Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

Lechia a klatka

strona 2/2

27 lipca 2005, 23:56 / środa
ja rowniez bym prosil o fotki jesli mozna na adres tomas@glt.pl
28 lipca 2005, 00:03 / czwartek
jak by ci sie nudzilo to wez mi jeszcze przeslij... irobsoni@o2.pl
28 lipca 2005, 00:23 / czwartek
- Nie ma zagrożenia, by zaplanowany na najbliższą sobotę mecz Lechii z Jagiellonią Białystok nie odbył się w zaplanowanym terminie - deklaruje dyrektor gdańskiego MOSiR, Leszek Paszkowski. To właśnie jemu podlega stadion przy ul. Traugutta, gdzie rozegrane zostanie wspomniane spotkanie.
Przypomnijmy, że mecz Lechii z Jagiellonią stał pod znakiem zapytania. Na obiekcie nie był gotowy sektor dla kibiców przyjezdnych. Lechia zaproponowała rozegranie spotkania bez ich udziału, lecz zgody na to nie wyraził PZPN. Przystąpiono więc do prac remontowych.
- Ekipa pracuje dzień i noc - mówi Paszkowski. - Dziś o 14 ma nastąpić wizytacja przedstawicieli Komendy Miejskiej Policji, którzy ocenią stan obiektu. Będziemy gotowi na czas. Na pewno. Pracujemy zresztą nie tylko nad sektorem dla kibiców gości. Poprawie uległ także sektor od strony zegara, a murawa wygląda tak dobrze jak chyba jeszcze nigdy dotąd. Gotowy jest również tunel, przez który zawodnicy będą wychodzić na boisko.

z forum z Lechia.net

Czyli możemy być spokojni widzę :)
28 lipca 2005, 07:58 / czwartek
Tez bym prosil o fotki mis_misiowaty@web.de
DZ i Pozdrw
28 lipca 2005, 08:53 / czwartek
nom i ja tez bym poprosił ar_hwdp@interia.pl
28 lipca 2005, 09:25 / czwartek
zasponx@o2.pl z Góry Dziekuje
28 lipca 2005, 09:54 / czwartek
mi tesh jak mozna wyslij rychu_lechia@o2.pl
28 lipca 2005, 12:49 / czwartek
jakubsss@poczta.onet.pl jakbyś mógł to prześlij, wielkie dzięki z góry!! (jak ktoś ma jakieś nowe fotki też prosiłbym o przysłanie)!!
28 lipca 2005, 14:38 / czwartek
Info dla tych, którzy wpisali się od 28 lipca 2005, 07:58, wsiadłem na kompa w ciągu pół godzinki do Was wszystkich zdjęcia trafią!!!
Pzdr Z.
28 lipca 2005, 14:48 / czwartek
cinek_1989@interia.pl
Jeśli można to ja również poproszę.
pzdr!
28 lipca 2005, 15:04 / czwartek
oki żółw Dzieki wielkie...pozdrawiam...
28 lipca 2005, 15:11 / czwartek
Cieszę sie, że dotarły!!!
Na ten moment wysłam ostatni raz do EL-G.
Pzdr Z.
28 lipca 2005, 15:29 / czwartek
lechiagdansk25@wp.pl -tęz bym chciał te fotki jak by dało rade:):)
28 lipca 2005, 15:42 / czwartek
siema mi też ktoś może wrzucić te fotki bardzo prosze yakuza104@wp.pl bede wdzięczny pozdro!!!
28 lipca 2005, 15:42 / czwartek
Czy może ktoś ma już info a pro po przyklepania jej zgodności z wytycznymi komendy miejskiej policji? Czy pies stróżujący już był i czy wszystko jest w porządku tzn. klatka im się spodobała ?
28 lipca 2005, 16:01 / czwartek
Dzwoniąc do klubu w/w sprawie, głos z słuchawki powiedział :

... ZAPRASZAMY NA TRAUGUTTA ...

A MY SWOJE L E C H I A G D A Ń S K ! ! !
28 lipca 2005, 16:35 / czwartek
Zolw dzieki za wysłane mi fotki pozdrowienia:)
28 lipca 2005, 16:53 / czwartek
Wie ktos moze ile osob wybralo sie na TRAUGUTTA aby pomoc w pracach remontowych?
28 lipca 2005, 16:58 / czwartek
Dzisiaj około 20 osób, przeważała młodzież.
28 lipca 2005, 16:59 / czwartek
Dzisiaj wpadłem ok 10 to było sporo ludzi. Po jakimś czasie zacząłem z kumplem malować takie białe gówienko dookoła stadionu (zjebana robota) , a druga dwójka wykopywała trawke spod kraweznikow przy murawie. jeszcze paru zbierało trawe na przyczepke. Wpadajcie jutro też robota się znadzie :D
28 lipca 2005, 16:59 / czwartek
FOTO klatki:
1) odnośnik - brama boczna, koło niej goście będą przechodzić/zawracać na sektor przyjezdnych.
2) odnośnik - widok z samego sektora gości
3) odnośnik - z góry na sektor gości i przejście do niego.
4) odnośnik - z sektora gości w drugą stronę
5) odnośnik - nowy płot

Pozdrawiam :)
28 lipca 2005, 17:38 / czwartek
jak chcecie isc jutro to polecam z samego rana...dzis bylem z dwoma kumplami o 9 i jakies 20-30 minut po nas przyszla grupka ludzi i dla nich juz nie bylo roboty...a praca jak juz ktos wczesniej napisal nie jest ciezka...
25 marca 2007, 22:35 / niedziela
Juz po latch mozna smialo stwierdzic, ze klatka stala sie niewypalem.
Zajmuje blisko 1/4 powieszchni trybun.
Jesli sprawy beda sie rozwijac tak jak rozwijaja, to konieczna bedzie przebudowa.

Sektor przyjezdnych nalezy przesunac maksymaknie pod kryta (jak kiedys).. zostawic dwa "malowane pola" i starczy, kiedys gdynian weszlo tam ok 2000 tys.

Cala sprawa roznosi sie o "miotanie przedmiotami".....no ludzie, czy to trzeci swiat?
W tym celu nalezy zamontowac wysokie drobnoziarniste siatki + 20 metrow buforowego.

Minimum do polowy luku, sektory byly by dostepne...ile to miejsc?
25 marca 2007, 23:10 / niedziela
Dokładnie takie same przemyślenia miałem ostatnio jak graliśmy z Jagą. Klatka powinna być przesuniętą w stronę krytej. Celem zarządu jest by kryta była tylko dla karnetowców więc stamtąd nie powinno być żadnego zagrożenia. Na wszelki wypadek i bezpieczeństwa tych na krytej można zwiesić siatkę z boku trybuny. Przesunięcie płotu i siatka nie są to wielki koszty, a mogłyby się zwrócić np. w meczu z Ruchem gdzie zainteresowanie będzie olbrzymie.
Z tym że pozostaje jeden problem. Obiekt jest zgłoszony na 10 tyś i nie wiadomo czy można zmieni to w trakcie sezonu.
Ale chyba warto nad tym pomyśleć.
25 marca 2007, 23:13 / niedziela
Zeby zwiększyć oficjalnie pojemność stadionu jest - o ile się nie myle - zgoda policji, a tą pewnie w trakcie sezonu można uzyskać.
26 marca 2007, 11:52 / poniedziałek
Bardzo dobry pomysł. Serce sie kraje kiedy tyle miejsca na stadionie się marnuje.
28 marca 2007, 22:28 / środa
No trzeba by o tym porozmawiać poważnie z zarządem, bo chyba tylko on może coś zdziałać? I to jak najszybciej, bo mecz z Ruchem już na początku czerwca... Dobrze by było, gdyby nasze pomysły znalazły się w biuletynie meczowym na Polkowice na tej stronie z wypowiedziami internautów. ;)
1 2
 
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.499