Gdańsk: piątek, 29 maja 2020
FORUM
Podstrony:

Wisła-Panathinaikos w III rundzie LM

strona 1/1

1

29 lipca 2005, 12:25 / piątek
POWODZENIA!!!
29 lipca 2005, 13:49 / piątek
No ja mam nadzieje że uda mi się zaliczyć oba mecze, zobaczymy jak będzie :) 3mam kciuki :)
29 lipca 2005, 15:32 / piątek
To Ty Kate Chcesz jechac do Grecjii ??
29 lipca 2005, 16:15 / piątek
Niedawno byłem na krecie i widziałem jakiegoś chłopaka w koszulce panatinajkosu z napisem OLISADEBE :P
29 lipca 2005, 16:36 / piątek
Jak oceniacie szanse Wiselki? Ja stawiam na bezbramkowy remisik w Atenach i cos kolo 2:1, 3:1 dla nas w Krakowie :p
30 lipca 2005, 16:08 / sobota
POWODZENIA WISEŁKO!!!!!!!!!!
30 lipca 2005, 20:58 / sobota
Wlasnie jestem na krecie i dzisiaj od grekow sie dowiedzialem ze Wiselka zagra z Panathinaikosem.Szykuja sie na Wisle ale wiecej u mnie fanow Olympiakosu. Mam nadzieje ze Wisla zloi im dupe.
Pozdroo dla wszystkich bialo-zielonych
3 sierpnia 2005, 14:28 / środa
Kibice futbolu mogą odetchnąć z ulgą - oba mecze Wisły Kraków z Panathinaikósem Ateny w kwalifikacjach Ligi Mistrzów pokaże TVP.

Od dwóch dni szef sportu w telewizji publicznej Robert Korzeniowski przebywał w Krakowie i negocjował warunki umowy odnośnie transmisji z obu spotkań. Około południa na oficjalnej stronie internetowej krakowskiego klubu pojawiła się informacja, że pierwszy mecz z Panathinaikósem odbędzie się we wtorek 9 sierpnia o 20:30, a nie jak planowano - 10 sierpnia.

"Przegląd Sportowy" podaje, że zmiana terminu związana była z tym, że środowa transmisja kolidowałaby z relacją z mistrzostw świata w lekkiej atletyce. Tego dnia w Helsinkach startują m.in. Anna Rogowska i Monika Pyrek w konkursie skoku o tyczce.

źródło: Przegląd Sportowy

"Korzeń" potwierdza że jest właściwą osobą na stanowisku szefa sportu w TVP

1

Copyrights lechia.gda.pl 2001-2020. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.011