Gdańsk: środa, 21 października 2020
FORUM
Podstrony:

Lechia a klatka

strona 1/2

21 lipca 2005, 21:05 / czwartek
Siemanko.Wiem z pewnych źródeł że klatka na Lechi dla gości a konkretnie na Jage bedzie już gotowa.Mam kumpla którego wujek jest szefem pewnej firmy i dostał właśnie zlecenie na rozpoczęcie budowy takiej klatki.Dziś ta firma gościła na stadionie Lechii i zbierała wymiary na ta właśnie klatke.Klatka ma być gotowa do środy.W czwartek przyjeżdza jakiś tam leszczyk z pzpnu do spraw bezpieczeństwa i ma zatwierdzić tą klatke.Narka
21 lipca 2005, 21:07 / czwartek
potwierdzam info
21 lipca 2005, 21:12 / czwartek
No to super !!!! Juz mozna wiec rozwieszac plakaty meczowe !!! Mazy mi sie 10 000 ! Myslicie ze to jest mozliwe? No ale pamietajmy ze przeciez nasz obiekt moze pomieścić tylko "8 000 " !
21 lipca 2005, 21:41 / czwartek
Fakt, jak byłem na stadionie i zbierałem się do powrotu to wchodzili jacyś ludzi i go oglądali, a pewnie potem i pomierzyli. To bardzo super :)
21 lipca 2005, 22:56 / czwartek
no tak tylko czemu ta klatke maja budowac wokol calego stadionu
21 lipca 2005, 23:08 / czwartek
glupiś??
22 lipca 2005, 12:28 / piątek
No to zajebiście już myślałem że te pały z Mosiru wszystko zjebią

A MY SWOJE LECHIA GDAŃSK!!!
22 lipca 2005, 16:53 / piątek
był ktoś może na stadionie w dniu dzisiejszym ??????? coś ruszyło ,czy znów gówno prawda z tymi wieściami?????????? deszcz nawala może im się nie chce?????????????????????
22 lipca 2005, 18:16 / piątek
No i bardzo pozytywnie , przynajmniej juz sie sprawa wyjasniła :):)
22 lipca 2005, 18:35 / piątek
Luz Panowie. Mecz będzie i to z Jagą. Ponoć wszystko gites majones.
22 lipca 2005, 18:56 / piątek
Będzie, jeśli w przepisowym terminie oddadzą sektor, swoją drogą będą mieli expressowe tempo, skoro dzisiaj jeszcze cisza totalna na stadionie, zero robót...
23 lipca 2005, 02:51 / sobota
A jaka duża miała być klatka??
23 lipca 2005, 10:05 / sobota
5% teorytrecznej pojemności stadionu, czyli 400 głów.
25 lipca 2005, 14:29 / poniedziałek
Przed momentem wróciłem z Traugutta i nareszcie zaczeli coś robić z tą klatką :]
Poniżej dwie fotki:

odnośnik
odnośnik
25 lipca 2005, 14:42 / poniedziałek
Witam!
Stawiam, iż na meczu Lechia Gdańsk - Jagiellonia Białystok, który odbędzie się 30 lipca 2005 /sobota/, godz. 17:00 będzie tak min. 9 tysięcy kibiców z Gdańska!!!
Będzie klataka to będzie i Jaga i jest tak dobrze.
Ja tam w LECHIĘ WIERZE I TO SZCZERZE!!!
Pzdr Żółw z LechiiStanu
25 lipca 2005, 14:44 / poniedziałek
Do wpisu powyżej:
...miało być KLATKA...
25 lipca 2005, 15:34 / poniedziałek
a ja wierze w nas kibicow i mysle ze na mecz z jaga bedzie 10tys.
25 lipca 2005, 15:51 / poniedziałek
Zołw21- takie samo mam przeczucie ...10 tys. to bylby wypas.
LGFT
25 lipca 2005, 16:49 / poniedziałek
Oby tylko Jagiellonia zmieściła sie w tej klatce . Na forum Jagi pisze że mają przyjechać w 500 osób !!!
25 lipca 2005, 17:09 / poniedziałek
Śledzi na meczu było 12 tyś ja wierze ze NAS LECHISTÓW może być znacznie wiecej, czułbym sie dumny ze na II lidze na LECHI wieksza widownia niz na Arce w I po 23 latach a więc KTO ŻYW W SOBOTĘ NA TRAUGUTTA, .ŻADNEGO PRAWDZIWEGO LECHISTY NIE MOZE ZABRAKNAĆ,ZAPROSCIE ZNAJOMYCH,WEŹCIE Z SOBĄ RODZINY,ZRÓBMY WSZYSTKO ABY TA INAUGURACJA BYŁA PIĘKNYM WIDOWISKIEM RÓWNIERZ NA TYBUNACH...MY WIERZYMY TYLKO W BKS...HEJ LECHIO...O NASZ...O NASZ
25 lipca 2005, 23:37 / poniedziałek
Ja myślę że jak będzie 8 tysięcy to będzie wery good :) A co do jagi dziś Błażej mówił na zebraniu że wysłali do nich 400 biletów.Proste jak nie będzie kibiców jagi to nie będzie meczu... jeszcze kilka dni ;d;d
26 lipca 2005, 13:03 / wtorek
ok 12 bylem na stadionie i nic przy budowanej klatce sie nie dzieje :( Nie wiem kiedy oni to zaczna montowac. Jedyne roboty ktore widzialem to montowanie nowego tunelu
26 lipca 2005, 13:55 / wtorek
A więc tak to wygląda w profesjonalu:
Lechia G.-Jagiel. 2.55 X2.95 2.4

Ja pójde coś obstawić na naszych! A w STS-ie nie widziałem jeszcze kursu na to spotkanie.
26 lipca 2005, 14:06 / wtorek
no w koncu cos ruszylo i wyglada to calkiem niezle.fotki dostepne na stronie glownej
26 lipca 2005, 14:08 / wtorek
no w koncu cos ruszylo i wyglada to calkiem niezle.fotki dostepne na stronie glownejodnośnik
26 lipca 2005, 14:50 / wtorek
Od pamiętnego 7:1 nie było nas u was. Wiem, że sporo ludu się wybiera, dlatego pytam: ile realnie kibiców gości można upchnąć w klatkę? I tak wejdą przecież wszyscy, którzy pojadą. 400 biletów to może być nawet dwa razy za mało.
26 lipca 2005, 15:09 / wtorek
ztego co mi mowil jeden ziomek z ochorny klatke bedzie mogla pomiescic 1000 osob zeby nietrzeba bylo w przyszlosci jej rozbudowywac a oficjalne wedlug oficjalnego info klatka na 400 osob ale niemartwcie sie napewno sie zmiescicie mjesca dal was starczy pod stadionem was niezostawia
26 lipca 2005, 15:18 / wtorek
FOTKI z budowy tunelu dla piłkarzy: odnośnik odnośnik odnośnik

Tunel wygląda śmiesznie, a będzie pewnie jeździł na tych szynach, które leżą obok. Poza tym maluja na zielono dach co widać na focie. A sam tunel wygląda jak przyczepa dla konia i jest tej samej szerokości. IMO zbyt wąski.

Mam też mieszane uczucia po dzisiejszej wizycie. Nie chcę wprowadzać zamętu, ale... NIKT nie robił sektora gości, jeden koleś ochrzaniał innego, że nie zdążą, bo niby w przetargu był termin do 10 sierpnia, a jedynie słownie wykonawca powiedział, że postara się zrobić do piątku (już teraz niby piątek). Od wczoraj nic z nim nie robili, a wczoraj o 19 jak byłem to już też nikogo nie było. To jest śmiechu warte, ale przez te przetargi stracimy jeszcze wiele nerwów. Oby tylko tyle.
26 lipca 2005, 16:26 / wtorek
Niech juz ogłosza przetarg na murawke...
26 lipca 2005, 17:03 / wtorek
A może nie chcą jeszcze ogłaszać, bo chcą poszukać kasy na podgrzewaną od razu? A żeby ogłosić na coś przetarg trzeba mieć kasę w ręku.
26 lipca 2005, 18:43 / wtorek
czy ktos z was orientuje sie jak ma wygladac tan "klatka" ? Rozumiem ze ma byc ogrodzona z kazdej strony a wysokosc plotu taka jaka zrobiono wczoraj na jednym z bokow klatki. Tak to chyba ma wygladac choc glowy nie dam. Jak narazie podwyzszono plot z jednej strony, czyli pozostalo podwyzszyc plot z drugiego boku oraz zamknac klatke plotem od ulicy Smoluchowskiego ktorego wogole jeszcze nie ma. A czasu pozostalo naprawde niewiele. Podobno polilcja i pzpn ma byc w czwartek rano :(
27 lipca 2005, 20:34 / środa
Klatka już jest praktycznie zamknięta płotem od ul.Smoluchowskiego. Dzisiaj prace skończyły się o godzinie 20:00. Nawet sprawnie im to idzie. Pozostaje dokończyć grodzenie z prawej strony(patrząc od zegara) i zabrać się za lewą oraz ogrodzenie trybuny od boiska. Wątpie, że skończą to do jutrzejszego południa.

Mam nadzieję, że po jutrzejszej inspekcji klub dostanie czas na dokończenie klatki. Jestem pewny, że w tym tępie skończą do soboty.
27 lipca 2005, 20:53 / środa
Nie mialem okazji byc dzisiaj na Traugutta stad moje pytanie : Czy swiezo zamontowana klatka wydaje sie byc solidna ?? Oby nei bylo takich klopotow ze po pierwszym spotkaniu bedzie nadawala sie do remontu. Jak to wyglada okiem kibica ??
27 lipca 2005, 20:58 / środa
ktos moze zrobil zdjecia klatki ? :>
27 lipca 2005, 22:21 / środa
Klatka dzisiaj byłem Na Stadionie , i widziałem jak ta klatka wyglada , tylko nie wiem gdzie ma byc ten sektor dla Gosci , czy on ma byc tam gdzie jest "Trójkat" tam gdzie stała Kotwa , czy niżej na wysokości naszych sektorów ?? , Bo jezeli tam gdzie stała ktowa, to WG mnei jest do D*** bo oni nic nie beda widzec ;/ , a jezeli jest nizej , to wtedy całkiem przyzwoicie zrobili :):)
27 lipca 2005, 22:31 / środa
Hej!
Byłem po 17-tej, zrobiłem naście fotek podawajcie mejle, to podeślę!
Pzdr Żółw
27 lipca 2005, 22:43 / środa
No to czekam!!!!!bolek1961@wp.pl Z góry dziękuje!!!!!!!!!!!!!!!!
27 lipca 2005, 22:52 / środa
Zapodaj ZOLW21 i na moj e-mail sebastian_rosa@wp.pl
27 lipca 2005, 22:56 / środa
pucek91-91@o2.pl - z gory za zdjecia dzieki :)
27 lipca 2005, 23:00 / środa
bubu06@poczta.fm
27 lipca 2005, 23:08 / środa
- Nie ma zagrożenia, by zaplanowany na najbliższą sobotę mecz Lechii z Jagiellonią Białystok nie odbył się w zaplanowanym terminie - deklaruje dyrektor gdańskiego MOSiR, Leszek Paszkowski. To właśnie jemu podlega stadion przy ul. Traugutta, gdzie rozegrane zostanie wspomniane spotkanie.
Przypomnijmy, że mecz Lechii z Jagiellonią stał pod znakiem zapytania. Na obiekcie nie był gotowy sektor dla kibiców przyjezdnych. Lechia zaproponowała rozegranie spotkania bez ich udziału, lecz zgody na to nie wyraził PZPN. Przystąpiono więc do prac remontowych.
- Ekipa pracuje dzień i noc - mówi Paszkowski. - Dziś o 14 ma nastąpić wizytacja przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji, którzy ocenią stan obiektu. Będziemy gotowi na czas. Na pewno. Pracujemy zresztą nie tylko nad sektorem dla kibiców gości. Poprawie uległ także sektor od strony zegara, a murawa wygląda tak dobrze jak chyba jeszcze nigdy dotąd. Gotowy jest również tunel, przez który zawodnicy będą wychodzić na boisko.
27 lipca 2005, 23:10 / środa
Serdeczne dzięki!!!!!Ale oni będą chyba siedzieć na "trójkącie" tam gdzie Flota!!!!! No i dobrze!!!!!!!!!!!!Jeszcze raz dziękuje!!!!!!!!!
27 lipca 2005, 23:15 / środa
Nie beda siedziec na trojkacie. Od wejscia od ul. Smoluchowskiego jest budowany korytarz z metalowej siatki przez ktory kibice przyjezdni dostana sie do klatki. Dzieki temu nie bedzie mozliwosci aby beigali sobie po koronie stadionu jak to bylo na meczu z Elana.
27 lipca 2005, 23:16 / środa
Jeszcze raz.W pierwszej wersji myślałem że zabudują miejsca tam gdzie był Toruń!!!!
27 lipca 2005, 23:22 / środa
Do tego mmomentu tj do bubu06, 27 lipca 2005, 23:00 przesłałem łącznie 23 zdjęcia na Wasze adresy!
Jeśli można, to proszę dajcie znać czy fotki doszły i jest oki!
Pzdr Żółw ( wiadomo z kąd)
27 lipca 2005, 23:24 / środa
Wszystko OK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dzięki!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!To gdzie oni ostatecznie będą siedzieć???????????Tam gdzie Toruń czy Flota????????????
27 lipca 2005, 23:28 / środa
Całą klatka jest robiona od sektora nr 11 do sektora nr 13, czyli na całym łuku za bramką!
W/g mnie spoko może tam się zmieścić ok 1200-do w porywach 1500 osób!
W ogóle to nieźle wygląda, wejście nową bramką od Smoluchoiwskiego, schodami w dół, dalej nowy płot od tyłu klatki ( tam gdzie mieści się tablica pamiątkowa PP ), dość dobry ten płot i wysoki!!!
Wejście dalej przez asfaltową bierznię w dół do sektora gości, także teoretycznie jest oki!!!
Pzdr Zolw
27 lipca 2005, 23:31 / środa
No tak ale jak się tego nie widzi to jest pytanie!!!!My możemy na trybune wejść tylko od zegara?????????????????Bo przez asfalt od sektora 11 do 13 będzie też ogrodzenie???!!!!Pozdrawiam!
27 lipca 2005, 23:34 / środa
Dzieki zolw21 foty doszly i jakbys mial pozniej jeszcze jakies to tez przeslij. jeszcze raz dzieki
27 lipca 2005, 23:45 / środa
jeszcze ja bym poprosił fotki bart1234@o2.pl
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.020