Gdańsk: piątek, 19 kwietnia 2024

A Klasa

strona 1/4

26 lipca 2005, 18:14 / wtorek
1 kolejka A Klasy grupy II 27/28.08.2005

Lechia II Gdańsk - Królewski Gdańsk
PCKiS Przywidz - Czarni II Pruszcz
GTS Rusocin - Sokół Ełganowo
Handy Gdańsk - GKS Kowale
Sokół Straszyn - Wisła Steblewo
Champion Gdańsk - Atlas Goręczyno
24 sierpnia 2005, 15:59 / środa
W najbliższą niedzielę o godzinie 11 przy ulicy Załogowej inaugrują rozgrywki rezerwy Lechii meczem z Królewskim KS Wisła odnośnik

Z uwagi na szeroką ławkę rezerwowych pierwszego składu Lechii i fakt że nie grają w najbliższy weekend to pewnie zobaczymy samych zawodników z pierwszej drużyny
24 sierpnia 2005, 16:01 / środa
Mecz na Traugutta?
24 sierpnia 2005, 16:07 / środa
Sorry, nie zauważyłem wpisu, już kumam. Pozdro dla rezerw.
26 sierpnia 2005, 23:57 / piątek
Lechia II Gdańsk - Królewski KS Wisła 27 sierpnia SOBOTA godzina 11 stadion przy Załogowej odnośnik

Do adminów - może zamieścicie terminarz i informacje o meczach rezerw na stronie głównej
27 sierpnia 2005, 14:07 / sobota
Pewne zwycięstwo rezerw 7-1 (3-0) Bramki dla Lechii: Gronowski 3, Pietroń, Wilk (bramka meczu), S. Czajka i jeden z juniorów. Widzów ok. 50
W wyjściowej jedenastce grali Ferra, Kowalki, Sierpiński, Wilk, Giermasiński, Pietroń, Kazubowski i Gronowski.
Sporo niewykorzystanych sytuacji zwłaszcza Gronowskiego w 1 i Kazubowskiego w 2 połowie. Praca sędziego jak zwykle na tym szczeblu rozgrywek pozostawiała wiele do życzenia. Z trójki sędziowskiej w miarę dobrze spisała się kobieta sędziująca na linii.
28 sierpnia 2005, 19:55 / niedziela
Czy Sierpiński juz jest taki slaby aby grac tylko w A klasie bo w 2 lidze go jeszcze nie widziałem a w III był naszym najlepszym obrońcą.jestem ciekaw jak z formą u tego zawodnika w obecnym sezonie.
29 sierpnia 2005, 11:10 / poniedziałek
czemu nie gra Bławat? ani w 2 ani w 6 lidze?
29 sierpnia 2005, 11:27 / poniedziałek
Podobno w piątek Bławat doznał kontuzji na treningu
2 września 2005, 13:36 / piątek
Kolejka 2 - 03/04 września 2005
GKS Kowale - Atlas Goręczyno
Królewski Gdańsk - Champion Gdańsk
Wisła Steblewo - Lechia II Gdańsk
Czarni II Pruszcz Gdański - Cedat Straszyn
Sokół Ełganowo - PCKiS Przywidz
Handy Gdańsk - GTS Rusocin
2 września 2005, 22:55 / piątek
czy ktoś wie o której godzinie jest ten mecz ??? bo bym sobie może pojechał
4 września 2005, 20:56 / niedziela
Wisła Steblewo - Lechia II 4-0

za www.gtsrusocin.com.pl
4 września 2005, 22:19 / niedziela
Lechia Gdańsk porozumiała się z trzecioligową Cartusią Kartuzy w sprawie wypożyczenia do końca rundy jesiennej Jakuba Bławata. W tej chwili napastnik jest w trakcie leczenia kontuzji, ale już za tydzień powinien być gotowy do gry.

23-letni Bławat trafił do Lechii w przerwie zimowej czwartoligowego sezonu 2003/04 z KP Sopot, którego jest wychowankiem. W rundzie wiosennej zdobył 9 goli, w trzeciej lidze trafiał do bramki rywali 5 razy. Jego notowania u trenera Kaczmarka systematycznie jednak spadały.

W drugiej lidze Bławat zadebiutował w Sosnowcu, gdzie otrzymał szansę po przerwie. Był to jego pierwszy w obecnym sezonie i zarazem ostatni dotychczasowy występ w Lechii.

Oprócz Bławata działaczom z Kartuz udało się jeszcze ściągnąć w ostatniej chwili Michała Kostucha z Grunke Somonino oraz Tomasza Gryszuna z Debiutanta Gdańsk, który wiosną br. grał w zdegradowanej z III ligi Unii Tczew.
9 września 2005, 17:03 / piątek
Lechia II Gdańsk - Czarni II Pruszcz Gdański 10 września 2005 - 11:00
17 września 2005, 20:48 / sobota
Sokół Ełganowo - Lechia II Gdańsk 0-1. Pzdr.
18 września 2005, 20:13 / niedziela
Kolejka 4
GKS Kowale - Królewski Gdańsk 1-2
Wisła Steblewo - Atlas Goręczyno 5-2
Czarni II Pruszcz Gdański - Champion Gdańsk 2-1
Sokół Ełganowo - Lechia II Gdańsk 0-1
Handy Gdańsk - Cedat Straszyn 0-1
GTS Rusocin - PCKiS Przywidz 4-1
24 września 2005, 17:30 / sobota
Lechia II Gdańsk - Handy Gdańsk 25 września 2005 - 11:00
24 września 2005, 17:44 / sobota
Pewnie zagra kilku piłkarzy z I składu.

Na Załogowej mecz ???

Pozdro.
24 września 2005, 17:52 / sobota
Mecz jest na Załogowej.
Co do składu to ostatnio kilku zawodników z pierwszej druzyny było kontuzjowanych więc chyba nie zagra ich wielu. Może tylko Ferra albo Dittrich, Żuk, Wilk, Giermasiński.
25 września 2005, 13:06 / niedziela
Lechia-Handy 1:1,z pierwszego skaldu jedynie Ferre wypatrzylem.
1 października 2005, 16:58 / sobota
GTS Rusocin-Lechia II Gdańsk 1-3 .
8 października 2005, 20:02 / sobota
Champion Gdańsk - GTS Rusocin 0-5
Królewski Gdańsk - Sokół Ełganowo 6-1
Wisła Steblewo - Czarni II Pruszcz Gdański 2-3

W niedzielę o godzinie 11:00 na boisku przy ul. Załogowej (MRKS) rezerwy rozegrają kolejny mecz w klasie A. Ich rywalem będzie PCKiS Przywidz.
9 października 2005, 14:42 / niedziela
Lechia II Gdańsk - PCKiS Przywidz 3-1
9 października 2005, 16:25 / niedziela
Byłem dzisiaj na meczu rezerw, jak ktoś wspomnial wyzej wygranym przez chłopakow 3-1 , poziom meczu nie był zbyt wysoki a szczegolnie przez .... naszego trenera pana Czajkę. Niedość ze zabiera niepotrzebnie chlopakom miejsce w składzie to gra tragicznie, co chwila traci piłke, marnuje setki, a najlepiej by chcial zeby wszystkie akcje przez niego przechodziły, a jak ktos mu nie poda albo źle zagra to go zbluzga, chyba nie taka jest rola trenera. Może ktos sie zainteresuje jego ,,grą" i podejmie jakies decyzje bo tak byc nie moze, ze trener opierdziela chłopakow za wszystko a sam robi 2 razy wiecej błędów.
9 października 2005, 18:32 / niedziela
Jeśli dziś było do dyspozycji trenera 12 zawodników to trudno mówić że grający trener zabiera komuś miejsce w składzie. Nie licząc bramkarza to nie było w składzie zawodników z podstawowego składu a głównie młodzi niedoświadczeni zawodnicy popełniający bardzo często proste błędy. Dlatego trener wraz z doświadczonymi graczami sprowadzonymi z KS Olivia wspomaga doświadczeniem drużynę na boisku np. w poprzedniej kolejce na trudnym terenie w Rusocinie strzelił dwie bramki
9 października 2005, 18:41 / niedziela
no to już dwóch forumowiczów było na meczu :)

co do grajacego trenera, może rewelacyjnie nie gra ale rola trenera jest kierowanie, rządzenie więc trudno jednak aby nie "opierdalał" obiboków i jest to niezależne od jego mniejszych czy większych błędów.

Gra on w pomocy więc trudno się dziwić że oczekiwałby że piłka ma przejść przez pomoc, ponadto zmarnował setkę ale wczoraj Van Nistelroj zmarnował 2 i znaczy że jest kiepski? Natomiast widać że trener II Lechii przy podaniach myśli.

Jako grający trener ma uważam gorzej gdyż ma gorszy przegląd sytuacji z boku a szczególnie z trybuny lepiej widać.

ps jak wracałem z meczu też się zastanowiłem kto ma "opierdolić" "20" za błędy :))
9 października 2005, 18:46 / niedziela
i jeszcze pytanie do fachowców

kto gra w II Lechii i ma ksywkę Tygrys? w PP z Kolbudami grał z 10 teraz z Przywidzem z 11
9 października 2005, 20:54 / niedziela
Przemyslaw Gradowski rocznik 86
9 października 2005, 23:54 / niedziela
Brawo dla chłopaków !!! Kolejny mecz do przodu. LECHIA Gdańsk :]. Brawo dla strzelców bramek. Postawa trenera też mi sie nie podobała. Zbyt mało uwagi przywiązuje do swojej gry a krytykuje wszystkie błedy innych graczy którzy coś robią. Trenerze popraw się :) Pozdrowionka dla Lechistów. Tiger górą !!! :]
10 października 2005, 00:08 / poniedziałek
Co Wy tak narzekacie na trenera, jest super i stawia na tak doświadczonego zawodnika formacji defensywnej jak R.O. vel "Rufio"! Ten Gracz ma talent i zadatki na klasowego, ofensywnego obrońcę. Rufus do pierwszego zespołu !!!(Kaczmarek jest ślepy...przecież ma kłopoty z obroną)
10 października 2005, 00:32 / poniedziałek
Własnie tych dwóch piłkarzy najbardziej sie wyróznia, zarówno Przemek( kolejne 2 bramki, razme bodajrze 5 juz w tym sezonie) jak i Rufo są wiodącymi postaciamy w tej druzynie i mysle ze niedlugo trener Kaczmarek moglby sie chłopakami zainteresowac.

I mi nie chodzi o to ze trener gra na boisku, a niech sobie gra ale niech daje chłopakom lepszy przykład a nie kiedy napastnik stoi na wolnej pozycji a on idzie sam w 3 obronców i traci bez sensu piłke a potem jeszcze opier**** napastnika :)
10 października 2005, 11:00 / poniedziałek
Tiger rzeczywiście się wyróżnia w drużynie i wcześniej czy później dostanie swoją szansę. Grał już w sparingu z Polonią. Natomiast Rufo to gracz 30-letni sprowadzony z KS Olivia więc raczej mało możliwe żeby zadebiutował w pierwszej drużynie. W obronie nie ma znowu takich problemów jak w ataku
10 października 2005, 14:45 / poniedziałek
Co się rzuca w oczy to że w meczach rezerw bardzo rzadko występują zawodnicy z pierwszej drużyny co prawda ostatnio sytuacja zdrowotna w kadrze pierwszego zespołu nie jest najlepsza więc to jest główny powód ale na początku rozgrywek też jakoś niewielu ich grało.
Czy wie ktoś co się dzieje z Michałem Pietroniem? W ostatnim meczu A-Klasy nie grał ale w środę w pucharze grał. Natomiast do Radzionkowa na mecz z Polonią nie pojechał.
10 października 2005, 15:12 / poniedziałek
Niech ten czajka odstapi miejsca w skladzie mlodym zdolnym chlopakom a nie gra jak ciota i jeszcze krzyczy na wszystkich niech usiadzie na lawce trenerskiej bo tam jego miesce.
10 października 2005, 15:24 / poniedziałek
Zgadzam sie z toba kolego, bylem juz nia raz na meczu i ten czajka nie prezentowal nic specjalnego,choc ma tam jakies pojecie o pilce ale niech odstapi miejsca mlodziezy i usiadzie na lawce trnerskiej bo tam jest jego miejsce.
10 października 2005, 15:36 / poniedziałek
Jaroszka - jaka ciota?Następny kurwa mać od napierdalania na trenera....
Kim on ma grać? Byłeś chociaż raz na treningu Lechii II Gdańsk? Wiesz jaka jest frekwencja? Domyśl się.. Może to w końcu ktoś zrozumieć? Samymi juniorami ( których jest 7-8) nawet A-klasy nie wygrasz....
Wziął nas żebyśmy ewentualnie łatali dziury w sytuacjach kiedy nie ma nikogo z pierwszej drużyny.A co się okazało? A to ,że Lechert ,Orzechowski, Czajka to podstawowi zawodnicy Lechii II .... Bo nie ma komu grać.... Myślicie ,że my "panowie" po 30-ce chcemy na siłę zabierać miejsce juniorom?Panowie MY nagraliśMY się już po wioskach tu i ówdzie.... Zorientujcie się w sytuacji - odsyłam na treningi drugiej drużyny - a potem możecie sądzić.Tak będzie sprawiedliwie.
Pozdrawiam
10 października 2005, 16:05 / poniedziałek
kris ... weź to olej i się nie ciskaj ... takich jaroszków ciriciów i innych sezonowców jest już u nas od groma a będzie jeszcze więcej ... niema co z kimś takim wchodzić w polemika ani starać się tłumaczyć czegokolwiek bo jak widać niedaje to nic ... ile razy to już jakiś temat w którym to jeden drugiego "uświadamiał" i co? nico! dalej to samo za kilka dni znowu znajdzie się jakiś idota który będzie chciał zabłusnąć w temacie i napisze jakieś swoje mądrości ... nawet niechce mi się o tym dalej pisać

pzdr
10 października 2005, 18:20 / poniedziałek
Lechia Gdańsk: 1000% racji :)

W tym wątku było jasno napisane że nie ma komu grać, gdyby przedmówca czytał to by se dał na luz

natomiast z samej gry akurat trener był graczem wyróżniającym się pozytywnie, a to że zmarnował dobrą okazję, znacznie lepsi marnują.
Mnie akurat mniej interesuje kto gra w II Lechii - gdyż wygrywają. Bardziej interesuje mnie dlaczego Tiger który strzelił już parę bramek nie dostał szansy (jeszcze) zagrania w I drużynie Lechii, czyżby Lechia miała problem z nadmiarem napastników? To nie jest gracz obcej drużyny za którego trzeba zapłacić. Rozumiem, że A klasa to nie II ale on wykorzystuje okazje. Jeżeli okazałby się za słaby to bez problemu może wrócić do II Lechii. Przecież w LM gra młokos Mersi co szkodzi aby w Lechii grał 19 latek?
10 października 2005, 19:00 / poniedziałek
Co do popełniania błędów to nie oszukujmy się ale to jest szósta liga więc każdy może je popełniać. Natomiast uważam że trener słusznie robi krytykując młodych. Jeśli któryś z nich zamiast podać do lepiej ustawionego partnera próbuje sam przejść dwóch czy trzech rywali mimo że posiada spore umiejętności techniczne to gra na niekorzyść swojej własnej drużyny bo traci piłkę choć akurat trenerowi też zdarzały się takie straty. Dobrze że trener gra oraz paru doświadczonych zawodników wobec braku posiłków z pierwszego zespołu. Trzeba jednak grać na dwa kontakty i w ten sposób rozmontować rywala. Z takim np. Przywidzem śmiało można było wygrać 5-6 bramkami ale niektórzy zapominali o grze zespołowej. Dobrze że strzelili trzy bramki bo nieudana pułapka ofsajdowa w końcówce i skończyło się stratą gola. Przy niższej skuteczności Lechii mogło być jak w meczu z Handy gdy skończyło się remisem przy straconej bramce w końcówce.
12 października 2005, 17:08 / środa
kris jaki ty jestes madry to popatrz te rezerwy sa poto aby mlodzi grali lub te ooby ktore maja szanse grac w I zespole ile razy Demski i wielu innych siedzieli na lawce dlaczego bo go trener kogos nie lubi lub ...a ma chlopak umiejetnosci. A ci starsi owszem niech graja bo mlodzi musza sie od kogos uczyc ale bez przesady sa tam takie osoby ktore graja po "ukladzie"
13 października 2005, 00:01 / czwartek
kolego Ciric co ty się tak ciskasz ? Jakoś nie znajdujesz kupli tutaj ani na wątku o Kaczmarku do zwolnienia? Pewnie leczysz swoje kompleksy przed komputerkeim hehehe?

a ten Dębski( a nie Dembski jak piszesz ) to coś tam gra , ale bez przesady.

Problem leży gdzie indziej , koleś nawala , Kaczorek go wywalił z drużyny bo ją olał , teraz tę olewa i co ma grać? Chyba w bierki.Na miejsce w skłądzie trzeba sobie zasłużyć , a u Czajki akurat grają ci co chodzą na treningi , chyba ze nie ma ludzi jak ostatnio to niestety muszą grać ci co są.

Stuknij się w ten łeb pisząc o jakiś układach , najpierw sobie ułóż w głowie a potem polemizuj.

a ten Jaroszka to musi być fachowiec od futbolu , nie ma to tamto , a jak pięknie zdania składa.

Pozdrawiam dużynkę rezerw bo to super chłopaki i trenerka .Tak trzymajcie , jak wcześniejsza drużyna LEchii grała w A klasie to grali za kasę , grały nazwiska , a wy grając w mocniejszej grupie tej gdańskiej , za darmo i świetnie sobie radzicie . Jak jeszcze dojdą z pierwszego to będzie si .

Pozdro
13 października 2005, 10:59 / czwartek
Frekwencja na treningach moze byc spowodowana tez tym iz trener faforyzuje innych graczy??!! Chodz nie dokońca moze o to chodzic!! Jak kazdy trener ma swoich pupilków czy 3 czy tam 10 ludzi!! Ale i napewno sa osoby które są nie lubiane przez trenera zreszta jak w kazdym zespole, przykład Bławata!! Nikt tak naprawde nie wie co się dzieje w naszych Rezerwach bo na mecze przychodzi garstka (od 5 do 10 osób), wiadomo mecze pierwszego składu są ciekawsze no przecierz to II Liga, ale A-klasowe mecze sa równierz ciekawe nie tylko dla tego ze grają gracze z pierwszego zespołu i beznich są ciekawe !! Więc wracając do trenera Czajki, trenerem jest Bardzo Dobrym!! to fakt ale wydaje mi sie ze nie potrzebny on jest na boisku ale potrzebny na ławce tam skąd moze zobaczyc dokładnie kto popełnia błędy , co mu mozna wytłumaczyc na treningu aby mógł to poprawic, niestety tak nie jest!! i dlatego zawsze na kazdym meczu trener drze się w niebogłosy na swoich piłkarzy widząc ich błędy lecz nie zauwarzając swoich błędów!! I nie zgodze się z tłumaczeniami ze trener gra bo jest tylko 12 osób!!!!!!!!! jezeli jest 12 osób to młody gracz powinnien grac aa trener siedzi na ławce i nawet nie mając zmian tak powinno to wygladac, i trener będący tą 12 osobą!! siedząc na ławce w sytuacji kiedy np. jeden z graczy odniesie uraz, moze ewentualnie dopiero wspomóc druzynę!! a nie zabierając miejsce w składzie!! a później dziwic sie ze na treningach frekfencja 6 czy tam 8 osób, bo ta frekwencja wynika z tego iz młody gracz zniechęca się po tym jak trener naniego się wydziera robiąc czasami idiotyczne błędy lub gra, a młody zawodnik trenuje , stara sie ale i tak siedzi na ławce!! i musi ogladac biegającego trener, kiedys grałem i napewno nie jeden grał z was i powinien zrozumiec ten przypadek i byłem sam nawet w takiej sytuacji ze trener grał a ja siedziałem, więc z mojego doświadczenia wiem naczym rzecz polega !! więc niedziwie sie frekwencji na treningach bo chyba rozumiem tych młodych chłopaków sprawa jasna niektórzy niechca pracowac z takim trenerem !! Pozdrawiam !!
13 października 2005, 11:30 / czwartek
Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy. Jak się komuś nie chce grać (czy cokolwiek innego robić) to zawsze znajdzie powód.

A wyobraź sobie że grający trenerzy występują w rozgrywkach na znacznie wyższym poziomie.
13 października 2005, 13:34 / czwartek
kongo zgadza sie, ze złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy!! ale zapytaj się któregos z zawodników rezerw to ci odpowie co o tym mysli, ja się wypowiedziałem wyzej jak z mojego punktu widzenia to wyglada, dlaczego niema duzej frekfencji na treningach! więc moze jest tak jak opisałem a moze z innych powodów
13 października 2005, 17:09 / czwartek
Proponuję przeczytać w GW wywiad Dawidem Przybyszewskim nt różnic w treningach w USA i w Polsce, a włąsciwie różnic w podejściu do treningu. Tam "Trenerzy są bardzo wymagajacy. Np. wszyscy mają obowiązek być na boisku i rozgrzewać się już pół godziny przed treningiem" - jestem ciekawy czy Amerykanie zrozumili sprawę olania treningu i nieobecności :)

Jeżeli czytam że ktoś ma pretensje o to, że trener krzyczy na zawodników to mnie mocno dziwi. A od czego jest trener jak nie od poganiania, kierowania itp

Problemem drużyny jest mała ilość zawodników - jeżeli komuś się nie podoba gra (na marginesie obowiązku gry w piłke nie ma) to do widzenia. Jak brakuje zawodników to gra trener, ale sytuacja żeby zawodnicy ustalali kto ma grać? Absurd!!

Efekt rozpieszczenia naszych zawodników widoczny jest doskonale, poziom wyszkolenia technicznego wydolnościowego itp zerowy. Klubowe drużyny praktycznie nie istnieją w Europie. reprezentacja oparta na zawodnikach grających w ligach zagranicznych to II/III liga europejska
13 października 2005, 18:31 / czwartek
odnośnik

Podobnie jak w rundzie wiosennej ubiegłego sezonu, drugą drużynę biało-zielonych poprowadzi Sebastian Czajka, który - co widać było już w pierwszym spotkaniu - nadal będzie czynnie pomagał swoim podopiecznym na boisku w roli pomocnika lub napastnika. Odrzuca jednak zarzut, że niepotrzebnie zabiera miejsce w składzie któremuś z młodych zawodników. - Biorę pod uwagę frekwencję na treningach i zaangażowanie. Kto będzie zasługiwał, na pewno będzie grał - deklaruje Czajka,

Udało mi się zorganizować 17-osobową kadrę bardzo wyrównanych poziomem sportowym zawodników, a paru kolejnych czeka na możliwość gry dla gdańskich rezerw.

Wielu zawodników praktycznie z dnia na dzień dokonuje progresu, inni zaś muszą wolniej dochodzić do formy i spokojniej pracować. Szczególnie chciałbym pochwalić Wilegosza, Dębskiego, Gradowskiego, Kościuczuka, Łuczaka oraz Żentkowskiego.
14 października 2005, 11:34 / piątek
rezerwy dostaly porazaki w spraingu 6:2 z juniorami starszymi Kp.Sopot
14 października 2005, 11:36 / piątek
Ciekawe co to za ludzie ukrywający się pod ksywkami Jaroszka, Ciric i teraz No name?

Zapewne biedni , pokrzywdzeni gracze, którym trener nie daje pograć lub ich kumple , którzy wstawiają się za nimi jak dziewczyna za swoim chłopakiem.
Wzruszające ...............

Jakoś Czajka konsekwentnie stawia na systematycznych piłkarzy typu Łuczak , Gradowski , Szafran , Wielgosz , ten koleś z Olivi , Pacocha i w tej sytuacji na siebie również z prostego powodu : ci ludzie są na treningach i zapierd....żeby grać dla drużyny i dla siebie , a te pozostałe obiboki ,które nie chodzą na treningi i uważaja się za pokrzywdzonych a mają zespół gdzieś i myślą tylko o sobie to trzeba pożegnać.Nie chcesz pracować to won z klubu.............

co wy się przypierd.........do tego że on krzyczy na boisku?
Popaprało was, co to są szachy? Czy trener jest na boisku czy na ławce to powinien pobudzać zespół do walki , a jak ktoś jest wrażliwy do może niech se poczyta Bajki Andresena heheheh

Pozdro
14 października 2005, 11:41 / piątek
heheeh Marynos pajacu , weż się najpierw za styl pisania i błędy , a potem pisz kretyńskie uwagi.

Dla ciebie ważny jest widze wynik w sparignu i to że możesz tutaj niejako ośmieszyć rezerwy prawda?

Ale może byś dodał pajacu , że to był mecz 2 razy po 35 minut , a rezerwy grały bez bramkarza i 5 czołowych graczy?Nie no bo po co , lepiej błysnąć intelektem i dać prymitywną wypowiedź. Kolejny polski podpuszczacz....hehehehe
15 października 2005, 19:03 / sobota
Carlos nie nie jestem jak to ujołes "biędnym, pokrzywdzonym graczem, i zadnym kumplem, który broni kolege jak dziewczyna swojego chłopaka!! poprostu chodze na mecze II Ligi oraz A-Klasy!!
 
1 2 3 4
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2024. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.526