Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Komu Lechijka kibicuje w Londynie...

strona 1/1

14 lipca 2005, 22:51 / czwartek
Tak zycie mi sie ulozylo ze od zakonczenia ostatniego sezonu zamieszkuje Londyn i zpaowiada sie ze w biezacym roku skazany jestem na obserowanie wyspiarzy w akcji. W zwiazku z tym mam pytanie czy jest jakis wybrany klub sposrod zdaje sie kilkunastu komu kibicuja bialo-zieloni. sam osobiscie kiedys wybralbym Chelsea ale od kiedy wzial sie za nich Romek to ta opcja odpada. Czy wiecei cos na ten temat? Czy kazdy kibicuje komu chce? Co sadzicie o Millwal? Nie chce kibicowac milionerom bo co to za frajda ;) Pozdrawiam wszystkich bialo zielonych fanatykow!
ps. Jak LEchia awansuje za rok do ekstraklasy to nie ma ch porzucam nawet najbardziej intratna posade i wracam do Gdanska
15 lipca 2005, 12:54 / piątek
Pozdrawiam z Blackpool! Tu sie kibicuje glownie Bialo-zielonym ( najwiecej koszulek Celticu na miescie). A w Londku od dawna Lechisci wspieraja Millwall.
Rze, moze mi zalatwisz intartna prace w Londynie? Bo ja juz sie mecze z tymi brytolami caly tydzien i nic za bardzo mi nie wychodzi... Moze jednak dzieki tym niepowodzeniom zdaze na widzew i wyjazd do Sosnowca...
17 lipca 2005, 21:26 / niedziela
nov tego stary Ci nie mooge obiecac ale cos tam moge poradzic, fani Milllwall ciesza sie tu zla slawa wiwec w sam raz :D
chuj z londynem
tylko Lechia
!!!!!!!!!!!!!!!!
17 lipca 2005, 21:38 / niedziela
rze sam zdecyduj komu chcesz kibicowac ja oprocz kochanej Lechijki jestem fanem Arsenalu
 
1
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.024