Gdańsk: piątek, 18 października 2019
FORUM
Podstrony:

Widzew ukarany - 9 pkt.

strona 1/1

1

28 lipca 2005, 19:25 / czwartek
WYDZIAŁ DYSCYPLINY PZPN - 28 lipca 2005
Wydział Dyscypliny PZPN postanowił, że Widzew Łódź rozpocznie rozgrywki nowego sezonu drugiej ligi z dziewięcioma ujemnymi punktami. Łódzki klub będzie musiał również zapłacić 30 tysięcy złotych. Kary te są konsekwencją nieprawidłowości podczas przekształceń w łódzkim klubie, które miały miejsce jesienią ubiegłego roku.

- Zdaniem Wydziału Dyscypliny PZPN naruszone zostały przepisy o członkostwie. Stowarzyszenie Widzew Łódź wstępując w miejsce RTS Widzew powinno przejąć wszelkie aktywa i pasywa, tymczasem Widzew mimo wielokrotnych upomnień ze strony Związku wciąż uchyla się od przejęcia zobowiązań. W przypadku zastosowania się do zaleceń Związku w sprawie uznania długów, Wydział Dyscypliny rozważy cofnięcie orzeczonej kary – wyjaśnił rzecznik PZPN Michał Kocięba.
28 lipca 2005, 20:20 / czwartek
Niezla jazda!!!
28 lipca 2005, 20:37 / czwartek
Jazda niezła, 30 000 dla złodzieji z pzpn, zamiast 2 000 000 dla wierzycieli.

Doprawdy nic się nie stało ;-))

No i ta propozycja o cofnięciu kary, jesli żydzew zgodzi się spłacić długi.

Nareszcie pzpn zaczyna "czyścić" ;-)))
28 lipca 2005, 21:10 / czwartek
MI SIE ZDAJE ZE LEPIEJ DLA WIDZEWA JAK BEDZIE GRAL Z MINUS 9PKT NIC BY MIAL PŁACIC TYLE KASY ZA TA KASE MOGA WIECEJ MECZY KUPIC NIZ TYLKO 3 :):p
28 lipca 2005, 21:42 / czwartek
A ja powiemże takie informacje są bądź co bądź bardzo dobre.Minie trochę czasu zanim widze z piastem wyjdą na "czystą"pozycjie a dzięki temu można zawsze zająć wyższe miejsce.Pozdrawiam i do zobaczenia w sobotę.WSZYSCY W BARWACH !!!!!!!!! :P
28 lipca 2005, 21:57 / czwartek
I co, niby 2 miliony długu przestaną istnieć? A sądy cywilne? Przecież to nonsens jakiś. Wierzyciele powiedzą "mają za swoje - my nie zobaczymy naszych dwóch baniek, ale oni mają minus dziewięć!"...
28 lipca 2005, 22:47 / czwartek
Jeszcze parę takich ruchów i mamy Lechie w I lidze!!!!!!!!!!!!!!!
29 lipca 2005, 16:45 / piątek
no ja takze mam nadzieje ze LECHIA wejdzie do 1 ligi,ale chcialbym widziec tam takze SLASKA,pozdro z cadiff leje jak chuj.Bede w GANSKU naSLASKU

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.234