Gdańsk: niedziela, 26 stycznia 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia w Polsat Sport

strona 1/1

1

20 lipca 2005, 19:55 / środa
jak przeczytalem na stronie jagi telewizja polsat sport zaplanowala z transmisje meczy z 2 ligowych aren na sierpien na sierpien sa zaplanowane 2 transmisje sa ta mecz Widzew - Sląsk i Lechia - Ruch mysle ze to bardzodobrze bo napewno jakasa kasa wpadnie dla klubu za transmisje i szansa zeby sie wypromowac ma tez byc retransmisja meczu z jaga ale to w tvp3 a tu artykul ze stony Jagi :

W zbliżającym się sezonie drugoligowe rozgrywki transmitować zamierza Polsat Sport. – Interesują nas uznane firmy. Taką jest niewątpliwie Jagiellonia. Nie ukrywam, że planujemy relacje ze spotkań z jej udziałem – powiedział Jakub Radecki z Polsatu Sport.
W sierpniu stacja przeprowadzi dwie bezpośrednie transmisje – 20 sierpnia mecz Widzewa Łódź ze Śląskiem Wrocław (godz. 17.30), a 26 sierpnia pojedynek Lechii Gdańsk z Ruchem Chorzów.
– Te spotkania pokażemy w sierpniu. Po pierwszych kolejkach zobaczymy jak będzie kształtować się sytuacja w tabeli. Chcemy relacjonować „klasyki”, mecze Jagiellonii, Widzewa, Ruchu, Lechii, Zagłębia Sosnowiec. Liczy się marka, ale także stadion, na którym rozgrywane jest spotkanie – podkreśla Radecki.

Polsat posiada niewątpliwie techniczne i finansowe możliwooci, by gościć na boiskach całego kraju. Możliwooci takich nie ma publiczna telewizja regionalna. W tym sezonie TVP 3 nie planuje transmisji w paśmie ogólnokrajowym. Na białostockich falach będziemy mogli obejrzeć tylko kilkuminutowe skróty spotkań ze Słonecznej.
– Nie mamy możliwooci technicznych do obszernych relacji. Takie transmisje ponadto obwarowane są wykupem odpowiednich licencji – tłumaczy Izydor Gaiński z białostockiego oddziału TVP.
Ale inaczej jest już na przykład w Gdansku. Kamery tamtejszej telewizji będą obecne na meczu Lechii z Jagiellonią. Z tego też m.in. powodu nie zmieniono gospodarza tego spotkania. Rozegrane ono zostanie w Gdańsku, a nie Białymstoku, jak planowano. Pojedynek obejrzą jednak tylko kibice na Pomorzu. Będzie on retransmitowany w niedzielę, 31 lipca.
20 lipca 2005, 20:10 / środa
no to super ! będą pełne trybuny i kasa wpadnie z reklam dla klubu.

mam tylko nadzieję, ze jacys debile nie będą dążyli do powtorzenia akcji z meczu z Elaną u siebie ...
20 lipca 2005, 20:38 / środa
co widze ... informacje na stronie glownej spowodowane moim tematem :P ale nie rozmywajac tematu podbno z wszystkie mecze Lechii beda na tvp3 bynajmniej skroty z meczu a retransmisja podbon z Jagi Widzewa i Slaska ? niejest to sprawdzone info ma takie info od znajomych
20 lipca 2005, 23:00 / środa
Wszystko pięknie, tylko z tego co mi wiadomo Lechia ma grać z ruchem 31 sierpnia a nie 26, a o tym drugim terminie jest mowa w artykule. Co z tego wyjdzie ?
1 lipca 2008, 13:14 / wtorek
polsat sport w Lechii? ;]
1 lipca 2008, 13:27 / wtorek
Będziesz dobrym Archeologiem
1 lipca 2008, 13:34 / wtorek
google mi to wyplulo kiedy chcialem odnalezc jakies potwierdzenie najnowszych rewelacji ;] my czekamy juz 60 lat a w historii klubu ssa jest brak

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.191