Gdańsk: wtorek, 16 lipca 2019
FORUM
Podstrony:

Brawo kibice Jagi

strona 1/2

31 lipca 2005, 00:36 / niedziela
Zapewne każdy z Was widział dziesiejsze "popisy" kibiców Jagi.Nie wiem jak Wy ale dla mnie to żenada.Za to że Jakubowski dostał czerwień zaczęli śpiewać "chuj wam w dupe",no i ta akcja po strzeleniu przez Lechię bramy na 1-1.
Nic tylko pogratulować wschodniego temperamentu;p
31 lipca 2005, 00:37 / niedziela
apro pos
Ciekawe co na to kibice Wisły...
31 lipca 2005, 01:29 / niedziela
Zabawni sa po prostu.na dworcu w Gd. Głownym zaczeli w nas rzucac butelkami i kamieniami. Duzo milicji bylo.Ci drudzy zaczeli nawet strzelac w nasza strone.
Jagielonia = DNO....Szacunek ,ze przyjechali w takiej liczbie. nic poza tym.
LGFT
31 lipca 2005, 07:33 / niedziela
(J)est Nas Wielu Nas Niepokonacie...
Tak Szczerze Muwiac Smieszny Byl Wasz Mlyn ;)

Pozdro Dla Wisly i Siarki
31 lipca 2005, 08:04 / niedziela
Dla nas, kibiców Wisły, sytuacja jest nienajlepsza. Jako Wiślacy kochamy Lechię, ale również sympatyzujemy z Jagiellonią. Trudno jedno i drugie pogodzić ze sobą. Mam nadzieję, że nie zerwiemy żadnej ze zgód...
31 lipca 2005, 09:21 / niedziela
Pierdolnijcie sie w glowe,ale tak konkretnie.Przed meczem pisaliscie "wojna" "kosa" "nie obchodzi nas ze trzymaja z Wisla" itd.Teraz wielkie zdziwienie.Po huja wogole mieszacie do tego Wislakow?Slask ma sie zastanawiac nad zgoda z Wisla bo Krakowianie mieli starcia z Motorem?Zastanowcie sie i przestancie pisac glupoty.
31 lipca 2005, 09:47 / niedziela
Tyk ma racje...po kiego od miesiaca piepsza wszyscy o Jadze a potem sie dziwia ze bylo ostro...oni tez czytaja nasze komentarze i a w nich byly tylko same bluzgi i wyzwiska...a teraz wszyscy kurwa zdziwieni...nie rozumiem tego...

pozdro z dortmundu
31 lipca 2005, 10:04 / niedziela
hmm tylko chcialbym powiedziec ,ze jest jakies spiecie na linii Wisła- Jaga , wczorajgadałem z kumplem , który byl na meczu Wisla-Bełchatow , i

Wislak (30-07-2005 23:23)
pozdrawiamy Lechie Ślaska
zaczynamy
Jage
a gniazdowy mowi
ze Jagi dzisiaj nie pozdrawiamy
sprawa jest do wyjasnienia
Cinol (30-07-2005 23:23)
^^
i dowiemy sie wszystko co dalej
Cinol (30-07-2005 23:23)
o kurde jaka Bk
kurwa jak sie zerwie zgoda
to sie przezuce
31 lipca 2005, 10:23 / niedziela
Cinol -
kurwa jak sie zerwie zgoda
to sie przezuce
Ale masz super kumpla, ja się zgoda zerwie to się przeżuci. Wiesz to już niech lepiej teraz to zrobi, bo z takim podejściem wcześniej czy później znajdzie sobie jakiś głupi powód żeby to zrobić, gratuluje znajomości!!
31 lipca 2005, 10:33 / niedziela
szkot LG - ty chyba nie wyczułes ironii ;]
31 lipca 2005, 10:34 / niedziela
Raczej nie, dla mnie takie oświadczenia nie mają nic wspólnego z ironią, ale może to Twój kolega i znasz go lepiej.
31 lipca 2005, 10:40 / niedziela
Szkot tak jak poeidziałes ja znam go lepiej , ale mi w tym fragmenci nie chodzi o to że on sie przeniesie , tylko o to że na wczorajszym meczu , Wisła totalnie olała jaga i wogule jej nie pozdrawiali i nic 0 przyspiewek z jaga ;/
31 lipca 2005, 11:19 / niedziela
Wpis został usunięty ze względu na złamanie regulaminu forum.
31 lipca 2005, 12:01 / niedziela
Fajni jesteście.Jaga z wami dymi a wy skarżycie sie Wiśle...gówniarze...
31 lipca 2005, 12:07 / niedziela
jaga wczoraj pokazała ze to banda idiotow..TYLKO LECHIA GDAŃSK!!!!!!!!
31 lipca 2005, 12:13 / niedziela
Dymic a atakowac ultrasow to roznica... zero szacunku dla nich!!
31 lipca 2005, 12:23 / niedziela
ja myśle ze wszyscy mieli jage w du.. ! po co popierwszym meczu mieć zamkniety stadion na takie mecze jak z widzewem czy ruchem !! a tak szczerze to jaga przeciwnikiem dla nas nie była !! lepszy bedzie WIDZEW !! :)
PS fajny był koleś trafiony przez armatke hehe !!
pozdro
31 lipca 2005, 12:36 / niedziela
czegos tu nierozumiem jaga wczoraj rzucila 5 kamieni na dworcu (pod eskorta policji)a na stadionie moze 20 osob zaczelo atakwoac psiarnie a sie kurwa pedaly napijaja jak my conajmniej nam huliganke poskladali uspokujcie sie dziwczyny zobaczymy jak pojedziemy do bilaegostoku nasz mlyn byl smeiszny? to dlaczego caal 2 poloee siedzieliscie cicho i p ostracie gola to jzu wogole kurwa bramek ich druzyna traci to przestaaj odpingowac co za zenada
31 lipca 2005, 13:13 / niedziela
No przyjeżdzajcie, przyjeżdzajcie, my na pewno nie bedziemy dzwonic do Wisly na skargę..
31 lipca 2005, 13:16 / niedziela
Dla mnie osobiscie kibice Jagii to banda debili najnizszej klasy.Dopoki prowadzili bylo cacy,jak tylko padala bramka dla nas dostali schizo i zaczeli demolowac sektor.Ciekawy jestem co by sie dzialo gdyby Lechia zdobyla zwycieska bramke.....Jaga zroniosla bym sektor w pył.Podobala mi sie interwencja policji chociaz raz byli we wlasciwym miejscu o wlasciwej porze.
31 lipca 2005, 13:17 / niedziela
Wiślak! Byłem wczoraj na meczu Wisła:Bełchatów! Zakazano śpiewać o Jadze! Zdięto nawet flagi! Sytuacja jest patowa!
31 lipca 2005, 13:49 / niedziela
Kurwa pierdolenie...

Jak Motor kręci wałki do nas(Wisły) to jest cacy, ze strony Śląska nic, a jak Jaga kreci coś do Lechii to już nie ma zgody, zastanówcie się trochę może, to są ich sprawy!
Jagiellonia BYŁA, JEST I BĘDZIE z nami, a my z nimi!

Niech ktoś się wypowie kto ma wiedze z pierwszej ręki, a nie już ktoś pisze o zdjęciu flagi ... kurwa a może spalili ?

Pozdrawiam trzeżwo myślących

WISŁA & JAGA!

Żadna przyjazn od tak się nie rozpada.

Milczenie jest złotem...

zobaczymy co dalej.
31 lipca 2005, 15:44 / niedziela
Sranie w banie i tyle.

1. Jaga zaprezentowała się dobrze. Niezła banda, wszyscy w barwach, dobry doping.

2. Atak na psy jak najbardziej "słabo" przemyślany, ale tak to już bywa. Z góry byli skazani na porażkę, ale skoro to lubią....
Przestańmy płakać o te ławki, bo to i tak sektor dla gości. żydzew i ruch przynajmniej nie będą już mieli czego wyrywać.

3. Przestańcie mieszać w ten mecz Wisłę. Obie zgody są dla nich dość długie (choć z nami była przerwa) i obie są tak samo traktowane. Nie ma sensu rozwodzić się kto ile razy krzyknął wczoraj "Jazda, jazda, jazda, Biała Gwiazda", bo nie tak się ocenia zgody. No i przez takie pierdoły nie robi się kos.

4. Dla mnie Jaga była frajerska zawsze i tak już pewnie zostanie.
31 lipca 2005, 15:51 / niedziela
1. a ja mam w dupie kiboli co przyjechali tylko policję atakować
2. co to za doping ? jaga zaczęla szaleć to cały stadion nagle zapomniał po co na mecz przyszli, śmieszne, niech się Jaga nap. z policją bo to barany z puszczy,
my powinnismy w każdej sekundzie dopingowac lechie i nie zapominac po co przychodzimy na mecz, szczególnie że ja zabrałem dzieciaki
ps. ja nic nie mam do psiarni , znam wielu z nich co przychodzą na lechie kiedy tylko moga po cywilu i dopingują ,
a kibice jagi to frajerzy ,Zeto własnie że będziemy boleć nad krzesełkami !!
tyle mówiła sie , że niema kasy itd , ze mogą stadionu nie dopuścić, mówisz że mamy się nie przejmować ? a przyjdziesz teraz i naprawisz za darmo ?
nie kase na naprawę można bylo przeznaczyc na inny cel !
31 lipca 2005, 16:23 / niedziela
Zeto zasponsoruje z 500 krzeselek no niee?:-))Zreszta postuluje zlikwidować
wszystkie miejsca siedzace staruszkowie dzieci i pikniki na krytą!A co tam!
31 lipca 2005, 16:30 / niedziela
hmm To juz jest dla mnei troche głupie Jaga zaczeła robic Burde i widac ze im porzadnei odwaliło , ale to chyba nie jest powodó by odrazu Przyjazn zrywac ;/ po 20 latach ;/;/
31 lipca 2005, 16:57 / niedziela
nie chce wypowiadac sie na temat tego calego zajcia przed meczem, jak i kto zaczal bluzgac na kogo pierwszy bo to nie ma sensu, mam tylko jedno pytanei gdy wywisiliscie flage ,,prawdziwy bks to my'' i zapusciliscie kolorowy dym to czemu on był pomaranczowy ?? czyzby daltonizm a moze jakis zwiazek z pomaranczowa rewolucja ??
31 lipca 2005, 19:36 / niedziela
Bardzo mnie te wasze wpisy bawią zwłaszcza te o wielkiej miłości do Wisły K. o tych całych zgodach,kosach itp bzdurach !!!DZIECI ILE MACIE LAT ??? Wyjdzcie lepiej na podwórko zamiast siedzieć przed komputerem i robić kabaret z powarznego forum !!! Swoją drogą nie wiedziałem nawet ze jest taki klub lechia gdańsk??? Z wybrzeża tylko kojarzyłem Pogoń Szczecin oraz Arkę Gdynia :D
31 lipca 2005, 19:37 / niedziela
Patton - "Swoją drogą nie wiedziałem nawet ze jest taki klub lechia gdańsk??? Z wybrzeża tylko kojarzyłem Pogoń Szczecin oraz Arkę Gdynia :D"

Tym wpisem skompromitowałeś samego siebie. Bardzo mi żal takich ludzi jak Ty.
31 lipca 2005, 19:48 / niedziela
Niepotrzebnie mnie załujesz dla mnie takie kluby jak wasza lechia gdańsk ,heko
i wy dzieciaki za kompami jestescie komiczni jak sie złościcie !!!PRosze napiszcie cos jeszcze do mnie!!PROSZĘ !!!DAWNO SIE TAK NIE USMIAŁEM JAK CZYTAM TO WaSZE FORUM!!!!
ps.czy nikt was nie myli z Legia :P ( LEGIA-lechia ) ???
31 lipca 2005, 19:59 / niedziela
Patton, skoro uważasz, że to forum jest poważne, to czemu piszerz ten wyraz przez "rz". Skoro uważasz, że ten twój Kom- pała jest taki rewelacyjny, to czemu trener Jagi zdjął go już w 56 minucie? Widać, że nie wiesz, do czego w kompie służy klawisz 'Caps Lock", skoro piszerz "DAWNO SIE TAK NIE USMIAŁEM JAK CZYTAM TO WaSZE FORUM!!!!". Szczerze mówiąc podejrzewam, że to ty dostałeś z armatki wodnej przelatując 3 ławki. Cały stadion miał z ciebie bekę, a teraz piszerz bzdury na NASZYM FORUM. (tak wlaśnie powinno się używać klawisza "Caps Lock".
31 lipca 2005, 20:27 / niedziela
Patton dzieciaku jesteś żałosny zabieraj zabaweczki i spadaj

Można sie wk.... kolejny najazd pokemonów
31 lipca 2005, 20:35 / niedziela
Chyba Digimonów :P
31 lipca 2005, 21:46 / niedziela
31 lipca 2005, 21:48 / niedziela
31 lipca 2005, 22:04 / niedziela
FORZA LEGIA a ten koleś co go armatka wodna zmiotła to niestety był mieszkaniec Gdańska hehehe,menel zwyczajnie sie do nas przyczepił na dworcu i go zabraliśmy na mecz ...a dalej sami widzieliście...
31 lipca 2005, 22:17 / niedziela
Na meczu dokładnie tego nie widziałem ale oglądając relacje w TV3 zauważyłem jednego z kibiców Jagi który sam siedział tuż przy płocie podczas gdy tuż za jego plecami jego ekipa próbowała przez płot atakować policję. Kolesia ch.. obchodziło co się za nim dzieje spokojnie siedział i oglądał przebieg wydarzeń na boisku. Usunął się stamtąd chyba dopiero wtedy gdy psy zaczęły napieprzać z armatki wodnej.
31 lipca 2005, 23:00 / niedziela
Nie bede sie wypowiadal o zgodzie Wisla - jaga, bo mnie tu ani ziebi, ani grzeje i nie orientuje sie w temacie.

A co do jagi, to oni zawsze dla mnie byli prowincjonalnym klubikiem i nic poza tym. Oni nam kibicowsko do piet nie dorastaja, wiec na chuj sie nimi interesowac, rozwodzic i dyskutowac. Potraktujmy to tak: Przyjechala banda z jakiejs bialoruskiej wsi i probowala nam zaimponowac urzadzajac 'dym'. I koniec w temacie. Skupmy sie na widzewie, bo z nimi mozemy sie mierzyc, a prowincja niech sie mierzy z prowincja.
1 sierpnia 2005, 00:48 / poniedziałek
zgadzam sie z przedmówcą Lechista1972 !!! po co zawracać sobie wsią głowe tylko by nam zamkneli stadionn na widzew !! a tak to wieś pt."białystok":)zobaczy jak widzew bedzie sie ewakułował z naszej nowej klatkiii !!:) pozdrooo !
1 sierpnia 2005, 00:51 / poniedziałek
nie piszcie tu aż takich rzeczy ...
1 sierpnia 2005, 08:26 / poniedziałek
Jagiellonia żal mi was ale to prawda że jesteście Polską C
1 sierpnia 2005, 10:05 / poniedziałek
To że byliście żałośni to każdy wiedział. Pretensje o wyrywanych ławkach dowodzą o waszej inteligencji i doświadczeniu ligowym. Jaki klub pozostawia na sektorze gości spruchniałe ławki? oczywiscie lechiia. Cała prawda o
Nazywacie nas prownicją i Polską B a nawet C. No to wy kim jesteście? Polską D, czy możej jeszcze gorzej. Wasze pseudo-stadionik dobitnie pokazał że jesteście zacofanym regionem i daleko wam nawet do Białorusi.
Nie będę pisał dużo o używaniu nożów ze stroni śledzikowej lechijki a także o przyjaźni na linii ochrona-lechia bo to już inny temat. A zresztą może tej przedmeczowej akcji ktoś nie widział. ]
w 3 lidze może rządziliście. Ale teraz gdy weszliście o szczebel wyżej to musicie zobaczyć swoje miejsce w szeregu. Do miernoty też trzeba sie przyznawać.
My się przyznajemy do niepowodzenia na meczu Jagiellonia Białystok-ARA i mam nadzieję że przywykniecie do następnych nieuknionych porażek.

Z pozdrowieniem dla śmierdzącego gdańska i leszczy z lechi
1 sierpnia 2005, 10:08 / poniedziałek
Walik albo dyskutujesz merytorycznie, albo <cenzura> z tego forum, dla takich <cenzura> <cenzura> nie ma tu miejsca.
1 sierpnia 2005, 10:11 / poniedziałek
po prostu czasami nie można milczeć.
1 sierpnia 2005, 11:01 / poniedziałek
O jakiej porazce mowisz Walik? Czyzbys ogladal inny mecz? Porazka to przede wszystkim Twoja ortorafia i stylistyka panie "nożów". No ale trudno, moze w tym ciubarykowskim swiecie to normalka. Wasze wpisy typu "nie slyszalem o Lechii" czy "jestescie zacofanym regionem" nie sa nawet smieszne. Bije przez nie taki kompleks,ze proponuje szybciutka wizyte u dobrego psychologa. Co wy soba prezentujecie cienkie bolki? Nie dysyc,ze mieszkacie w jakims Pierdziszewie na prowincji to wasza smieszna druzynka potrafi tylko wybijac pileczki w niebo. Chlopaki zejdzcie z drzew, jest 21 wiek, cywilizacja nadeszla ( o waszej osadzie chyba zapomniala niestety). Ale nic, starajcie sie starajcie. Ciezka praca dochodzi sie do celu, chociaz w waszym przypadku to dluga i zmudna droga, wiele wizyt u specjalisty i cale tony wrzuconych w siebie psychodenow. Roznych pajacow dane mi bylo ogladac na Traugutta. Widzac wasze smieszne zachowanie i napinke w necie przede wszystkim przychodza mi na mysl niedawne rozgrywki w V lidze, i powiem wam jedno do tamtej scislej czolowki sie lapiecie... ale tylko gdy ranking bedzie na glupote, prostote i buractwo. Dno bialoruskie ciubaryki dno. Zegnam smieszni pajace.
1 sierpnia 2005, 11:16 / poniedziałek
Ludzie<cenzura> zlejcie napinaczow z Bialegostoku.Oni nam do piet nie dorastaja pod kazdym wzgledem.Nie odpisujcie na ich smieszne,lekkomyslne,wynikajace z glupoty i tepoty posty.
LGFT
1 sierpnia 2005, 11:25 / poniedziałek
To sie w koncu zdecydujcie:Ukraina czy Bialorus?Tak czy tak piszac takie rzeczy lejecie na polski narod i tradycje,opluwacie polska historie.Widocznie spalo sie w podstawowce na lekcjach geografii i historii.W Bialymstoku wiekszosc z Was pewnie nigdy nie byla i huja o nim wiecie.Jezeli chcecie pisac o Polsce B to sprawdzcie sobie statystyki bezrobocia albo wynikow egzaminu dojrzalosci(to do tych co uwazaja ludzi ze wschodu za idiotow),na tych wykresach idealnie widac ktora czesc Polski odstaje od reszty.
1 sierpnia 2005, 11:34 / poniedziałek
TRZEJ KRÓLOWIE WIELKICH MIAST
ŚLĄSK-WISEŁKA-LECHIA GDAŃSK

I TO BY BYŁO NA TYLE!
1 sierpnia 2005, 12:00 / poniedziałek
kibice lechii przed meczem - pokażemy wam miejsce w szeregu, zmiażdżymy was , zobaczycie jaka jest atmosfera w gdańsku

kibice lechii w dniu meczu - oprócz darcia się LECHIA GDAŃSK nie robią nic, ultrasują jak fani szczakowianki, żadnych fajnych śpiewów, przed meczem łapią baty a od pogromu ratuje ich policja z ochroną

kibice lechii po meczu = NAPINACZE !!!!!!!!!!!

POZDRAWIAM !!! :)))))
1 sierpnia 2005, 12:25 / poniedziałek
niestety zawsze bylo tak ze przed i po meczu mielismy nalot jakis burakow z glupimi wpisami myslalem ze w 2 lidze to sie skonczy ale niestety sie mylilem ....
Copyrights lechia.gda.pl 2001-2019. Wszystkie prawa zastrzeżone.
kontakt | 0.223