Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
FORUM
Podstrony:

nowy sponsor

strona 1/1

1

11 lipca 2005, 08:02 / poniedziałek
Aluship Technology - firma o kapitale zagranicznym posiadająca jednak siedzibę w Gdańsku będzie wspierała na zasadzie sponsoringu gdańską Lechię. Stocznia, która specjalizuje się w budowie statków o konstrukcji stalowej włączy się w finansowanie klubu już od lipca 2005.

www.lechia.pl

Czy ktoś wie, czy oni wyłożą konkretną kasiorę??
11 lipca 2005, 08:42 / poniedziałek
Wątek już istnieje, niepotrzebnie nowy założyłeś, Aluship wykłada pieniądze /wg. "GW"/ na wynagrodzenie jednego zawodnika...
11 lipca 2005, 11:40 / poniedziałek
Oby tym zawodnikiem był Król :P :D
15 sierpnia 2005, 20:58 / poniedziałek
MOżliwe że w przerwie zimowej do sponsorowania Lechii przyłączy się grupa LOTOS...a wiadomo ile oni maja kaaaasy :D
15 sierpnia 2005, 21:24 / poniedziałek
Przestań siać ferment z lotosem. Praktycznie cały Zarząd tej grupy to mieszkańcy wioski między Sopotem a Rumią. Do tego wolą czerwonych (milewski, formela). Więc wylecz się z tych wizji raz na zawsze.

To prawda, że Lechia planuje zwiększyć budżet w przerwie zimowej. Ale rozmowy toczą się z zupełnie innymi firmami. Możliwe jest też, że GEPC jeszcze conieco dołozy, ale to jest uzależnione od miejsca w tabeli.
15 sierpnia 2005, 21:33 / poniedziałek
Święta racja . Ja siedziałem na prostej i bez problemu dopingowałem drużynę razem z innymi bez rasistowskich uwag...

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.010