Gdańsk: wtorek, 16 kwietnia 2024

!!! Apel grupy Greengos !!!

strona 1/2

11 lipca 2005, 22:27 / poniedziałek
!!!APEL GRUPY GREENGOS!!!
Wszyscy Biało-Zieloni kibice,jak wiecie przed Lechią teraz bardzo ważne mecze(Jagiellonia,Widzew,Zagłebie itd.).Zależy nam żeby wypaść w meczach jak najlepiej niestety bez Waszej pomocy sami nie damy rady.Wiecie jaką mamy sytuacje finansową na pierwszy mecz( wszystkie rozliczenia znajdują się na stronie www.greengos.lechia.com.pl) i krótko mówiąc wygląda to niezaciekawie.Dlatego liczymy na Waszą pomoc każdego rodzaju poprzez wpłacanie pieniędzy na konto ( Numer konta 6112 4029 2011 1100 1006 7162 61 BANK PKO S.A. ) a także poprzez dostarczania nam różnych rzeczy potrzebnych do tworzenia opraw np.materiały pirotechniczne,prześcieradła itd.Każda pomoc z Waszej strony się bardzo przyda.Materiały można dostarczyć w każdy poniedziałek o godzinie 20 w Hotelu Roko. Z Biało-Zielonym pozdrowieniem grupa GREENGOS
12 lipca 2005, 19:54 / wtorek
daje 15zł ktoś jeszcze?
Zbierzmy sie kurwa i pomagajmy naszym Ultrasom!
12 lipca 2005, 20:00 / wtorek
sytuacja jest strasznie lipma wiec tak PISMO DO ADAMOWICZA POSZLO ALE SA NIKLE SZANSE KLUB NIE DA NIC DOPIERO PO 1 MECZU MOZE COS RUSZY

WIEC DO WAS BRACIA KIERUJEMY SWOJ APEKL ZALEZY NAM NA FARBACH PRZESIERADLACH ITD WSZYSTKO CO MOZE SIE PRZYDAC KAZDA POMOC SIE LICZY I CHEC WIADOMO ZE JEST NAS DUZO KAZDY MA JAKIES ZNAJOMOSCI W HURTOWNIACH SKLEPACH RODZINACH ITD TYLKO POGADAC I SAMEMU MOZNA DUZO A NAM ZALEZY ABY OPRAWY CALY CZS BYLY

JESLLI SYTUACJA SIE NIE ZMIENI DO NASTEPNEGO PONIEDZIALKU BEDZIEMY MUSIELI ZREZYGNOWAC Z OPRAW

nawet nie mamy gdzie vlep sprzedawac roko nam nawet odmawia wspolpracy jednym slowem hunniua sie robi a myslelislmy ze do przodu wszystko pojdzie
12 lipca 2005, 23:20 / wtorek
Właśnie co do wlep.Będzie je można zakupić w każdy poniedziałek od godziny 19 tak do 21 przed Roko lub w środku.Ja bedę w tych godzinach.Pozdro
13 lipca 2005, 17:54 / środa
dzieki za wplaty !!!!pkaska ejuz wplynela mamy prosbe!!!! prosimy dopisac ksywe lun imie abysmy mogli w jakis sposob odwdzieczyc sie ludziom ktorzy nas wespprza przed 1 meczem w zinie i po poprzez spikera
13 lipca 2005, 18:41 / środa
Takie informowanie o hojnych darczyńcach poprzez spikera to chyba tylko przy dużych kwotach, nie? Kiedy ktoś zaktualizuje strony tak, aby było wiadomo ile osób wpłaciło dzisiaj? Albo możesz podać na forum jaka kwota wpłynęła na Wasze konto?

P.S. Ja wpłaciłem 10zł kilka dni temu (z Inteligo, Karol Sz.), ale nie uważam by było to coś o czym musi wiedzieć cały stadion ;) Po prostu Wam pomogłem, aby na meczach było ciekawiej.
13 lipca 2005, 19:20 / środa
ile juz jest pieniedzy na oprawy ?? :F
13 lipca 2005, 21:03 / środa
z waszych wplat 50 zl a pozaztym mamy juz zamowione cos na jage , jest to jedna z czesci oprawy choc cos mamy jeszcze w planach
13 lipca 2005, 21:08 / środa
moze vlepki na allegro sprzedawac
13 lipca 2005, 21:58 / środa
Vlepki na allegro? Po co jak są w sklepie odnośnik z którego zyski też idą na GREENGOS ;)
17 lipca 2005, 11:25 / niedziela
trzebu tu i tu sprzedawac bedziemy nie kzady chodzi po stronach klubow a allegro jest dosc znana stronkajesli chodzi o wplaty to juz jest pare osob ktorym dziekujemy

KAROL S
SEBASTIAN R
TOMASZ K
ANDZRZEJ P
RAFAL P
19 lipca 2005, 13:26 / wtorek
JESLI chodzi o vlepy sa juz w druku nowe i beda na 1 mecz

ALE NAJWAZNIEJZE TO DALEJ ZACHECAMY WAS DO POMOCY !!!!!!!!!!!!!

DO PIATKU ZBIERAMY MATERIAL NA COS NOWEGO NA MECZ Z JAGA CHODZI PRZEDE WSZYSTKIM O BIALY KOLOR NAJ LEPIEJ PRZESCIERADLA
SKLADAJCIE JE W KLUBIE LUB W ROKO DO PIATKU DO 19

NA KONCIE MAMY JUZ JAKIES FUNDUSZE ALE NAPEWNO NIEWYSTARCZY MAN NA NA TYLE MATERIALU ABY ZAKUPIC CALOSC

PANOWIE SKUPCIE SIE NAD TYM ZOSTAL NAM W SUMIE TYDZIEN NA SKOMPLETOWANIE MATERIALOW I KASYU BO OD WTORKU SIADAMY I ZACZYNAMY PRACOWAC NAD PLANEM SOBOTNIEGO MECZ Z JAGA

A UWIERZCIE NAM ZE JEST DUZO PRACY PRZED NAMI I SLEPMY PISAM PO FIRMACH JAK I DO SAMEGO PREZYDENYTA NASZEGO ADAMOWICZA U UFUNDOWANIE NAM SEKTOROWKI Z HERBEM GDANSKA JAKO PROMOCJI MIASTA I NARAZIE MOZEMY LICZY C TYLKO NA SIEBIE I WAS !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
19 lipca 2005, 19:10 / wtorek
jak ktos zastawi to ja na Jadze wrzuce 100 zeta chlopaki
20 lipca 2005, 18:19 / środa
do wplacajacych na konto doszli

rafal.k vento
tomasz u z gory dziekujemi sie odwdzieczymy w trakcie sezonu
20 lipca 2005, 21:09 / środa
artur.o nastepna osoba
20 lipca 2005, 21:56 / środa
ja rowniez wpalce kase ale dopiero w poniedzialek mam prosbe do greengos jezeli piszecie kto wplacil to mozecie podac sumy ? albo chociaz ile jush macie ze wszystkich wplat od kibicow bo cos na waszej stronie (www.lechia.com/greengos/ ) niema nic nowego i nic sie tam nie pojawia pozdrawiam i czy mozna gdzies kupic wasze vlepy poza internetem?
20 lipca 2005, 22:04 / środa
moze to pytanie juz bylo , ale kiedy i w jakie dni mozna w roko wplacac ?? :D ja chetnie wplace :D
20 lipca 2005, 22:54 / środa
kase mozna wplacac w roko w pon o 20
20 lipca 2005, 22:58 / środa
a mozna jeszcze w poniedzialek na konto ? i ile jush macie kasy z wplat :P
20 lipca 2005, 23:01 / środa
mozna wplacac caly czas na konto i w roko w poniedzialki o 20 na dzien dzisiejszy mamy 205 zl wplacone
20 lipca 2005, 23:01 / środa
Wplacilam na konto dzis po 21.
Doszła kasa ?
21 lipca 2005, 00:07 / czwartek
Wlepki można nabywać w poniedziałki od ok.19 do 21 przed Roko.Ale nie wiem jak będzie w ten poniedziałek gdyż możę wypadnie mi ciekawy wyjaździk.Ale to dam znać czy będę czy nie.Pozdro
21 lipca 2005, 10:17 / czwartek
mg: Nie sądzisz, że więcej osób by wpłacało gdyby każdy wiedział na co konkretnie zbieramy? Może takie ogólne 'na oprawę' nie zachęca do wpłat? Jeśli wiadomo już konkretnie ile czego potrzeba może warto by te dane podać?
21 lipca 2005, 19:38 / czwartek
dokladnie uwazam tak samo jak Karol_Gda dobrze by bylo jak byscie napisali no co konkretnie idzie kasa co za nia kupiliscie i jakie materjaly sa wam najbardziej potrzebne ja bede w poniedzialek w roco to wam minimum 10 zł przekaze narazie wiecje niemam :P ale postram sie cos jeszcze wykombninowac
21 lipca 2005, 19:42 / czwartek
słuchajcie czegos tu chyba nie rzumiecie albo nieczytacie postow od miesiaca piszemy ze potrzeba nam materialu farby drzewcow wszystkiego co moze sie przydac do robienia opraw itd
a jesli chodzi o kase to na stronie zawsze po meczu bedzie pisane ile poszlo i naco a pisac na co bedziiemy zbierac to jest bez sensu mamy pisac co za oprawe szykujemy ? pomyslcie troche jakby to wygladalo?

na dzien dzisiejszy mamy juz wplat 240 zl dzis doszla kaska agnieszki pozdrawiamy i zachecamy do pomocy
22 lipca 2005, 20:42 / piątek
jedna ze spraw wazniejszych na co zbieramy teraz kase jest megafon ktorego niestety nie mam bo znaany nam pracownik mosiru pan p zarekwirowal go i niechce nam go wyporzyczac wiec sami widzicie ze nawet takimi sprawami musimy sie przejmowac jak uzbierac 180 zl na megafon
22 lipca 2005, 21:01 / piątek
to jak bedzie megafon na jadze ? :D
22 lipca 2005, 21:12 / piątek
A więc co do wlepek to będę w poniedziałek od ok.19 pod roko więc mozna zakupić bo z mojego wyjazdu nic nie wyszło :( .
23 lipca 2005, 16:32 / sobota
MAMY MALY PROBLEM BRAKUJE NAM OK 15 PRZESCIERADEL PROSIMY WAS KTO MOZE NIE CH NAM PODRZUCI W PONIEDZ DO ROKO
23 lipca 2005, 16:50 / sobota
Ja mogę podrzucić z 5 prześcieradeł. Tylko mam problem bo nie mogę być o 20.00. Czy można je zostawić wcześniej u kogoś za barem w Roko?
23 lipca 2005, 16:53 / sobota
zostaw w barze
odbierzemy
23 lipca 2005, 17:15 / sobota
OK, będzie 6 szt. na 100%. Dzięki za info.
24 lipca 2005, 13:27 / niedziela
witam...zapisalem sie na forum aby podac link o ktorym pewnie wiecie ale znajduja sie tam oprawy z meczy polskich druzyn...mysle ze warto na niego wejsc,znajduja sie tam miedzy innymi oprawy Jagi....moze przy okazji ktos wpadnie na pomysl jakiejs ciekawej oprawy , ktora bedzie mozna zaprezentowac na Lechii...osobiscie polecam filmik "Witamy w piekle" ,naprawde super to wyszlo ,oraz kilka opraw Legii

a oto link

odnośnik
24 lipca 2005, 16:25 / niedziela
nas jaga legia itd nie intersuja mozemy jak narazie sie tylko uczyc i tyle robimy swoje i jakos ciagniemy temat przynajmiej probojemy
24 lipca 2005, 16:45 / niedziela
dlatego podalem link....mozna zobaczyc jak wygladaja oprawy na innych stadionach i sie czegos nauczyc:)....chociaz wierze w Wasza pomyslowosc i oryginalnosc...robicie dobra robote na stadionie...jak na razie bylem na meczach poczawszy od meczu z Janikowem i mi sie podobalo...oby tak dalej
24 lipca 2005, 22:32 / niedziela
6112 4029 2011 1100 1006 7162 61
BANK PEKAO SA na zyczenie pewnej osoby z emigracji ktora nas o to prosila
25 lipca 2005, 11:10 / poniedziałek
Numer konta grupy Greengos znajduje się również w widocznym miejscu na stronie www.lg84.prv.pl gdyby ktos poszukiwał konta...

POZDRAWIAM
I ZACHĘCAM DO WPŁACANIA
26 lipca 2005, 20:03 / wtorek
na dzien dzisiejszy wplaty na koncie stanely na kwocie 330 zl mizernie to wyglada mam y nadzieje ze jutreona prezentacji cos wpadnie w puszki naszych ultrasek w tym jednej nowej
27 lipca 2005, 12:20 / środa
Dzisiaj punktualnie o 14.00 jestem pod sklepikiem z pamiatkami Lechii,niech ktos wiarygodny z grupy waszej tam bedzie to sie cos wrzuci
27 lipca 2005, 23:54 / środa
nowa ultraska bardzo symaptyczna dziewczyna:)
myślę że stan konta po dzisiejszej prezentacji się poprawił bo dużo ludzi sypnęło groszem
28 lipca 2005, 00:27 / czwartek
A ja właśnie powiem że jestem zawiedziny.Wszędzie gdzie dziewczyny podchodziły,większość piła piwo i mówiła że nie ma pieniędzy.Ludzie ta złotówka Was nie zbawi a nam bardzo pomoże.Ale cóż kto zawsze wżuca ten wżucił a na resztę się nic nie zrobi i nawet apele nie pomogą.
28 lipca 2005, 00:40 / czwartek
posiadam bluze Greengos ta czarna z kapturem!niestety moje losy tak sie potoczyly ze wstapilem do grupy ale bylem zmuszony po krotkim czasie zrezygnowac! z tego co pamiatam zaplacilem za nia okolo 60 zl wiec moge ja sprzedac a kasa zasililaby budzet Greengosow lub ja oddac aby sluzyla komus z grupy!! pozdrawiam
28 lipca 2005, 18:00 / czwartek
no troche lepiej po wczorajszej prezentacji jest juz blisko zamkniecia nanm oprawy brakuje ok 180zl
28 lipca 2005, 18:07 / czwartek
wczesniej ktos napisal o megafonie :D i teraz pytam sie czy bedzie megafon na meczu z jaga ? :D
28 lipca 2005, 18:08 / czwartek
tak kupilismy
28 lipca 2005, 21:04 / czwartek
Czy jeszcze ktos przelal na Wasze konto jakas kwote ??? Pytam bo brakuje mi jednego wpisu !
29 lipca 2005, 11:20 / piątek
koperte zostawilem w Rocco,niech ktos potwierdzi chce byc pewny,ze dotarlo w dobre rece pzdr
29 lipca 2005, 18:08 / piątek
jesli chodzi oliste to sie powiekszyla

a co do kasy w roko to dzis odbierzemy
1 sierpnia 2005, 16:38 / poniedziałek
jak wyglada sytuacja finansowa po ostatnim meczu chodzi mi o kase z puszek!! pozdrawiam
1 sierpnia 2005, 16:41 / poniedziałek
Race za 1 zł

odnośnik
 
1 2
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.423