Gdańsk: czwartek, 18 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Zagłębie Sosnowiec

strona 1/1

1

28 lipca 2005, 10:26 / czwartek
Witam kiboli Lechi Gdańsk,bardzo się cieszę z waszego awansu do grugiej ligi,od dawna interesuje się waszym klubem,wasza wiara i kibole są tak samo silne jak moje kochane Zagłębie.Za kilkanaście dni będziecie gościć w Sosnowcu,jeśli ktoś ma ochotę zapraszam na browar.
28 lipca 2005, 10:35 / czwartek
czesc ziomuś. najpierw na browar a pozniej oklep co? hehehe a tak na powaznie to kiedys jak gralem jeszcze w pileczke i bylem na jakims turnieju w Tarnowie bodajze to poznalem tam chlopakow z Sosnowca.Wszyscy byli mi jak kolunie i rozbawiali mnei czasem do łez.najfajniejsza ekipka z ktora gralismy ale sportowo byla bardzo słaba gdyz codziennie chlali ze ho ho. no i smiesznie gadali.......

(Green)tings
28 lipca 2005, 10:54 / czwartek
Ej, Nedved z tym oklepem to nie przesadzaj. Ja nie raz miałem przyjemność popijania złocistego płynu z Sosnowcem. Były takie mecze, że przed każdym meczem reprezentacji na Śląsku (Zabrze, Katowice, Chorzów) Lechiści biesiadowali na słynnej sosnowieckiej "patelni". Pamietam też Zagłębiaków, jak byli z nami w Bytomiu, Myszkowie i innych śląskich wiochach.
28 lipca 2005, 11:14 / czwartek
Zeto ale jestes bystry.....przeciez wiadomo ze sobie zazartowalem, co zaznaczylem w poscie usmiechem. bo akurat ostatnio czytalem kawalek Pamietniku Kibica (chyba) i tam bylo opisane takie zdarzenie z kibicami Ślązunia....wiec spoko stary....nie Denveruj sie :)

Green tings
28 lipca 2005, 11:16 / czwartek
nie wiem czy sektor gości bedzie gotowy na wasz przyjazd,jeśli ktoś bedzie sie wybierał a wiem ze na bank ktoś z was przyjedzie to dajcie znać jakim pociagiem bedziecie jechać."patelnia"z Jasiem Kiepurą czeka.A jeśli się wybieraja sliczne kibici z naj piekniejszego Miasta na pomorzu to bedzie jeszcze milej
28 lipca 2005, 11:47 / czwartek
Ale ja się wcale nie denerwuję, wręcz przeciwnie ;-))

Żal mi tylko dupę ściska, że nie mogę już sobie pozwolić na takie melanże jak kilka lat temu ;-)))
Ale Sosnowiec- choć nie tylko-zawsze będę lubił.

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.217