Gdańsk: wtorek, 16 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Bojcie sie chamy,do 3 ligi wracamy!!!

strona 1/1

1

28 lipca 2005, 10:14 / czwartek
...Tak jeszcze niedawno bo 3 lata temu grala Lechijka w pilkarskim cieniu.Byly to wtedy klasa A-czyli totalna pilkarska proznia.
Radosc wywarlo to nie u jednego ze meczy sie duma tak miasta pieknego,
ze spadla do proznie i juz jej nie bedzie,lecz kto tak myslal ten mocno jest w bledzie!Minely lata tej strasznej tulaczki,odwiedzin wiosek o nazwach dziwackich i tak jak chcielismy i nadal chcemy stopien po stopniu do gory sie pniemy!
Idziemy do przodu jak lokomotywa zbierajac co roku sukcesow zniwa i choc brakuje jak zawsze kasy pukamy powoli do bram ekstraklasy!
Tu na zapleczu do 1 ligi liczymy na football bez zadnej intrygi,bez zadnych przekretow,sprzedanych meczy,niech ktos PZPN z tych chorob wyleczy!
Siedzac na stolkach ponad wszystkimi mysla ze my im we wszystko wierzymy!
Na bacznosc wszystkim przekupne chamy,bo my LECHISCI Was poustawiamy!
To co zdarzylo sie w Janikowie sie nie powtorzy szanowni panowie!
A jesli nawet ktos szczescia sprobuje,tu sprzeda meczyk a tam cos kupuje,
my pokarzemy Ci miejsce w szyku i bedzie po Tobie Ty sprzedawczyku!
Powrocmy na stadion bo tam istniejemy,goracym dopingiem druzyne niesiemy!
Mamy cel jeden,to ekstraklasa i mocno wierzymy choc skad na to kASA?
Mamy nadzieje ze juz tej jesieni wiele dla dobra klubu sie zmieni.
Stadion we Wrzeszczu ponownie rozkwita,nie tlum dopingiem przyjezdnych przywita!
Niech zadrzy w nich zaraz z poczatku samego na terenie LECHII,tak klubu slawnego!
Choc sie nie kochamy to Was zapraszamy,szeroko otwarte sa Wam nasze bramy!
Lecz z gory ostrzegam ze kto nie przyjedzie ten Lechii nie ujrzy bo juz Jej nie bedzie!
Lechia kotwice dopiero zarzuci jak ekstraklasa do Gdanska powroci!
Taki jest wlasnie nasz sportowy cel,a nasze barwy to zielen i biel!
To najpiekniejsze sa barwy na swiecie i Wy kibice tez o tym wiecie.
Tak rozpoznacie nas latwo z daleka,gdy w w Waszym miescie przeplynie ta rzeka,
bialo -zielona sie nie konczaca,z taka frkkfencja pojdziemy do konca!
Bede juz konczyl bo czas na mecz z Jaga, niech z zerem punktow z Traugutta odjada!
Przyznajcie ze w tekscie tym sporo jest racji,tak wszystkich pozdrawiam Was z EMIGRACJI!!!

CIORUS ---- (Green-Brigade-Hamburg)
28 lipca 2005, 10:19 / czwartek
No racji jest sporo tylko wracamy do II ligi :)
28 lipca 2005, 10:23 / czwartek
Do drugiej wrocilismy,ja juz patrze troche do przodu-rozumiesz Macio....Marzenia sa po to zeby sie spelnily wiec postanowilem te marzenia glosno wymowic niech kazdy je przeczyta i niech kazdy wlozy tyle ile moze w jakikolwiek sposob w dobro klubu a cel ten osiagniemy szybciej i razem!
28 lipca 2005, 10:37 / czwartek
Oj Ciorus Ciorus - teraz to mnie rozśmieszyłeś^^ :D
28 lipca 2005, 10:40 / czwartek
Ja myślę optymistycznie i ze w juz przyszlym roku zaatakujemy ekstraklase bo w tym sezonie to zaklepane ją maja ukraińcy z Białoruskiegostoku i żydzi z Łodzi. Ten sezon musimy godnie przetrwac, pouczyc sie a nastepnie wzmocnic i lać kogo pobadnie. Robi sie dobry klimat. nie bedziemy gorsi od fishermenów....
28 lipca 2005, 10:45 / czwartek
Ja tam uważam że Lechia może awansować z barażów, tylko musimy wierzyć, a przedewszystkim muszą wierzyć piłkarze.
28 lipca 2005, 10:48 / czwartek
Zaklepane to mają Górale ;-)))))), a nie zydki czy białoruśki

Takie same szanse jak oni, ma nasza Lechijka. Budżet może nie rzuca na kolana, ale w III lidze też tak było. Nikt nic głośno nie mówił, że Lechia coś może.
Miała być Elana, miało być Przekrętowo i co ??

TYLKO LECHIA
28 lipca 2005, 11:05 / czwartek
Ja tam nie mam takich rozdętych marzen....ale po cichu licze na niespodzianke i głeboko wierze ze wszystko mozna ale raczej za rok.... choc ktos musi powtorzyc wyczyny Sraxy i Koronki.Milo by bylo jakbysmy sie okazali nastepcami tej passy..
28 lipca 2005, 11:10 / czwartek
Ja tam nie mam takich rozdętych marzen....ale po cichu licze na niespodzianke i głeboko wierze ze jednak mozna...ale raczej za rok.... choc ktos musi powtorzyc wyczyny Sraxy i Corony.Milo by bylo jakbysmy sie okazali nastepcami tej passy..
28 lipca 2005, 12:12 / czwartek
"ukraińcy z Białoruskiegostoku"

Zapomniales dodac litewscy.
Gratuluje poszanowania rodakow i historii wlasnego kraju.
28 lipca 2005, 14:51 / czwartek
Awans do 1 ligi jest jak najbardziej realny,LECHIA bedzie grac w kazdym meczu o zwyci€stwo -to sLowa trenera Kaczmarka a skoro tak to tzn,ze rownierz i o awans,PILKA JEST JEDNA A BRAMKI SA DWIE...nie przekreslajmy szans naszej druzyny jeszcze przed sezonem ,MY WIERZYMY TYLKO W BKS ..HEJ LECHIO ..O ..NASZ ..O NASZ...
28 lipca 2005, 16:37 / czwartek
Lechia to jest POTĘGA!!!
Lechia Najlepsza jest!!!

Pozdro Ciorus.

Przyjeżdzaj do stolicy na meczyk!!!
29 lipca 2005, 12:51 / piątek
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
29 lipca 2005, 13:28 / piątek
Jak już to " pójdziecie " naucz się lepiej ortografii analfabeto, to przynajmniej jak we wrześniu wrócisz do gimnazjum będziesz mógł błysnąć.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.194