba mi się to zbytnio bo wolałbym , zebyśmy normalnie weszli w Gdańsku..
11 lipca 2005, 23:56 / poniedziałek
NO to zajefajnie :( Pierwszy mecz gramy na wyjezdzie :( Skoro Jaga juz o tym pisze to znaczy ze tak niestety bedzie. Szok!!
12 lipca 2005, 00:03 / wtorek
potrzebuje seriala do office 2000pl!!!!! prosze o pomoc!!!!
12 lipca 2005, 00:15 / wtorek
pamiętam czasy kiedy w terazniejszej "klatce" zasiadali kibice druzyn takich jak np Legia, Pogoń,Widzew czy Arka nie musze chyba mówic ze Jagiellonia troszke odbiega od wymienionych przezemnie ekip az tu nagle wymogi postawione przez milicje pzpn i mosir ah szkoda normalnie słów co sie wyprawia wydaje mi się że sporotwo jestesmy przygotowani do podjęcia bardzo wyrównanej walki z każdym przeciwnikiem na boisku ale organizacyjnie cały czas nie jest najlepiej mam nadzieje że szybko sie to zmieni i nikt juz Lechijce nie będzie rzucał przysłowiowych kłód pod nogi
pozdrawiam i życze miłych wakacji
Zup NG 05
12 lipca 2005, 02:08 / wtorek
Zup w czymże to Jagiellonia odbiega od w/w przez Ciebie ekip??
Może w Twoim mniemaniu jak zwykle.
Mów za siebie i to podkreślaj.
12 lipca 2005, 03:57 / wtorek
ssbreslau.. ty na pewno jestes z Wroclawia??
Co do Twojego pytania, to watpie zeby Jaga nawet jesliby bylo wszystko normalnie (czyli otwarty sektor dla gosci) zjawila sie w takiej liczbie i 'jakosci', jako ekipy wymienione przez Zupa.
12 lipca 2005, 06:47 / wtorek
Do ss breslau: synku wez z siebie nie rob barana, pisz jak jest, ss jagga lub bialystok. Chlopaki tobie sprawdzian zrobili, a ty jak rybka na wedke lyknoles i sie wydalo! A Co was od Legi czy szpArki dzieli, to jest to ze nigdy w takiej liczbie jak oni sie u nas nie stawicie! Pozdro, pilka dla kibicow a nie dla pseudo dzialaczy!!!
12 lipca 2005, 07:53 / wtorek
Niestety chciałem zauwazyć ze jak to Zup ma w zwyczaju pisac..."rozmywamy temat" !!! Panowie temat o jagieloni jest gdzie indziej ! To mielismy okreslic stanowisko kibiców w sprawie meczu ktorymi zbliza sie wielkimi krokami a Wy o wszystkim innym tylko nie o tym!
Moje stanowisko jest takie ze jezeli sie to uda zorganiazowac to powinnismy umozliwic w jakis sposób obejrzenie tego meczu kibicom Jagi u Nas w Gdansku ! Mozna by bylo zawrzeć jakś dzentelmenska umowe...jesli takie wsród kibiców istnieja! No problem jest taki kto sie tego podejmi i jak zrealizuje ! Pozdr
12 lipca 2005, 09:18 / wtorek
Matad: "CIACH Co do naszego wyjazdu do Białegostoku, nie przekreślałbym tej opcji CIACH Jestem jak najbardziej za zebraniem poważnej grupy i "pogadania" z niektórymi ludzmi CIACH Wydaje mi się, że bez poważniej rozmowy z władzami klubu się nie obejdzie CIACH "
o co tu chodzi ? od pierwszych doniesień o "kłopocie" minał tydzień, pozostały zaledwie dwa i trochę, 30% czasu minęło na rozkusz by Stowarzyszenie nie reprezentowało tylko skrzykiwało poważną grupę (Stow nie czuje sie na siłach?), ma być dyskusja o opcjach podczas gdy ktoś z Białegostoku podsyła od nich info ze prośba o zamianę gospodarza została przez nas już wysłana, jeśli to nie tajemnica, jeśli to nie zaszkodzi, można poprosić o jakąś porządkującą wypowiedź, mamy grać w Białym?
12 lipca 2005, 09:57 / wtorek
jak by nie było inauguracja powinna odbyć sie w Gdańsku za długo wszyscy na to czekaja aby teraz milicja mosir i pzpn pozbawiły Kibiców tego wydarzenia mam nadzieje ze wszystko sie ułozy po dobrej mysli i Wszyscy bedą zadowoleni
pozdrwaiam
Zup NG 05
12 lipca 2005, 10:31 / wtorek
Kurwa wszystko jest jedna wielka niewiadoma.....jak w czeskim filmie....nikt nic nie wie. To ze mamy najpierw grac w Bialymstoku to jedna z opcji ale czy to juz postanowione ? Moze to tylko plotka, szkoda, ze nikt nas o tym na biezaco nie informuje. Jedno jest pewne te cale zamieszanie spowodowane jest m.in. przez milicje. Smerfy nie chca zarabiac pieniedzy....Lechia placi im przeciez za kazdy mecz za to, ze stoja wszystkim w drodze jako statysci. Jak sie tam nazywa ten ich glowny wodz z komendy wojewodzkiej w Gdansku ? Panie, jesli pan to czytasz...a napewno pan to czytasz...jak prowadzisz pan swoj resort ? Nie macie kasy na wache, zeby jezdzic radiowozem wkolo komisariatu szukajac groznych przestepcow wsrod spokojnych ludzi siedzacych na trawie z piwem a pieniadze leza na ulicy (Traugutta), wystarczy je tylko podniesc (czytaj - stac usmiechnieci w dwuszeregu przy kibicach Jagi na stadionie Lechii dnia 30.07.05). Wydaj pan zgode na udzial w meczu kibicow przyjezdnych a bedziesz pan mial pierwszego plusa u mnie. Gra chyba warta swieczki, nie ? Rozumiemy, ze wolicie ubezpieczac procesje ,,Bozego Ciala,, sypiaca kwiatki ale pokazcie chociaz raz, ze macie jaja jezeli takowe macie. Decyzje musza zapasc szybko - ludzie w Bialymstoku potrzebuja czasu na organizacje wyjazdu - my tak samo jakbysmy mieli jechac do nich.

Motyw z pomoca przy budowie klatki nie przejdzie - niebiescy by powiedzieli, ze jest o 10 metrow za niska, nawet jakby byla wielkosci Wiezy Babel.
12 lipca 2005, 11:35 / wtorek
ale jestescie cieniasy za pare tygodni inauguracja jaga chce przyjechac a tu nie ma dla nich miejsca .ma sie zjawic pare setek to by byla atrakcja na meczu panowie robcie cos .tego co loguje z wroclawia proponuje wykreslic.pozdrawiam wszystkich kibicow lechii ja kibicuje lechi ponad 30lat i bardzo ja kocham
12 lipca 2005, 15:51 / wtorek
Witam serdecznie kibiców Lechii! Jestem z Białegostoku i już się pogubiłem w tym wszystkim! Tak naprawdę to nieważne, kto macza w tym swe palce, żeby mecz odbył się bez naszych kibiców. Ważne jest to jak wielkim kibicowskim duchem się Wy wykażecie. Może nie orientujecie się zbytnio, ale nasi kibice dwukrotnie w ubiegłym sezonie pokazali, że są przeciwko wszelkim decyzjom kogokolwiek, uniemożliwiającym fanom innych drużyn obejrzenie meczu w Białymstoku. Mimo, iż nie jesteśmy w zgodzie z Widzewem, to sami im przeznaczyliśmy sektor na ciasnym stadionie przy Jurowieckiej. Jeszcze większy gest wykonaliśmy do trzymającego sztamę z Legią Zagłębia Sosnowiec. Mieli zakaz wyjazdowy, a przyjęliśmy ich na sektorze obok młyna. Rozwiesili swą flagę, nikt ich nie zaczepiał i spokojnie wyszli razem z nami do autokaru zaparkowanego z tyłu trybuny! Tymi gestami nie zyskaliśmy u nich przyjaźni, bo nie o to tu chodziło, ale szacunek! Pokazaliśmy, że piłka nożna jest dla kibiców mimo jakiś animozji do wymienionych wyżej ekip. Nadmienię też, że poza zidiociałą szarańczą z Legły i Arki nie było na naszym stadionie żadnych burd. Dopingujemy swoją drużynę od pierwszej do ostatniej minuty i tylko to jest naszym celem! Nasze oprawy wzbudzają podziw wszystkich ekip, które gościmy, jak również tych do których przyjeżdżamy. Vide: ostatni mecz z Widzewem w Łodzi. Na koniec coś ode mnie: myślę, że dobrze by było, gdyby mecz Lechii z Jagiellonią odbył się w Gdańsku. Jeżeli nie przygotujecie na czas klatki to Wy sami zadecydujecie co z tym fantem zrobić. Jednak inauguracja sezonu po awansie to jest rzecz wspaniała i nie zabierałbym Wam tego. Ale wierzcie mi: inauguracja bez kibiców Jagi to nie będzie już to samo! Stracicie wiele i bezpowrotnie!
Pozdrawiam wszytkich kibiców Lechii i życzę sukcesów w nadchodzącym sezonie! Do zobaczenia w Białymstoku! My Was przyjmiemy nawet mimo zakazów! :)
PIŁKA NOŻNA DLA KIBICÓW!!!
12 lipca 2005, 17:56 / wtorek
100 % dla Dzacka !! Tylko jak to zrobic ! Nie mozemy liczyc ze nam wybuduja Alcatraz w pare dni wiec ja dalej swoje! Sami zróbmy miejsce dla Jagi i uprzedzmy ich o tym aby przyjechało ich jak najwiecej !!! Inauguracaj bez kibiców gości straci duzo !!! Chyba ze nie jest to takie proste jak mi sie wydaje !! ??
12 lipca 2005, 20:08 / wtorek
TRÓJMIEJSKI DODATEK LOKALNY DO GAZETY WYBORCZEJ!dyrektor Lechii Błażej Jenek

pyt.Łukasz Pałucha: Co robi Lechia, żeby otrzymać licencję?

Błażej Jenek: Wysłaliśmy do PZPN dokładny harmonogram prac do wymogów licencyjnych, jakie przeprowadzone zostaną na stadionie, i czekamy na pozytywne rozpatrzenie wniosku. W pierwszej kolejności zajmujemy się sektorem dla kibiców gości. Musi mieć oddzielnie dojście od ulicy Smoluchowskiego, płot musi zostać zwiększony do wysokości co najmniej 2,5 metra, ale sam sektor musi zostać zmniejszony. Na razie mieści 2 tysiące osób, zgłosiliśmy do rozgrywek pojemność stadionu na 8 tysięcy, więc sektor dla gości musi liczyć 400 miejsc [5 proc. - red.]. Sektor zostanie jednak tak przygotowany, żeby w każdej chwili było możliwe jego powiększenie. Prace zakończą się 5 sierpnia, już 30 lipca gramy z Jagielloniią Białystok, dlatego złożyliśmy wniosek o warunkowe przyznanie licencji i rozegranie meczu bez kibiców z Białegostoku.
W poprzednim sezonie sytuacja była odwrotna - to kibice Lechii nie byli wpuszczani na niektóre stadiony...

- Uważamy, że piłka jest dla kibiców, ale nic nie poradzimy na to, że prace będą tyle trwały. Nie "markujemy" remontu, nie traktujemy tego jako pretekst, żeby nie wpuścić kibiców gości, jak robiły to niektóre kluby w III lidze. Nie możemy przyjąć kibiców gości do starego sektora, bo zgody na to nie wyda policja. Na razie nie bierzemy pod uwagę zmiany gospodarza i rozegrania tego meczu w Białymstoku.
Ciekawe kiedy wezmą to pod uwagę,jak nie dostaną licencji.
To jak w końcu...? "Uważamy, że piłka jest dla kibiców" to niech to pokażą coś kolwie, a nie rzucają sloganem...,pustymi słowami na wiatr i dalej brnął w matnie,nawet po propozycji J.,nadal kombinują,zaczną myśleć wtedy jak nie będzie już czasu na zmianę nawet gospodarza meczu,a wtedy jedyne co zrobi PZPN to przyzna walkower i tak się skończy cały ten cyrk.Wówczas J może nie wyrazić zgody na rozegranie meczu w B.,ze względu na brak odopwiedniego czasu na przygotowanie stadionu.

fUCK już teraz to całkiem jądrusie wychodzą !
12 lipca 2005, 20:42 / wtorek
..tego sie obawialem...ze zmniejsza sektor dla gosci...kurwa, komu to przeszkadzalo....jeszcze pol roku temu nabijalem sie z jakiegos goscia z Lecha, ze u nas jestesmy w stanie przyjac kazda ilosc gosci (wiecej kasy dla klubu ????). Dla milicji i tak jest obojetne czy tam siedzi 300 czy 1500 osob i tak musza wyjechac z zajezdni swoimi lodowami i odpalic helikopter przerobiony na gaz ze wzgledow oszczednosciowych.
O so tu kurwa chodzi, czy my (Klub Lechia) musimy placic wiecej za zabezpieczenie meczu jezeli spodziewane jest wiecej przyjezdnych, czy do chuja wafla trzeba cos wiecej pezetpeenowi odpalac jak n.p. powie sie, ze zglaszamy stadion pojemnosci 20 000 na caly sezon ? Kurwa nic nie rozumiem...ide sie schlac....ja pierdole, ze taki kataklizm musial nas dotknac nigdy bym nie przypuszczal. Na najblizsze derby na Naszym stadionie za rok z Gdynia wpuszcza pewnie tez 300 albo dadza im w ogole zakaz.
Powiem Wam, ze ciesze sie ze przezylem lata 80-te na Lechii - mimo wszystkich mozliwych zakazow przezylismy pod wzgledem kibicowskim piekne czasy.

Na pocieszenie mozna tylko powiedziec, ze prawdopodobnie wpuszcza wszystkich z Gdanska na ten mecz - kurwa ale zawialo sledzijna organizacja przed meczem z Jaga. Czyzby ktos Nam rzucal piasek w tryby ? Miejmy nadzieje, ze jest to jednorazowe potkniecie (ktore jakby nie bylo i tak zostawia uraz).
12 lipca 2005, 21:54 / wtorek
Starszy, tak czy siak, Przystan Cie nie minie :))
Nabieraj zdrowia, bo sie przyda.
Pozdrowienia od Lechistanu :))
12 lipca 2005, 22:10 / wtorek
po tylu latach kibicowania lechii nie spodziewalem sie ze do czegos takiego dojdzie naprawde jestescie cieniasy moje dzieci jezdzily na mecze ponad 1000km.z niemiec a tu takie jaja mamy akurat urllob okazja zobaczyc ukochany klub no ale badzmy dobrej nadziei pozdrawiam
12 lipca 2005, 22:21 / wtorek
Marivera, najpierw wyzywasz od cieniasow, potem pozdrawiasz.
Denkst Du mahl !
12 lipca 2005, 22:52 / wtorek
Inauguracja tylko na naszym stadionie nie ma innej opcji - tematu z koniecznością zrobienia klatki ni jak nie pojmuję ( wymysł pseudokibiców z PZPN-u) bzdurne wymysły - nie tędy droga . Pomysł ( obowiązek ) zaproszenia Jagiellończyków na Nasz stadion - 200% poparcia bez względu na dzisiejsze uwarunkowania (pamiętamy klimaty z lat 80tych).
13 lipca 2005, 09:25 / środa
Uważam, że powiniście przyjąć kibiców Jagielloni i powinniśmy zrobić zgodę w końcu trzymamy sztamę z tym sam klubem- WISŁĄ KRAKÓW!!
13 lipca 2005, 10:19 / środa
Hyhy :)
13 lipca 2005, 10:25 / środa
I znowu prowokacja srarkowców,a wy tam w gdyni nie macie swoich problemów z wpuszczeniem Legii,już narobiliście zgód na forum,dajcie juz sobie siana z żałosnymi podpuchami,a Ty JB z kąd jesteś i kim?W czyim imieniu mówisz,a latek to ile mamy?
13 lipca 2005, 12:06 / środa
Sakowicz - proooszzzeee bardzo....jestem na Ziemi Ojcow od 26 - 30 lipca. Codziennie zwiedzam od rana do popoludnia Jelitkowo, po wyleczeniu domowym sposobem porannego kaca (litr maslanki na spolke z ojcem). Leze przy glownym wejsciu na plaze w Jelitkowie i siedze w naszym ,,Karmazynie,, - tam sie o mnie pytac przy barze (moja ksywa Kocur), jezeli nie bede tam siedzial. Poznasz mnie po grubym brzuchu, bede jedynym czlowiekiem, ktory bedzie mial zawieszona na karczychu smycz Lechii z otwieraczem do piwa i przygotowywal sie juz duchowo do meczu z Jaga.

Sakowicz...dziekuje za lagodny wymiar kary, ktory odpowiada w 100 % mojemu hobby.
13 lipca 2005, 12:32 / środa
TO JAKAŚ PARANOJA ZE W GDAŃSKU NIE MOŻNA ZAGWARANTOWAĆ
STADIONU NA POZIOMIE II LIGI. OBIECANKI CACANKI POLITYKÓW-NAJPIERW KONKURS NA STADION LECHII, A POTEM PIERDOLENIE O STADIONIE NA DZIAŁKACH W NOWYM PORCIE.
MIASTO KIELCE - DWA RAZY MNIEJSZE , BEZROBOCIE DWA RAZY WIĘKSZE
A BUDUJE STADION Z PODGRZEWANĄ MURAWĄ, OŚWIETLENIEM, CAŁKOWICIE ZADASZONY. I TO Z PIENIĘDZY MIASTA!!

PRZECIEŻ GRA NA TAKIEJ MURAWIE JAK OBECNIE TO KPINA I WSTYD NA CAŁĄ POLSKĘ!
13 lipca 2005, 13:02 / środa
A tam od razu paranoja.
To świadome działanie prezydenta negatywnie nastawionego do sportu.
W zarządzie Lechii jest pan Darek Krawczyk, który jest kibicem i który swoimi prywatnymi pieniędzmi wprowadził Lechię do II ligi. Cała reszta to ludzie bardziej lub mniej związani z prezydentem miasta. I to właśnie jest odpowiedź na pytanie dlaczego klub nic nie robi, nie naciska miasta, żeby zainwestowało sensowne peiniądze w stadion Lechii i boiska treningowe. Nóż się w kieszeni otwiera.
14 lipca 2005, 11:18 / czwartek
czy zapadly juz jakies konkretne decyzje w sprawie ugoszczenie kibicow jagieloni, czy wspominana grupa starszych kibicow badz stowarzyszenie wzielo sprawe w swoje rece czy ciagle problem konczy sie wylacznie na wypowiadaniu swojego oburzenia na forum,jezeli cos ruszylo to czy mozna juz podac jakies informacje o odbytym spotkaniu i o decyzjach jakie zapadly...PILKA NOZNA DLA KIBICÓW-TYLKO LECHIA GDANSK
 
1 2 3
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.485