Gdańsk: środa, 23 września 2020
FORUM
Podstrony:

Amica Wronki

strona 1/1

1

15 lipca 2005, 14:55 / piątek
siema chcialem sie was osobiscie zapytac czy wy kibice LECHII GDANSK macie cos przeciwko AMICE WRONKi lub nam jej kibicom bo zainteresowal mnie wasz klub a ja jestem Kibicem Amici wiec sie pytam chcialbym poznac wasze opinie na ten temat!!!!pozdrawiam
15 lipca 2005, 15:01 / piątek
my kibice lechi bardzo was cenimi za wasza bojowke:)brutal wy w tych wronkach macie kibicow? bo jak w gazetach podaja liczbe widzow na waszych meczach to wydaje mi sie ze ze oprocz rodzin i znajomych pilkarzy nikogo tam nie ma innego.
15 lipca 2005, 15:02 / piątek
A wiec mam okazje wypowiedzieć się pierwszy....a wiec wiocha ktorej tak dobry piłkarsko klub sie nie nalezy a co do kibicow to chyba mozna powiedziec o ich braku bo za wielu was nie ma i nie tworzycie zadnej slily jak dla mnie amica powinna grac w 3 lidze:)
15 lipca 2005, 15:02 / piątek
Mamy pewnie tyle co wszyscy inni kibice. Paranoją tego kraju jest to, że w takich Wronkach (przy całym szacunku dla mieszkających tam ludzi) jest ekstraklasa, a nasz Gdańsk ma tę ekstraklasę od wielkiego święta. Powinno być odwrotnie. III liga to świetne miejsce dla drużyn typu Amica Wronki czy Groclin. Na razie niestety mamy to, co mamy, czyli na przykład Heko w II lidze, gdzie mieszka 800, a stadion zbudowali na pastwisku. W cywilizowanych krajach takie rzeczy się nie zdarzają, a z tego co wiem to są nawet jakieś limity, jeśli chodzi o awans dla drużyn ze wsi i małych miasteczek. Może kiedyś, jak wszyscy komuniści i złodzieje umrą i zbudują w Polsce normalne stadiony, to u nas też tak pięknie będzie.
A na razie to mam pralkę Amica, nawet dobrze się sprawuje.
15 lipca 2005, 15:06 / piątek
Ja bylem na meczu Herthy Berlin z Amica i polubilem ten klub ale bylem jeszcze bardco mlody, jak teraz doroslem troche i jestem troche bardziej kumaty, nie lubie tego klubu bo ma malo kibicow i tylko gra w pierwszej lidze bo ma dobrego sponsora jak dla mnie takie kluby powinly grac w 3 Lidze !
15 lipca 2005, 16:01 / piątek
Trzeba też wspomnieć że Amika dużo zawdzięcza Lechii bo swego czasu o sile tego klubu stanowili Lechiści - Szamotulski, Bieniuk, Zieńczuk, Dawidowski, Król (prawie połowa składu). Zauważyłem pewną prawidłowość że w miarę odchodzenia wyżej wymienionych zawodników do innych klubów Amika coraz bardziej przestaje się liczyć w rozgrywkach 1 ligi. Teraz zapowiada się na odejście ostatniego - Bieniuka.
15 lipca 2005, 17:27 / piątek
sprawdź lepiej brutalu czy czasem ktoś wam stadionu nie "zalepił" ;)

NG 05 LG
15 lipca 2005, 17:42 / piątek
siema u nas jest malo kibicow ale odrazu nie mozna mowic o tym bysmy grali w 3 lidze bez przesady!!!jak gramy w 1 to znaczy ze cos potrafia nasi zawodnicy!!!u nas jest malo kibicow ale sa jak na takie male miasto jest nas wystarczajaco duzo wy jestescie gdanska wieksze miasto a te male staramy sie zorganizowac wszystko jak najlpeiej ale nie zawsze w malym miescie mozna wszystko zorganizowac!!! ja osobiscie cenie wasz klub za osiagniecia i za kibicow ale wy tez powinniscie zrozumiec ze to male miasto wiec nas tam duzo nie bedzie !! ja pozatym nie jestem z wronek ale z CZarnkowa pobliska miejscowaosc wiec prosil bym naprawde obyscie docenili ten klub i nie lubili go tylko dlatego bo jest w 1 lidze bezsens albo za to ze jest mniejszy od gdanska !!!! nie liczy sie wielkosc miasta le to jak dany klub gra a Amica gra dobrze!!!pozdrawiam
15 lipca 2005, 18:56 / piątek
przesi klubow z "wiosek" inwestuje w te kluby poniewaz tam jest tanjiej inwestowac niz w duzym miescie :]
16 lipca 2005, 00:37 / sobota
Moim zdaniem nie możemy pisać,że takiej Amice należy się IIIliga,a nie pierwsza.Fakty weryfikuje boisko,a nie wielkość miasta.Z resztą na zachodzie też są małe miejscowości,które mają I ligę.Chodzi tylko o to,aby w takich miejscowościach na mecze przychodzili mieszkańcy z całego regionu.Przykład:RC Lens-mieszkańców:37tyś.miesjsc na stadionie:41tyś. i prawie zawsze mają komplet!
Z resztą ilość kibiców na meczach w Polskiej lidze i tak jest zatrważająca....
16 lipca 2005, 18:30 / sobota
Oczywiście Sidus ma 100% racji. Nie możecie uważać się za lepszą rasę tylko dlatego, że mieszkacie w dużym mieście. Gdyby Wasi rodzice bardziej cenili sobie świeże powietrze od wielkomiejskiego zgiełku też mieszkalibyście na wsi i nie przyszłoby Wam do głowy całować po rękach kogoś za to, że mieszka w dużym mieście, więc i sami nie oczekujcie że ktoś będzie całował po rękach was. Poza tym i Grodzisk Wlkp, i Wronki, i Łęczna mają prawa miejskie i nie są wioskami - odrobinę szacunku. Zresztą mieszakańcom wsi też należy się szacunek taki sam jak mieskzńcom Nowego Jorku czy Hong Kongu. A miejsce w szyku sportowym wyznaczają wyniki, podstawą których jest organizacja klubu a nie wilekość miasta. Dlatego jest liga w Łęcznej, Grodzisku i Wronkach, a nie ma w Łodzi, Wrocławiu i Gdańsku.
A dlaczego inwestorzy wolą inwestować w małych miejscowościach? Proste: bo tam jak coś zrobią to ich za to szanują. Pan Drzymała w Grodzisku to jest szycha, znają go wszyscy i poważają. A gdyby to samo zrobił w Gdańsku? Ręczę, że byłby już wiele razy opluty, wyklęty na transparentach. I byłby potrzebny tylko dopóty, dopóki nie osiągnąłby pierwocin większego sukcesu. Z chwilą np. wejścia do I ligi gwarantuję Wam, że znalazłyby się dziesiątki, a może i setki tysięcy takich, co wiedzą lepiej jak się robi wielki futbol. I ciągle tylko "powinieneś, wyp******, precz, jesteś h**, ciota" etc.. Dlatego nie zagrzali tu miejsca ani Krzyżostaniak, ani Dmoszyński, ani Ptak, a i Romanowski chciał swego czasu inwestować. Niestety, każdy woli pracować w spokoju.
A stadiony są zapełnione u nas w żenującym stopniu. I dlatego wyniki międzynarodowe też są żenujące.
Bez optymizmu.

tg
16 lipca 2005, 21:37 / sobota
Statystycznie licząc na Amicę chodzi więcej ludzi niż na Lechię, my urodziliśmy sie w Gdańsku i mamy Lechię oni we Wronkach i mają Amikę inni w Gdyni i mają Prokom - chyba nie ma po co pisać oj za dużo piwek idę spac , wczoraj Jochowi mieli zjazd na Lechii- ławki pewnie odmalowali. Do zobaczyska na Jagieloni .
16 lipca 2005, 22:33 / sobota
Tak dla formalności: jakie piłeś piwko? Nick mói wszystko, czy jakieś inne? To z ciekawości. :))))))))))
19 lipca 2005, 14:48 / wtorek
Fajnie jest żyć na wsi. Ja przynajmniej marzę, że na emeryturze uda mi się zamieszkać na moich ukochanych Kaszubach w jakiejś malowniczej wiosce położonej wśród lasów i jezior. Będę sobie chodził na browara do miejscowego sklepu i słuchał plotek. Jak przyjdzie weekend to pójdę sobie na niedalekie boisko na B-klasowy mecz miejscowego KS Pokrzywy. Chyba, że w tym samym terminie będzie grała Lechijka to zapakuję tyłek do PKS-u i pojadę na Traugutta (a może już wtedy do Letniewa na mecz Ligi Mistrzów?). I tak to moje wieśniackie życie sobie wyobrażam. I nie będę oczekiwał, że moja druga miłość (KS Pokrzywy) awansuje choćby do III ligi.
Idąć tym tropem myślenia wydaje mi się, że koledzy z Wronek powinni raczej kibicować jakiemuś klubowi z Poznania, a Amica byłaby ich drugą lokalną miłością. Tak to już jest, że jak się żyje w dużym mieście to ma się smród, spaliny i przepełnione śmietniki, ale ma się też kina, teatry, fajne knajpy i powinno się mieć sport na wysokim poziomie.
Na wsi masz czyste powietrze, piękne krajobrazy, gwiaździste niebo i starczy. Coś za coś.
19 lipca 2005, 22:33 / wtorek
We Wsio Nie jet zle. Grajo w kaloszach i majo grube brzuchy. Typowo serieB.:)
19 lipca 2005, 22:43 / wtorek
sie smiejecie ale jak by nie patrzec to Amica jest lepsza od lechii i czy z wioski czy nie ale zawsze wygra z wami!!!! bez sena patrzycie na wielkosc miasta a tu chodzi o zespol ciekawe jak by na was mowili jak byscie byli z wioski!!!!! klub to klub i zawsze tak bedzie

Na zawsze oddani wronieckiej Amice FaniHooligani
19 lipca 2005, 22:48 / wtorek
Zobaczymy czy "zawsze" wroniecki faniechuliganie:)))))))
19 lipca 2005, 23:05 / wtorek
W jednym chłopak ma rację, nie wielkość miasta świadczy o drużynie, ale z drugiej strony jeśli większość fanów stanowią brutalni szesnastolatkowie...
20 lipca 2005, 00:29 / środa
Wiesz brutalu, ja Ciebie nawet szanuję. Bo jesteś oddany dla swojej drużyny. Ale powinieneś też kumać miejsce w szeregu. Jeździj sobie na Lecha, noś szal, itd. A uczciwie przyznaj, że w normalnym kraju nie powinno być miejsca w ekstraklasie dla takich wynalazków jak Twoja Amica. Przypomnij sobie Wasz "rajd" w pucharze Uefa w zeszłym roku. Trochę wstydu przynieśliście jednak naszemu pieknęmu krajowi. I chodzi mi tu już nawet o wyniki Waszej drużyny, ale o to gdzie europejskie zespoły musiały przyjeżdżać. Wiem, wiem. W Polsce nie ma stadionów nigdzie na poziomie. Ale jak na przykład takie Bordeaux czy inne Auxerre by sobie do Gdańska zawitało to jednak mieliby co zobaczyć i jakieś wspomnienia by wywieźli. A u Was, (sorry) na wsi? Bez urazy ale pomyśl dokładnie o czym Ci tu smaruję, jak widzisz z szacunem Dzieciaku bo z wielkiej litery walę Ci, itp.
20 lipca 2005, 09:27 / środa
no oki fakt iz w pucharze Uefa dalismy plame ale tak przecierz zawsze nie bedzie sami dobrze wiecie ze Uefa to nie nasza liga i tam sa juz lepsze zespoly niz kazdy w naszej lidze a Amica w tym nie udanym starcie przyznam wam racje!!!!starala sie ale no coz nie mozna jej winic za taki wysoki poziom jaki jest w Uefa!!! wszystko sie zmieni zaobaczycie!!ja tez szanuje Wasz Klub bo uwazam ze zasluguje na to poniewaz przeszedl duzo cierpienia i ze juz jest w 2 lidze to jest godne podziwu ale mam nadzieje ze w krodce bedzie w 1 lidze przyznam jestem oddany ale nie hooligan bo nie o to chodzi w kibicowaniu mlody ejstem ale na takich jak ja beda sie za niedlugo wszystkie KK liczyly wiec trzeba zaczynac sie wypowiadac!!pozdrawiam was !!!
20 lipca 2005, 15:26 / środa
A mi się wydaje, że na tym polega demokracja i wolność, że każdy jeżeli ma kaprys, czas i pieniądze to może sobie zainwestować w taki klub, jaki tylko zechce i bez sensu są te wszystkie narzekania. Przecież tej I ligi nikt im na tacy nie dał.O wszystkim decyduje organizacja klubu i w konsekwencji boisko.Według mnie w I lidze powinny grać jak najbardziej uznane piłkarsko firmy, bo w 80 % to kibice tworzą piłkarski spektakl, ale daleki jestem też od krytykowania kogoś tylko dlatego że jest z małego miasta. Za komuny, gdzieś tak w latach 70-tych, próbowano administracyjnie decydować o tym, jakie regiony mają posiadać co najmniej drugoligową drużynę piłkarską i było to totalnie bez sensu. Chociaż z drugiej strony, gdyby połączyć taki potencjał gospodarczy Amici, Groclinu i całej Wielkopolski to możnaby stworzyć naprawdę solidny klub, regularnie występujący w europejskich pucharach, na który ludzie waliliby drzwiami i oknami. No, ale bogatemu przecież nikt nie zabroni...
1 września 2005, 16:26 / czwartek
siema kibice jak sądzicie o tym co Amiczka teraz pręzętuje a może wy macie swoje zdanie na ten temat bo ja sądze że ma duze szanse na mistrza !!! bo popatrzcie wisła sprzedaje zawodnków i kupuje z wronek to zasługuje na uwage :D:D
1 września 2005, 22:43 / czwartek
brutal16 jesteś "THE BEST"!!!!
:-)
4 września 2005, 21:07 / niedziela
dziś miałem ten zaszczyt i ogladałem wasz mecz z Ślaskiem !!!!! i nie ukladała sie waszej drużynie gra !! przyznajcie !!! ale wy kibice !jestem podwrażeniem nie spodziewałem sie że aż tak liczny jest wasz KK !!!! Duze uznanie dla was za wysiłek!!!!!!!!
5 września 2005, 11:30 / poniedziałek
Skad Ty jestes? z Czarnkowa? a Co to k... jest za j... wies? powiem Ci ze gdyby firma Amica, ktora powstala we Wronkach i nie stowrzyla klubu w 1992 roku w celach czysto marketingowych to w zyciu bym nie slyszal o Wronkach. nie wspominajac juz o Twojej miescinie czy tam wsi. jak wolisz.
bo co to za nazwa klubu: Klub Sportowy Fabryka Kuchni Amica Wronki <lol2>
usiasc tylko i plakac ze takie cos jest w I lidze, a jest tylko dzieki pieniadzom inwestowane przez firme. nie moge sie doczekac kiedy spadniecie z tej I ligi. bo I liga jest dla klubow zasluzonych, majacych tradycje i rzesze kibicow przychodzacych na kazdy mecz. Takie miasta jak Wrocław, Łódź czy Gdańsk posiadajace bogata infrastrukture, polaczenia komunikacyjne, bogata zaplecze hotelowo- gastronomiczne i wiele jeszcze innych rzeczy takich glupich nawet jak sygnalizacje swietlne...
takie miasta powinny miec I liga, a nie wsie posiadajace prawa miejskie. i co z tego jak tam jest na meczu 2 tys kibicow, a jak ogladam mecze w canal + dotyczace grodziska to plakac mi sie chce jak przez caly mecz slysze jakas orkiestre. nie tu wasze miejsce

i ciesz sie ze mogles uczestniczyc we wczorajszym meczu

bo to jest prawdziwie pilkarskie swieto. szkoda tylko ze nie sprawdzaja przed meczem miejsca zamieszkania, bo gdybym jeszcze obok uslyszla ze jestes / skads tam, bo juz nie pamietam nazwy tej Twojej wsi, a nie chce mi sie wyzej sprawdzac jak sie ona nazywa/ to na kopach bys do domu wrocil. Daje slowo
5 września 2005, 14:09 / poniedziałek
KK nie ale KKK.... :)
6 września 2005, 08:14 / wtorek
do dmm
no człowieku , bardzo ciekawy wpis, ale to zdanie o infrastrukturze itd. to chyba ci tatuś podyktował ;-)
a jak będziesz troszkę starszy i pojeździsz trochę po Polsce to zauważysz że sygnalizacje świetlne są też w różnych wioskach
6 września 2005, 15:18 / wtorek
szanuje wasz klub a spotykam sie z tyakimi wpisami <wow> jak wszyscy z waszego kk są tacy jak DMM!!!! to współczuje wam !!! nie wiesz gdzie są wronki i gdzie zakład karny Wyjaśnie znaczenia dla DMM ( Więzienie) <wow> to ale ty Mądry musisz być!!!!!! współczucia !!!!! Musicie obrażać Amice I moje Miasto Zawsze tak robicie to jest w waszym stylu??? sądziłem że jak jesteście z duzego miasta to jesteście kulturalni ale widze ze nie wszyscy !!!! Nie obrazam wszystkich członków Waszego Licznego KK ale powinniście zadbać o takie zachowanie aby sie juz nie powtarzało !! oceiac klub po tym że zaorzyła go Firma Produkująca Kuchenki ???? Bez sens !!! DMM ty zrozum Stworzyła i dała gre i Dzieki temu My mozemy sie teraz fotelem lidera poszczycić !!!!! wasza druzyna ni ejest zła !!! ale doceńcie też inne z polski to samą lechią polska nie żyje jest przecierz wiele klubów !!!! pozdro
6 września 2005, 15:36 / wtorek
Niestety, mecze piłki nożnej wygrywa sie strzelając większą ilość bramek niż przeciwnik. Znaczenie mają tu umiejętności zawodników. Ci, którzy mają te umiejętności z reguły idą za pieniędzmi. I strzelają bramki. I nie ma tu znaczenia, czy miejscowość w której się znajdują wyposażona jest w sygnalizację świetlną.
7 września 2005, 18:17 / środa
apropo tego ze moje miasto czyli Czarnków jest małe ;p;p zapraszam na nesze forum wszystkich Fanów Lechi Gdańsk !!!!!
odnośnik
albo do AmicaFan :D:D:D Warto Zobaczyć!!!
odnośnik
a To jest Forum Mojej FK Czyli Amici Wronki
odnośnik
barodzo serdecznie zapraszam wszystkich na te strony i prosił bym o nie używanie wulgarnych słów oki ;p;p pozdrawiam Fanów Biało Zielonych !!!
8 września 2005, 17:11 / czwartek
apropo tematu o emotikonach !!!! mogli byście zarzucić stronke bo sie nie oriętuje a chciałbym postadać wasze emotikony!!! a o to emotikony związane z Amicą :D:D warto zobaczyć
odnośnik

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.026